Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs Anglijā .. ?

 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Sveikas meitenes !
Pieļauju, ka šeit ir jau vairākas diskusijas, bet tomēr ..
Kā jau daudzi latvijas iedzīvotāji, es jau laiku apsveru domu par došanos uz Angliju, bet ne uz ilgtermiņu ! Gribētos gūt jaunu pieredzi, iespaidus, un vispār saprast, kā tur īsti ir vai nav !
Bet , īsti nepazīstu nevienu, kurš būtu devies darba meklējumos , tāpēc nav ar ko pakonsultēties ..
Man interesē, kā, piemēram , jūs vai jūs draugi ir sākuši tur visu ?
Skatos, ka ir aģentūras, kas pidāvā darbu, bet kā tad es šeit no Latvijas varu atrast arī dzīvesvietu ? Neesmu asu izjūtu cienītāja, un negribētos braukt uz "nahaļavu" , un beigās dzīvot kartona kastē :D
varbūt kāda var padalīties pieredzē , viedokļos, kā tur visu var sākt, vai kā jūs sākāt ?
Lūdzu nenorejiet, man vienkārši nav nekādas saprašanas tajā visā ..
p.s. man ir 18, neesmu vēl beigusi vidusskolu , un gribētu braukt strādāt , teiksim, no Aprīļa sākuma līdz septembrim/oktobrim .. ?
13.02.2014 16:04 |
 
Reitings 590
Reģ: 25.10.2013
Es nekad neesmu stradajusi caur agenturu, bet ieteiktu meklet kadas pazinas, kuri jau ir seit....tadejadi bus vieglak. pa taiso caur agenturu ir breismigi, mans puisis ta saka seit pirms daudziem gadiem....tagad jau protams ir loti izsities, bet sakums bija shausmigs.
Varbut pamekle kados domubiedros, nu kaut vai kko......tas nav neiespejami....es piemeram braucu uz UK studet, un vel LV esot atradu loti forsu dzivokli, ko dalijam pirmos 6men. Vnk jamekle un viss izdosies.
13.02.2014 16:10 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
just_cavalli Kāpeč bija šausmīgi caur aģentūrām ?
Man nav pat ne jausmas , kur meklēt, nu teiksim, dzīvesvietu .. Jo nav nedz man, nedz tuviniekiem bijusi ne mazākā saskare ar svešzemēm un darbu tur ..
13.02.2014 16:17 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
Tiesi uz tavu noteikto laiku no aprila lidz oktobrim Griekija piedava darbus un no lv agenturam daudzi ir braukusi un viss bija ok, atskiriba ka viss beidzas uk gan bedigi, Tev tikai 18 un saubos ka ir jega tagad smagi stradt uk,jo tikai kadi 5% bus ka tiksi normala darba sakuma.Agenturas piedava drbus fabrikas,cehos, noliktavas un tur nevienmer bus 40h nedela, bet amaksa par iri vienalga ir ja pat nv darba .Dzivot kojas ja protams nav sava dzivesvieta, tik cik zinu no draugiem/pazinam kuri anglija.
13.02.2014 16:18 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
sirsnina. - darbs Grieķijā ? Piemēram kāda veida darbu tur pidāvā?
13.02.2014 16:32 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
ieraksti google sezonas darbs griekija tev tur izmetis dudzas lv agenturas ar dazadiem piedavaumiem,pec tam palasi atsauksmes un doties. Draudzene brauca ,tikai nezinu cur kadu agenturu.
13.02.2014 17:07 |
 
Reitings 9
Reģ: 18.04.2014
Dreamfeeling .ja ir jautajumi varu padalities par savu pieredzi gan griekija gan lielbritanija
18.04.2014 16:08 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.04.2014
Es arii neieteiktu caur agenturam.. Tur muuzhdien visus apchakaree un ja arii tu Latvijaa atrodoties dabuun darbu caur agentuuru, nav nekur nekadas garantijas, ka tas darbs ir ilgtermina... Varbuut vienu nedeelju tu pastradasi un pec tam vairs nedos darbu.. Tapec es piekriitu meitenei, kas teica, lai meklee kaadus draugus/radus/pazinjas, kas vareetu izliidzeet saakumaa ar dziives vietu un pec tam varbut darbinju!!
20.04.2014 13:47 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Ak Tu nabaga dvēlese, tagad ej cauri visam tam pašam ar ko es cīnījos. Ceļš grūts, bet rezultāts ir sasniegts.

Visādi citādi citēju Sirsninu un piemetinu, ka ar tavu vecumu caur aģentūrāk visās Anglijās un Norvēģijās nav ko darīt, ja tiešām negribi melnu muti rukāt. Arī uz Grieķiju/Kipru caur aģentūru nav izdevīgi - ceļš + aģentūras maksa prasīs 1-2 mēnešalgas, ja tur vēl patērēsies atpakaļ atbrauksi ar max 600 eiro.

Vispār man ir miljons lietas, ko teikt un tik pat liels slinkums rakstīt. Palasi manas diskusijas un tad uzdod jautājumus, ja tādi ir. Kā jau minēju, gāju cauri tam pat, kam tu tagad.
20.04.2014 14:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits