iepazīšanās portāli

 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
šodien tāda domājamā diena, ieraudzīju reklāmu un aizdomājos par visiem tiem cilvēkiem, kas mēģina iepazīties iepazīšanās portālos, piem, otrapuse.lv utt. :D
un radās jautājums- vai, jūsuprāt, tiešām ir reāli atrast otru pusīti un izveidot attiecības, iepazīstoties tādās vietās? vai drīzāk viss beidzas tikai ar saraksti?
21.01.2014 12:45 |
 
Reitings 10
Reģ: 27.01.2014
Esmu mēģinājusi iepazīties iepazīšanās portālos un varu pateikt ka ir dažādi! man ir bijis gan sava veida veiksmes stāsts,gan arī tiešām viss aprobežojies un beidzies ar saraksti. Vairāk par veiksmes stāstu varu teikt ka satiktu savu sapņu vīrieti un mums tiešām bija reālas attiecības. Diemžēl dažādu apstākļu dēļ mēs neesam vairs kopā,bet bija laiks kad bija ļoti labi. Bet citi tiešām tālāk par mutes brūķēšanu un nemitīgiem solijumiem tālāk netiek.
29.01.2014 21:55 |
 
Reitings 43
Reģ: 31.01.2014
Esmu iepazinies otrā pusē desmitiem reižu, bet tā īsti vairāk par seksa romānu nekas nav izveidojies, bet pirms pāris mēnešiem viss notika pavisam savādāk !!
Esmu laimīgi iemīlējies sievietē kura gadiem cietusi savu vīru kretīnu kurš viņu diezgan atklāti krāpīs, egoists un īgņa ! paldies tās sievietes meitai kura ieteica savai mammai iereģistrēties op lai iepazītos !
Tūlīt sāksim kopdzīvi esam atraduši viens otru pa īstam ! Esmu beidzot reāli laimīgs !!!
31.01.2014 21:14 |
 
Reitings 135
Reģ: 14.01.2014
un radās jautājums- vai, jūsuprāt, tiešām ir reāli atrast otru pusīti un izveidot attiecības, iepazīstoties tādās vietās? vai drīzāk viss beidzas tikai ar saraksti?


Mēs esam kopā jau 5 gadus, esam precējušies un mums ir bērns.
31.01.2014 23:21 |
 
Reitings 214
Reģ: 13.08.2014
Lai ko teiktu sievietes, ka internetā nav iespējams iepazīties, tad nu varu teikt pretējo :) bez problēmām.. Elīna,Beidz sēdēt tajā OP.. ir daudz labāki portāli :) tas tā ieteikumam..Kādi??? Sāksim ar Telefona numuru?? :)))) labi, ākstos.. a varbūt ar nē. Vnk sēžu naktī rakņājos pa internetu, tajā pat laikā par googli un uznācu virsū šitiem tekstiem..un ziniet? Pat radās doma piereģistrēties un pajautāt :D Ja godīgi Internetā var atrast visu.. gan paziņas, gan draugus, gan vīru, gan bērnus. utt.... Bet pie manis var atrast Mīlestību.. un jā..Kā šeit sievietes Teicās..ka internetā parasti sēž atpalikuši vai zem viņu līmeņa vīrieši :) tad tādā gadijumā.. pāriesim uzreiz uz facebook vai draugiem ?:)

Saņēmis atbildi uz jautājumiem pametīšu šo iestādi..Ar Cieņu,Kristaps!!! :)
13.08.2014 03:16 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Ar savu vīru nejauši iepazinos draugiem.lv
14.08.2014 18:21 |
 
Reitings 20
Reģ: 01.07.2013
Ļoti atvainojos, ka rakstu jau salīdzinoši vecā diskusijā.

Agrāk ļoti skeptiski attiecos pret iepazīšanās portāliem. Galveno iemeslu aprakstīja viena no dāmām iepriekš - nekad nevari zināt, kas otrpus ekrānam sēž. Neliela fobija, kas vajāja no iepriekšējām attiecībām.

Tā brīža draudzene portālā draugiem.lv bija izveidojusi viltus profilu. Sākotnēji tikai stalkeroja manu e-profilu, beigās arī sāka rakstīt vēstules ar ļoti intīmiem piedāvājumiem. Nereaģēju uz tiem, jo meitene ļoti patika. Visu šo šarādi atklāju pavisam nejauši - paņēmu viņas telefonu, lai apskatītos, cik ir pulkstenis. Atbloķējot taustiņus un pazūdot melnajam ekrānam redzēju, ka pēdējais, ko viņa darījusi - bijusi draugos un no maģiskā viltus profila uzrakstījusi man vēstuli. Protams, nedaudz paspēlējos ar radušos iespēju un uzbūru drāmu. Pats skumjākais bija tas, ka viņas viltus profila piedāvājumi bija stipri pikantāki nekā reālajā dzīvē - piezemēta, pareiza un bez jebkā impulsīva. Iespējams, ka pats nepratu viņu padarīt impulsīvu, bet tas vairs nav svarīgi. Lielākais paradokss, ka tieši šie viltus profila izgājieni lika man saprast, ka ar viņu vairs neko kopīgu neredzu. Pagājuši jau gadi, bet reizēm uzrakstu viņas viltus profilam. DIemžēl nekādas atbildes nesaņem, laikam paroli aizmirsusi. :(

Šis arī raksturo manu pieredzi iepazīšanās portālos. Tur cilvēki ir tādi, kādi viņi nav ikdienā, vai kādi tieši vēlētos būt, bet traucē kautrīgums un kūtrums. Tajā pašā laikā viņi nav apraduši ar šo situāciju un iespējām, tāpēc uzspēlētā pašpārliecinātība un milzu ego viņus pārvērš par "frīkiem" vai vienkārši egocentriskiem pidariem. Bet tā kā tas ir internets - nav problēma atšūt šos apdāvinātos kungusun meklēt savu īsto.

Pats visai cikliski, kad uznāk garlaicība, mēdzu pieslēgties šiem portāliem. Strādāju daudz un reizēm pietrūkst laika, roku un dūšas, lai dotos ielās un iepazītos ar dāmām klātienē. Tāpēc eju vieglāko ceļu, izdomāju jaunu portālu, kur piereģistrēties un pačalot ar daiļo dzimumu - bez idejas pēc tam satikties. Reizēm ir forši aprunāties ar nepazīstamu pretējā dzimuma pārstāvi.

No savas pieredzes kā labāko vietni varētu ieteikt thechive.com, kur ir arī "Dating" sadaļa. Ļoti interesants koncepts - apraksti savu ideālo randiņu, posto un gaidi atbildes. Kā par brīnumu uz manu avantūrisko randiņu atsaucās poliete - pēc divām dienām satikāmies, visu īstenojām un pavadījām lielisku nedēļas nogali. Secināju, ka Latvijā pieejamie iepazīšanās portālu veidi ir visai nodrāzti un zaudē savu ideju un sākotnējo mērķi.

Tātad, ko es vēlējos pateikt ar šo sarakstīto palagu. Kad satikos ar augstāk minēto polieti, es rakstīju žurnālam rakstu - skats no vīrieša prizmas, kur vislabāk satikties. Runājot tieši par iepazīšanās portāliem secināju, ka visbiežāk bezmērķība noved pie kārotā un apslēptā mērķa (Mana pieredze Vecrīgā - kad uz turieni ej ar domu copēt un atvilkt uz mājām dāmu, tad nekas nesanāk. Kad ej bez tādas domas - viss notiek pats no sevis).

Neej ar domu atrast savu īsto un vienīgo, ej ar domu pavadīt interesanti laiku. Pasmaidi par seksa piedāvājumiem, nofotografētajiem locekļiem (tādi būs, tici man) un vēl visādām pielūdzēju izpausmēm. Kaut kur pa vidu, starp maniem nosauktajiem ekscesiem, būs interesanta vēstule, kas liks Tev apstāties un krietni padomāt, kā labāk atbildēt - esi radoša. Un pēdējais padoms - pēc ilgākas sarakstes, uz pirmo sava e-pielūdzēja aicinājumu satikties labāk nereaģē. Protams, nevelc garumā, bet tas izsijās attīstītākos egocentrisko pidaru rases pārstāvjus, kuri iepazīšanās portālos prot slēpties. :) Ja čalim būs interesanti ar Tevi runāt, tad viņš paliks arī pēc pirmā atteikuma.

Elīna, es patiešām nezinu, vai Tev viss šis noderēs un, iespējams, Tu jau savu sauļuku esi atradusi, tāpēc novēlu Tev tikai veiksmi. Atrodi to, ko meklē!

Atvainojos tiem cilvēkiem, kuri zaudēja savu dārgo laiku lasot šo haosu. :)
23.08.2014 14:18 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Mani vairāk biedējis vienmēr tas, ka satiekoties dzīvē es nepatikšu :D Tā gan nekad nav bijis, ka satiekos ar puisi un pēc tam viņš pazūd...

bet ir bijis tā ,ja raksta puiši, kuri šķiet "pārāk labi priekš manis" nepiekrītu uz tikšanos, jo bail, ka dzīvē ieraugot mani viņš viltos. :D Jo bildes, kuras ar sevi publicēju parasti rūpīgi atlasu un ir pašas, pašas labākās. :D
23.08.2014 14:35 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
A kas tur ko baidīties, ka puisis nepatiks? :D Nav jau uzreiz pie viņa mājās jābrauc.

Vienreiz biju uz randiņu, kurā puisim iepatikos, bet man viņš nē. Tāds dīvainītis. Sākumā viņš dusmojās ,lamājās, ka esmu tāda pati kā visas... Galvenais tikai ārējais un neļauju sev iepazīt viņu. Pēc pāris mēnešiem bija sms kaut kāds pašsacerēts dzejolis no viņa... :D Un tagad ir tā ka ~3x gadā uzraksta "čau, ko tu šovakar?" ,kaut nekad neatbildu. :D

Otrs variants, ka es čali uztvēru kā draugu, bet nezināju, ka viņam vairāk esmu iepatikusies. Viņš man dziesmu uzrakstīja.

Tā kā pašapziņas celšanai der arī iepazīties ar puišiem pret kuriem nav baigās simpātijas! :D
23.08.2014 14:41 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
vai, jūsuprāt, tiešām ir reāli atrast otru pusīti un izveidot attiecības, iepazīstoties tādās vietās? vai drīzāk viss beidzas tikai ar saraksti?

Nav personīgās pieredzes,bet zinu vairākas paziņas,kuri savu sievu/vīru ir satikuši, pateicoties šiem portāliem. Mūsdienās, tas nav nekas īpašs. Pie tam, neveiksmīgi iepazīties var jebkur, ne tikai internetā. Kā liktenis lēmis!
23.08.2014 14:53 |
 
Reitings 93
Reģ: 09.07.2013
Esmu iepazinusies ar puišiem internetā, ar diezgan daudziem ilgi bija saglabājušās draudzīgas attiecības, bet viens gadījums man lika pārdomāt to visu interneta lietu.
Draugos bija uzrakstījis kāds puisis, bija manu draugu draugos, tāpēc nolēmu, ka nekāds baigais frīks jau nebūs. Ooo, kā es kļūdījos... Pēc bildes likās diezgan simpātisks, kādu laiku sarakstījāmies, ilgi prasīja vai gribu satikties, līdz kādu dienu piekritu. Atbrauca uz pilsētu kur es dzīvoju un norunāju, ka netālu no autoostas viņu sagaidīšu, tā kā tā atrodas pilsētas centrā un no turienes var visur aiziet. Aizeju, gaidu, kad ieraudzīšu puisi, kuru visu laiku pētīju bildēs un... atnāk pavisam cits cilvēks. :D Teikšu godīgi, pēc izskata man ļoti nepatika, bet nolēmu, ka došu puisim iespēju, jo galu galā pie manis bija mērojis tālu ceļu un iespējams, ka raksturā viņš ir vienkārši burvīgs. Arī tur kļūdījos. Viņš visu laiku runāja par savām lietām, manī vispār neklausījās un godīgi sakot, pat nedeva man nekādu vārdu. Aizgājām uz kafeni, tā kā biju pirms tam ēdusi, paņēmu zupu, a šis uzreiz ķērās pie stiprā alkohola dzērienu kartes, kas man arī nekādu labo iespaidu neradīja. Kādu stundu, varbūt divas paklausījos kā viņš runā savu runājamo, tad man apnika, teicu, ka jāiet. Pēctam man rakstīja, ka ļoti jauki pavadījis dienu un ka viņam patika kopā pavadītais laiks uz ko godīgi atbildēju, ka mums abiem laikam nesapas, jo es laiku galīgi nepavadīju jauki.
Pēcāk vēl mēģināja ar mani sazināties, aicināja satikties, bet nu, man ar vienu reizi pietika. :D
23.08.2014 15:24 |
 
Reitings 86
Reģ: 21.08.2014
Kur gan citur normālu meiteni dabūt :D
Tas šļuhas kas pa klubiem tuse nevienam nav vajadzīgas :D
Bet normalām meitenēm nemāksies virsu autobusa pieturā, kā kaut kāds maniaks :D
Tam domāti interneta iepazīšanās portāli, kur vari mierīgi iepazīties sēžot ar kafijas krūzi pie datora :D
23.08.2014 15:40 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
ervin laikam gan līdz šim nav paveicies, ja piereģistrējies vēl cosmo :D
23.08.2014 15:50 |
 
Reitings 20
Reģ: 01.07.2013
Ervīn, Tu kaut kādā ziņā mani vienmēr esi fascinējis. :)

Izstāsti, kā Tu esi iepazinies ar savām daiļavām?
23.08.2014 15:50 |
 
Reitings 119
Reģ: 28.08.2014
vai, jūsuprāt, tiešām ir reāli atrast otru pusīti un izveidot attiecības, iepazīstoties tādās vietās? vai drīzāk viss beidzas tikai ar saraksti?


Protams ka ir! Otrapusse atradu savu vīriņu (neofficiāli vēl) nu jau esam kopā 3.gadus gatavojamies kāzām!
28.08.2014 19:52 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Mani brīvie draugi cik zinu Tindera vai kka ta sauca to aplikaciju sēž! Pašai nav nācies meklēt iepazīšanās veidus :)
28.08.2014 19:57 |
 
Reitings 1660
Reģ: 15.08.2014
Jus tur anoniimi vai kaa? :D
Un publiskojat iistaas bildes? ;)
28.08.2014 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 680
Reģ: 29.01.2009
Gribēju prasīt,varbūt kāda ir meetme portālā?
Es it kā esmu tur laikam piereģistrējusies sen,nāk uz e-pastu viss kaut kas,bet pilnībā,lai reģistrētos ir jāievada nr,bet tur neatrodu Latvijas valsti...
31.10.2014 16:38 |
 
Reitings 141
Reģ: 09.10.2012
Ja internetā nevar iepazīties, tad kādam mērķim kalpo draugiem.lv un ar kādu motivāciju tur esat?
Jeb vienkārši labprātīgi veidojat datubāzi par sevi?
31.10.2014 16:42 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
ļoti reāli :)
tiesa vairs nēemu kopa ar tā teikt interneta čali-bet bij jautri gandrīz 5 gadi :)
lai gan tas nebij otrapuse.lv bet gan flirts.lv :)

bet tagad piln d*** ar nepilngadīgajiem..jo mūsdienās jau jaunatne tīīīīk gudra :D
31.10.2014 16:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits