Vieta 17. aprīļa beztēmai

 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Labrīt, cosmo meitenes!

Ceļamies un slaidi veļamies :D
Rīgā izskatās skaists laiciņš būs. Brokastis apēstas, jāizdzer rīta kafija un jāmetas iekšā ikdienas virpulī. Plānos aizvest bērnu uz masāžām un 1958 reizi sākt mācīties CSDD teoriju. Reiz man pajautāja,cik tad ilgi man ir tikai baltās tiesības. Nezinu,cik ilgi,bet mainījusi esmu jau 3 (!!!) reizes. Nu tā,tagad publiski man ir kauns ,tāpēc stabili pieķeršos.

Visām veiksmīgu dienu!
17.04.2014 08:13 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Endomondo pēdējā laikā kaut kādas problēmas. Svētdien šitāds pats joks bija draugam.
Es skrējiena laikā telefonā neskatos, tāpēc pat neuzķēru, ka kaut kas neiet. Piespiežu sākuma pogu, viņa man paska "Go!", iebāžu telefonu kabatā un izvelku tikai tad, kad skrējienu esmu beigusi. Un vakar bija tik nepatīkams pārsteigums. Tieši, kad biju nolēmusi uzstādīt personisko rekordu :D
17.04.2014 09:35 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
O, es tieši vakar biju domājusi skriet, bet d-light un čipsi izrādījās kārdinošāki, laikam bija sajūta, ka kaut kas nebūs labi :D Pēc supersportistes izklausos, bet domāju, ka rīt un parīt pietiekami daudz paskraidīšu daudz svaigākā par Rīgas gaisu. Un vispār es nesaprotu, kāpēc tam sieviešskrējienam pieteicos. Skriet man patīk, bet ļoti nepatīk, ka sanāk visu laiku vienveidīgs ceļš (zem kājām viens un tas pats, apkārt viens un tas pats, bveee), man apnīk jau pie pirmajiem simts metriem.

Diena forša, ja vien nebūtu miljons darbu, būtu pavisam jauki. Jāsacep gardumi un brīvdienās jālaiž road tripā , jau tagad iedomājos ārpus Rīgas mieru, ik pa laikam tomēr prasās arī tāds. (l) Pēc tam vēl brančiņš un tad vēl pasēdēšana ar kaimiņiem u.c. foršajiem, aaaah, viss būs lieliski..jābūt! :)

the_one, you can do it!! :)
17.04.2014 09:42 |
 
Reitings 395
Reģ: 14.01.2014
man tagad baigā sāpīte, augsta temperatūra, esmu pa šo nedēļu saslimusi, ārsts noteica gultas režīmu..tātad visi svētki un brīvdienas aiziet garām..
diezgan stulba sajūta, ārā foršs laiciņš, visi baudīs pavasara priekus, kamēr tev ir jāarstējās.. es gan domāju nedaudz pārkāpt ārsta noteikto režīmu, jo nespēšu atturēties vismaz no kādas pastaigas! :)
17.04.2014 09:43 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Brīt! :)

Zinu, ka daudzas te ir izteikušas interesi par "Šeipingu" Dailes teātrī. Vakar biju.. secinājums - ja jums ir kaut kas labāks ko darīt, tad neejiet, jo neko baigi labo garām nepalaidīsiet! :D
Ja nopietni, tāds savārstījums, ka mana lielākā interese tagad ir - Ko pie velna Džilis lieto?? Jo tai ir jābūt kādai spēcīgai mantai :D
Ok, ok, nebija tā, ka galīgi nepatika, prom iet gluži negribējās, bet nu WTF sajūta pēc izrādes nepamet. :D Andžāns gan lielisks kā vienmēr! :)

Šovakar jāķeras olu krāsošanai klāt, jo rīt un parīt tādi plāni, ka laika neatliks.. Tad nu ceru, ka tirgū vismaz ir sarkanie kāposti, jo Rimčikos tukšums..
17.04.2014 09:48 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Čau! Šodien darbs,un jāmēģina sadarboties ar vienu kompāninu,ko man ļoti negribās. Bet jau rīt dodamies ar mīļoto atpūtā uz divām dienām. Atradām vienu ļoti foršu muižu,kur palikt. :) Super! Nevaru sagaidīt :)
Jauku dienu!
17.04.2014 09:51 |
 
10 gadi
Reitings 6210
Reģ: 01.04.2009
Čau! Aizdomājos, varbūt man arī mēģināt sākt skriet, man te it kā tam pateicīga apkārtne :) Jānopērk tikai normāli skriešanas apavi. Nezinu kāpēc, bet man šodien sāp galva:( Šķita jau, ka migrēnveidīgās galvassāpes mani vairs neapciemos, jo ļoti sen nebija bijušas, bet tomēr...

Pajuka arī mazliet brīvdienu plāni, vieni apciemojamie mani atšuva, ceru vismaz, ka otri plāni izdosies, jo negribas kaut kā visas brīvdienas pa Rīgu.
Jāmēģina noķert kaut kāda svētku sajūta, lai gan vairs kaut kā nemāku priecāties par svētkiem, man tas šinī pieaugušajā vecumā šķiet kā kaut kāds bez maz vai obligātais pasākums, kad pienāk tās dienas, veikali pilni ar svētku atribūtiku, visi laiž uz laukiem kaut ko svinēt, bet - kāpēc? :D Jocīgi jau izklausās, bet tādas man pārdomas. Nez vai vispār iespējams gaidīt un priecāties par svētkiem kā bērnībā? Baigā esmu kļuvusi :D

Lai nu kā - jums priecīgu dienu!
17.04.2014 09:53 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Libra aa, nu es lieku austiņas, jo klausos mūziku telefonā un tad mani laicīgi pabrīdināja, ka GPS signal is lost. Stulbi, lai neteiktu neko vairāk :( laikam pārāk noslogots, daudz cilvēku skrien :)
17.04.2014 09:58 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Man Endomondo uzkārās pirms divām dienām. Skrējiena sākumā pazuda un tad atjaunojās. Un vispār nereti ir bijis tā, ka piemet klāt kādu km. Tad ir īpaša vilšanās :) Izanalizējot GPS līniju, ja tā met lielas cilpas un skrējiens ir izrobots, skaidrs, ka programma tajā vietā bija uzkārusies un skrējiena attālums nav precīzs.

Ņam ņam,

Un vispār es nesaprotu, kāpēc tam sieviešskrējienam pieteicos. Skriet man patīk, bet ļoti nepatīk, ka sanāk visu laiku vienveidīgs ceļš (zem kājām viens un tas pats, apkārt viens un tas pats, bveee), man apnīk jau pie pirmajiem simts metriem.


Man ir līdzīgi. Nike Riga run augustā bija tik mokošs. Viens karstā saule, otrs- garlaicīgais skrējiens. Man vairāk patīk skriet pa industriālu vidi. Bet Sieviešu skrējienam pieteicos gan- goda lieta gada laikā noskriet vismaz dažas sacensības :D
17.04.2014 10:00 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Zekji, saki vismaz, ka nav dikti gara tā izrāde?! :D
17.04.2014 10:00 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Labrīt!
Šorīt pamodos labā garastāvoklī, lai gan atkal ap 7.00 tiku piecelta. Vakar saskrējāmies ar sen neredzētu klasesbiedreni, ehh kā laiks maina cilvēkus. Man bija trīskāršots prieks - satikt viņu, pieēsties virtuļus un vēl nobaudīt garšīgāko latte Rīgā! (l) Vakar ilgi nenāca miegs, un tagad saprotu,ka ne veltīgi..saņēmu zvanu, ko ilgi, ilgi gaidīju. (l) Vakar man tāda prieka pilna diena bija, saulīte arī lutināja.
Šodien jābrauc uz Jūrmalu pie draudzenes, pēc tam zumba, vakarā randiņš! (l) (l)

JD grib jd. :D
17.04.2014 10:04 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ņamsi, 3 h kopā ar starpbrīdi. 2 cēlieni. Katrs cēliens kaut kur 1h 20 minūtes apmēram.
Tu ej kaut kad? Nu moš Tev patiks.. nez, tāda frīkaina tā izrāde.. bet tizli frīkaina.
Bet, ja patīk Dīcis un Andžāns, tad tas tiešām ir vienīgais bonuss.

Ā, un vēl es esmu pozitīvā šokā par Ķuzules figūru. Pēc dvīņiem šitāds augums - respect!
17.04.2014 10:04 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Esmu priecīga, ka šodien īsā darbdiena un vēl par kaut ko citu.. Domāju, ka būs lieliskas brīvdienas!

Iegāju draugos, a tur tas Bočelli koncerts tiek reklamēts. Uz tādu koncertu kā minimums vakarkleitā jāierodas, vai ne? Tas nekas,ka Arēnā.


Noteikti nē. Es biju uz viņa koncertu Mežaparkā. Cilvēki bija saģērbušies, kā nu kurš, bet vakarkleitās noteikti nē.
Janvārī iesim arī uz šo, kleitu nevilkšu. Droši vien pieturēšos pie lietišķā stila, cik nu ziemā iespējams, jo esmu salīga. Un arēnā ir diez gan vēsi arī.
17.04.2014 10:07 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Zekji, kāda laime, kāds prieks - man nepatīk ne viens, ne otrs. Viens īpaši nepatīk. :D Bet Ķuzule gan ļoti patīk. :) Un vispār - tā Tu lasi, ko es rakstu, mēs jau šo izrādi apspriedām, tb iešanu uz to..un es teicu, ka maijā eju. :P
17.04.2014 10:12 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
Labrīt ! Nolēmu, kāpēc gan man arī beidzot kaut ko neierakstīt beztēmā! :)
Vakar gan bija traka diena man, visu dienas sākumu mājās nogulēju ar vēdera sāpēm un labi, ka vismaz draudzene mani izvilka ārā no mājas uz treniņu! Pēc tam jutos tik labi, nevaru sagaidīt rītdienu, kad atkal varēšu doties uz aerobiku. :) Vakar vakarā arī bija jauka vakara pastaiga ar draudzeni, kā arī jauki ar ģimeni pasēdējām un izbaudījām vakaru.

Šodien atkal esmu palikusi mājās, rakstu referātus un esejas, vakarpusē braukšana pie instruktora. Tāāāāāāāa gribu tiesības iegūt līdz vasarai, cenšos jau un daru visu ko varu, ceru, ka arī viss izdosies kā plānots. :)
17.04.2014 10:13 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Šodien tiešām perfektas dienas sajūta :)
par spīti tam, ka rīt strādāšu kaut līdz naktij, lai visus pirmsatvaļinājuma darbus piebeigtu.

Zakjis*, žēl, ka nesanāca man ar jums ietusēt pa teātri, bet nu vismaz izrāde bij slikta :D :D
toties es laikam būšu atradusi brīnumdakteri, kas ar maniem zobiem tiks galā, es ļoooooooti to ceru.

Iegāju draugos, a tur tas Bočelli koncerts tiek reklamēts. Uz tādu koncertu kā minimums vakarkleitā jāierodas, vai ne? Tas nekas,ka Arēnā.

nu, es negrasos iet vakarkleitā :D
17.04.2014 10:14 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Kušss, neviena Zaķi nelasiet, man ļoti patika Šeipings :D Jāpiekrīt gan, Džilis pārcenties ar savu pievienoto vērtību, oriģinālā luga droši vien būtu bez wtf?! momentiem.



Hellou!

Skatos, ka Rīgā tāda pati temperatūra solās, kā manā Eiropas stūrī, situ plaukstas un krāmēju sandales koferī. Rīt pēdējā pirmsatvaļinājuma diena, tad mans nu jau standarta '4 valstīs 1 dienā' lidojums uz mājām. (l)

Plāni kā mājas, bet ar nepacietību gaidu "Petrova suņus". Vai kāda var padalīties atsauksmēs, kā patika izstāde?
17.04.2014 10:15 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ņamsi, vairākas ir rakstījušas, ka gāja vai ies uz Šeipingu.. Tāpēc piedod jel, ka neatcerējos, ka Tu arī. :D Tev Dīcis nepatīk, ja? Bet Andžāns ir konča! :)

Ā, es tak vakar pirms teātra iegāju tajā Nobby Grade veikalā, kas Aliexpress lupatas tirgo.. Tas ir vnk Psc! Es ņirgdama gāju ārā. :D Karoč, tās puķainās blūzes, kas maksā 10-12 USD un mājas lapā viņiem ir pa 88 eur, veikalā maksā 30 ar kaut ko eirikus. Bet 2 TOP preces, kur man acis bija kvadrātā bija - krāsainie Ali mokasīni, kas netā maksā laikam ap 20 USD, veikalā maksā 96 eur :D :D Un labākā veikala prece - slavenā rozā Ebay žakete! Identiska odere, fasons, nu viss 1:1, pat bez Zaras birkas, veikalā maksā 59 eur!!!!!!!!! :D :D
Kad pārdevēja man pajautāja, vai nevajag palīdzēt, pateicu viņai, ka nē, paldies, jo man vairākas no šīm precēm jau ir skapī pa 5x zemākām cenām. Pateicu arī "Paldies, ka atvērāt Aliexpress pielaikošanas kabīni Rīgas centrā!" :D Pārdevēja gan kaut ko pīkstēja, ka nezinot no kurienes īpašniece pasūta preces, varbūt vnk līdzīgas un bla, bla, bla.. Es vnk nespēju valdīt smieklus un ieteicu meitenei laicīgi meklēt jaunu darbu, jo diez vai šis bizness ilgi noturēsies! :D Tā ka jautri man gāja! :D
17.04.2014 10:19 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Zaķi, Tu esi ļauna! :D
17.04.2014 10:21 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Zaķi :D :D :D
17.04.2014 10:24 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Njā, bitch manī vakar izpaudās! :D Bet bija jautri! Un, cik sapratu no pārdevējas pīkstieniem, es nebiju pirmā, kurai bija tāda veida reakcija. :D
17.04.2014 10:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits