Neizprotu sievietes

 
Reitings 10
Reģ: 16.04.2014
Tātad sievietes, meitenes, kā arī vīrieši, kas izliekas šajā forumā par sievietēm, man ir jautājums pretējā dzimuma pārstāvēm.
Šo tēmu vēlējos rakstīt studiju sadaļā, jo man ir mērķis šo to pastudēt(par sevi), bet nu tad nodomāju, ka pareizāk būtu to visu rakstīt pie attiecībām, jo runa būs par to.

Lieta tāda, ka esmu 20 gadus jauns puika, laba paskata, neesmu douchebags, laipns un domāju par ģērbšanās stilu. Bet problēma ir tā, ka sievietes mani neievēro(neesmu maza auguma, bet gan m 1.90, un tauku pika arī neesmu) :) Neesmu arī garlaicīgs, spēju izklaidēt meitenes, vismaz man tā ir teikuši sieviešu dzimtes pārstāvji, ar kurām esmu friendzonā.
Raksturs man ir labs, tāpēc nesaprotu kāpēc esmu viens.

Varbūt kāda no jums varētu uzminēt kādu iemeslu?

Paldies! ^.^
16.04.2014 21:19 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Mans ieteikums - padomus meklē citur :D Nu nav Tev ko 20 gados iespringt - paspēsi vēl meitenes izmīlēt :D
16.04.2014 22:42 |
 
Reitings 10
Reģ: 16.04.2014
Nav runa tikai par izmīlēšanu, bet par inteliģentu cilvēku ar ko var parunāt pa visu ko
16.04.2014 22:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kristaps
Atvaino ja pārāk uzbāzīga esmu, man šodien tāds jautājumu uzdošanas vakars :D Un visu gribas izzināt arī pirms saku savus secinājumus :D

Diemžēl bildi ar ģērbšanās stilu nevaru atvērt, nerāda man tur bildi :D

Tātad tev patīk klausīties, tad vai tev patīk meitenes kuras ir atvērtas, varbūt pat skaļas, pamanāmas? vai tomēr tādas kuras ir arī klusiņas, jo tā ar varētu būt problēma, jo ja tev patīk arī klusas meitenes kurām nav liekvārdība, tad tādas ar nemaz tā nemudina pašas uz iepazīšanos, bet gan gaida kamēr vīrietis izrādīs interesi. Vai tu sievietēm izrādi to ka tev viņas simpatizē?

Sevi nosauktu par izskatīgu tikai tad, kad esmu bijis pie friziera, jo matu sakārtojums neieveidots ir vnk šausmīgs.


Tad es ietiektu iet regulāri pie friziera :D Tas kā tu kop savu ārieni daudz izsaka par tevi pašu.

Ideja par iepazīšanos internetā nemaz nav tik peļama, ar laiku tas tev dotu drosmi vairāk būt atvērtam pret sievietēm, kā arī dos labākas iemaņas ar viņām runāt. Ja vien protams pie pirmā meiģinājuma un zaudējuma uzreiz nepadodies ;)

Vispār kādas būtu trīs tavas viss sliktākās īpašības kuras tu pats vari iedomāties?
16.04.2014 22:47 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Miss Joker, neesi domājusi kļūt par attiecību speciālisti/savedēju/iepazīšanās klubiņa organizatori vai kaut ko tādu!? Tev labi sanāk! :D
16.04.2014 22:52 |
 
Reitings 10
Reģ: 16.04.2014
Patīk atvērti cilvēki no kuriem nav jāvelk ārā informācija
Sliktās īpašības:
Nepacietība, šad un tad iedomība, trešo nezinu tad jājautā mammai
16.04.2014 22:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Taylor

Es drīzāk esmu psihologs, bet jā man ar labi izdodas iejusties citu cilvēku ādā un tad saprast iespējamos problēmu cēļoņus :D
16.04.2014 22:58 |
 
Reitings 305
Reģ: 17.04.2013
meitenes grib ,lai uzklausa viņu murgus un tev jāizliekas,ka klausies.
16.04.2014 23:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Patīk atvērti cilvēki no kuriem nav jāvelk ārā informācija
Sliktās īpašības:
Nepacietība, šad un tad iedomība, trešo nezinu tad jājautā mammai


Kādas ir tavas prasības attiecībā pret tavu iespējamo partneri? piemēram kādas rakstura īpašības tev nepatīk meitenēs? vai ar kādi paradumi kas atbaida?

Vai vispār tu skaties/saķeries tādās meitenēs kuras reāli ar varbūt ar tevi satiktos? vai tomēr tādās kuras ir tev vairāk nepieejamas?

Kā izpaužas tava iedomība? Iespējams ja meiteņu priekšā tu izrādi pārāk lielu iedomību tad tā ar varētu būt problēma kas meitenes attur no tevi.
Vispār kautrīgums un iedomība kopā liekot liekas baigi neforša, tas var arī novest pie tā ka pat tad kad tev kāda meitene izrāda interesi tu dēļ kautrīguma un iedomības vari izskatīties pēc kretīna, kas nevis kautrējas ar meiteni runāt, bet varbūt ar kādu iedomīgu vārdu viņu noliek tik līdz viņa cenšas tev piekļūt. Pat ja tas nav tīšām domāts, vienkārši nezini kā savādāk ar meiteni runāt.
16.04.2014 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Miss Joker, ja tuvākajā laikā izdomā kļūt par attiecību utt. speciālisti, tad es piesakos! :D Drīkst?!
16.04.2014 23:09 |
 
Reitings 12
Reģ: 16.04.2014
ja godīgi tad ir dažādas meitenes... dažas, piemēram, kā es :D arī bremzē kautrība.. lai cik atvērta, interesants sarunu biedrs, izskatīga būtu... tākā, pat ja meitenei patiksi, viņa vairāk novērtēs, ja nedaudz pārkāpsi tam kautrīgumam :) dzīvojam vienreiz, nevajag nožēlot to, ka esi mēģinājis ;) gandrīz vai varētu izveidot diskusiju līdzīgu, bet es apzinos, ka mana problēma arī ir tas pats kautrīgums, oh well... :) bet ar īsto visām barjerām vajadzētu nojukt, es domāju.
16.04.2014 23:09 |
 
Reitings 90
Reģ: 24.07.2010
Neredzu problēmu.
Ļoti daudzām meitenēm tieši patīk tie kautrīgie, nevis agresīvie un / vai tādi kam mute kā laidara vārti.
Nekur jau nav teikts, ka meitenes Tevi neievēro. Vienkārši ej pats klāt, sāc runāties, ja Tev kāda konkrēta patīk. Jo ja godīgi, tad nezinu daudz sakarīgu meiteņu, kas tā pašas baigi ietu klāt un sāktu vnk runāties, it īpaši, ja tas džeks patīk. Izņemot dažas īpaši ekstravertās vai arī ja ir kāda konkrēta situācija.

Lai gan nez, pēc maniem pēdējā laika novērojumiem tieši sakarīgie cilvēki ir vieni, kamēr nesakarīgiem vienmēr ir attiecības, cits vēl apprecēties paspējis (runāju tieši par jauniem cilvēkiem ap 20 un nedaudz uz augšu; nevienu neaizvainoju, ir izņēmumi).
16.04.2014 23:15 |
 
Reitings 90
Reģ: 24.07.2010
Saint beaux +++
16.04.2014 23:15 |
 
Reitings 361
Reģ: 18.01.2014
Vnk vēl nav laiks īstajai meitenei, gan jau pati atnāks, kad vismazāk gaidīsi. Tikmēr turpini vien sevi pilnveidot, jo tev plusu ir vairāk un trūkumus vispār neredzu, tas par iedomīgumu u.c., tas jau no garīgā ir atkarīgs. Un piekrītu fizzycherry par visu aprakstīto.
16.04.2014 23:19 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss Joker, ja tuvākajā laikā izdomā kļūt par attiecību utt. speciālisti, tad es piesakos! Drīkst?!


Caur cosmo es vienmēr esmu gatava palīdzēt ;) Bet tādu profesiju kā tādu gan netaisos laikam mācīties. Tomēr vairāk esmu uz mākslu tēmēta :D Lai gan lai ar cilvēkiem pareizi appietos ar ir sava veida māksla. :D
16.04.2014 23:21 |
 
Reitings 36
Reģ: 19.01.2013
Teici, ka esi kautrīgs - kāpēc tad noliec iespēju iepazīties internetā? Tieši tā vari veiksmīgi sākt komunikāciju bez muļķīgā klusuma brīža un satiekot jau zināsi, ar kādu cilvēku runā un par ko! ;)
16.04.2014 23:28 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
''Women are meant to be loved, not to be understood.''
16.04.2014 23:29 |
 
Reitings 36
Reģ: 19.01.2013
Redzi, man škiet problēma tajā, ka, ja pieņemam, ka meitenes meklē vecākus puišus, tad tām pašreiz ir 17/18/19 gadi. Man šķiet, ka tas ir tas vecums, kad tiešām meklē kaut ko, kas atšķir. Protams, pievērš uzmanību aktīvjiem.

Kādas meitenes tev patīk? :D
16.04.2014 23:31 |
 
Reitings 236
Reģ: 04.08.2009
Jo vairāk domāsi par to, kas tev nav, jo vairāk piesaistīsti to, ka tev nebūs.
Attīsti sevi kā personību. Attīstības ceļā atradīsi domu biedru, kurš iespējams tevi aizvedīs pie citiem domu biedriem, kur tu satiksi samērā foršu meiteni. Cilvēki, kuri iedvesmo -piesaista.
Cilvēki, kuri iedvesmo - dara to, ka viņiem patīk un izstaro to harizmu.
Dodu tev cepumu par to, ka zini, ko gribi, jo it kā pēc būtības nav aizliegts satikties ar visām pēc kārtas un uzreiz un tad beigās saproti, ko gribi vai attopies bēdīgā stadijā, bet pēc dzirdētām pieredzēm, kuri sākumā skumst, ka attiecību nav (ja attiecību nav, tātad ir kaut kāds priekšstats, ko tu gribi, jo, ja nebūtu, būtu savācis jebkuru pretīmnācēju). Vajag pieturēties pie pozitīvā, nevis, āaj, man nav attiecību, jo man nav BMW vai modeļa augums, kāds tam sakars ar attiecībām (īstām attiecībām ar cilvēcisku sapratni) vēl neesmu sapratusi līdz šim, bet, pēc savas pieredzes saku, koncentrējies uz labām lietām un labas lietas biežāk sastapsies tavā ceļā!! (protams var meklēt iemeslus, kāpēc nav (deguns šķībs, nav naudas, nav iphone), bet kaut kā žēl izsviest laiku uz negatīvām domām, jo pozitīvi nākotnē tās neatmaksājas.
17.04.2014 00:56 |
 
Reitings 211
Reģ: 23.01.2014
Došu Tev vērtīgu padomu. Tas noteikti noderēs

1. Iemācies krievu valodu
Jo uz ielas ieraugot simpātisku meiteni, 90% viņa būs krievvalodīgā ;)
2. Neizmanto anglicismus. Tādus kā- friendzonā un douchebegs..
Tas neizklausās labi ;)
Runā pieklājīgā, pareizā krievu valodā, nekas ja ir akcents.
17.04.2014 01:17 |
 
Reitings 70
Reģ: 14.04.2014
Droši varam iepazīties,hah,nē,tas tāds jociņš. :) Lai Tev veicās meklēšanā,bet nē,nemeklē labāk,jo tā īstā noteikti atnāks. Man pašai ir 20,gadi un es neraudu par to,ka man nav puiša.Vienkārši varbūt pagaidām ir svarīgi nokārtot savu dzīvi,saprast,kas intresē,ko mīli,kas patīk.Viss atnāks,bet tikai ar laiku :)
Lai veicās Tev.
17.04.2014 02:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits