Meklēju labāko draudzeni

 
Reitings 110
Reģ: 28.02.2014
Čau, meitenes. Es uzsāku vairākkārt šeit izrunāto tēmu- draudzenes meklēšanu.
Es ļoti, ļoti, ļoti vēlos sev atrast labāko draudzeni. Man ir sanācis tā, ka esmu palikusi bez nevienas draudzenes. Man ir bijušas 2 draudzenes, kuras tagad ir nodzērušās un vispār bez saprašanas... Ar viņām es vispār nevaru komunicēt, viņas runā tikai par to kā piedzerties, kā viņas tusējas apkārt, par puišiem, kurus maina katru nedēļu..
Jau vairākus gadus es esmu bez draudzenes, bet tā pietrūkst meiteņu maiguma (tikai nepārprotiet). Ļoti gribās tādu draudzeni, ar kuru var izrunāties, izkratīt sirdi, skraidīt pa veikaliem, runāt par puišiem, prasīt padomus, pavadīt jautri laiku kopā, klačoties, iet kopā uz salonu, darīt visu, ko dara meitenes :)
Varbūt te kāda ir, kura arī meklē sev draudzeni? Būtu ļoti labi, ja kāda meitene būtu mana vecuma, var būt arī nedaudz vecāka. Es protu komunicēt arī ar vecākiem cilvēkiem :)
Man ir 17 gadi, dzīvoju Rīgā.
01.03.2014 02:59 |
 
Reitings 2
Reģ: 25.01.2024
Sveikas🫠 es ari labprāt sadraudzējos . Man 39 g, un dzivoju Liepājā. Bieži braucu uz Rīgu)) es atstāšu šeit savu kontaktu inboxu - [email protected]
19.03.2024 16:46 |
 
Reitings 1
Reģ: 19.04.2024
Gribētu sapazīties ar kādu, kam arī ļoti aktuāla kristīgā tematika - mūzika, Latvijas Kristīgais Radio, literatūra, kino, pasākumi...
19.04.2024 15:52 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.03.2022
Sveikas! Meklēju draudzeni, ar kuru varētu kopā pafočēt viena otru, pastaigāt, aiziet paēst kopā! Man ir 21 gads, dzīvoju Ķengaragā.
Esmu single, šobrīd ir diezgan daudz brīva laika haha... :) Ļoti patīk dažāda mūzika un koncerti - indie, pop, rock, liquid dnb utt. Labprāt apmainos ar jaunām dziesmām. Tāpat patīk dažādi sevi pilnveidot, attīstīt - meditācijas, sports, lasīšana. Gaidīšu ziņu!
24.04.2024 20:24 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.05.2024
Silta kafijas tase rokās. Lietus lāšu rotāta logu rūts. Aizvien apmācies un pelēcīgi drūms, bet peļķēs var saskatīt debesis!
Mazliet domīgi apcerīgs noskaņojums, mazliet melanholijas, bet varbūt tieši šīs lietainās dienas ir piemērotas tam, lai uzsāktu saraksti?
Neesot nekā labāka par draugu, kā draugs ar šokolādi! :) Protams, iespējamas dažādas variācijas- ar pudeli garda vīna, ar šokolādes braunija kūku, ar suši izlasi, ar smaidu uz lūpām un tauriņķeramo rokās, un mirdzošu acu skatienu, kas liecina par pārsteigumu pilnu un spontānu piedzīvojumu.
Es- reizēm muļķīga, reizēm pārāk nopietna. Šo to dzīvē sasniegusi un no pasaules redzējusi. Samērā piezemēta, ja neskaita tendenci aizsapņoties un meditatīvi nodoties skaisti idealizētām utopijām...
Gaidīšu ziņu no Tevis ([email protected]) un priecāšos, ja šī lietainā diena reiz būs kā pirmssākums mūsu draudzībai.
06.05.2024 15:40 |
 
Reitings 32
Reģ: 07.05.2024
Sveikas meitenes. Meklēju draudzeni- Kuldīgas, Saldus, Liepājas pusē. Man ir 40+ ,taču , nav nekādu iebildumu arī , ja būs jaunākas, vai vecākas, vientuļas, vai ar ģimenēm, klusākas, vai runīgākas...Galvenais, lai interesanti varam pavadīt laiku- gan sarunās, gan papiknikot, vai uz teātri , koncertu kopīgi aiziet, vai kādu kafijas tasi izdzert, pasauļoties, rudenī kopīgi aizbraukt pasēņot , dzimšanas dienas kopīgi pasvinēt. Varbūt gari nesarakstāmies, bet sarunājam konkrētu dienu, un vietu, kur visas satiekamies, un tad jau redzēs , vai no mums varētu sanākt meiteņu kompānija biežākām tikšanās reizēm. Piemēram, Liepājā, aizejam kopīgi noskatīties kādu hokeja maču pie lielajiem ekrāniem? Rakstiet , kuras būtu gatavas pačillot.
07.05.2024 08:40 |
 
Reitings 1
Reģ: 17.05.2024
Sveikas ☀️ Par spīti lielajam komentāru daudzumam varbūt vēl ir kāda, kas vēl aizvien meklē pastaigu/ treniņu/sarunu/brīvā laika kopā pavadīšanas sabiedroto. Ja tā, tad droši var man rakstīt šeit. Pati esmu no Liepājas un nu jau tuvāk 30 nekā 20 gadiem. 😄
17.05.2024 18:38 |
 
Reitings 36
Reģ: 01.01.2015
Sveikas!
Esmu 27 gadus jauna, introverta un draudzenes meklējumos. Man patīk saturīgas, filozofiskas sarunas, garas pastaigas, aktiermāksla, suņi (liela izmēra, jo bērnībā mazs sunītis mani sakoda(((), kaķi. Dotajā brīdī cenšos pilnveidot savu dzīvestilu - ieviest veselīgu ēdienkarti un labu dozu sporta savā dzīvē. Alkoholu nelietoju, nepīpēju, klubi un tusiņi nav aktuāli. Ja vēlies iepazīt mani vairāk un iespējams sniegt ieteikumus par veselīgāku dzīvesveidu, tad droši raksti! :)
17.05.2024 21:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)