KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Matilde
Rīgā tev ir jālec kopā ar visiem. No aptaujātajiem fotogrāfiem (~10) 2 bija aizņemti un manuprāt, no tāda maza daudzuma aptaujāto, tas ir daudz.
Stilistes apjautāju 7. 2 neatbildēja vispār, 1 bija jau aizņemta un man atlika izvēlēties no 4. Es gribu izvēlēties un rezervēt to speciālistu, kuru gribu, jo tas ka mums ir mazbudžeta kāzas, nenozīmē, ka man savā kāzu dienā jāņem sūdīgs fotogrāfs vai stiliste par bargu naudu, kura ar maniem matiem netiks galā.
Ir lietas, kurām es neesmu žēlojusi naudu.
Joma kurā var ieekonomēt - kūka! Kūku mēs nepasūtīsim Kūkotavā un neņemsim arī ar kāzu dekoriem, jo tas kilogramā dod klāt vismaz 10eur. Kūkas ar auglīšiem arī ir smukas :) un izmaksā ~10eur kilogramā :)
17.01.2014 14:31 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Prieks par šo diskusiju un līgaviņām :))

Mums kāzas paredzētas augustā,ir rezervēts viesu nams,fotogrāfs/video. Ejam iesvētes kursos,kas arī kavē baznīcas rezervēšanu,jo izvēlētā baznīca rezervē tikai pēc pilnīgas iesvētes un norunas ar mācītāju. Tad nu jācer,ka februārī vēl būs pieejams mūsu datums un laiks.

Mums būs ierastās kāzas ar ballīti pēc ceremonijas.

Esmu noskatījusi ielūgumu dizainu,taisīsim paši,jo noskatītais variants ir pietiekami oriģināls un ceru,ka vēl līdz augustam tas nebūs jau noiets etaps ,kā tas ir ar ļoti daudz kāzu dekorācijām :) Jo skaisti jau ir šobrīd tie stili,bet nu jau gandrīz katrās kāzās ir tie Pinteresta peoniju/vintage/rustic utt dekori:)

Vienīgais kavē ielūgumu izveidi -nezināšana par ceremonijas laiku :(


Tagad meklēju make-up un frizūras meistari. Noskatiju Aiju Ūdentiņu,bet domāju vai tiešām būs īstā,vēl meklēju variantus, varbūt ir kādi ieteikumi?:))

Vispār satraukums liels par šo visu,jo jāizdomā tik daudz sīkumu un lietu,ka brīžiem nogurstu no domām vien :)) Bet nu laiks vēl ir,cerams,ka nepietrūks.


Drīz jādodas kleitas meklējumos,bet nezinu kādēļ atlieku ,jāsaņemās un jāiet,nespēju sevi iedomāties kāzu kleitā... man šķiet,ka tas būs tik emocionāli skaists mirklis :) (l)
17.01.2014 14:38 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Visss...es krītu panikā :D
Goda vārds, zinot mani, tas nebūs viegls pasākums :D
17.01.2014 15:03 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Daniela
man Aija atbildēja, ka nezin vai būs LV tajā laikā, līdz ar to, vēl nerezervēja laiku uz septembra sākumu. Varbūt uz augustu tev izdosies ;)
17.01.2014 15:05 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Matilde, ir pilnīgi normāli atteikt pieteikto viesu namu. Ja vien noskatītais ir bez līguma slēgšanas.
Galu galā, ir pāri, kam dažādi neparedzēti momenti gadās. Piemēram, mēs svinību vietu pārcēlām nedēļu pirms kāzām. Pateicām sorry, un viss :D
Ja vēlies kāzas ar svinībām, primārais jau nu būtu atrast vietu - kur. Tāpēc uz to laiku nekavē - vajadzēs, atteiksi ;)
17.01.2014 15:08 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
nu jā..tā jau laikam ir. Tagad jau skatos pa brīvajiem brīžiem viesu namus, bet nu nekas nav uzrunājis, jo vajag, tā lai var vsm 40 viesus izguldīt. un negribas ar tā ka visi kā siļķes mucā. Meitenes, kā jūs izvēlējāties viesu namus un kuru labāk nē un kuru jā..ai, vieglāk ir neprecēties, nekā visu atrast pa prātam :D :D :D
17.01.2014 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Aija Ūdentiņa ir laba, man gan viņa nebija kāzām, bet vienu citu reizi-ļoti patika.
man pašai bija Gita Behmane-arī patika.

Man viesu nama izvēle, protams, viens kritērijs bija cena, bet svarīgi bija, lai tas nebūtu guļbūves nams ar zemajiem grieztiem utt, jo tie mani smacē. Vēl ļoti svarīgi bija, lai ir āra, tāpēc izvēlējos viesu namu ar āra nojumi stacionāro, kur arī viss notika. būtībā kāzas bija ārā :)
17.01.2014 15:23 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
ai, tā gulēšana :D
mums puse rūpīgi noskatīto un sadalīto guļamvietu palika neizmantotas!
Jaunieši sakrīt uz matračiem pašā rīta agrumā uz tām pāris stundām pagulēt, tur var kādu pirts augšu noskatīt. Savukārt vecajiem radiņiem, pārsvarā jau visos viesu namos ir kādas vismaz 20 gultasvietas.
17.01.2014 15:23 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
A-komanda,

kad jautāju par savu datumu,vēl bija pieejams :) Bet jā,jāizlemj laicīgi :)

Kas jums dekorēja,sagatavoja viesu namu? Daudzas saka,ka iepriekšējā naktī,bet ziedi nostāvēs visu nakti + nākamo dienu+ nakti? Gribētos jau maksimāli ieekonomēt izmaksas,bet iespējams prātīgāk būtu nolīgt kādu,kas to izdara?

Varbūt kāda zin aptuvenās izmaksas? Bet ziedu izmaksām un florista pakalpojumiem-tikai dekorēšana ar maniem materiāliem? :))
17.01.2014 16:15 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Matilde- man bija svarīgi ,lai nav guļbūve,lai ir moderni,glīti un skaistu apkārtni. Atradu tādu,arī vēlamajā apkārtnē. Vienīgais tā svinību zāle varēja būt veiksmīgāk plānota,bet nu gan jau būs labi.
Un ,protams, lai būtu pietiekami daudz guļvietu.
17.01.2014 16:17 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.06.2009
Paldies arī no manis par diskusiju! Forši palasīt, pati šovasar esmu vedēja, idejas raisās :)
17.01.2014 16:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Loti interesanta diskusija!
Es laikam tomeer nepiekritiisu,ka kleita neizskatiisies labi,ja leetaaka...Viss atkariigs no kleitas modela,pasas neesaataajas,kaa piestaav izveeleetais modelis utt .Laikam nekad neizmestu milziigu naudu vienas dienas kleitai!Katrs jau dara kaa grib,bet es jutos loti labi pirmajaas kaazaas un arii otrajaas ar pavisam leetaam kleitaam...Es noteikti lielaaku uzmaniibu tad pieveerstu gredzenam,jo tas buus pirkstaa katru dienu.
17.01.2014 17:42 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Man pat skiet vedejiem ir vel lielaks stresinsh neka ligavinaam. Jadoma par visadam aktivitatem utt.
Atceros,ka draudzenes kazaas vedeji parim lika kapt uz skivi, lai zinatu cik berni bus.Atceros,ka viram looti nepatika tas bernu pasakums.Visas tantes saka jautat,kad tad bus berni.

Vienmer ir gruti uztaisit parsteigumu jaunlaulatajiem un viesiem lai viss patiktos.
17.01.2014 17:53 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Lexyyy

pagājušajā vasarā biju vedējmātes lomā un nemaz tik grūti tas nebija. Nedaudz izdomas un oriģināli pasākumi kāzām gatavi.
Problēma ir tajā, ka izkāpt no rāmjiem ir grūti un ja pāris vēlas visu rāmjos, tad neko interesantu neizdomās- būs ntie tilti, būs vainagu mešana upē utt
Mans pāris neko no tā negribēja un viņiem sagatavotie pārsteigumi bija oriģināli un ne tādi kā citiem :)
17.01.2014 18:02 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Riktīgi forša diskusija! (l)

Pati gan vēl netaisos precēties, bet ļoti interesanti brīvajos brīžos palasīt. Lai viss iecerētais izdodas! :)
17.01.2014 18:17 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Man kļuva interesanti...tām, kuras nodarbina vedējus, kāzās nav vadītāju? Manās kāzās vedējus aicināju neapgrūtinot, viņiem bija tikai jāaiziet ar mums kopā līdz altārim, pārējā laikā strādāja vadītāja, jo manās kāzās maniem mīļajiem nav jāstrādā, bet jāatpūšas.
17.01.2014 19:35 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Vēl tuvākajā laikā precēties nevēlos, bet esmu atradusi dizaineri, kuras lielākā daļa kleitu ir tieši manā gaumē - Rosa Clara

http://www.rosaclara.es/en/index.html

Tur ir arī blogs ar fotogrāfijām ar viņas kleitām no reālām kāzām. Var redzēt kleitas ne tikai uz modelēm.

http://www.rosaclarabridal.com/blog
17.01.2014 21:07 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Ak, jēziņ, cik esmu laimīga, ka es kaut kā visu tik viegli ņemu, laikam tāpēc, ka svarīgākais man ir ceremonija un sievas statusa, jauna uzvārda un apziņas par to, iegūšana...
Dizaineri, fotogrāfi, kāzu vadītāji, stilisti, frizieri, maku-up taisītāji, ielūgumu taisītāji... Man puse no tā nebūs un itin nemaz par to nesatraucos :)
Bet nu jā, kā jau reiz esmu izteikusies - katram savs un ja es būtu bagātniece, tad kas zina - varbūt domātu savādāk ar!
Un tagad man pašai azarts, vai man izdosies iekļauties manā budžetā vai nē, un kas no tā visa iznāks, bet jo tuvāk tā diena, jo arvien lielāka pārliecība, ka viss būs forši :)
17.01.2014 21:13 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
jo manās kāzās maniem mīļajiem nav jāstrādā, bet jāatpūšas.

protams, ja tas tiek uztverts/pasniegts kā darbs, tad labāk nevajag. Bet, ja vēdēji iesaistās, gatavojās un darbojās ar patiesu prieku gan līdz kāzām, gan kāzu dienā - tad kāpēc vēl aicināt citu personu?
Jā, protams, tas vedējiem ir stresiņš un tā, bet nu... vedēju būšanu laikam katrs uztver savādāk, jo mūsu skatījumā vedēji nav tikai personas, kas parakstās papīros. Tie ir liecinieki.
17.01.2014 21:15 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Tie ir liecinieki
.
Respektīvi - liecienieki parakstās papīros, pastāv blakus Jaunajam pārim un viss.. Vedēji ir kas vairāk..
17.01.2014 21:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits