Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neveiksmīgas Online iepirkšanās

 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Kādas neveiksmīgas online iepirkšanās jums ir gadījušās un kā esat pēc tam rīkojušās? Kādos online veikalos galvenokārt iepērkaties, ko pērkat un kāpēc tieši online?
17.04.2014 10:18 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Neveiksme bija tikai 1x ar fragrancenet.com, neatnāca pasūtītās smaržas.


Internetā regulāri neiepērkos, ja nu vienīgi bilesuserviss.lv. Šad tad iherb.com(pārtikas produkti, eļļas, virtamīni - jo lētāk), asos.com.
17.04.2014 10:23 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Bijuši divi nekvalitatīvi apģērba gabali no asos. Vienu sūtīju atpakaļ un man atgrieza naudu, otrs bija tik lēts, ka sūtīt atpakaļ neatmaksājās - izmetu.
Pirms vairākiem gadiem man neatnāca boohoo paciņa. Nauda bija noņemta no konta, bet nebija ne pasūtījuma numura, ne nopirkto lietu. Rakstīju viņiem, mēģināju skaidroties, bet atbildes nekādas. Paliku bez pirkuma.
Pērku grāmatas, rotas, sporta preces, apģērbu, reti arī apavus. No ebaya, aliexpress, asos, boohoo, sportsdirect, next.co.uk.
17.04.2014 10:24 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Man vienkārši pašai ir tā, ka es iepērkos galvenokārt tikai internetveikalos un līdz ar to ir sanākuši dažādi pigori. Sportsdirect ir atsūtījuši pavisam citu nike kedu modeli un krāsu, ASOS ir atsūtījuši citu kleitu nekā esmu pasūtījusi un arī svārkus, kas ir bijuši nosmērēti un nav bijis iespējams izmazgāt traipu. Ebay vispār ir viena liela laimes spēle :) Un pats sliktākais tajā visā ir tas, ka es esmu laikam pārāk slinka (pati to definēju kā-man nav laika ''čakarēties'' :) ) un es nekad neesmu neko sūtījusi atpakaļ, samierinos un nogrūžu tālāk no acīm.
17.04.2014 10:27 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Pārsvarā pērku apģērbus, aksesuārus, pa retam apavus. Arī sadzīves tehniku un elektroniku pērku internetveikalos.

Kāpēc? Protams, cenas dēļ. Kā arī tas ir ērti, ātri. Nav jāvazājas pa veikaliem, bet visu var izdarīt ar pāris klikšķiem.

Ar elektroprecēm viss ir bijis kārtībā. Neveiksmes vairāk ir ar apģērbu, apavu izmēru neatbilstību no ebay, aliexpress, czasnabuty u.c. saitiem.
Kā rīkojos - cenšos pārdot, jo lietas ir labas, tikai man neder. Līdz šim diezgan veiksmīgi visu esmu arī notirgojusi, lai neiebrauktu mīnusos.

Tā, ka pasūtu kaut ko, bet atnāk draņķis ir gadījies vienreiz ar somu no ebay, kas ātri vien saplīsa. Nu, neko.. Parasti kārtīgi visu nočekoju un apšaubāmām precēm naudu cenšos netērēt.
17.04.2014 10:32 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
No debay bieži atnāca sūds - tāpēc iepērku tur tikai aksesuārus.
"LaSenza" krūšturis nemaz nebija LaSenza (bija no zīda, bet šūves un izmērs ne tuvu nav LaSenzas).
Kokvilnas krekliņš bija no tādas sintētikas, ka bail palika. Izskatas smuki, bet es nevalkāju sintētiku.
Visādi sīkie štrunķīši, kas nepidīja savas funkcijas (bumbulis krūšturu mazgāšanas, klaviatūras putekļusūcējs).
Tas viss no ebay.

MAn nepatīk prēces ar sliktu kvalitāti, tāpēc es labāk iepirkšos LAtvijā par augstāko cenu, toties palikšu apmierināta.
17.04.2014 10:45 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
iepērkos ebay - ir gadījušās vairākas neveiksmes - drēbes ir par mazu vai par lielu, ko nevar iešūt, kurpēm izmērs par mazu, lai gan pasūtīju it kā pareizo. Tas viss stāv skapī, nevaru atrast nevienu, kam nopārdot, lai gan drēbes foršas un smukas :D
17.04.2014 10:46 |
 
Reitings 395
Reģ: 14.01.2014
ebay, aliexpress, hm.com, next.co.uk, dorothyperkins,asos.com šajos visvis biežāk :)
reizēm somas, ja iepatīkas. esmu sūtījusi kurpes, kleitas, bikses, blūzītes, sporta apģērbu..
kāpēc tur? jo man nepatīk tas, ja nopērc kaut ko spicē vai alfā, tad vēl pus Rīgai ir tāds pats apģērbs kā tev.. turklāt man ļoti patīk internetveikalu plašais piedāvājums, vairāk piesaista..
17.04.2014 10:52 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Bijuši visādi gadījumi. Ir bijis tā, ka pasūtu kurpes, kuras ir izmēru par mazu un gribēdama nevarēju uzvilkt. Ir bijis, ka izmantoju starpnieka pakalpojumus (kad pati vēl ar tiem i-veikaliem biju uz "jūs") un beigu beigās samaksāju 4kāršu summu. Vienā internetveikalā mēģināju pasūtīt smaržas,gadīju, kad atsūtīs rēķinu, lai varu samaksāt, teica, ka sazināsies ar mani, vēl līdz šai dienai neviens ar mani nav sazinājies :D (par laimi, nopirku jau citur, izdevīgāk) Nekvalitatīvas preces arī ir bijušas. Vakar karoju ar vienu i-veikalu, lai atgūtu naudu, jo prece ievērojami kavējās un uz jautājumiem, kad prece tiks atsūtīta, man neviens neatbildēja, prasot atpakaļ naudu, arī nereaģēja, vēlāk atradu googē, ka esot baigais krāpnieku kantoris. Beigu beigās naudu tomēr atgrieza, bet viegli tas nebija, ņemot vērā, ka naudu lūdzu atgriezt jau labu laiciņu. Kā es to panācu? Pateicu, ka ziņošu Patērētāju Tiesību Aizsardzības Centram un Bez Tabu (vienreiz bija sižets par līdzīgu gadījumu, kad nav ne prece, ne nauda atgūta) Teikšu godīgi- es nemaz netaisījos sūdzēties nevienam, bet tas iedarbojās zibenīgi un vakarā nauda bija atpakaļ manā kontā :D
Pārsvarā pērku apģērbu- sev, vīrietim un šad tad arī bērnam ko pasūtu. Apavus vairs vispār negribu Latvijas veikalos pirkt, tikai internetā gan cenas, gan piedāvājuma dēļ (īpaši, sporta apavus) Atzīstos- internetveikali ir mana mazā atkarība, varu šādām izpriecām daudz naudas tērēt. Sāku iepirkties i-veikalā pirms 2 gadiem, kad bērns bija mazs, negribēju pa veikaliem ar ratiem stumdīties, toties mājās internets vienmēr pieejams. Un tā es saslimu :D Labā ziņa, ka lielākoties tomēr izdodas nopirkt izdevīgas un labas preces, neveiksmes ir salīdzinoši maz, turklāt tās vairāk bija sākumā, kad vēl biju zaļa iepirkšanās ziņā.
17.04.2014 10:55 |
 
Reitings 395
Reģ: 14.01.2014
runājot par neveiksmēm, tādas ir bijušas sūtot no ebay, vienreiz sūtiju kaklarotu, atnāca saplēsta, bet naudu dabuju atpakaļ.
no ebay atnāca par mazu kleita, kurpēm atnāca daudz mazāks izmērs..
vairs tā nevaru iedomāties..
17.04.2014 10:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Gandrīz vienmēr viss ir atnācis tāds kādam bija jātnāk, bet vienu reizi mums baigi nenoveicās :D
Gribējam pasūtīt e-bay maku manam draugam, tā kā no manas mammas, tad nu ar pasūtījām, itkā viss bija ok, bet kad atnāca tad viņš izrādijās drausmīgas kvalitātes, logo nebija tāds kādam viņam vajadzēja būt un vispār izskatijās jau panēsāts, tad nu neko, pasūtijām otro maku no cita pārdevēja, tas ādas ziņā atnāca labāks, bet arī iekšā bija brāķēts baigi un nesmuki nošūts. Tās bija vienīgās reizes kad atnāca kaut kas cits no tā kam bija jātnāk. Mēs internetā iepērkamies ļoti bieži.
17.04.2014 11:08 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Kuros i neta veikalos jūs pasūtat apavus?
17.04.2014 11:12 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Ir gadījies iepirkties alkohola ietekmē, tad visi pirkumi ir vienkārši stulbi un nevajadzīgi.
17.04.2014 11:54 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Daudz neiepērkos, bet reiz no e-bay atnāca kaklarota tikai attāli līdzīga pasūtītajai, naudu atguvu; blūze, kas par lielu un ne īsti tādā pat printā.
17.04.2014 11:56 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Jā, paziņa dzērumā no ebay spuldzītes pasūtīja. Pats, protams, par to aizmirsis nākamajā rītā. Izbrīns liels, kad spuldzītes atnāca. :D
Viss ir anācis kā nākas un pat bikses pa pāris latiem kalpo labāk kā veikalā pirktās, ceļi neizstaipās un kā tikko pirktas. :D Vienu reizi gan sūtīju tantei kurtu XL, atnāca ar birku XL, izmērs uz XS.
17.04.2014 11:59 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Pārsvara iepērkos internetā, bet pērku zināmu ražotāju preces, kad tām ir atlaides, līdz ar to nekādas vilšanās nav bijušas, dažreiz drēbes/kurpes uzmēru veikalā, lai saprastu savu izmēru konkrētam ražotajam, pasūtu no visādiem zviedru un dāņu interneta veikaliem, šo to no UK-Asos, Debenhams, kurpes no Dune. Nekad neesmu pirkusi drēbes ebayā, neuzticos un negribu gaidīt vairāk par dažām darba dienām uz piegādi,esmu nepacietīga.
17.04.2014 12:30 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
iepērkos ebay - ir gadījušās vairākas neveiksmes - drēbes ir par mazu vai par lielu, ko nevar iešūt, kurpēm izmērs par mazu, lai gan pasūtīju it kā pareizo. Tas viss stāv skapī, nevaru atrast nevienu, kam nopārdot, lai gan drēbes foršas un smukas


Man ir tas pats Šarlote

Meitenes, es ierosinu ielikt bildes ar tām precēm, ko jūs esat pasūtījušas, taču kuras jums nav derējušas neatbilstoša izmēra dēļ. Mēs varētu mēģināt kaut ko samainīt, huh? :)
17.04.2014 13:52 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
Ir gadījies iepirkties alkohola ietekmē, tad visi pirkumi ir vienkārši stulbi un nevajadzīgi.


Haha, piemēram, ko esi pasūtījusi esot ķirsī? :)
17.04.2014 13:52 |
 
Reitings 265
Reģ: 29.03.2010
p.s. IESAKIET, lūdzu, kur var online iegādāties kvalitatīvus apavus?
17.04.2014 13:56 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es tirgoju šo blūzi.
S izmērs, derēs uz 36. - zēl, bet man bišķi par šauru krūtīs.
Kvalitāte laba, viss forši nostrādāts, nav kur piesieties.
Aptuvenie mēri: plecs 36 cm, krūtis 88cm, piedurkne ap 60 cm.

Cena: 8 eur

17.04.2014 14:03 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
iespērkos vairakos zināmos internetveikalos un pārsvarā vispār internetā - gan cenu, gan piedāvājuma dēļ - gan apģerbu, gan aksesuārus, gan sadzīviskas lietas un mājlietas, ja vajag - arī elektroniku.

man tikai 2x ir gadījies, ka nopirkta lieta nav tāda, kā gaidīju, bet atpakaļsūtīšanas čakars nav man - es labāk iemetu linku kaut kur tepat pārdošanai vai arī atdodu draudzenēm, kam drēbe, piemēram, der.
17.04.2014 15:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits