Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Solārijs

 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tā kā es nekad neesmu bijusi uz solāriju un paziņu lokā ar nav cilvēki kas uz tādu ietu man gribētos uzzināt kā viss tur notiek.
Man visu mūžu ir bijusi bāla āda un saule neķeras klāt, pat tad kad meiģinu nosauļoties, principā es varu tik apdegt un pēc tam atkal palikt tik pat bāla kā iepriekš.

Man gribās uzzināt kā solārijā tas viss process notiek, reāli no sākuma līdz beigām, jo tiešām es neko par to nezinu, bet gribās uzzināt ja nu tomēr aizeju uz solāriju, nebūtu vairs jājūtas kā pilnīgākajai muļķei uzdodot tur visus tos jautājumus kas ienāk prātā.

Piemēram kā tas pats solārijs strādā? vai tur uzliek laika limitu tam solārijam un tad kad laiks beidzies viņš izslēdzas? Vai tur var pa kailo sauļoties vai arī bikini?(pieņemu ka tas ir pēc paša izvēles)
Cik es saprotu ir arī dažādi solāriji, tad kādu man būtu ieteicams lietot ?
Ir arī dažādi krēmi kurus uzsmērē pirms solārija lai būtu labāks efekts, kādi tie krēmi būtu un vai tos man vajadzētu lietot? Vai vispār man vajadzētu kādus krēmus lietot?
Kurus solārijus jūs ieteiktu pašas ja tādus apmeklējat, kur iespējams būtu labi darbinieki kas paskaidro visu? ieteicams Rīgā.

Vienīgais ko es tiešām apzinos ir ka jāņem ir pats minimālais laiks solārijā, bet kāds tad tas būtu?
Zinu arī to ka lai redzētu vispār kādu efektu man būtu jāiet vairākas reizes, vienkārši gribas to visu darīt pēc iespējas labāk lai āda pierastu un es būtu spējīga nākotnē kaut vai drusciņ brūnāku ķermeni dabūt :D

Tik daudzus gadus jau gribu aiziet uz solāriju, bet tiešām neziņa par to kā tur viss notiek ir tas kas mani attur, negribas tomēr aiziet uz nepareizo vietu kur neko nepaskaidro un tad iznākot ārā izskatīties kā tomātam.

Es pat šo te tagad rakstot jūtos kā muļķe :D Tā kā varat pasmieties ar mani kopā, par mani :D
16.04.2014 22:38 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Nevajag baidīties un uzdot savus jautājumus solārija darbiniekam,tāpēc principā viņš tur arī ir ;)
16.04.2014 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 986
Reģ: 06.04.2011
Saprotu Tevi, vari uzrakstīt man vēstulīti, privāti varu Tev visu paskaidrot no savas pieredzes, jo man sākumā bija tāda pati situācija kā Tev.
16.04.2014 22:45 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Tā tad,jā,solārijam uzliek to laiku,kādu izvēlējies un kad laiks beidzas,solārijs izslēdzas. Pa kailo būtu ieteicams sauļoties,jo tad nepaliek nekādi nospiedumi no lencītēm un tā,bet ja nejūties ērti vai nevēlies var jau protams arī apakšveļā.
Jāņem sākumam tāds solārijs kurš ir mazāk stiprs un kur ir vismazākais sauļošanās laiks,citiem tas ir 6min,citiem 9min.
Tā kā Tev ir pirmais ādas tips,kas iedeg visgrūtāk,tad principā diezgan ilgu laiku būs jāiet uz mazāko laiku,tikai pēc kāda laika palielinot sauļošanās laiku.
16.04.2014 22:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
therrors

Vai tad tagad 6 līdz 9 minūtes ir mazākais laiks solārijā? Kādreis kur dzirdēju ka tās ir 2-3 minūtes. Pašai pat sāk likties ka 6 min varētu par daudz. Negribu tomēr nodarīt savai ādai pāri.
Ja es jebkad gribu iedegt tad man nav izvēles kā sākt ar minimālo laiku. Jo ja uzreiz ņemšu lielākus laikus, tas ar var ļoti neforši beigties.
16.04.2014 22:51 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Piemēram,pirmās 3-4 reizes ņemt 6min. vai 9min. un tad ņemt nākošās reizes 12min,bet principā ar savu ādas tipu,vairāk par 15min.nebūtu ieteicams,vnk staigāsi kā tomāts. Par krēmiem,jā,tos ir pat ļoti ieteicams lietot,principā 40% no laba iedeguma sastāda krēms. Labākais,klasiskākais variants ir Australian Gold Accelerator.
16.04.2014 22:51 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Vismaz ar tiem ar kuriem esmu sastapusies,mazākais ir 6min.,bet viss iespējams,ka kkur ir iespēja arī vēl mazāk,piemēram 3min.
16.04.2014 22:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Labākais,klasiskākais variants ir Australian Gold Accelerator.


Kur to krēmu var nopirkt un pa cik ? :)
Un kā tas notiek, es ieeju telpā, apsmērēju sevi ar krēmu un tad uzreiz lecu iekšā solārijā un viņš pats tā kā nofiksējas uz to laiku? vai tur kas ir jāspiež? Saprotu ka iespējams ka ir vairāki solāriji un katrā ir mazliet savādāk, bet nu vismaz kādu variantu gribās uzzināt :D

Aaa un galveno kārt ar gribās uzināt cik solārijs izmaksā vidēji vienai reizei? Un protams kādas vietas jūs varbūt varat ieteikt :)
16.04.2014 22:55 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Krēmu var nopirkt solārija studijā. Jā,Tu pieeja pie administratora,samaksā par pakalpojumu,krēms+solārijs,nez vēl kāda cepurīte,uzlīmes. Administrators pastāsta/parāda kā darbojas/ieslēgt solāriju. Aiziet,Tu noģērbies,iesmērējies ar krēmu,rokā aizsargbrillītes un lec iekšā solārijā,aizver vāku un spied starp pogu,nosauļojies 6min.solārija gaismas izslēdzas,izlec no solārija,noslaukies un sāc ģērbties,esi apģērbusies,ej ārā no kabīnītes.
16.04.2014 23:04 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Aaa un krēms,piemēram pie manis maksā 2.30
16.04.2014 23:05 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Nezinu arī kā ir citur,bet tur kur es strādāju viena reize un mazāko laiku maksā 3.50
16.04.2014 23:06 |
 
Reitings 7
Reģ: 05.03.2014
Viss labāk ir pirms solārija apmeklejuma mājās ieiet dušā, pēc dušas arī iesmērēties ar solāriju krēmu, jo pareizi būtu, ja solārija krēmam ļautu 15min iedarboties pirms sauļošanās.
Iteicamais laiks sākot-6 min., reizes 3, paaugstinot uz 8/9min. Viss atkarīgs no solārija tipa. Piemēram vertikālie solāriji ir intensīvāki.
Vārdsakot, izvelies sev tīkamu salonu. Man šobrīd favorīts ir Black Care solāriju studija. Regulāri var nopirkt www.kolosali.lv kuponus ar atlaidi. Iiej mājās dušā pirms tam, aizčāpo uz feinu solāriju un sauļojies.
Intervāls starp sauļošanos iesākumā būtu ieteicams kādas divas dienas. Piemēram aizej pirmdien, tad ceturtdien un tad svētdien, vai pirmdien (6min.) un pakāpeniski paaugstini laiku.
16.04.2014 23:07 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Tu darbiniecei pateiksi uz cik minūtēm iesi un viņa būs jau saspiedusi solārijā visu nepieciešamo. Tad, kad būsi noģērbusies, notīrījusi kosmētiku un ierāpusies solārijā uzpiedīsi pogu un viņš ieslēgsies, un pēc attiecīgā laika redzēsi, ka lampas izslēdzas un varēsi kāpt laukā. Solārijos ir ventilācija, un nav karsti, kā arī parasti skan mūzika, lai mazinātu garlaicību. Vari likt tās mazās brillītes uz acīm, kuras stāv solārija telpā, bet no tām var iegūt baltus plakstiņus un brūnu seju.
16.04.2014 23:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Solārija aizsarg brillēs vajag savas vai tur uz vietas viss dabūjams? Un dvielīti kurā noslaukas jāņem gan jau pašam savs?

Un tie krēmi ir tā dāsni jāsmērē uz ķermeņa vai tā drusciņ, tikai lai ādu noklātu? Un vai dēļ tiem krēmiem nevar būt tā ka pēc tam nosauļota pleķaina āda?
16.04.2014 23:08 |
 
Reitings 7
Reģ: 05.03.2014
Nevajag ņemt ar super bronzeru efektu, bet vidēju. Smērē, kā mājās parastu ķermeņu krēmu. Solārijos parasti ir salvetes ar kurām, ja esi mazlied iesvīdusi, vari noslaucīties, bet no 6 min., nekas tāds Tev nedraud.
16.04.2014 23:12 |
 
Reitings 80
Reģ: 06.02.2014
Es tāpat kā bez-kurpites esmu sākusi iet uz Black Care. Eju uz vertikālo infrasarkano solāriju (viņš 2 minūtes pasilda, un tikai tad slēdzas iekšā solārija lampas). Šim konkrētajam solārijam min laiks ir 8 minūtes. Gan te, gan arī citur, kur esmu gājusi ir bijis tā, ka priekš ģērbšanās un kremošanās nav atvēlēts nenoteikts laika daudzums - ir uzlikts laiks, pēc kura solārijs automātiski slēdzas iekšā. Tā kā, ja ilgi čammājas, tad var izlaist meiteņu minēto "start" pogas spiešanu. :D

Man savukārt par solārijiem šodien citas domas radās. Es nekad neesmu bijusi uz guļošo solāriju, tikai vertikālo. Tas izklausās dīvaini, bet man laikam kkā bail iet uz guļošo. Liekas, ka tur viss sakarsīs, vēl tas vāks virsū uzkritīs un es tur piecepšos. :D Bet tā noteikti nav un nekas tur karsts (nu tā guļamā virsma) nepaliek, vai ne?

Un vēl Black care solārijā ir tādi balti gareni staipīgi sūdiņi, līdzīgi kā no vates materiāla - kas tas ir? :D
16.04.2014 23:13 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Brillītes ir uz vietas, tā pat kā vatītes un dekoratīvās kosmētikas noņēmējs.
16.04.2014 23:13 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Un ja tu jūti, ka kādā brīdī sāk degt pakaļa, tad var kāp ārā pirms laika. :D
16.04.2014 23:13 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Brilles ir turpat uz vietas,tāpat arī salvetes vai/un dvielīši. Krēms ir jāsmērē normāli,tā lai pašai jūtas,ka ir gana. Un brilles liec,obligāti,mūsu plakstiņi ir ļoti plāni un tie nespēja aizsargāt no lampu sliktās ietekmes,var arī daudz un dikti tas pasliktināties redze,var arī iestāties aklums, Sargā krūšu galus. Ne,no krēma nevajadzētu būt pleķiem,ja vien nav iekšā ar bronzeriem. Ja krēms ar bronzeri,tad ar pašu minimālāko,kas studijā pieejams.
16.04.2014 23:15 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Summera- nevajag baidīties,ka ielūzīsi vai vāks uzkritis virsū,jo reāli solārija virsma iztur līdz kādiem 200kg un vāks netaisās automātiksi,lai varētu tur kkā iesprūst :D un tas garais,baltais ir cepurīte :D
16.04.2014 23:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu super meitenes, jūs man tagad kaut kādu apskaidrību esat jau sniegušas savādāk es tur aizietu un laiku jau notērētu tik kamēr visus jautājumus uzdotu un noģērbtos :D Liels paldies, un lūdzu ja vel ko varat ieteikt, tik sperat laukā, jo vairāk zināšu jo labāk :)
16.04.2014 23:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits