KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Neighbour, savu saderināšanās gredzenu uz kāzām nevilku. Pēc kāzām nēsāju kopā ar laulības gredzenu (uz pirksta kā pirmais ir laulības gredzens, tad saderināšanās gredzens).
15.07.2018 14:40 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kad nesāju, tad liku uz kreisās rokas, bet tagad jau ļoti sen nelieku. Man vispār nepatīk gredzeni, tāpēc bieži vien iztieku pat bez laulības gredzena.
15.07.2018 19:19 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Uhhh mana lielā diena arī jau garām(l)(l)
Viss izdevās brīnišķīgi un daudz skaistāk, nekā bijām iztēlojušies. Pēdējās divas nedēļas gan pagāja nemitīgā skriešanā un jau gaidīju, kad tas viss būs beidzies, bet tagad gan nedaudz jau žēl, ka nekad tik skaists notikums vairs mums nebūs. Viss bija tik mīļi un sirsnīgi, apraudājos kādas 3x:-D
Nedaudz mūs patraucēja lietus, tāpēc nesanāca divas reizes pafotogrāfēties mūsu noskatītajām vietās, bet nu tas nekas. Ja sākumā man likās, ka lietus nenormāli kāzas sabojās, tad kāzu dienā to emocionālo piepildījumu nekas vairs nespēja mainīt. No saviem viesiem visu laiku saņemam komplimentus par skaisto pasākumu. Eh..nu gatavojamies savam ceļojumam(l)
Savu saderināšanās gredzenu nēsāju zem laulības, jo nevienā citā pirkstā man neder.
15.07.2018 20:10 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Clarity, sirsnīgi sveicieni!(l) Tieši tā - lietus ir vismazākais par ko pārdzīvot! Tā diena ir tik skaista, ka pozitīvajām emocijām ir jāņem virsroka.
Man arī otrajā dienā bija žēl, ka viss ir beidzies. Kad pavadīju pēdējo viesi prom no svinību vietās, tā kārtīgi apbimbājos, jo sapratu, ka nu patiešām ir viss - kāzas nosvinētas:'-(:-D
18.07.2018 08:47 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Clarity, apsveicieni! :) Ko beigās izmantoji kā matu rotu- kronīti vai ko citu?
Meitenes vai kādai nav vēlmes pārdot caurspīdīgos lietussargus 2gb.? Un kur var iegādāties rožu ziedlapiņas, ko bērt virsū pēc ceremonijas?
25.07.2018 12:30 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
kur var iegādāties rožu ziedlapiņas, ko bērt virsū pēc ceremonijas?
Domāju, ka var kaut kādās ziedu bāzēs nopirkt brāķētos ziedus un tad attiecīgi ziedlapiņas noņemt no kātiem. Esmu redzējusi, ka vakaros ziedu veikalos tirgo arī nocenotos ziedus.
25.07.2018 12:44 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Meitenes, kā ir ar saderināšanās gredzeniem? Jūs viņus uz kăzām vilkāt/vilksiet?

pirms kāzām nebiju pat aizdomājusies, ka varētu nevilkt saderināšanās gredzenu kāzu dienā, uzvilku uz kreisās rokas un paldies dieva, ka tā, jo divas minūtes pirms ceremonijas sākuma laulību gredzens iekrita lapenītes grīdas dēļu starpā, nebija vairs izvelkams un ceremonijas laikā tika vēlreiz uzvilkts saderināšanās gredzens :-D tā kā meitenēm, kurām ceremonijas ir lapenītēs ar dēļu grīdu, iesaku tomēr uzvilkt arī saderināšanās gredzenu :-D
Un laulību gredzenu liek pa virsu vai pirms kāzām jau saderināšanās gredzenu pārlikāt uz otras rokas?

Saderināšanās gredzens nu ir ieņēmis kreisās rokas pirkstu.
25.07.2018 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Meitenes, vai varat ieteikt kādu foršu fotosesijas vietu Rīgā? Kur nebūtu miljons cilvēku apkārt... Man aptrūkušās idejas.
25.07.2018 15:37 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Paldies par sveicieniem!
Zanjux man bija ziedu vainags. Izskatījās daudz labāk kā pērļu kronītis. Mums bija karsta diena, bet vainadziņš izturēja līdz pat vakariņu sākumam astoņos vakarā.
Kā jums šķiet, vai mums būtu jādod viesim links uz kāzu bildēm?
30.07.2018 16:01 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Sveikas! Gribu zināt, vai var sarīkot kāzas plusmīnuss 1000 eiro ietvaros? Cik vispār ir minimālā summa, kas varētu iziet kāzām? Ja mēģinās gada laikā sakrāt, cik aptuveni katru mēnesi būtu jāatliek?
Un kā izvēlēties vedējus, ja mums ar draugu nav nevienu tuvu draugu vai pāri, kurus redz kā savu paraugu, savu labo roku? :D
31.07.2018 11:15 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Jaestades, paldies! Painteresēšos. :)
Selīna, sasmējos par Tavu likstu ar gredzenu, bet tajā brīdī noteikti nebija smieklīgi. :D
-
Mans šodienas secinājumus, kleitu nevar pirkt pārāk laicīgi. Īstenībā milzīga kļūda, ka pasteidzos ar savu “visu vajag laicīgi”.
31.07.2018 23:02 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Citronpalma, pa 1000 euro varbūt var, ja izdodas sapucēties dikti lēti (tas ir kleita, uzvalks, apavi). Zagss un vakariņas ar vedējiem un vecākiem. Vēl jau gredzeni.. gada laikā sakrāsiet tik pašiem būs iespēja atlikt katru mēnesi kāzu budžetam.
Un vedējiem, ja rīko mazas kāzas būtībā ir tikai papīri jāparaksta un varbūt kādi sīkumi. Var jau nebūt pāris, bet vienkārši Tev kāda draudzene laba un otrai pusei draugs.
-
Mums apģērbā, apavos un aksesuāros uz abiem vien aizgāja tie 1000 euro :-/
31.07.2018 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Meitenes, kā ir ar saderināšanās gredzeniem? Jūs viņus uz kăzām vilkāt/vilksiet?

Valkāju saderināšanās gredzenu uz kreisās rokas un laulības - uz labās.
31.07.2018 23:29 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Zanjux, kas noticis? Vairs nepatīk vai neder?
Es arī savu kleitu pirku kādus 8mēn pirms kāzām, iedevu prom mammai uz mājām un arī bieži iedomājos, kas būs, ja man līdz kāzām vairs nepatiks, jo nu tomēr bija ļoti dārga, bet nē- patika vēl aizvien un kā vēl(l)
Citronpalma, domāju, ka 1000€ var iekļauties, bet tikai nopērkot ļoti lētu apģērbu, lētus gredzenus un ar lieciniekiem aiziet uz zagsu un péc tam lēti paēst. Savādāk nevar, manuprāt. Mūsu draugi gribēja pa lēto apprecēties ar nelielām svinîbām (3-4tk €)-nekas nesanāca. Mēs paši arī pārtērējām sākuma budžetu vismaz pa 2,5tk €. Bet gada laikā sakrājām. Iespringt vajadzēja, bet citu variantu jau nebija..:-)
01.08.2018 10:55 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Clarity, vakar vispār nobimbājos. Kleitu pirku janvārī un tagad viņa man ir divus izmērus par lielu, pamatīgi visa augša jāpāršuj, 1/3 no kleitas cenas sanāk šuvejai maksāt. Un nebija jau lēta tā kleita. Un tā līdz galam īsti nepatīk arī vairs. Ai. Mums vispār neiet īpaši. Padejot savu deju arī pat nevaram, jo draugam tikai pāris dienas pirms kāzām būs ļauts noņemt no traumētās rokas somu un varēs sākt kustināt roku. Līdz ar to laikam būs tāda mīcīšanās no mūsu puses.
01.08.2018 12:32 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Zanjux, es nezinu, pie kādas šuvējas Tu gāji, bet es viennozīmīgi iesaku izvēlēties to cilvēku, kuru rekomendē salons, kurš ar konkrēto cilvēku parasti sadarbojas. Man pašai ir XS-S izmērs, bet kleita tik ļoti patika, ka nopirku L. Pilnīgi viss tur bija jāpārtaisa no A līdz Z un salona šuvēja par to milzu darbu pajautāja tikai 70€. Ja galīgi nepatīk, vēl var mēģināt savu notirgot un nopirkt jaunu. Manuprāt, vai nav gadījumā tagad atlaides?
Par deju, nu ja neesat nekādi dejotāji,tad neviens viesis no jums arī negaidīs nekādu pārāko deju. Un parasti jau dejā vīrietis vada sievieti, līdz ar to, tādi sarežģītāki gājieni noteikti būs uz tevi. Draugam tik, cik smuki un pareizi rokas un stāju noturēt. Mēs arī neesam dejotāji, bet dažas reizes patrenējamies, visi smukie griezieni bija jādara man un galā sanāca ļoti labi, visi bija pārsteigti. Draudzene arī mācījās, rezultātā stresā visus soļus aizmirsa un sanāca smuka, mīlīga mīņāšanās(l) nekas traks.
01.08.2018 13:26 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Clarity, gāju turpat salonā pie šuvējas, kurā arī pirku kleitu. Nemaz neapsvēru domu meklēt citu šuvēju, jo vēl riskēt ar to man galīgi nebija prātā. Maksāju jau tik cik vajadzēja, bet galīgi neplānoti tēriņi. Man bija 36 izmers kleitai un sit mani nost janvārī derēja, tagad šuvēja man saka ka viss jāpāršuj, jo ir pa platu, plecos vajag celt uz augšu, muguras daļā līdz ar to arī, principā viss jāpāršuj. Nevaru saprast varbūt tajā brīdī man tiešām tik ļoti iepatikās kleita, ka nepievērsu uzmanību visiem platumiem/garumiem. Vai arī man iepakoja maisā lielāku kleitu, nekā mēriju.:-D Lai gan viniem visas kleitas esot vienā eksemplārā. Mistika
01.08.2018 14:30 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Zanjux, izklausās, ka Tev tas pats stāsts, kas man, ka viss absolūti jāpāršuj:-/ neķer kreņķi, iespējams, ka ieraudzīsi visu savas īstās dienas koptēlu un viss atkal liksies skaisti. Un laikam jau vienmēr jārēķinās ar kādiem neparedzētiem izdevumiem. Mēs, piemēram, vispār bijām aizmirsuši par ziediem baznīcas dekorēšanai un par dāvanām vecākiem un vedējiem(t) protams, tās summas arī bija ļoti jūtamas.
01.08.2018 15:53 |
 
Reitings 28
Reģ: 16.07.2014
Sveikas.
Beidzot esam sākuši kšrtīgāk plānot mūsu lielo dienu. (l)
Esam jau noskatījuši fotogrāfu un muzikantus. Gribējām, lai muzikanti pilda arī vakara vadītāja funkciju! Beeet varbūt jūs varat kaut ko ieteikt, lai ir tā sajūta, ka tie tiešām ir īstie!:-) Valmieras, Cēsu, Siguldas pusē?
Uz fotogrāfu domājam tērēt ap 550-600 euro, atkrīt superkrutie fotogrāfi:'-(
Kāzu muzikantivakaravadītāji līdz 1000! Tikai ar nosacījumu, ka viņi ir tiešām labi.
03.08.2018 08:49 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Sakiet, lūdzu, kā lai izvēlas vedējus? Negribētos ņemt māsu vai brāli, jo gribas lai viņi izbauda svētkus, draugus neērti, jo kāzas gribam tikai ar radiem un, ja paaicinātu tikai 2 draugus par vedējiem, vēl citi draugi apvainotos. Svešu vakara vadītāju arī nevēlamies. Kā saprast, kuri mums būs "īstie"?
04.08.2018 12:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits