Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nav rakstura!

 
Reitings 73
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, tema par to un citu! :D
Tatad, esmu attiecībās jau 3 gadus, bet pēdejo gadu zinu ka gribu tikt prom!
Kapec nē?
Jo man te ir 2 darbi un nu jau draugi!
Vecaki dzīvo patālu un man nav sava auto, ar autobusu izbraukāt nevar!
Kā gādīga sieviete pieteicos maksāt lielāko daļu ikmēneša maksājumu, tādēļ iekrāt nekā nesanāk.
Vīrietis ļoti privātīpašniecisks un vēlas uzņemties zināšanu par visu, skaita līdzi kur lieku savu naudu, kaut gan man par savējo nestāsta. Ja arī krātu, būtu grūti noslēpt!
Mani nekur nelaiž, no rītiem izlaiž pie darba un vakarā savāc. Viena esmu bijusi tikai pie vecākiem, jo tie viņam redz nepatīk...:(
Par jauku atpūtu vienītī varu priecāties katru vakaru Viņa māja pie televizora- viņš garāžā! :D
Mājā arī kaut arī saka ka mūsu, tomēr mani noliek melnu un maziņu kā mājkalpotāju, kas tā pat pa prātam neizdara! :(
Laikam tiešām nav rakstura- viņa vārdi!
Kā Jūs tikāt pāri šādam vai līdzīgam attiecību variantam! Lēcāt atpakaļ neskatoties, zaudējot darbu un dzīvesvietu?! Man bail, kaut arī gribu! :(
28.02.2014 22:30 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kā gādīga sieviete pieteicos maksāt lielāko daļu ikmēneša maksājumu, tādēļ iekrāt nekā nesanāk.
Vīrietis ļoti privātīpašniecisks un vēlas uzņemties zināšanu par visu, skaita līdzi kur lieku savu naudu, kaut gan man par savējo nestāsta. Ja arī krātu, būtu grūti noslēpt!
Mani nekur nelaiž, no rītiem izlaiž pie darba un vakarā savāc. Viena esmu bijusi tikai pie vecākiem, jo tie viņam redz nepatīk...
Par jauku atpūtu vienītī varu priecāties katru vakaru Viņa māja pie televizora- viņš garāžā!
Mājā arī kaut arī saka ka mūsu, tomēr mani noliek melnu un maziņu kā mājkalpotāju, kas tā pat pa prātam neizdara!


Tas ir pilnigs pipec. Tu vel; pati piesakies ... ta tev ari vajag...
28.02.2014 22:35 |
 
Reitings 686
Reģ: 20.10.2012
Vnk izrunājies ar viņu. Izstasti kā tu jūties, ka negribi būt cilvēks, kuram ir ieprogrammēts darīt cto un vairs neko, ne pa labi, ne pa kreisi. Attiecības svarīgakais ir atklātība, katram ir jāizsaka savs viedoklis. Ja tu viņam neko nesaki par to, kas tevi neapmierina, tad ka gan vīriešcilveks to var nojaust? Varbūt viņam liekas, ka tas ir tas ko tu vēlies un tpc arī neiebilsti.
Ja pēc sava viedokļa izteikšanas nekas nemainās, tad saki viņam - visu gaišu! :)
28.02.2014 22:37 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Mājā arī kaut arī saka ka mūsu, tomēr mani noliek melnu un maziņu kā mājkalpotāju, kas tā pat pa prātam neizdara!
Laikam tiešām nav rakstura- viņa vārdi!
un ko te vel runat? autore maksa lielako dalu, nekur nedriskt iet un vel maja kalpones vietaa. Kas te vel ko runat.. muk un atri ko kajas nes
28.02.2014 22:38 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Tev tiesam nav rakstura. Virietis ir loti labi iejuties un neapgalvosu, bet tikai minesu, ka ir labi iekartojies.
Pasaki, ka tgd rekinus vairak maksas vins vai vienlidzigi, un pa maju, lai ari sak kko darit. Tu saproti, ka talak bus vel trakak?!
28.02.2014 22:41 |
 
Reitings 73
Reģ: 29.01.2009
Jautājums ir tāds, kā lai aizbēg, uz kurieni? Ja nav iekrājumu? Kredītu negribas ņemt!
Pati zinu ka jāmūk, pati zinu, ka izdabājot viņam (māte viņam tada, kas tikai mājās dzīvo, nav strādājusi) vēlvairāk viņu izlaižu.
Tādēļ ir tas ka viņš no manis prasa visu, pats pretī nedodot neko!
Arī tagad es sēžu jauna meitene 25 gadi pie PC sūdzos, bet čalis garāžā kko remontējas ar draugiem!
Esmu teikusi, runājusi, vinaprāt man neko citu nevajag!
28.02.2014 22:46 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
pati vainiga ka
Kā gādīga sieviete pieteicos maksāt lielāko daļu ikmēneša maksājumu, tādēļ iekrāt nekā nesanāk.
un vel majas esi kalpone. vergo vien talak
28.02.2014 22:47 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es pat necenstos runāt, jo cik noprotu, no tā nebūs nekādas jēgas... Sāktu vienkārši pamazām darīt pa savam ar pilnīgi ledusaukstu sejas izteiksmi uz viņa iebildumiem. No sērijas, atbrauc pakaļ, lai savāktu no darba - pasaki, ka tev vēl jāaizkavējas un jāpastradā, lai sēž un gaida, ja grib... Vai arī aizej no darba paris minūtes agrāk, pirms viņš ierodās. Vakarā neko nesakot saģērbies un izej pastaigāties/uz veikalu vai vēl kaut kur, kamēr šis garāžā. Mājas darbus dari kā pašai gribās un kad pašai gribās - ja nevēlies, tad ne mazgā veļu, neslauki grīdas un negatavo ēst. Vīrietis kaut ko iebildīs, pasaki, ka esi nogurusi... Naudu vienkārši nedod, kad pienāk kārtējā reizi maksāt... Saki, ka vecākiem jāpalīdz kādu laiku finansiāli un nevari šobrīd maksāt visu uz pusēm... U.t.t.
28.02.2014 22:48 |
 
Reitings 686
Reģ: 20.10.2012
Ja ne pie vecākiem, tad varbūt ir kāda laba draudzene, kura var uzņemti tevi uz kādu laiciņu, kamēr sakārtosi savu finansiālo pusi, ja jau negribi zaudēt darbus.
28.02.2014 22:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu un pa to laiku skaties un meklē iespēju izškirties un pārvākties uz citu dzīvesvietu...
28.02.2014 22:50 |
 
Reitings 73
Reģ: 29.01.2009
Saki, ka vecākiem jāpalīdz kādu laiku finansiāli un nevari šobrīd maksāt

Nu kā lai saka, viņaprāt mana ģimene ir vislielākie uzurpatori, man noņems pēdējo un neko neatdos, kaut arī manu vecāku dēļ mums ir viesistabā mēbeles! Bet redz viņi tā pat nav labi!
28.02.2014 22:54 |
 
Reitings 73
Reģ: 29.01.2009
Visa ir tik daudz, ka aprakstīt nevar. Un ja sāktu stāstīt aci pret aci tad neticētu!
Itkā paralēli jau kko domāju, darbu jaunu, dzīvesvietu jaunu! Esmu gatava, bet ...
Pašai riebjas tās manas bailes, bet ja nelec, tad nezini kā ir labāk!
28.02.2014 22:57 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu lai tak viņš saka, ko grib. Tev no tā kas? Dari pa savam! Viņš taču neatņem tev tavu naudu ar varu, netur tevi pie ķēdes, kad atved no darba līdz nākošajam rītam... Kur problēma laist viņa vārdus gar ausīm?
28.02.2014 22:57 |
 
Reitings 73
Reģ: 29.01.2009
Es jau laižu pus gadu, nu jau iestājusies vienaldzība.
Vienkārsi vēlējos uzzināt pieredzi no kādas, kas to ir izdarījusi! Lēkusi- atpakaļ neskatoties!
28.02.2014 22:59 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Pazīstama situācija bija paziņām. Meitene aizlaidās, ka tika, šitā tas turpinājās 2gadus, līdz beidzot meitene pameta. Pašā sākumā jau attiecības bija nolemtas.
28.02.2014 22:59 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu tu pusgada laikā neko neesi izdarījusi, kā tikai itkā laidusi gar ausīm, bet patiesībā darījusi visu viņam pa prātam... Kāpēc nemeklēji visu šo pusgadu jaunu dzīvesvietu, varbūt pat citu darbu, neiekrāji līdzekļus (kā jau teicu, varēji vienkārši nedot viņam savu naudu un basta!)? Ko tu sevis labā esi darījusi?

Aizbēgt protams tu vari jebkurā brīdī, bet ēst un jumtu virs galvas taču arī gribēsies...
28.02.2014 23:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vienkārši tik līdz dabū algu, neatdod to viņam, vai ar nemaksā par neko, aizbildinies ka darbā algu neizmaksāja jo ir radusies kāda problēma. Pa to laiku vai nu atrodi jaunu dzīves vietu vai arī varbūt ir kāda draudzene kas var izpalīdzēt ar nakts mājām uz kādu laiku. Un vispār traki, reāli puisis ir iedzīvojies uz to ka savu naudu var netērēt jo tu samaksā lielos maksāumus, traki traki, jūtu tev līdzi.
28.02.2014 23:07 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
un neceri ka ar labu tevi laidis prom.Tuset tapec ari nelauj ja nu citu atrodi. Tu maksaa lielako da,lu maksajumu,esi bezmaksas kalpone,seks vienmer, un vel tavi vecaki mebeles jums perk. Es ar veca vieta tevi turfetu un braukatu pakal uz darbu. Tik izdeviga verdzene, nevar palaist vejaaa.
28.02.2014 23:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja arī nav iespējams tā apmānīt puisi ar algu tas meiģini ko iekrāt, saki ka algu samazināja jo uzņēmumam slikti ienākumi, sablefo kādu reizi ka kaut ko nopirki kaut patiesībā nenopirkit, lai lēnām uzkrātu naudu. Vai ar vienkārši protams paziņo to ka tu netaisies par visu vairs maksāt, ka tev nepaliek nauda pāri priekš sevis ko tu ar gribi. Nu tādā garā.
28.02.2014 23:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tik izdeviga verdzene, nevar palaist vejaaa.


Skarbi, bet taisnība.
28.02.2014 23:10 |
 
Reitings 73
Reģ: 29.01.2009
Es nedodu naudu, vnk maksajumi ir uz mana vārda! Sākuma bija tā ka viņš nopērk māju, remontē. Es maksāju maksājumus! tagad ir tā ka māja ir, remonts 2 iztabām pārējais garāža un dzelži.
28.02.2014 23:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits