Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

16.04.-Beztēma

 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Labrīt!
Manā pusē tiiik smuks laiciņš, gribas iet ārā un vienkārši kaut kur vazāties, bet darbi, darbi, darbi...Varbūt ņemt kompi, savus papīrus un iet uz kāda soliņa parkā strādāt? :D

Vispār šodien plānā bija ātri padarīt darbus un skriet meklēt draudzenei dāvanu, bet man priekšnieks pēkšņi no zila gaisa piebāza praktikanti, kaut kādu viņa drauga meitu...man praktikanti! Pasaule iet uz galu! :D Kolēģe visu laiku smejas par mani un ir sajūsmā, ka nu varēs skatīties, ko nu es darīšu :D
16.04.2014 08:51 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Labrītiņ sājā saulainajā pavasara rītiņā. :)
Man rīt sākas atvaļinājums, tikai vakar vakarā, kad jau biju gultā uz gulēšanu to apjautu. :)
Tad man šodien tāds jestrs noskaņojums.

Atceros, kad man bija prakse. Tas bija pārtikas ražošanas uzņēmumā, mana prakses vadītāja bija laboratorijas vadītāja. Vajadzēja katru dienu iet arī apskatīt, kā notiek ražošanas process, kā cilvēki strādā (ar mērķi pārbaudīt, vai ievēro higiēnas noteikumus, lai produktam nekas nekaitētu, ja vēlāk analīzēs atklājas, ka ir kaut kādas novirzes no normām, vaino laboratoriju un visiem darbiniekiem novilka no algas). Tad es vienu reizi padzirdēju, ka es esmu kā šunelītis, kas skraida pakaļ. Laikam tie darbinieki nezināja, ka man tur ir tikai prakse. Bija tāda stulba sajūta, bet palaimējās, ka vadītāja bija forša un viņa teica, lai es tās klaču bābas neņemu vērā.

Aizvakar visu ko sasēju siltumnīcā, šodien laukā iešu kaut ko iesēt. Sestdien ir doma braukt uz tirgu un nopirkt tomātu stādiņus, lai varētu siltumnīcā iestādīt. :)
16.04.2014 08:57 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Labrīt. Anastasij paņem cimdus arī jo sajūta,ka būtu -2
16.04.2014 08:57 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Labrīt!
Esmu jau atkal augšā....savā brīvdienā...plkst 7.00.., jo kaķis kaut ko dikti svarīgu gribēja pastāstīt. :D
Pabesījos, tagad ēdu brokastis, lai dotos uz treniņu. Pēc tam jāapciemo vecmamma, jāpalīdz dārza darbiņos.. (l) ehh, kā gribas parušināties pa zemīti. Vakarā jāsatiekas ar veco klasesbiedreni, kuru es veselu mūžību neesmu redzējusi. :) Vakara plānus vēl nezinu.
16.04.2014 09:03 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
Sveikas!
ārā superīga saulite,ai jau patīkams prieciņš par svētkiem,bus izēšanās,visadas lustes..:D
dzeru kafiju un pasūtīju sev sasoditi seksīgu erotisko kostīmiņu,lai manejais acis pamielo..:D
jauku jums visām dienu un laižat gar ausim visas negācijas.:)
16.04.2014 09:10 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Labrīt! :)

Arī es savā brīvdienā esmu augšā jau no 6:30, jo man redz', nevis kaķis, bet draugs kaut ko dikti svarīgu gribēja pastāstīt :D

Tad, nu, uztaisīju viņam brokastis, ielīdu atpakaļ gultā un vēroju viņu. Šausmas, cik cilvēki ir kaitinoši no rīta, kad viņiem ir darba diena :D

Šodienas plānos piekartot māju un izpildīt kādu punktu no mana saraksta "101 lieta, kss jāizdara 2 gadu laikā). :D

Jauku visām dienu! :)
16.04.2014 09:11 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Tā kā darbā biju pusstundu ātrāk, jo bija steidzmas lietas jāsadara, tad tagad zogu laiku darbam, lai izbaudītu mierīgu kafiju :)

kā es gribētu pamosties un būtu jau maija vidus :) Maģistrā palikusi vien trēšā daļa un visādi noformēšanas sīkumi, bet tik tālu ir nogurums,ka negribās vairs neko.

Iespraukšos ar virtuves jautājum - kā panākt, ka vista, kas cepta uz pannas ir sulīga?
Iemarinēju garšvielās, sacepu - ir garšīga, bet man gribās sulīgāku. Gan jau ir kāds knifiņš - dalieties ar saviem padomiem :)

Bet vispār - šorīt silts, saulains rīts, nācu uz darbu un priecājos par zaļumu apkārt :) Patīk pavasaris :)

Veiksmīgu dienu, dāmas ;)
16.04.2014 09:11 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
kādu laiku biju pazudusi no dažiem portāliem, nomainīju visur paroles un noslēpu. Labs veids kā atteikties no interneta. :) ārā labs laiks
16.04.2014 09:15 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Labrīt!:)
Uz rīta pusi murgoju, ka draugs mani krāpj un pamodos nikna uz viņu un šorīt ar viņu pat nerunāju :D
Šodien jāaizbrauc uz veikalu, lielā pārtikas iepirkšanas diena būs, tad vēl šo to no skaistumkopšnas lietiņām vajadzētu nopirkt, un uz solāriju aiziet, ja sanāks. :) Sejas āda prasa sauli, brrr. Gribētos arī iet paskriet, bet tas kakls. :/
Vēl vajadzētu arī virtuves skapīšus sakārtot, iztīrīt un logus nomazgāt kārtīgi. Cerams, ko šoreiz man vairāk veiksies un nebūs svītraini. :D
Ai, daudz ko gribu šodien izdarīt, cerams, ka visu paspēšu. :)

Jauku jums dienu! :)
16.04.2014 09:21 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Labrīt :) Arī es šodien agrais putniņš, no 6:40 augšā. Sēžu ar slapjiem matiem, pameiģināju jaunu matu masku, tad jau redzēs kāds būs rezultāts. :)
16.04.2014 09:28 |
 
Reitings 142
Reģ: 28.04.2013
Labrīt, dāmas!

Ahh, tik patīkami celties, kad ārā saule spīd un aiz loga liela rosība. :)
Jāizbauda pēdējā brīvdiena, šodien plānots satikties ar mammu, izmalkot kādu kafijas krūzi un tad jau jāgatavojas vakaram - jādodas ciemos pie draugiem.
Vispār tik daudz kas jāpadara - jāsagatavo cienasts, apģērbs rītdienas maiņai un tā tās dienas paiet. :D
16.04.2014 09:33 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Labrīt!

Mana ģimene, mani kārtējo reizi ir ļoti apbēdinājusi. Esam Latvijā 3 dienas, un vairāk jau nevarēja izturēt bez kašķiem. Man tāds kauns vīra priekšā.. Tā jau redzamies 1-2x gadā. Vakardien uzzināju, ka man ir iespēja LV palikt pat ilgāk kā plānots, bet tagad domāju, vai maz vajag, lai gan ļoti gribas.

Lai nu kā, cenšos ar asarām norīt šo krupi. Jāpadzer kafija, jāaizbrauc uz solāriju un jānopērk kas garšīgs.
Lai jauka diena!
16.04.2014 09:37 |
 
Reitings 142
Reģ: 28.04.2013
Favel, nebēdājies!
Vēlu vai agri visas skumjas pāriet!
Baudi skaisto laiku ārā, paskat kā Latvijas laiks Tevi lutina, kamēr esi šeit. :)
16.04.2014 09:38 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Līna, Tu esi jauka! Paldies! :)

Skumjas man nepāries. Par šo vēl ļoti pārdzīvošu arī aizbraucot. Cilvēki te tādi, kuri vienkārši neprot nodzīvot dienu bez šerpiem vārdiem, bet es kā muļķe ik reizi ceru, ka kaut kas mainīsies. Pati jau vainīga esmu. Vienkārši grūti pieņemt ka ir tā un ne citādāk. Pareizāk būtu teikt, ka grūti pieņemt, ka iesaistītie cilvēki NEvēlas citādāk, bet paši par to gaužas.
Aijj..

Dodos ka es baudīt šo dienu! :)
16.04.2014 09:47 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Man šodien super diena, filmēsimies bez tabu rubrikai, kurš kuru :)
16.04.2014 09:50 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Annie atgriezusies darbā. Tik smuka saulīte aiz loga spīd, vakarā būs jāpablandās apkārt, man vēl pēc slimības lapas jāaizbrauc.
Un rīt jau īsā darbdiena! Forši!

Favel, no vīra nekaunies! Tā jau nav Tava vaina, ka tā notiek, tomēr šādā situācijā Tu esi tikai savu vecāku bērns, kurš par to nav atbildīgs. Kaut gan varu iedomāties, kā jūties!
16.04.2014 09:55 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Labrīt!

Naktī tiku pie ļoti traumatiskas pieredzes, jo nācās dzirdēt, kā priekšniece ar jauno draudziņu nodarbojas ar mīlestību..brokastīs apetīte nebija.

Jums to nevajadzēja zināt, bet man palika vieglāk. :D
16.04.2014 10:00 |
 
Reitings 142
Reģ: 28.04.2013
queen, haha! :D
16.04.2014 10:02 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Labrīt meitenes!
Rīt manam vīrietim ir svētki,tāpēc man ir viņa uzdevums nopirkt kūku40 cilvēku kolektīvam darbā. Nezinu tiešām ko pirkt. Varbūt kādi ieteikumi? Pati taisīšu priekš mājām melleņu-krējuma kūku.
16.04.2014 10:04 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Favel, tā nu tas ir, ļoti daudzi cilvēki nespēj novērtēt kas viņiem ir dots, un cik tas ir daudz, aizēno savas dienas ir strīdiem, nevajadzīgiem pārmetumiem, ārprātīgu gaušanos par politiku, par visu..., es pie tēta ar nespēju ilgi uzturēties, jo nesaprotu viņa strīdēšanos ar draudzeni, man viņas reāli žēl, es varbūt izklausīšos dīvaini, BET diemžēl viss, viss tas ko mēs sliktu domājam materializējas, un ja šodien vēl ir labi, nedod Dievs ka kaut kas atgadās...

Man šis rīts steigā, bet nu neko, gaidu vakaru, jo būs pa smuko pasākums, būs man kompānija sportiskai aktivitātei skaistā vietā, man ļoti, ļoti patīk izbraukt no pilsētas pasportot, tādēļ nākot siltākam laikam arvien biežāk to izmantošu, jo nekas nevar būt labāks kā apvienot skaistus dabas skatus ar fiziskām aktivitātēm. :)
16.04.2014 10:19 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Čaaau!

Vakar beidzot savedu kārtībā riteni, vēl kaut kad jāaizripinās līdz velodarbnīcai salūzušo lukturīti nomainīt un tad draudziņš būs perfektā kārtībā vasaras piedzīvojumiem! :)

Šovakar uz teātri. Beidzot sen kārotais "Šeipings", tad jau redzēs kā būs. :)

Queen - ha, ha! Apsveicu! Beidzot tā diena (nakts) pienāca! :D :D

Mjauu - lai pasūta kliņģeri. Saldo vai sāļo, tas man šķiet labākais variants lielam kolektīvam.
16.04.2014 10:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits