Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur visi normālie vīrieši!?

 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Sveikas meitenes,
ilgi šeit nebiju bijusi, bet nu tēma sakāpusi, vēlējos dzirdēt citu dāmu viedokļus.
Esmu jau gadu kā šķīrusies no iepriekšējām attiecībām kas ilga 5 gadus. Tagad ir Latvijas skaistākais gadalaiks - pavasaris. Esmu nobriedusi ka vēlos mēģināt sākt jaunas attiecības, bet paskatoties situāciju vīriešu frontē - mani biedē tas, ka liekas ka visi normālie vīrieši ir aizņemti, vai man vienai tā liekas?! Gada laikā protams ir satikti dažādi cilvēki, bet tad vairāk domāju par izklaidi lai aizmirstu bijušo, un tagad kad esmu tam visam pāri un skatos nākotnē - liekas ka grūti saskatīt, to labo. Reizēm domāju, vai maz vēl pastāv tā lielā mīlestība, tas īstais vīrietis - kuru varu mīlēt no zemes līdz kosmosam!? Vērojot situāciju man šķiet ka daudzi vīrieši mūsdienās ir vieglprātīgi un meklē izklaides, nevis domā par ģimenes veidošanu!! Kā Jums šķiet kāda ir patreizējā situācija :) ?
16.04.2014 09:40 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
man apkart ir daudz normalu viriesu, atliek tik izveleties.
21.04.2014 12:13 |
 
Reitings 585
Reģ: 14.05.2013
eliizaa.
Kā visi normālie vīrieši aizņemti? Nu bet vai tas tev ir šķerslis???? Ja grib, var bbūt jebkuru...gandrīz;)
22.04.2014 15:11 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Bet kāda vaina nenormālajiem? Normāls = nekāds.
22.04.2014 15:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits