Kur visi normālie vīrieši!?

 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Sveikas meitenes,
ilgi šeit nebiju bijusi, bet nu tēma sakāpusi, vēlējos dzirdēt citu dāmu viedokļus.
Esmu jau gadu kā šķīrusies no iepriekšējām attiecībām kas ilga 5 gadus. Tagad ir Latvijas skaistākais gadalaiks - pavasaris. Esmu nobriedusi ka vēlos mēģināt sākt jaunas attiecības, bet paskatoties situāciju vīriešu frontē - mani biedē tas, ka liekas ka visi normālie vīrieši ir aizņemti, vai man vienai tā liekas?! Gada laikā protams ir satikti dažādi cilvēki, bet tad vairāk domāju par izklaidi lai aizmirstu bijušo, un tagad kad esmu tam visam pāri un skatos nākotnē - liekas ka grūti saskatīt, to labo. Reizēm domāju, vai maz vēl pastāv tā lielā mīlestība, tas īstais vīrietis - kuru varu mīlēt no zemes līdz kosmosam!? Vērojot situāciju man šķiet ka daudzi vīrieši mūsdienās ir vieglprātīgi un meklē izklaides, nevis domā par ģimenes veidošanu!! Kā Jums šķiet kāda ir patreizējā situācija :) ?
16.04.2014 09:40 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
bet kad parunā, nu johaidī, kas tajās galviņās notiek


Takarāki pa skaidām staigā. :D

laikam jātēmē uz vecākām dāmām


Skatoties kādā vecuma grupā un kāda dāma. :) Bet lielākā daļa jau skatās uz vecākiem, jeb tad Tev ir jābūt diezgan nopietnam. :)
16.04.2014 13:15 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
nu johaidī, kas tajās galviņās notiek, laikam jātēmē uz vecākām dāmām, protams, ir arī izņēmumi

Konkrētāk?
16.04.2014 13:15 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Ko nozīmē neglīts? Es savā dzīvē tik reti esmu redzējusi tiešām neglītus cilvēkus, bet, ja godīgi, pat nezinu, vai tā bija ilūzija, jo cilvēks nespēja apkopties vai tiešām neglīts cilvēks. Tā kā tādu neglītu cilvēku ir maz. Un gaume!
16.04.2014 13:16 |
 
Reitings 260
Reģ: 30.07.2012
Andas, man arī riebjas tādi vīrieši, bet zini, es zinu vairākus tādus un par nelaimi uz tādiem uzķeras tieši ļoti gudrās meitenes. Rozā brilles vai kas, bet tā tas ir. Viens piemēram nav pabeidzis vidusskolu, dzīvo uz mātes kakla, ir pāri divdesmit un sola meitenei, ka labosies, bet kā nav tā nav, bet viņa itkā ļoti gudra un sakarīga meitene turpina ticēt, ka viņš labosies, mainīsies.
16.04.2014 13:17 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Un itkā mums ir sieviešu īpatsvars, tātad. Sākumā jāpaskatās pašām uz sevi. Cik mēs daiļas no ārpuses un iekšienes.
sieviešu vairāk ir vecuma grupā pēc aptuveni 45 gadiem, pec 55 vēl mazak vīriešu. Lidz tam vīriešu tomer LV ir vairak.
16.04.2014 13:18 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
16.04.2014 13:19 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
16.04.2014 13:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Piekrītu Kubietei - tas par to sieviešu īpatsvaru ir baigais mīts. Nu nav tā.
16.04.2014 13:21 |
 
Reitings 260
Reģ: 30.07.2012
Nu, labi. Mana vaina, mītiem bieži vien baigi noticu un ieciklējos. Paldies par apgaismošanu! :)
16.04.2014 13:27 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
So urbāno mītu LV rada vīrieši, lai sev cenu uzsistu:D
16.04.2014 13:30 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Ar normālām sievietēm/normālās sievietes meklējumos.
16.04.2014 13:37 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Konkrētāk?


Reāli es jau nevaru cita cilvēka dzīves uztveri ''norakstīt'', katram savējā šķiet pareizākā un pieņemamākā. Gadi 20-24, bet galvenās intereses - katru nedēļu ballēties.
Augstas prasības pret otru cilvēku, parunājot varēja saprast kāpēc attiecības pajuka, jo pašas gribēja tikai saņemt un atdeve tajās bija minimāla.
Vadās pēc sabiedrības stereotipiem, sava viedokļa un nostājas nav.
Sevi uzstāda uz pjedestāla un uzskata par kaut kādu balvu, kura vīrietim jāiegūst.
Valoda, gan angliskojumi tiek iepīti teikumu vidū, gan arī slāvu lamuvārdi - it ka izglītotas sievietes, bet tas nereāli atbaida, kad lamājās.
Pats interesantākais, ka katra bija no atšķirīga sabiedrības slāņa.

Sarunas vismaz priekš manis neizvērtās saturīgas un interesantas, jo sākot runāt par 'sarežģītākām' tēmām, dāmām nebija viedokļu.

P.S. Tie nebija randiņi, bet vienkārši brīvākos brīžos uzaicināju aiziet paēst, pasēdēt un papļāpāt nepiespiestā gaisotnē.
16.04.2014 13:37 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Kā ienāku cosmo, tā uzzinu par sevi, ko jaunu.

Nesen izrādījās, ka esmu resna kā begemots.
Tagad atklājās, ka es esmu tik neglīta, ka tālāk vairs nav kur.

Ak... :D
16.04.2014 13:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ta palasot domas aizklejoja pie šīs tēmas mazliet vairāk.. vai pat par daudz. :D

Protams tas ir labi ka sieviete esot viena cenšas sevi pilnveidot, bet...
Sievietes sevi pilnveido, kā fiziski tā intelekta ziņā un arī finansiāli, bet tik līdz sevi viņas pilnveido arī prasības pret viņu iespējamajiem partneriem ceļās.
Visās vecuma grupār ir brīvi vīrieši, gan ideālie, gan viduvējie un arī sliktie varianti.
Ja sieviete vairāk sevi pilnveido jo vairāk viņas prasības ceļās pret potenciālo partneri, kā rezultātā viņa samazina iespējas atrast piemērotu partneri. Kā arī ar sevis pilnveidošanu sievietei mazliet rodas egoisms, izvēlība, lai gan viņas izvēles paliek mazākas jo vairāk viņa pilnveido sevi.

Vīrieši tur pretī ja arī pilnveido sevi tad viņi ne vienmēr ar meklē līdzvērtīgu sievieti, kas pelna tik pat daudz kā viņa vai arī izskatās satriecoši, viņi vairāk meklē sievietes kuras viņiem liek justies labāk, ar kurām var labi komunicēt, kuras negrauzīs viņus par to ka viņi nepelna gana daudz utt. Kas protams veiksmīgām sievietēm ir tāds stiķis.

Ja grib atrast partneri, tad jāpārtrauc meklēt tik ļoti to ideālo vīrieti un vairāk jaapskatās uz kandidātiem apkārt, kas varbūt šai mirklī neliekas kā labākie varianti, bet iespējams nākotnē, kaut vai ar tās pašas sievietes palīdzību var tādi būt.

Par piemēru, mana draudzene, viņa kādreiz bija ļoti apaļa, principā resna, tā kā līdz ar to viņai standarti vīriešos bija zemi, bet tā pat viņa atrada vīrieti ar kuru viņai bija labi. Vienā mirklī viņa izdomāja krasi sevi mainīt, gada laikā uztrennēja sevi tā ka neviens viņu nepazina, līdz ar to gandarījumu ka viņa bija super seksīga, viņa ar izšķīrās ar vīrieti kuru viņa vairs neuzskatija par nepieciešamu, jo viņš neturēja viņai līdzi, bet problēma viņā ir tāda ka tagad viņa nespēj atrast labu vīrieti, jo viņa meklē kādu kas būtu vienā līmenī ar viņu, izskatīgs, bet viņa pati nav ideāla, viņai ir savi prusaki galvā, patīk kašķēties, tā kā tie labie un izskatīgie vīrieši nemaz uz viņu neskatās, bet tos vīriešus kas ir labi, bet izskata ziņā viņai netur līdzi viņa uzreiz noraksta. Vairākas reizes esmu redzējusi ka tiešām forši vīrieši viņai sit kanti, bet viņa tik viņus atraida, pēc tam skumstot ka nevar atrast sev vīrieti.
Un kad vīrieši no sievietēm vairāk kārt saņem atraidījumu, daļa no viņiem saņemas un sevi pilnveido vel vairāk, bet meklē meiteni kura tomēr viņus ar pieņemtu bez visiem uzlabojumiem. Otra daļa vienkārši sevi nepilnveido, bet vai nu tomēr atrod līdzvērtīgu partneri kuram standarti nav tik augsti vai arī paliek vieni, gaidot.

Laikam mazliet putraini te rakstu, bet principā galvenā doma ir ka sievietei vai nu jāpārtrauc meklēt to ideālu, vai arī jāpstājas pašai sevis pilnveidošanā uz mirkli un jāpievēršas tomēr vīrieša meklējumos. Savādāk iespējams ka sieviete sevi pilnveidos tik ļoti ka vīrieši baidīsies no viņas sasniegumiem un nemaz nemeiģinās viņai sist kanti, vai arī viņa pati sevi ieciklēs tik ļoti uz sevis pilnveidošanu ka vienā mirklī viņa samierināsies ar to ka paliks viena un ar to sadzīvos turpinot sevi pilnveidot vel vairāk.

Papildus tomēr ar jaapsver doma tām sievietēm kuras meklē vīriešus, vai jūs meklējat viņus pareizajās vietās, vai jūs uzturaties tādās kompānijās kur ir daudz vientuļi vīrieši vai arī vairāk tādās kompānijās kur visi ir aizņemti, kas protams arī ietekmē jūsu iespējas atrast vīrieti.
Un galveno kārt, paskatieties apkārt uz tiem vīriešiem kas jums jau ir pazīstami vai labi draugi, ar objektīvu skatījumu, varbūt kāds no viņiem jums jau ir piemērots partneris, kuru jūs vienkārši neievērojas jo viņš varbūt nav VEL sasniedzis tik daudz cik jums ir nepieciešams no partnera.

Jo vecāki mēs visi paliekam jo lielākas mums rodas prasības pret partneri, lai gan iespējams ka patiesībā tās prasības ir sīkumi kurus var viegli mainīt, vienkārši jus to negribas ieraudzīt, un izvēlaties pat cilvēkam dot iespēju.

īsta mīlestība nerodas no stāvokļa sabiedrībā, no naudas maka biezuma, no muskuļu masas daudzuma, bet gan no tā kas jums ir galvā un sirdī.
16.04.2014 14:28 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
OK, daudzi man nepiekritīs, bet nu...

Par tēmu "sieviete pilnveidojas". Man personīgi nešķiet, ka sešpaka, franču valodas zināšanas, foto kursu sertifikāts un trešā augstakā izglītība padara sievieti par labāku potenciālo dzīvesbiedreni.

Es, protams, esmu PAR sportu un izglītību, bet nu, man nešķiet, ka šāda tipa pilnveidošanās kaut ko baigi dos konkrēti attiecību jomā. Priekš sevis, hobijam - kāpēc ne? Bet sagaidīt, ka tavs foto kursu sertifikāts tev nodrosinās Džordža Klūnija dēla roku un sirdi - naivi.
16.04.2014 14:34 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Latvijā jā. ļoti daudzi normālie ir aizņemti vai jau agri apprecējušies. Bet kopumā Rietumeiropā ir daudz foršu un brīvu vīriešu. Mani priecē, ka citur tik ātri neveido ģimeni, jo man ar kkā gribās vēl pabūt tikai sev.
16.04.2014 14:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Par tēmu "sieviete pilnveidojas". Man personīgi nešķiet, ka sešpaka, franču valodas zināšanas, foto kursu sertifikāts un trešā augstakā izglītība padara sievieti par labāku potenciālo dzīvesbiedreni.


Tur jau tā lieta! Ka tā nedod, vismaz ne normāli domājušu cilvēku acīs, bet sieviete kura sevi pilnveido to tā sāk ar uzskatīt, ka viņai vajag kādu kas būtu tik pat labs kā viņa, vai pat vel labāks, vismaz ārēji, līdz ar to viņas pārtrauc skatīties uz to kas cilvēkam ir galvā un sirdī, bet vairāk sāk skatīties uz viņa sasniegumiem, lai gan tas ka cilvēkam ir vairākas augstākās izglītības un savs bizness nenozīmē ka viņš ir labs kandidāts attiecībām, vismaz ja meklē īstu mīlestību. Protams iespējas ir daudz un dažādas, nav jau viena tā "īstā" versija.
16.04.2014 14:44 |
 
Reitings 305
Reģ: 17.04.2013
sieviešu komplimenti par citām sievieem ir nenozīmigi. wee bija skaista varētu izdrāzt. Lūdzu kompliments.
16.04.2014 15:20 |
 
Reitings 305
Reģ: 17.04.2013
ble netur ierakstiju
16.04.2014 15:20 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Lai gan cik es te lasu ir arī aizņemti ļoti daudz idioti :D
16.04.2014 15:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits