Draudzenes puisis...

 
Reitings 205
Reģ: 03.12.2013
Taa tad sveikas ir tada lieta ka man ir iepaticies draudzenes puisis,man vinjs patiik jaa,bet es nemegjinaju to ne izradit ne ari kkur jaukties.Draudzene ar savu puisi bija atbraukushi pie mana bralja uz dzimshanas dienu visu vakaru tusejam viss bija ok,te peksnji dalja draugu izdomaja ka jabrauc jamekle kads diennakts veikals un majaa palikam tikai es manas draudzenes puisis un musu kaiminjs ar sievu kaiminjs ar sievu sedeja virtuve,bet es gaju pipet ara un draudzenes puisis pakjera mani aiz rokas ievilka istaba un saka skupstit.Es jautaju ko tu dari? Vinjs teica ka es vinjam ljoti patiku ka vinjam ta pat ar to meiteni attiecibas iet griistee,tad mes kkadu pusstundu glastijam viens otru un skupstijamies,tad kadu nedelju viens otru neredzejam un nakamas brivdienas atkal vinji atbrauca un tad mes speciali meklejam situacijas lai pabutu divata un atkal skupsti glasti.Un es nezinu ko darit.Es visu laiku pa so puisi domaju,bet vinjs it ka joprojam ir ar draudzeni kopa lai gan teica ka vinjiem attiecibas iet griistee.Baidos vinjam raxtit vai zvanit.hmm.
Varbut mani kads nosodis,bet sirdij pavelet nevar :(
04.02.2014 11:21 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Mazaa, izstāsti gan! Atvainojies uzreiz, bet saproti,ka ļoti iespējams viņa nevēlēsies ar tevi runāt, ilgi.. vai par vispār. Viņai tas noteikti ļoti sāpēs.
04.02.2014 14:08 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Tas nebija lūgums nenosodīt Tā patiesībā vienkārši jau ir fakta konstatēšana Tāpēc pārējās cosmo meitenes VAR nosodīt Tevi uz velna paraušanu Jo tas, ko jūs abi maziņie tai baļļukā darījāt, BIJA stulbi un nosodāmi. Vienā vārdā - krāpšana.

Otrkārt, Tu tiešām latviešu valodu sakarīgi lieto tikai latviešu valodas stundās? Super "arguments". Skaidrs, ka vēl skolas vecuma esi vai tikko no skolas, ka visu vēl tādās kategorijās domā - ka dzīvē normāli nepieciešamas prasmes tikai skolotājiem vajadzīgas
Daudz +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tu laikam gribēji, lai visas glauda pa galviņu un saka, Tu jau neesi vainīga, ka viņa mēle bija Tavā mutē!

Man šāda rīcība nav pieņemama, ir jādomā ar galvu, ne citu vietu, kad dara ko tādu! Man sveši vīrieši ir tabū. Pareizi meitenes teica, runā viņš skaisti, katru dienu tā var teikt citai.
04.02.2014 14:13 |
 
Reitings 205
Reģ: 03.12.2013
Mari-tur jau ta lieta ka negribu vinjai sapigi izdarit :( lai gan jau esmu to izdarijusi :(
04.02.2014 14:13 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Mazaa, a man nemaz nevajag Tavas atbildes, lai turpinātu komentēt :D
Tikai princeses nekrāpj ar citu meiteņu puišiem un lieto latviešu valodu? :D :D muahaha :D
Tas ir apbrīnojami -- no cenzēta, par lietas būtību komentāra iekrist tādā rupjību grāvī, kā to spēji Tu. Ar muti braukt jau nav liela māksla. Bet nu jā.. pretēju viedokli pieņemt, ka kāds šajā situācijā saskata ko nosodāmu, vēl jāpamācās. Tāpat kā tā princešu saziņas - latviešu - valodu :D
04.02.2014 14:25 |
 
Reitings 205
Reģ: 03.12.2013
DaYa- caur netu mes katrs gudri dirst makam,acis shaubos ka risketu kko.man pateikt,pff.princese atradusies smiekli nak.aita :D
04.02.2014 14:31 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
DaYa- caur netu mes katrs gudri dirst makam,acis shaubos ka risketu kko.man pateikt,pff.princese atradusies smiekli nak.aita


Un to saka meitene, kura pati neriskē pateikt draudzenei acīs, ka laida ar viņas puisi (un pat izrunāties ar to čali normāli nespēj) :D Ak, dievs, pieaudz! :D
04.02.2014 14:35 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Milla, Tu man vārdus no mutes izrāvi! :D

Mazaa, Tev kaut kur ir sakāpis. Varbūt gribi ar mani satikties dzīve un parunāt? Uzklausīšu Tevi!
04.02.2014 14:46 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
šīs tēmas var lasīt kā anikdotes. :D
Neko jaunu nepateikšu, jā tu rīkojies zemiski draudzenei aiz muguras.
Pirmkārt tā ir tavas māsas draudzene tu māsai vari acīs parādīties ka tu tā esi izrīkojusies ar viņas draudzeni?

Šādu meiteņu dēļ laikam man nav nevienas īsti labas draudzenes kurai uzticētos par visiem 100 % jo varbūt draudzene aiz stura vēro manu džeku fujj pat iedomāties negribas.
Sākumā tiec gala ar sevi un savu pašvērtējumu vai gribi vienmēr palikt otrā plānā, vai labāk būt kādam īstā un vienīga.

DaYa piekrītu ir jāraks vismaz sakarīgi, protams var rakstot iejaukties kāda kļuda, no tā nav neviena te pasargāta, ja nu vienīgi 3reiz pārlas katru komentāru.

Un ja esi iekš cosmo saņemies un pieņem katras viedokli un nelecies pretī pati izveidoji diskusiju tad pieņem katras viedokli.
04.02.2014 14:50 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Mazaa, piedod, bet nē. Tu pat caur netu nemāki "gudri dirst" :D
04.02.2014 14:51 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
manuprāt, sievietes, kuras ir spējīgas uz tādu rīcību, sevi vērtē tieši tik daudz, lai būtu ar tādiem vīriešiem. ;) mans padoms tev - mīli sevi!
04.02.2014 14:52 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Stulbi ir salidzinat pareizrakstibu ar kirurgu. Vai tiesam kirurgi macas sut vai tomer data citu darbu, ko pasi ir izvelejusies. Tas, ja cilveks neraksta pareizi, nevienam nekadu launumu nenodara, bet, ja kirurgs izdara kko ne ta, sekas var but visadas. Tapec, manuprat, ir vnk mulkigi kko tadu salidzinat. UN es neauzstavu tos, kuri neprot rakstit UN kur nu vel tos, kuri raksta vardu "nav" ar "u" beigas.
04.02.2014 14:54 |
 
Reitings 205
Reģ: 03.12.2013
Isteniba apzinos ka esmu slikti darijusi un loti to nozheloju laikam jusu kritika bija pareiza.
Ta ka atvainojos ari jums ja esmu aizvainojusi kadu :(
04.02.2014 14:55 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Tas, ja cilveks neraksta pareizi, nevienam nekadu launumu nenodara

valoda ir vērtība. ja par to nerūpējas un nekopj, bet tā vietā dzīvo ar attieksmi - neesmu latviešu valodas stundās, tad tā izzūd.
04.02.2014 15:03 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Tas, ja cilveks neraksta pareizi, nevienam nekadu launumu nenodara

Mi amor, it kā jau - true. Bet banālais piemērs: "Nošaut nedrīkst apžēlot". Komata ielikšana ne tajā vietā var gan nodarīt ļaunumu :)
Tas tik tā ;) Es galīgi ar putām uz lūpām necīnos par šo blakus topiku :D
Mazaa, vismaz personiski es ne par ko neapvainojos :D Ceru, ka nākotnei tomēr atcerēsies, ka tik agresīva iekaršana un lamāšanās, kāda sūtīšana d* interneta portālā nu nekādā veidā Tevi nepadara varenu. Pieļauju, ka Tev samērā jauns vecums, līdz ar ko gan situācija ar puisi, gan šajā forumā vispār tāda izveidojās. Gadās.
04.02.2014 15:05 |
 
Reitings 205
Reģ: 03.12.2013
DaYa-ne jau iekarsu par kritiku attieciba uz puisi,bet par kritiku attieciba uz pareizrakstibu tas gan nebija smuki ka sita kapitali uzbrauc visi virsu to tak var normali uzrakstit bet citi te mani par tadu idioti padara ka sausmas :(
04.02.2014 15:12 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Mazaa, ehh... Nu vēl šo lietu izskaidrošu no savu skatu punkta, un tad nu gan - me off.
Tu mani par aitu un princesi saukāji, sūtot dirst, jo uzskati:
par kritiku attieciba uz pareizrakstibu tas gan nebija smuki ka sita kapitali uzbrauc visi virsu to tak var normali uzrakstit

Tiešām? Nu tiešām?
Tu nesaskati savas pretrunas un liekulību?
Turklāt, personīgi es Tev pat nepārmetu pašas kļūdas kā tādas (kam negadās), bet gan apstrīdēju argumenta "kas mēs latviešu valodas stundā?" pamatotību....
Čau, lai veicas. Mazliet pieaudz.
04.02.2014 15:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kur ir vispaar teikts, ka ja attieciibas puisim ar savu draudzeni pajuks, tad puisis aizies pie autores? Diez vai normaals viirieshkaartas paarstaavis cieniit speej taadu meiteni, kura ljauj draudzenes puisim, draudzenei blakus istabaa esot, sevi apgramstiit un buchot, kur nu veel taadu izveeleeties par savu meiteni. Puishi taadas meitenes parasti ierindo pavieglas uzvediibas paarstaavju kaartaa un neko vairaak par seksu ar taadaam negrib.
04.02.2014 15:44 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
Es domāju, ja puisis pametīs tad drīkst veidot attiecības, bet arī tad var pazaudēt draudzeni. Tur atkal ir jāizvērtē cik laba tā draudzene tev ir. Esmu redzējusi variantu, ka vakarā iepazīstot kādu meiteni jau nākamajā dienā saka, ka ir draudzene. ŠAJĀ gadījumā tā vēl neskaitās draudzene.

BET domājot par nākotni, kur ir garantija, ja jūs būsiet kopā, ka viņš ar tevi arī neizrīkosies kā ar tavu draudzeni, tādi ir jāpārmāca... Dod cerību un viegli pasūti. :)
04.02.2014 15:51 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
normāls vīriešu kārtas pārstāvis krāpj savu sievieti, lejot medu ausīs citai, lai dabūtu to, ko kārojis, bet, kad tā naivā notic, tad pazūd, lai dotos mājup pie savas sievietes, jo taču ir normāls vīriešu kārtas pārstāvis, kuram naivas un pavieglas palaistuves nav nepieciešamas.
04.02.2014 15:54 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tapec es draudzenes nevelku sava gimene!
04.02.2014 15:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits