Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Erotiskā masāža!

 
Reitings 81
Reģ: 17.07.2013
Sveiki! Gribēju jautāt vai kāda gadījumā nezin, kur veic kvalitatīvu - ar to es domāju profesionalu erotisko masāžu, kur klients saņem, tikai erotisko masāžu un viss, bez masiera uzbāšanās par kaut ko talāk vai nez vēl ko - gan jau ir kāda laba, profesionāla vieta, kur to veic!
Vienkārši, manai draudzenei tuvojas vecmeitu ballīte un pirms viņa ieslīd lailības ostā, iedomajāmies ar daudzenēm šādu pikantu variantu! :)

Protams cilveki ir dažādi un tie, kas grib izladēt dusmas vai nosodīt, var droši nerakstīt - jautāju viedokli tam, kuras zin :) :) Varbūt esat kādi pati uz tadu bijusi, ja jā, tad kā bija? :) Un protams kontakti! :)

Paldies jau iepriekš! :)
23.02.2014 15:52 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Par to pikantumu... labāk neriskē, es uzaicināju dejotāju, viņš sabojāja visu pasākumu... mana draudzene klusībā ienīst mani un es sevi. :D Profesionālis bija.Tāpēc iesaku pārdomāt šo soli vairāk kārt...


Man toreiz pašai bija kauns, kur nu jauno radinieču priekšā....
23.02.2014 15:56 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Es par tādu dāvanu galīgi nebūtu priecīga un draudzenes pasūtītu pāris mājas tālāk ar visu masāžu :D
Bet tu vispār esi dīvaina. Vienmēr tēmas tikai par vibratoriem un tādā garā.
23.02.2014 16:14 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Pat amerikāņu filmās reti kurš par šādu dāvanu ir priecīgs, kur nu vēl dzīvē un kautrīgajiem latviešiem, vnk izmet to domu no galvas :D
23.02.2014 16:17 |
 
Reitings 37
Reģ: 24.01.2014

Par to pikantumu... labāk neriskē, es uzaicināju dejotāju, viņš sabojāja visu pasākumu... mana draudzene klusībā ienīst mani un es sevi. Profesionālis bija.Tāpēc iesaku pārdomāt šo soli vairāk kārt...


Kāpēc? Ja jau profesionālis? Kas notika?

Man gan liekas forši, ja vecmeitu ballītē mums būtu striptīzdejotājs. ;)

Par tēmu - es arī laikam neietu pie tā masiera. :D
23.02.2014 16:27 |
 
Reitings 81
Reģ: 17.07.2013
Ha, ha! :D Nu ir jau traka ideja - piekrītu! :D Bet tomēr, varbūt kādai ir pieredze šajā joma, vai tomēr kāda zin, kur kaut kas vispār tads ir iespejams? :)
Tad jau galā izdomāsu jā vai nē! :D

Smieklīgi lasīt dažādas pieredzes! :D :)
23.02.2014 17:19 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Kāpēc? Ja jau profesionālis? Kas notika?


Viņš uzvedās amorāli, ne tā kā agrāk Vilnis... Weee, nāc un iedzel man, ka es neesmu tomēr laba! :D

Tas nebija erotiski, tas bija pretīgi, viņš izģērbās un tā vietā lai padejotu smuki viens vai ietu prom, naturāli ņēma draudzeni priekšā, tik viņu tas neuzbudināja, par cik es to visu organizēju, tad gāju ar viņu runāt, viņš pliks sāka man līst virsū, prasīja vai patīkot viņa metamais, es viņam patīkot, mums labi varētu saderēt... un es par to tik daudz toreiz samaksāju! Man joprojām ir kauns jauno radinieku priekšā...

Patiesību sakot es negribu tādu ballīti vispār, man reāli ir trauma pēc tā visa....

Kad taisiet kaut ko tādu padomājiet vai pati gribētu ko tādu saņemt un, tad vai meitene kurai ko tādu gribat darīt būtu sajūsmā par to..
23.02.2014 17:29 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
pliks sāka man līst virsū, prasīja vai patīkot viņa metamais

:D :D :D
23.02.2014 17:30 |
 
Reitings 81
Reģ: 17.07.2013
Ha, ha, ha :D :D Nu ja, lasot liekas smieklīgi, bet pati neko tādu, paldies Dievam, neesmu piedzīvojusi! :)
Tapēc jau es jautāju, vai kāds nezin kādu profesionāli, ar to es domāju - profesionālu attieksmi pret darbu! :)
Ar erotisko masāžu es domāju - masāžu, kur, protams, ja sieviete vēlas saņem visu ko vēlas, vai, ja nesaka, ka nevēlas, tad saņem laimīgas beigas, ja līdz tādām var nonākt! Nevis, ka pakalpojuma sniedzējam aiziet ciet un sākas kaut kas tāds... :)
Varbūt tomēr kādai ir šāda pieredze un var padalīties vai ko ieteikt? :)
PS: Visu cieņu S80, man droši vien arī būtu trauma no kaut kā tāda! :D :)
23.02.2014 17:41 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Ņirdzat, ņirdzat vien! :D

Ja man uzdāvinātu kaut kādu tādu masāžu, tad tā kuras ideja tā bija tiktu tā ļoti sirsnīgi izmasēta pati, jo es noteikti nevēlos, ka gar mani grābstas kaut kāds svešs vecis, priekšā tā ir mīļotais, lai mani masē kamēr es līka palieku.
23.02.2014 17:42 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Es ar piekrītu S80..

Bet ja autore ir pārliecināta, ka draudzene to gribētu, tad kāpēc gan nē :)
23.02.2014 17:45 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Bet ja autore ir pārliecināta, ka draudzene to gribētu, tad kāpēc gan nē


Es ar biju pārliecināta, ka viņai patiks un viņai acis mirdzēja, kad uzzināja to, bet pēc rezultāta viņa klusēja un smaidīja visu priekšā, divatā pateica ko domā, bet pa aci es nedabūju, jo viņa mani pārāk mīl.
23.02.2014 17:47 |
 
Reitings 106
Reģ: 05.05.2013
es ieteiktu parastu, kvalitatīvu Spa masāžu.
23.02.2014 17:52 |
 
Reitings 273
Reģ: 26.08.2013
S80 man Tavi visi stāsti sāk šķist jau tik neticami, ka viss ticamības moments zūd. Tas ir tikai mans novērojums, bet es ceru, ka kļūdos, jo ja tā es arī tā gribētu :D
23.02.2014 17:56 |
 
Reitings 81
Reģ: 17.07.2013
Nu jā, man žēl, ka tev tā sanaca, bet ne vienmēr viss noiet greizi, un cilvēki jau ir dažādi, es labi pazīstu cilveku, kam varētu, ko tādu davināt :) ,protams, ka 100% vēl neesmu izlēmusi, bet Daenerys ++ :) Un, ka jau rakstīju, tam vajadzētu būt, profesionālim un, ja nu gadījumā, konkrētajam cilvēkam liksies, ka talak nevajadzētu iet, tad tā arī pateiktu un masieris šo lūgumu ņemtu arī vērā! ;) Ta es to iztēlojos! :)

Bet nevienu konkrētu ieteikumu gan neesmu vel dzirdējusi! :) Varbūt kādam tomēr ir pieredze vai kāds zin, kur tas ir iespējams? :)
23.02.2014 17:56 |
 
Reitings 419
Reģ: 21.08.2011
Noteikti nebūtu priecīga par erotisko mašāžu, un to dāvanu kaut kur tālāk nopārdotu :D + mans vīrietis sajuktu prātā, ja uzzinātu, ka man kaut kas tāds ir uzdāvināts un tagad kāds cits mani aiztiks.. mazliet pretīgi :D
23.02.2014 17:57 |
 
Reitings 81
Reģ: 17.07.2013
:D :D Kandee, protams, ka uz šo var skatīties no visādiem aspektiem, bet galu galā, man personīgi liekas, ka laulajas tač vienreiz dzīvē, un, kad tad vēl, ja ne vecmeitu ballītē, vai pirms tās - domājas, ka šadai masāžai vajadzētu būt atslabinošai un enerģijas raisošai! :)
23.02.2014 18:03 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Santa, Tavas draudzenes topošā vīra vietā es tagad Tevi vienkārši iepļaukātu, neskatoties uz to, ka esi sieviete un aizliegtu savai topošajai sievai jebkādus tālākus kontaktus ar Tevi.
Tas ir pretīgi, ko Tu plāno darīt!

Pati acīmredzot esi vecmeita, ka kaut ko tik pretīgu varēji iedomāties!
Ja gribi, ej pati uz erotiskajām masāžām, cik nu vien vēlies, bet nenodari kaut ko tādu cilvēkam, kuru sauc par draudzeni un kura plāno tūlīt iestūrēt laulības ostā!
23.02.2014 18:06 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
No vienas puses man kas tāds patiktu, bet ne kā pārsteigums, tas gan mani šokētu un radītu apmulsumu pamatīgu, kā ar domāju ka manam draugam kas tāds nepatiktu.
23.02.2014 18:07 |
 
Reitings 81
Reģ: 17.07.2013
freya : :D NEVAJAG DRAMATIZĒT :D pirmkārt, neesmu vecmeita, tapēc droši paturi savus spriedelējumus pie sevis - otrkārt, ja lasītu, kas sakumā diskusijai rakstīts, tad gan jau mute pati tagad aizvērtos ;) Rakstīju, ka cilveks pats var izvēlēties cik talu iet - tā arī pateiktu, kad dāvinatu, ka būtībā tā IR erotiskā masāža, bet, ja nevēlies vienmer var pateikt STOP un tā paliks parasta pilna ķermeņa - VAI TIKAI PĒDAS masāža, bet man liekas, ka doma vien, ka ta varētu būt erotiska masāža piešķirs vecmeitu ballītes cienīgu dāvanas efektu! ;)

Tā ka tiem, kas seko un lasa līdz - ar prieku gaidu ieteikumus un varbūt kādam ir kāda pieredze! ;)
23.02.2014 18:15 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Santa, varbūt uzjautā šeit meitenēm, kuras ir precējušās - cik daudzas no viņām priecātos par šādu pārsteigumu vecmeitu ballītē īsi pirms kāzām?
Esmu precējusies un varu viennozīmīgi atbildēt, ka man šāds gājiens no draudzenes puses liktos pretīgs. Ja tās būtu vienkārši kvalitatīvas SPA procedūras, tad jā, viss ok, bet ja tas tiek pozicionēts kā erotiskā masāža - es nemaz neietu iekšā tajā kabinetā. Esmu bijusi uz pilnu ķermeņa masāžu gan pie vīrieša, gan pie sievietes, varbūt tīri sakritība, bet sieviete bija daudz daudz profesionālāka un jutos daudz labāk.
23.02.2014 18:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits