Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur visi normālie vīrieši!?

 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Sveikas meitenes,
ilgi šeit nebiju bijusi, bet nu tēma sakāpusi, vēlējos dzirdēt citu dāmu viedokļus.
Esmu jau gadu kā šķīrusies no iepriekšējām attiecībām kas ilga 5 gadus. Tagad ir Latvijas skaistākais gadalaiks - pavasaris. Esmu nobriedusi ka vēlos mēģināt sākt jaunas attiecības, bet paskatoties situāciju vīriešu frontē - mani biedē tas, ka liekas ka visi normālie vīrieši ir aizņemti, vai man vienai tā liekas?! Gada laikā protams ir satikti dažādi cilvēki, bet tad vairāk domāju par izklaidi lai aizmirstu bijušo, un tagad kad esmu tam visam pāri un skatos nākotnē - liekas ka grūti saskatīt, to labo. Reizēm domāju, vai maz vēl pastāv tā lielā mīlestība, tas īstais vīrietis - kuru varu mīlēt no zemes līdz kosmosam!? Vērojot situāciju man šķiet ka daudzi vīrieši mūsdienās ir vieglprātīgi un meklē izklaides, nevis domā par ģimenes veidošanu!! Kā Jums šķiet kāda ir patreizējā situācija :) ?
16.04.2014 09:40 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Tāpat kā vīrieši domā, ka visas normālas sievietes ir aizņemtas, riņķa dancis :)
16.04.2014 09:42 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
visi normālie vīrieši tiešām ir aizņemti, un jo vecāku vīriešu kategorijā raugās, jo situācija šķiet "sūdīgāka"
16.04.2014 09:46 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Mazliet piekritīšu Tavas viedoklim, bet mazliet ticēsu liktenim. :)


Tāpat kā vīrieši domā, ka visas normālas sievietes ir aizņemtas, riņķa dancis


Nē, nē, es vēl precējusies neesmu. :D
16.04.2014 09:46 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Paballejoties apkart ari nacies secinat, ka visi normali viriesi vai nu ir aiznemti un sez majas ar draudzenem vai nu ir aizlaidusies uz arzemem vai ari nonugojusies sez cosmo.lv :D un citos saitos. Tas jau ari atkarigs no gaumes jautajuma
16.04.2014 09:47 |
 
Reitings 142
Reģ: 28.04.2013
Atceros sevi, kad agrāk prātoju, kur ir kāds patiesi labs cilvēks, kāpēc man patrāpās tie sliktie, nepareizie, u.t.t.
Izrādās, ka mans īstais un vienīgais vīrietis vienmēr bijis blakus, tikai tajos laikos es uz viņu pat neskatījos!
Nu un tagad jau labu laiku laimīgi dzīvojam kopā! :)
16.04.2014 09:47 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
+ šarlotei
16.04.2014 09:47 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Laikam strauji tuvojoties 25 gadu vecumam, man kā sievietei parādās vēlme pēc ģimeniskām vērtībām...tikai bažas māc tā labā "Tēta" atrašana :D Es arī vēlos ļoti ticēt liktenim un arī ticēt ka tā skaistā mīlestība tomēr pastāv :)
16.04.2014 09:48 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Tā ir. Viens ir pie manis. Vaļā nelaižu :)
patiesību sakot - ir jādomā, kur meklē. Klubos tādus, kas atbilst Tavai vēlmei par ģimeni, varētu būt gana problemātiski atrast.
Nedomāju, ka visi ir aizņemti. Katram tas briedums par stabilu attiecību un ģimenes veidošanu atnāk savā laikā. Kas zina, varbūt tam ballētājam, ar kuru uz randiņu aiziesi, Tu atnesīsi apskaidrību par stabilitātes nepieciešamību.
16.04.2014 09:48 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Kad būs laiks, tad īstais vīrietis pats uzradīsies.
Speciāli meklējot nebūs rezultāti.
16.04.2014 09:48 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Klubos tādus, kas atbilst Tavai vēlmei par ģimeni, varētu būt gana problemātiski atrast.


Bet ne vienmēr. Dzīvē tak ir dažādi gadījumi, tāpēc šito domu gan labāk atmest malā, jo ņemot kā piemēru sevi varu teikt, ka ja parādos Vecrīgā, tad tas nenozīmē, ka tur esmu katru 5dienu, 6dienu un, ka nedomāju par nākotni. Varbūt tieši tur ir vēl kāds, kurš dara tāpat, bet notiek tā liktenīgā reize, kad abi izgājuši no 4 sienām. :D
16.04.2014 09:52 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
misshine, ir likums un ir izņēmumi. Pieļauju, ka Tu runā par izņēmumiem, es - par likumu :)
Bet taisnība Tev ir. Klubos iemaldās arī ne-ballīšu-karaļi
16.04.2014 09:54 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Jāpiekrīt misshine. Tas, ka reizi mēnesī aiziet uz Vecrīgu, tas nenozīmē ka es esmu dzērājs utt.
Un arī jāpiekrīt tam, ka meklējot Tu ne s*** neatradīsi.
16.04.2014 09:55 |
 
Reitings 300
Reģ: 20.06.2011
Es pat neteiktu ka ļoti meklēju, man ir gana piepildīta sava dzīve un kamēr esmu brīva cilvēka statusā, tiecos cītīgi pēc saviem mērķiem, bet pienāk tādas dienas, kad apsēdies klusumā un domā, ka viss jau ir labi, bet tomēr kkas ļoti pietrūkst un pietrūkst tieši emocijas, sajūtas, vēlme kādu mīlēt. Reizēm arī domāju, vai nav tā ka joprojām kkur sirdī mīlu savu pirmo lielo mīlestību un īsti nevienu tur iekšā nelaižu ;) Dzīve ir interesanta, bet svarīgi ir saglabāt ticību visam skaistajam un patiesajam :)
16.04.2014 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Ballētāji ir viena kategorija, bet cik esmu saskārusies, daudz trakāki ir tie izlepušie, kas uz attiecību sākšanu skatās kā uz sava veida tirgu - kura vairāk dos, kura vairāk darīs, kurā visās jomās forša, to arī ņemšu... nu, tās drausmīgās prasības pret sievieti.
Arī sliecos uz to, ka speciāli meklēt nevajag, tā nu arī dzīvoju. Vēl viens ieteikums, ko var uztvert arī ar humoru - ja visi Tava vecuma normālie jau aizņemti, var taču skatīties arī uz jaunākiem :D
16.04.2014 10:02 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Es arī jau kādu gadu esmu viena, līdzīgi kā autorei - attiecības bija vairākus gadus.
Pirms dažiem mēnešiem mēģināju iepazīties, gribēju sev kādu blakus, bet tas viss beidzās neveiksmīgi.
Šobrīd baudu dzīvi un neiecentrējos uz normālā vīrieša atrašanu. Kad vajadzēs, tad uzradīsies..
16.04.2014 10:03 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Es pat neteiktu ka ļoti meklēju, man ir gana piepildīta sava dzīve un kamēr esmu brīva cilvēka statusā, tiecos cītīgi pēc saviem mērķiem, bet pienāk tādas dienas, kad apsēdies klusumā un domā, ka viss jau ir labi, bet tomēr kkas ļoti pietrūkst un pietrūkst tieši emocijas, sajūtas, vēlme kādu mīlēt. Reizēm arī domāju, vai nav tā ka joprojām kkur sirdī mīlu savu pirmo lielo mīlestību un īsti nevienu tur iekšā nelaižu Dzīve ir interesanta, bet svarīgi ir saglabāt ticību visam skaistajam un patiesajam


Bet Tu pati tikko atbildēji, ka nejau vaina ir tajā, ka visi normālie vīrieši ir pazuduši, bet tajā, ka Tava dzīve ir gana piepildīta, ka kkur sirdī mīli savu pirmo lielo mīlestību un, ka īsti nevienu iekšā nelaid.
Ja tie visi iemesli būtu pupu mizas un tā nebūtu, tad Tu nemaz nebūtu par to iedomājusies un sākusi runāt. :)
Bet tad, kad būsi pilnībā atlaidusi savu pagātni un nebūsi saplānojusi savu ikdienu un dzīvi tā, lai tur būtu vita tikai Tev vienai, tad uzradīsies arī normālais vīrietis.
16.04.2014 10:05 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
daudz trakāki ir tie izlepušie, kas uz attiecību sākšanu skatās kā uz sava veida tirgu - kura vairāk dos, kura vairāk darīs, kurā visās jomās forša, to arī ņemšu... nu, tās drausmīgās prasības pret sievieti.


Un dara tāpēc, ka ir dzīvē vīlies gurķis. :)
16.04.2014 10:07 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Manā pieredzē visbiežāk novērots ir šis:

Kad sanāk iepazīties (netīšām) pludmalē, uz ielas utt. Parasti ja ir labs kontakts utt, vienmēr tā meitene būs aizņemta vai ar nevēlēšanos veidot jaunas att., jo tikko vienas ir beigušās :D

Tā ir mana skarbā dzīves realitāte :D
16.04.2014 10:10 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man paziņas draudzene kas nav latviete bet dzīvo šeit arī noteica, ka ja Latvijā ir ļoti skaistas sievietes, tad ar vīriešiem ir bēdīgi, varu varbūt pa piekrist, esot ārzemēs, esmu manījusi daudz vairāk koptus, izskatīgus vīriešus.
Un tā ir problēma, nav daudz foršu vīriešu, ļoti daudzi ir vienkārši neinteresanti, un daudz diezgan nolaidīgām sievietēm atkal ir forši un interesanti vīrieši.
Stāvu augstāk dzīvo pāris ar bērnu, vīrietis manuprāt ļoti izskatīgs, sievieti nebiju tā redzējusi, bet nesen veikalā sastapu, viņa reāli savam vīram brauca virsū, par viņa neizderību (sieva nestrādā), man tik ļoti žēl bija tā vīrieša, pati viņa ar taukainiem matiem, izskatās vecāka par viņu, un viņa nav riktīga, pie katras mazākās kustības, mūzikas ko agrāk mēdzu klausīties, sita ar slotu pa logu, nāca lejā, bet tas ka viņai trobele 7 no rīta, tas viss ok, nepatīkama sieviete, vīrs drošivien mīl, bet es tādu neciestu.
16.04.2014 10:12 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Hmm, kāpēc gan vīrietis, kurš ir gatavs attiecībām, nevarētu tusēties? Mēs kādreiz tusējāmies atsevišķi, viņš mani uzrunāja klubā Essential un jau 7 gadus tusējamies kopā. Protams, nav runa par trīs dienu planēšanu pa klubiem katru nedēļas nogali, bet paklubot patīk arī nobriedušiem cilvēkiem ar ģimeni.
16.04.2014 10:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits