Kur visi normālie vīrieši!?

 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Sveikas meitenes,
ilgi šeit nebiju bijusi, bet nu tēma sakāpusi, vēlējos dzirdēt citu dāmu viedokļus.
Esmu jau gadu kā šķīrusies no iepriekšējām attiecībām kas ilga 5 gadus. Tagad ir Latvijas skaistākais gadalaiks - pavasaris. Esmu nobriedusi ka vēlos mēģināt sākt jaunas attiecības, bet paskatoties situāciju vīriešu frontē - mani biedē tas, ka liekas ka visi normālie vīrieši ir aizņemti, vai man vienai tā liekas?! Gada laikā protams ir satikti dažādi cilvēki, bet tad vairāk domāju par izklaidi lai aizmirstu bijušo, un tagad kad esmu tam visam pāri un skatos nākotnē - liekas ka grūti saskatīt, to labo. Reizēm domāju, vai maz vēl pastāv tā lielā mīlestība, tas īstais vīrietis - kuru varu mīlēt no zemes līdz kosmosam!? Vērojot situāciju man šķiet ka daudzi vīrieši mūsdienās ir vieglprātīgi un meklē izklaides, nevis domā par ģimenes veidošanu!! Kā Jums šķiet kāda ir patreizējā situācija :) ?
16.04.2014 09:40 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Labi zinu ka tā runāt nav smuki, bet man ļoti patīk sevi kopt, strādāju labā darbā, ir augstākā izglītība, labs darbs - bet cik ir satikti vīrieši, varbūt viņiem bail no manis, jo esmu pārāka par viņiem...man grūti kontaktēties ar tukšu cilvēku, no kura neko nespēju saņemt garīgi.... un mana vecuma puiši, priekš manis vēl šķiet neattīstīti, it īpaši ja pirmās ilgās attiecības, bija ar vecāku vīrieti :)
16.04.2014 10:17 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Kad sanāk iepazīties (netīšām) pludmalē, uz ielas utt. Parasti ja ir labs kontakts utt, vienmēr tā meitene būs aizņemta vai ar nevēlēšanos veidot jaunas att., jo tikko vienas ir beigušās


Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka iemesls, ka nevēlas attiecības, nevēlas jaunas attiecības, ir bijušas sāpigas attiecības, negrib vilties un šāda veida iemesli ir tikai atmaska no pretējā dzimuma cilvēka. Nav vnk bijis tas klikšķis, bet nezin kā maigāk atšūt. :D
16.04.2014 10:17 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
misshine Tieši baidījos no šīs atbildes :D:D
16.04.2014 10:19 |
 
Reitings 305
Reģ: 17.04.2013
normāls=garlaicīgs
16.04.2014 10:20 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Labi zinu ka tā runāt nav smuki, bet man ļoti patīk sevi kopt, strādāju labā darbā, ir augstākā izglītība, labs darbs - bet cik ir satikti vīrieši, varbūt viņiem bail no manis, jo esmu pārāka par viņiem...man grūti kontaktēties ar tukšu cilvēku, no kura neko nespēju saņemt garīgi.... un mana vecuma puiši, priekš manis vēl šķiet neattīstīti, it īpaši ja pirmās ilgās attiecības, bija ar vecāku vīrieti


Varbūt vispirms nolaidies no tā mākoņa un tad čīksti, ka nav normālu vīriešu?
Ja tikko vēl varēju Tevi saprast un Tev piekrist, tad nu jau ar katru Tavu teiktu saprotu, ka drīzāk vaina ir Tevī nevis vīrietī. :)
16.04.2014 10:20 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
misshine Tieši baidījos no šīs atbildes


Nu, bet nav jau tur ko baidīties, tā tas vnk ir. :) Noteikti arī Tev ir tāgadījies, ka saproti, ka nav un nebūs, bet nezini kā to maigāk pateikt un tad sāc meklēt 550 iemeslus, lai maigāk to pateiktu. :)
Ir jāsaprot, ka ne vienmēr nostrādā abpusējas simpātijas un piespiedu kārtā no cilvēka nevar prasīt jūtas. Tāda ir vienkārši realitāte, kuru nevar nekādīgi mainīt. :)
16.04.2014 10:22 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Es arī esmu kopta, glīta, izglītota un pietiekami labi nodrošināta, bet nav pat nācis prātā domāt, ka esmu pārāka par to vai šito. Jā, ir cilvēki, ar kuriem man nav pa ceļam, jo esam pārāk atšķirīgi, bet kurš ir teicis, ka esmu pārāka? Ir noteikti simts un viena lieta, ko tie citi dara labāk par mani.

Drīzāk vīriešus atbaida vīzdegunīgas sievietes, kuras viņus vērtē nevis kā cilvēku, bet gan kā kaut kādu objektu, no kura ka tikai vairāk paņemt.
16.04.2014 10:23 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Man jau šķiet ka katrs mēs dzīvē tiecamies pēc labākas dzīves....un ejot pa ielu vai cilvēkos, es neesmu iedomīga, vai man būtu kas sakāpis, nē....iedomība manī nav nemaz....vnk varbūt esmu satikusi nepareizos cilvēkus....
16.04.2014 10:24 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
misshine Lab, žēl, ka te grūti uztvert manu intonāciju un kā es to biju domājis :D
Es ar to biju domāji, ka jā, saprotu ka ir gadījumi, ka ar to frāzi Tevi maigi atšuj :D
16.04.2014 10:26 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Lūk, unknown ir foršs, elīza ir forša! Aiziet, jaunieši! :D
Un Unknown, spriežu, ka nemāki meitenes copēt. Jāpievilina ar burvīgu raksturu un labu attieksmi, lai meitene savām draudzenēm sakai - vai, kāds viņš foršs puisis.. :D Un tad vari aicināt uz tikšanos, kad jums ir labs cilvēciskais kontakts. Ļoti bieži esmu ieķērusies puisī, kurš man no sākuma licies galīgi neinteresants. Beigās lielākā mīlestība. :D
16.04.2014 10:29 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Man gan vienmēr ir licies, ka nevis vīriešos un sievietēs ir vaina, bet gan vietās, kur tos vēlas sameklēt..turklāt vai būtu kādu jāmeklē? Arī tāds aprunājams temats, jo tādu patiesi laimīgu cilvēku ar sevi, apmierinātu ar dzīvi neapzināti spēj piesaistīt pareizos cilvēkus apkārt..
16.04.2014 10:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Katram ir savs priekšstats par to, kas ir normāls. Manuprāt, meitenei atrast piemērotu puisi ir tikpat sarežģīti kā puisim atrast piemērotu dāmu.. :)

Es neticu tam, ka meitenes LV, lūk, esot kopumā tik foršas, tik veči ir ''lohi'' :D
Skaists manikīrs un ieveidota frizūra neko daudz par cilvēku sadzīviski nepateiks :)

Jebkurā gadījumā uzskatu, ka sastapt piemērotu cilvēku ar līdzīgiem uzskatiem ir patiesa laime :)
16.04.2014 10:34 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Sievietes uzstāda pārāk augstas prasības. It kā jau foršs, bet nav šis nav tas, nepatīk kā smaida, pārāk lēni runā, vēders par apaļīgu... galvenais, kas sirsniņā! Un, lai nav kauns atrādīt draugiem. :D
16.04.2014 10:40 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Kā saka - vīrieši ir kā podi. Vai nu aizņemti, vai aiz*irsti :D
16.04.2014 10:42 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Sievietes uzstāda pārāk augstas prasības. It kā jau foršs, bet nav šis nav tas, nepatīk kā smaida, pārāk lēni runā, vēders par apaļīgu...


Tiešām tikai sievietes? No daudziem vīriešu draugiem ne tādas vien pērles dzirdētas.Bet nu pa lielam man tas ir saprotams.
16.04.2014 10:47 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Es arī īpaši nemeklēju. Vienīgais, ko es darīju - sakārtoju sevi, iemācījos būt laimīga aŗī viena, tad uz lapas uzrakstīju kādu vīrieti vēlos, paliku zem spilvena un aizgāju gulēt. No rīta lapu kkur nogrūdu istabā, un aizmirsu. Pēc mēneša kārtojot istabu atradu lapu un sapratu, ka nedēļu pēc rakstītā esmu satikusi savu brīnišķīgo vīrieti (par lapas rakstīšanu biju jau aizmirsusi). Kopā esam 4 gadus, vasarā kāzas :)
16.04.2014 10:49 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Ērzeli, uzstāda prasības visi, pat suņi un kaķi. Bet piemērs ir un paliek tikai piemērs. Miljons iespēju variantus šeit nesarakstīšu.
16.04.2014 10:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Varbūt vispirms nolaidies no tā mākoņa un tad čīksti, ka nav normālu vīriešu?


Es atļaušos nepiekrist. Nu ir, IR vīrieši, par kuriem arī es varu godīgi teikt - es par viņiem jūtos pārāka (kaut kāda ziņā). Man šajā sakarā vienmēr nāk prātā viens puisis, kurš bija brigādē, kas laboja manu vecāku mājai jumtu.

Jauns, bez alus vēderiņa. To, ka drēbes netīras norakstīsim uz to, ka puisis ir celtnieks, un darbā. Uz jumta reali strādā brigādes vecākie vīrieši, jaunākie ka tādi tizleņi stāv apkārt un pīpē. Un tad jaunais puisis pasmaida -


Sauciet mani par snobu, bet nu... Labs speciālists, darba rūķis ar zelta rokām? Šaubos. Par augstāko izglītību nerunāsim (ja ir darba rūķis ar zelta rokām, tāda mierīgi var arī nebūt, bet ir plusiņš jebkuram puisim). Un vizuāli tā nolaidies, ka bail paliek.
16.04.2014 10:51 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
... un jā, ari mans vīrietis izrādās, ka bija visu laiku "te pat vien blakus", vnk nemanīju. Pētot senas fotogrāfijas no tusiņiem, izrādījās, ka esam bijuši pat vienā tusiņā, bet es vispār viņu neatceros, jo biju parņemta ar sevi un problēmām ar tā brīža draugu. Viņš gan bija mani pamanījis, bet arī toreiz bija citās attiecībās. Un tas bija tiiiiik sen, ka tad man prātā neienāca, ka kkur citā telpā pirti kurina mans nākotnes vīrs :D
16.04.2014 10:51 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Man kaut kā neliekas, ka nav foršu, brīvu (un tādu, kas vēlas ģimeni) vīriešu, tas, ka satiktie piemēri liecina pretējo, nenozīmē, ka tādu nav. IR daudz normālu vīriešu, ja liekas, ka nav, tad novēlu reiz tādu satikt ;)
16.04.2014 10:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits