Kur visi normālie vīrieši!?

 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Sveikas meitenes,
ilgi šeit nebiju bijusi, bet nu tēma sakāpusi, vēlējos dzirdēt citu dāmu viedokļus.
Esmu jau gadu kā šķīrusies no iepriekšējām attiecībām kas ilga 5 gadus. Tagad ir Latvijas skaistākais gadalaiks - pavasaris. Esmu nobriedusi ka vēlos mēģināt sākt jaunas attiecības, bet paskatoties situāciju vīriešu frontē - mani biedē tas, ka liekas ka visi normālie vīrieši ir aizņemti, vai man vienai tā liekas?! Gada laikā protams ir satikti dažādi cilvēki, bet tad vairāk domāju par izklaidi lai aizmirstu bijušo, un tagad kad esmu tam visam pāri un skatos nākotnē - liekas ka grūti saskatīt, to labo. Reizēm domāju, vai maz vēl pastāv tā lielā mīlestība, tas īstais vīrietis - kuru varu mīlēt no zemes līdz kosmosam!? Vērojot situāciju man šķiet ka daudzi vīrieši mūsdienās ir vieglprātīgi un meklē izklaides, nevis domā par ģimenes veidošanu!! Kā Jums šķiet kāda ir patreizējā situācija :) ?
16.04.2014 09:40 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Tā pati Karīna
Amm, es neuzskatu, ka nemāk pievilināt dāmas, jo ar savu attieksmi un izturēšanos es parasti panāku to, ka man pieķeras, iemīlas etc.
Negribu savu raksturu un apiešanos pret sievietēm te pārāk iztirzāt, vel uzskatīs par pašreklāmu:)
Tās kuras uzmet aci no ārienes, padomā, mehhh labāk pameklēšu kādu citu, biezāku vai nez kādu vel :)
16.04.2014 10:57 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
sunset, man bija līdzīgi, bet bez lapiņas. Nonācu vienā vietā, kur man gids teica - ja šeit ievēlas vēlēšanos, tā vienmēr piepildās. Es nodomāju - davai! Ievēlēšos arī, kas man grūti? Un ievēlējos, lai gada laikā sastaptu cilvēku, ar kuru apprecēšos. Sastapu dažu mēnesu laikā. Klubā, starp citu (tas tā, par tēmu, ka "precinieki klubā uz grīdas nemētājas").

Pirms tam man vēl draudzene bija sastāstījusi, ka pēc Fenšui sanākot, ka taureņu attēli istabā piesaistot attiecības. Es nopirku T-kreklu ar taureni :D

Nez vai Fenšui vai vēlēšanos izteikšana tur reāli spēlē lielu lomu, bet reizēm vajag vienkārši būt atvērtai notikumiem un cilvēkiem, un tad viss kas labs sāk notikt. Un ja tas štrunta taurenis, pa jokam uzrakstīta lapiņa vai dajebkas cits palīdz uz to noskaņoties - kāpēc ne?
16.04.2014 10:59 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Unknown, tad būšu Tevi pārpratusi. Atvainojos. :D
16.04.2014 11:01 |
 
Reitings 44
Reģ: 22.01.2013
Arii laikam naaksies piekrist, ka nav normalu dzeku apkaart .. Varbut tiesam abi dzimumi uzstaada savaa praataa kaut kadas normas, kuram neviens neatbilst , bet nu nezinu. Cerams, ka pasaule kaut kad sagrieziisies labaakaa virzienaa saja joma :D
16.04.2014 11:02 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Es zinu gana daudz vīriešus, kuri ir pat ļoti forši, bet tas nenozīmē, ka viņi man derētu kā partneri, jo katram tomēr kaut kāds akmens kurpē ir (vai vienkārši, man jāmācās iemīlēties no jauna, bet tāpat šie, man zināmie, varianti nebūs no tiem, pie kuriem es ''nobāzētos''), līdz ar to sajūta rodas, ka nav tie foršie vairs, bet patiesībā nav tikai tāds, kādu es vēlos. :D Un tas nudien nenozīmē, ka es gaidītu princi baltā zirgā. :D Bet katram savi skeleti skapjos, ir tādi, ar kuriem var sadzīvot, ir tādi, ar kuriem nevar sadzīvot.

Lai vai kā, tas, ka kāds vīrietis neatbilst jūsu kritērijiem, automātiski nepadara viņu par ne-foršo. Tas vienkārši ir vīrietis, kas neder attiecībām ar jums. :D

Tādi paīstam neforši arī ir, bet es šodien esmu uz pozitīvās nots. :) Negribu par viņiem pat domāt. Un, fu, kā ieminējos, tā iedomājos. :D Ir arī drausmīgi neforšie. :D :D
16.04.2014 11:18 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Esmu nobriedusi ka vēlos mēģināt sākt jaunas attiecības, bet paskatoties situāciju vīriešu frontē - mani biedē tas, ka liekas ka visi normālie vīrieši ir aizņemti, vai man vienai tā liekas?! Gada laikā protams ir satikti dažādi cilvēki, bet tad vairāk domāju par izklaidi lai aizmirstu bijušo, un tagad kad esmu tam visam pāri un skatos nākotnē - liekas ka grūti saskatīt, to labo. Reizēm domāju, vai maz vēl pastāv tā lielā mīlestība, tas īstais vīrietis - kuru varu mīlēt no zemes līdz kosmosam!? Vērojot situāciju man šķiet ka daudzi vīrieši mūsdienās ir vieglprātīgi un meklē izklaides, nevis domā par ģimenes veidošanu!! Kā Jums šķiet kāda ir patreizējā situācija ?


Visi normālie jau sen:


un iemesls ir zināms.
16.04.2014 11:25 |
 
Reitings 246
Reģ: 09.11.2012
es zinu daudzus normalus, bet vini ģimenes vel nevēlas :D
16.04.2014 11:26 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Maz, maz foršo :D Un tie paši nezinu, kur slēpjas :D
16.04.2014 11:28 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Kādi, jūsuprāt, ir tie normālie un foršie vīrieši?
16.04.2014 11:31 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Es laikam dzīvoju pavisam citā pasaulē,bet es pazīstu tieši vairāk sakarīgus puišus un mazāk meitenes,kuras būtu vērts koļīt uz vairāk kā vienu nakti.
16.04.2014 11:33 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Normāls puisis, meitene plašs jēdziens.
Daudzus normālus cilvēkus jūs atmetat dēļ saviem īpatnējiem aizspriedumiem...

Tepat cosmo ir bijušas tēmas par to ar kādiem profesiju pārstāvjiem nesatiktos. Lielāks debīlisms nevar būt :D
Taj pašā laikā daudzas šeit un citos forumos pukst ka vecis to vien dara kā dzer, nestrādā, šad un tad iekausta ar tādiem jau var dzīvot :D
16.04.2014 11:34 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
aiznemti, protams.. bet gan jau kads normals eksemplars kaut kur vel atrodams..
16.04.2014 11:36 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Cik esmu novērojusi, tādi patiešām "ņemamie" savu laiku aizpilda kvalitatīvi - nu tur nodarbojas ar sportu, interesējas par visu ko. Var jau mēģināt kādu iepazīšanās portālu, bet tur strādā likums - ja džeks ir nesen reģistrējies un ir normāls, viņš tiek ātri "savākts", bet tie, kuri jau sēž gadiem, tad tie arī neko neatrod.
16.04.2014 11:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Teikt ka meklējot neko neatradīs... nu neticu tam, tiešām neticu, pat ir teiciens tak: Kas meklē, tas atrod!
Pati ar esmu dzīvs pierādījums tam ka meklējot var atrast, varbūt muļķīgā veidā atradu, iepazīstoties caur internetu, jo lūk pa klubiem man netīk vazāties, un īpaši arī sabiedriskus pasākumus neapmeklēju. Bet nu jā, internetā par sevi pavisam atklāti uzrakstiju, pat visu slikto kas varēja ienākt prātā, un teicu ka meklēju to īsto mīlestību. Izgāju pēc tā raksta ielikšanas cauri vairākiem tādiem vīriešiem kas būtu labi draugi, kompānija superīga, bet tomēr nejutu saikni, bet viens lūk ieķērās prātā jau kopš pirmās vēstulītes, tā nu lūk ar neesmu izlaidusi viņu ārā no galvas vel tagad.
Tā kā es uzskatu ka var atrast ja meklē, vienkārši ir jānoskaņo sevi tā ka būs jaiziet cauri daudziem šausmīgiem vīriešiem un vairākiem viduvējiem vīriešiem, līdz tu tiksi līdz tam īstajam.
16.04.2014 11:38 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Ir ir tepat mazajā Latvijā normāli un sakarīgi vīrieši. Vienkārši nevajag meklēt un ieciklēties, ka nu katrs sastaptais būs tas īstais. Parasti tie īstie atnāks visnegaidītākajā brīdī, kad vismazāk gaidi un vēlies nopietnas attiecības, vai jau esi attiecībās, bet tās nav veiksmīgas. Vajag noriskēt, jo dzīve un jaunība nav mūžīga. Kā saka, vienreiz noriskējot, var palikt laimīgs uz visu mūžu.
Un pateicoties savam riskam, es tagad zinu daudz sakarīgus sava vīrieša draugus, ar kuriem kāda meitene kādreiz būs ļoti laimīga.
16.04.2014 11:39 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Normālie vīrieši ir, arī pie 30 gadiem un bez attiecībām. Protams jo vairāk gadu jo brīvu paliek mazāk. Tikai bieži vien šie cilvēki neatbilst daudzu sieviešu "normālajiem" kritērijiem.
Paskatoties uz cilvēku par viņu var spriest ne vairāk kā 20-30%, pārējais nāk ar laiku.

Iespējams ka viņš ir diezgan kautrīgs, nerunīgs, nespēj pieņemt lēmumu kādā brīdī, nevar uzturēt interesantu sarunu, arī apģērbs ne pārāk un viņš ir norakstīts jau par 90%.
Bet iepazīstot tālāk izrādās ka ideāls partneris par 90%
16.04.2014 11:41 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
A kāpēc gan nevarētu kopā patusēt?Vīrieši jūt,ka sieviete ir iespeingusi uz otrās pusītes meklēšanu. :)
16.04.2014 11:43 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Tiem normālajiem,kurus es zinu ir tik aizņemts grafiks,ka sievoetei tur ir grūti iespraukties. :D

Cik esmu novērojusi, tādi patiešām "ņemamie" savu laiku aizpilda kvalitatīvi - nu tur nodarbojas ar sportu, interesējas par visu ko.


Lūk tā!Tā kā ir jāiet jānodarojas ar to,ar ko viņi nodarbojas... :D Ar riteņbraukšanu,skriešanu,slēpošanu u.t.t.
16.04.2014 11:46 |
 
Reitings 68
Reģ: 08.04.2014
No 1000 vīriešiem 1 ir daudz maz normāls.
16.04.2014 11:50 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Lemončiks Atgādina ss.lv auto sludinājumus :D:D Tās labās izķer stundas laikā, sliktās stāv gadiem :D:D

Bet Jūs te spriedelējat ka vīrieši nav normāli, būtu jauki ja daža aizdomātos par sevi.
Protams, nesaku, ka Jūs visas pārāk prasīgas, iedomīgas utt, gan jau te ir kāda kura alkst jaukuma un mīļuma, bet trāpās uz tāda mērgļa ka nu.. Un tad domā ka visi tādi :D
16.04.2014 12:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!