KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
un tās pasakaini skaistās līgavas reālajā dzīvē, kuras savās kāzās ir pašas sevi grimmējušas (izņēmums ir tās, kuras pašas ir profesionālas vižāzistes)- skats ir drausmīgs.


Man nebija nekāds īpašais grims, bet domāju, ka drausmīgi neizkatījos. Man atkal liekas jocīgi, ka kāzās uztaisa make up, ka reālajā dzīvē bez make up cilvēku vairs nevar pazīt.
17.01.2014 21:53 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Man, piemēram, ir skumji, jo savu tēti neaicināšu, bet tā būs godīgāk pašai pret sevi, jo viņš manā audzināšanā nav piedalījies un nav par mani īpaši interesējies. Ir nedaudz skumji, bet labāk tā, nekā mākslīgi smaidīt savās kāzās, ieraugot tēvu.
17.01.2014 21:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Anny++
17.01.2014 21:55 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Robīt, es dalos ieteikumos par to, kā bija man. Pirms kleitas pasūtīšanas izpētīju tiešām daudz info par cenu attiecību pret kvalitāti. Ja varētu nopirkt ideālu kleitu, samaksājot par to 30Ls, es labprāt tā arī darītu! Un par kāzu vadītāju minēju, jo man tiešām ir žēl cilvēku, kam ir jādomā visas atrakcijas un "jāstrādā" manās kāzās, ja tas nav viņu darbs. Prieks, ka kādam tas patīk, bet es to nevaru pieņemt, mani vedēji bija ļoti aizņemti cilvēki, negribēju apgrūtināt.
Mums draugu lokā arī izcils fotogrāfs bija, kuram lūdzu baudīt pasākumu, ne strādāt, jo man galvenais ir, lai viesi ir atpūtušies.
17.01.2014 21:55 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Par make up Anny-es nerunāju par visām. Protams, ir tādas sievietes,, kuras tiešām ir bez riņķiem zem acīm, ar pasakaini tīru sejas ādu un dabīgi mirdzošas, bet būsim reālas-neskaitāmas mūsdienu sievietes labāk izskatās ar profesionālo grimmu. Arī es, piemēram. Ja ir iespēja (uzsveru-ja ir), var tomēr savās kāzās būt ļoti skaista, nevis skaista :) Vēlreiz saku-es nerunāju par visām.
17.01.2014 21:56 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Mazbudžeta kāzas ir mazbudžeta kāzas. Ir redzēti veiksmīgi piemēri, bet lielākoties pašdarbība spraucas pa visām malām ārā. Lielākā daļa cilvēku tomēr nav tik talantīgi un radoši, cik pašiem gribētos ticēt, ka ir. Galvenais jau, protams, lai pašiem prieks.
17.01.2014 21:57 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man atkal sirds sāp par to, ka man nav baigākās attiecības ar radiem un viņi nav pelnījuši dārgus viskijus un vīnus, smalkus ēdienus. Bet negribēju arī precēties 2vatā.
Tāpēc vienīgais par ko satraucos un gaidu - tā ir ceremonija baznīcā, par pārējo man vienalga!
17.01.2014 22:02 |
 
Reitings 160
Reģ: 09.01.2013
par budžetu..

plānojam 600-800 Ls iekļauties (vēl domāju latos, neesmu pieradusi pie cenām EUR :D )

viesi kopā ar mums 19 cilvēki, kā jau teicu paši tuvākie tikai..
17.01.2014 22:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ziemelmeita-piemeeram, kaadam arii taas vienkaarsaas kaazas nepatiik?Un kas no taa?Vai taapeec tie cilveeki dziivo sliktaak...?Man biezi liekas,ka te ir taada tiesaam liela izraadiisanaas,sacensanaas ...daargaaka kleita ,kaa jau redzeeta draudzenei...,vairaak ziedu,vairaak visa utt
Es esmu bijusi uz loti vienkaarsaam kaazaam sarkankoku parkaa ,un atceros ,taas paaris stundas,kuras tur pavadiiju-man pat neienaaca praataa doma-cik taas sievietes kleita maksaaja,cik daudz eediens bija uz galda,kaadi fotograafi,kaada muzika uttEs izbaudiiju visu pasaakumu kopaa,kur redzeeju loti laimiigo paari...!
17.01.2014 22:07 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
+++ Emmanuelle.

Turklāt.. pat, ja floriste/fotogrāfs & Co ir "lētie" (kas nemaz nenozīmē, ka slikti) visiem ta kāda daļa? Viņu darba rezultātu redzēs jaunlaulātie un ja viņi izdarījuši tāduizvēli, tad apzinājās sekas. Viesiem tikai jāņāk un jābūt kopā ar jauno pāri viņiem nozīmīgā dienā..
17.01.2014 22:11 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Emamanuelle, es vairāk runāju par kāzu "kvalitāti" (ja to tā var nosaukt) - ēdienu, dekorācijām, ielūgumiem, mūziku utt. Protams, ka atraktīvs un laimīgs pāris aizēnos to visu. Jau minēju, ka galvenais, lai pašiem prieks, mans komentārs ir tikai tā - no malas ar kritisku aci skatoties..
17.01.2014 22:17 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Sievas un Vīra lietošanas instrukcija

1) Tev būs zināt, ka TAVAS sievas konstrukcija TOMĒR IR SAREŽĢĪTĀKA par jebkuras mašīnas uzbūvi, un tādēļ Tev būs TO saudzēt un glabāt, un zināt, ka TĀ nevar ilgstoši strādāt bez atpūtas un KAPITĀLREMONTA, tādēļ dažreiz sūti to uz ATPŪTAS NAMU (... tā būs arī ATPŪTA TEV ...);

2) Tev būs DZERT nevis to ELLES DZIRU, bet SIEVAS vārītu cigoriņu KAPIJU vai kumelīšu TĒJU ar sievas vārītu ievārījumu, nevis tīkot pēc LAIPNĀS KAIMIŅIENES zaptes...

3) Tev būs REIBT tikai un vienīgi no SIEVAS GLĀSTIEM (atceries, ka tikai no SAVĒJĀS ...);

4) Tev būs rūpēties un gādāt par savas SIEVAS BĒRNIEM, un vienmēr domāt un būt SVĒTI pārliecinātam, ka TIE VISI IR TAVĒJIE...

5) Tev būs savas sievas TRŪKUMOS un KĻŪDĀS redzēt tikai SAVU VAINU, jo Tu taču apņēmi IDEĀLU SIEVU...

6) Tev būs ŠO BAUSLĪBU lasīt – RĪTOS, vakaros, guļot, ēdot, BEKOJOT, strādājot un MĪLĒJOTIES. Tev būs TO atcerētiesarī tad, kad BŪSI AIZMIRSIS...

Jaunā vīra lietošanas instrukcija:

1) Tev būs zināt,ka TAVS VĪRS ir liels un STIPRS, un tādēļ LIEC viņam strādāt SVIEDRIEM vaigā kā dienu, ta arī NAKTI, jo tie PĒDĒJIE darbi būs TEV tie PATĪKAMĀKIE...

2) Tev būs TO vīru gauži MĪLĒT un tev NEBŪS viņam NERVUS VĪLĒT, par viņa nedarbiem Tu NECEL BRĒKU,kā arī PIEDOD viņam GRĒKUS, jo tā tu LABĀK NOSLĒPSI SAVĒJOS...

3) Tev būs bērniem kā PIRMO mācīt vārdu TĒTIS, jo tikai tā Tu varēsi naktīs MIERĪGI GULĒT...

4) Tev būs VĪRU aprūpēt KATRU dienu un pret viņu izturēties, kā pret MĪĻU SUNĪTI– labi BAROT, paglaudīt PA SPALVAI un vakaros IZVEST PASTAIGĀTIES...

5) Tev būs IEGAUMĒT, ka ja vīru uzskati par ĢIMENES GALVU, tad NESĒDI UZ TĀS...



Atkāpe no temata. Līgavām domāts:D
17.01.2014 22:19 |
 
Reitings 212
Reģ: 12.11.2013
Es arī tāpat domāju. Kāda velna pēc būtu jāizpatīk draugiem, radiem un pārējiem indivīdiem? ja reiz esmu ieplānojusi konkrēto mūziķi, fotogrāfu, kleitu un ēdienu, tad tā arī būs. Tā ir jaunā pāra diena. Ja kādam kaut kas nepatīk, tad droši ar savu īgņaino noskaņojumu var sēdēt mājās un vēlāk kāzas apskatīt bildēs. Savās kāzās kritizētāja būšu es pati, ne citi.
17.01.2014 22:20 |
 
Reitings 160
Reģ: 09.01.2013
Rīt iesim skatīties gredzenus.. cik esam skatījušies internetā nekādi ekstra gredzeni neuzrunāja (kaut gan grūti pateikt, kā izskatīsies pirkstā).. pagaidām sliecamies uz parastajām zelta stīpiņām..
17.01.2014 22:21 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kubiete, labs :D
17.01.2014 22:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man veel ienaaca praataa viena doma-te iepriekseejaa diskusijaa par kaazu teemu,meitenes raadija loti interesantas matu rotas,kuras vareetu aizvietot pliivuru,kaut gan,ja runaa arii par pliivuru-kaapeec jaataisa kaada sarezgiita frizuura,ja virsuu matiem ir pliivurs,vai cita dekoratiiva rota...Taa liekas,tur paaris 100$ un tur, un gala rezultaataa-mees nevaram atlauties veseliigi eest,jo tas ir loti daargi....:D:DTomeer tajaa kaazu dienaa var atlauties izteereet gada ienaakumus(apmeeram)!
17.01.2014 22:23 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.07.2011
Mums ari nebus daudz viesu. Tikai 20,bet izmaksas tapat sastadis apmeram 1000 ls. Diezgan,neskatoties uz to,ka censamies visu vienkarsot.
Anny,es pilnigi piekritu par grimmu. Neuzskatu,ka sevi janogrimme ta,ka pec tam pazit nevar.
17.01.2014 22:47 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
piemeeram, kaadam arii taas vienkaarsaas kaazas nepatiik?Un kas no taa?Vai taapeec tie cilveeki dziivo sliktaak...?Man biezi liekas,ka te ir taada tiesaam liela izraadiisanaas,sacensanaas ...daargaaka kleita ,kaa jau redzeeta draudzenei...,vairaak ziedu,vairaak visa utt
já, manuprát labák mazas un sirsnígas kázas tuváko loká, neká lekshana augsták par savu dibenu - sagrábjoties kredítus, njemot naudu no vecákiem un censhoties it visá párshpljaut draugu kázas. man manas kázas kopumá izmaksája daudz , bet es varéju to atljauties, varéju atljauties arí vél vairák, bet neuzskatíju par vajadzígu. fotográfs bija profesionáls, galdi izmaksája dárgi, toties kleita léta, make up - draudzene, filmétáju negribéju, vakara vadítája - arí léti, bet forsha! ar dekoréshanu nodarbojámies pashi, jo zináju ko tieshi gribu un ká gribu, materiálus daudz ko no ebay pasútíju, ielúgumus taisíju pati (visi prasa, kur pasútíju :D ) tá ka ne viss, kas ir léts ir neglíts :D
17.01.2014 23:05 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Mazbudzeta kazas man nepatiik, ja nav naudas tad neriiko. Manai draudzenei kura precejas 19 gados (nebija stavokli) bija viss pa prasto pilniigi zel bija.Vareja redzet ka berni tikai grib kaazas uzspeleet.
18.01.2014 01:07 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
tām, kuras nodarbina vedējus, kāzās nav vadītāju?


Mūsu kāzās nebija vadītāja, bija vedēji. Kāzas mums bija mazas, tikai ģimeņu lokā, tāpēc vadītāja nemaz nebija aktuāla.

Citās kāzās, kurās biju, vedēji bija tikai līdz viesu namam, tālāk bija vadītāja. Vēl citās vedēji vadīja abas 2 dienas no rīta līdz vakaram.
18.01.2014 09:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits