Kur visi normālie vīrieši!?

 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Sveikas meitenes,
ilgi šeit nebiju bijusi, bet nu tēma sakāpusi, vēlējos dzirdēt citu dāmu viedokļus.
Esmu jau gadu kā šķīrusies no iepriekšējām attiecībām kas ilga 5 gadus. Tagad ir Latvijas skaistākais gadalaiks - pavasaris. Esmu nobriedusi ka vēlos mēģināt sākt jaunas attiecības, bet paskatoties situāciju vīriešu frontē - mani biedē tas, ka liekas ka visi normālie vīrieši ir aizņemti, vai man vienai tā liekas?! Gada laikā protams ir satikti dažādi cilvēki, bet tad vairāk domāju par izklaidi lai aizmirstu bijušo, un tagad kad esmu tam visam pāri un skatos nākotnē - liekas ka grūti saskatīt, to labo. Reizēm domāju, vai maz vēl pastāv tā lielā mīlestība, tas īstais vīrietis - kuru varu mīlēt no zemes līdz kosmosam!? Vērojot situāciju man šķiet ka daudzi vīrieši mūsdienās ir vieglprātīgi un meklē izklaides, nevis domā par ģimenes veidošanu!! Kā Jums šķiet kāda ir patreizējā situācija :) ?
16.04.2014 09:40 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Mums pašiem jau šķiet, ka esam paši skaistākie un labākie, BET paši jau sev acī baļķi neredzam. Reizēm tās meitenes vai puiši, kuri ir ar kādu lieku kilogramu ir labāki par tiem trenētajiem augumiem.
Sportot un veselīgi ēst var katru pamudināt, raksturu gan neizmainīsi.
Ja ir kretīns cilvēks, tad tās viņš būs i ar 7 valodu zināšanām un sešpaku, i ar speķainiem matiem un netīrām zeķēm.
16.04.2014 15:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Lai gan cik es te lasu ir arī aizņemti ļoti daudz idioti
Nu gan . Saki ka esi ģēnijs un tos tevis visus nosauktos iditus pazisti personigi ka ta saki?
16.04.2014 15:48 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Lai gan cik es te lasu ir arī aizņemti ļoti daudz idioti


Un šis komentārs ļoti labi atspoguļojas uz tevi pašu.
16.04.2014 15:52 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Ir Latvijā sakarīgi un forši puiši.
Es laikam piederu pie tām, kas uzskata, ka nevajag meklēt un gaidīt attiecības vai īsto un vienīgo, jo viņš atnāks tad, kad vismazāk gaidīsi.
Piemēram, varu izstāstīt savu dzīves atgadījumu. Bija mums meiteņu vakars, ar draudzenēm runājām par puišiem, bet es nočikstēju, ka man patiešām neviens sirsniņā nav iekritīs, nepatīk un tā, ka arī nevienu nevajag, jo izskatās, ka nav vērts. Pagāja stunda.. un pie mums negaidīti atbrauca pazīstams puisis ar saviem draugiem.. un bāc! Ieraudzīju, satiku un saķēros vienā no draugiem. Tieši tad, kad vismazāk gaidīju. Liktenis paspēlējās un saveda mūs kopā, lai pierādītu, ka katram pasaulītē ir kāds, kurš patīk, kāds, kurš ir radīts priekš Tevis.
16.04.2014 15:58 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Un šis komentārs ļoti labi atspoguļojas uz tevi pašu.
+++ jo-


-Ja Tev apkārt vieni vienīgi idioti, pārliecinies, vai Tu neesi centrālā persona
16.04.2014 15:58 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Es gan vairāk sliecos domāt, ka nav vīriešu kas atbilst tavai gaumei, prasībām. Nevis, normālu, brīvu vīriešu vispār nav.
Arī man likas, ka Latvijā nav sakarīgu vīriešu, bet patiesībā, Latvieši vienkārši nav manā gaumē. Nu neesmu es satikusi vēl tādu, kas man patiktu gan pec izskata, gan rakstura un kurš ir ar normālu izglītību un darbu. Kaut kas vienmēr trūkst.
Es neliekuļošu, man ir augstas prasības un arī izskats ir svarīgs. Jo, lai cik forš puisis nebūtu, ja izskats mani nepatiks, nesaistīs, tad tur nekas nebūs.

Un man tomēr liekas, ka Latvijā ir vairāk skaistu, foršu sieviešu, nekā vīriešu.
Arī ārzemēs ir būts gana bieži un tulīt tur būs arī jaunās mājas, un mani ļoti izbrīna turienes situācija, daudz foršu, tiešām izskatīgu, gudru puišu, ar labu gaumi, kam ir gan darbs gan laba izglītība. Tikai ar meitenēm tur pašvaki. Nu galīgs vidusmērs, izskats un stils tāds nekāds. Vispār, tādas nekādas tur tās sievietes, manā skatījumā. Un daudzi tie foršie puiši ir brīvi.
Domāju te Latvijā viņi nebūtu brīvi pat uz dienu un jau nedēļas laikā būtu ar skaistu gudru foršu meiteni.
16.04.2014 16:11 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Un man tomēr liekas, ka Latvijā ir vairāk skaistu, foršu sieviešu, nekā vīriešu.


Jā, tas jau sen zināms, ka Latvijā dzīvo skaistākās, foršākās sievietes un latvju bāleliņi tādas princeses nav pelnījuši. 95% ir pārāk prasti, bez stila izjūtas un neizglītoti, tur pretī uz 1 tādu ir 4 Meganas Foksas, tīrākā paradīze vīrietim!
16.04.2014 16:18 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
+/- piekrītu Miss Joker viedoklim, bet nesaku, ka nevajag pilnveidoties. Vienkārši nevajag sākt ar degunu mākoņus bakstīt!
16.04.2014 16:20 |
 
Reitings 305
Reģ: 17.04.2013


neglaimojiet sev..
16.04.2014 16:20 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jā, tas jau sen zināms, ka Latvijā dzīvo skaistākās, foršākās sievietes un latvju bāleliņi tādas princeses nav pelnījuši. 95% ir pārāk prasti, bez stila izjūtas un neizglītoti, tur pretī uz 1 tādu ir 4 Meganas Foksas, tīrākā paradīze vīrietim!


Protams, ja neveidojās attiecības vainīgi ir visi no pretējā dzimuma nevis pati.
16.04.2014 16:24 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Manuprat, jo vairak uz to koncentresies, jo sliktaak.Viirieshi juut, kad sieviete izmisiigi grib but attieciibas un meklee kaadu.
16.04.2014 16:25 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Ko sastresojies R.? :D
Nevajag jau pārspīlēt. Pašam ganjau arī nav nekādi zemie standarti, jo kāpēc gan tevi uztrauc ka kāda iedomīgā gaida savu princi baltā zirgā?
Tas ka daļai latviešu džeku liekas, ka meitenes te ir naudaskāras maukas, nav nekāds jaunums, tāpat kā daļai latviešu meitenēm likas ka vīrieši te ir lohi. Tāds apburtais loks.
16.04.2014 16:30 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Manas domas.

- Viena meklē naudu, komfortu, labu dzīves apstākļus un tai pat laikā sekseri blakus. Rezultātā vai nu savu stadartu dēļ ir viena vai arī tas sapņu princis pret viņu slikti izturas.

- Ir ar mieru dzīvot pieticīgi, bet kopā, iet pāri visām likstām un happy forever and ever. bet tomēr, lai patīkams un skaists cilvēks blakām (skaists - stiepjams jēdziens par ko nerunāšu)

- Sievietes kuras ir kopā, resnu īsu, pusplikpaurainu čali, kurš brauc ar bmw. Nezinu, ko viņas dzīvē grib.

- Tās teenageres kuras nezin ko grib, kodē katru 5d un 6d, un ir mazsmadzeņu radības kuras katru nakti izmanto cits čalis.

Vīrieši

- Meklē skaistu, garu meiteni. Kvai zin, ka viņa nav īpaši gudra, bet vajag palielīties ar savu ķērienu.
- Ģimenes cilvēks, kurš atrod skaistu (savā izpratnē), gudru sievieti un nelaiž viņu vaļā, jo zin cik grūti mūsdienās ir kādu atrast.
- Ballētājs, flirtētājs utt., kurš ņems katru nākamo kura būs skaistāka. Bieži vien izskatīgs un ir attiecībās ar vairākām.
- Brīvais tips, kurš strādā ordinary job, nav izskatīgs, bet ir ļoti jauks un mīļs, bet paliek nenovertets.

Katram/ai tas skaistums ir savs. Tāpat kā izpratne par normālu/foršu/sakarīgu vīrieti. Vienai alusvēdars ir nepieņemams u.c

Kāpēc es esmu viena/viens?

Par maz izej sabiedrībā? Palaid iespējas garām? Varbūt, tomēr nespēj piesaistīt vīrieša uzmanību?
Varbūt, nedaudz vairāk ikdienā uzsmaidi simpātiskam cilvēkam, kurš nāk pretī vai sēž Tev blakus autobusā.
Vai arī Tavi standarti neatbilst Tavām iespējām.

Protams, man ļoti patīk gudri d*** par tēmām kurās varu kaut ko uzrakstīt, tai skaitā šis komentārs.

Nav vienotu atbilžu, kur visi skarīgie vai u.c. Ļoti iespējams, ka Tu apgrozies sabiedrībā kurā vienkārši viņi neienāk, vai arī ja ienāk tad nenotiek nekā tāda, lai Jūs iepazītos.
16.04.2014 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 7580
Reģ: 29.09.2009
Tas jautājums vai vēl eksistē kāds brīvs vīrietis ar kuru veidot attiecības un kurš atbilst visam ko vēlamies ir bijis mega aktuāls visos laikos! Tik ar to atbildi ir švaki! Varētu teikt,ka brīvo vīriešu ir! Un gana lielā skaitā, bet ... katra no mums ir iedomājusies kaut ko savu un līdz ar to ir grūti atrast brīvo kandidātu! Mērķis abiem ir viens gan vīrietim,gan sievietei - aatiecības, bet vēlmes un prasības mums tomēr atšķirās! Grūti, es zinu, jo pati esmu brīvās sievietes statusā, bet kā ir tā ir!
16.04.2014 16:41 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Ko sastresojies R.?


It nemaz neesmu sastresojies ;)

Pašam ganjau arī nav nekādi zemie standarti, jo kāpēc gan tevi uztrauc ka kāda iedomīgā gaida savu princi baltā zirgā?


Neteikšu, ka zemi un neteikšu, ka augsti standarti. Es no otra cilvēka nepieprasu kaut ko tādu, ko pats nevarētu izpildīt.
Neuztrauc, vienkārši tas viedoklis galīgi absurds un nepamatots likās. :)

latviešu džeku liekas, ka meitenes te ir naudaskāras maukas


Tā jau ir viņu darīšana, ka ir tik aprobežoti, vienkārši paši tādas piesaista un laikam jau neko citu nevar piedāvāt sievietei!


Lai tas apburtais loks arī turpinās, tāds tādu atrod! Var jau tādi cilvēki mūžīgi vārīties savā žultī un neizbaudīt dzīvi, nav jau mana problēma.
16.04.2014 16:44 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Sievietes mīl ar ausīm :D Nopietni! :D
Zinu vienu 30+ tusētāju kas meitenes maina diezgan bieži, pats nodzēries staigā apkārt (darbadienās pat) :D , bez darba, bet meitenes līp klāt pat ļoti koptas, jaunas 20+ cacas. Skats pa rubli :D
16.04.2014 16:48 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
P.s Starp citu proftehniskās skolas pabeidzējiem lielākas iespējas nekā augstskolas diplomu kabatā.
Labi amatnieki ļoti labi pelna un nekad pat krīzes laikos nav bez darba.
Bet ko ar augtskolas diplomu, ofisu aizklopē ciet jāiet pa krāvēju.
16.04.2014 16:52 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Svarīgi, lai būtu augstākā izglītība, ar izņēmumiem arī vidējā vai profesionālā der, ja cilvēks ir mērķtiecīgs, svarīgi, lai jau no vismaz 20 gadiem būtu darbs, prestižam nav nozīmes, tikai tas faktors, ka nesēž cauru dienu uz dīvāna un vecākiem uz kakla, svarīgi, lai izturētos ar cieņu pret visām sievietēm, svarīgi, lai būtu kaut kāds nākotnes redzējums, virzība uz augšu.




Lai viņa ir alkoholiķe, bet jāciena noteikti :-D.
16.04.2014 16:55 |
 
Reitings 305
Reģ: 17.04.2013
normalam jaunietēm interesē tikai pimpis,un ,lai viņu kārtīgi izdrāž. Šeit tām 30+ vajag jau attiecibas,vīrus un citas stulbības. who cares..
16.04.2014 16:56 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Svarīgi, lai būtu augstākā izglītība, ar izņēmumiem arī vidējā vai profesionālā der

Citiem vārdiem sakot, ja strādā par flīzētāju pa 10euro m2 tad varu ar tevi satikties, bet savādāk nespīd :D
16.04.2014 17:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits