KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
MoonLady, apsveicu! Prieks dzirdēt, ka viss izdevās (l) Vai plānā ir arī kāzu ceļojums?
Te tāds klusums, laikam pārējās ir uz finiša taisnes :-D
07.06.2018 16:15 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Žubīte, paldies! :) Kāzu ceļojums būs, bet oktobrī. Dosimies nedēļu ilgā kruīzā pa Vidusjūru. Tas solās būt šī gada lielākais brauciens :D
Par klusumu... Jā, es jau ļoti sen sekoju līdzi šai diskusijai, un vispār agrāk tā bija daudz aktīvāka. Pēdējo pusotru gadu tāds panīkums un klusums. Mazāk precas vai mazāk pavada laiku forumā? Hhmm...
08.06.2018 07:18 |
 
Reitings 90
Reģ: 24.08.2011
@MoonLady - apsveicu sievas statusā :) Kas bija tavs vakara vadītājs, ja nav noslēpums? Un kur svinējāt?
08.06.2018 22:09 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Paldies, spenser :)
Vakara vadītājs bija Zigmunds Freibergs, un pašas svinības notika viesu namā "Dabaicēni" :)
09.06.2018 21:36 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
MoonLady, sveicieni Tev ar jauno statusu! (l)
Un kruīzs Vidusjūrā izklausās lieliski (l)
09.06.2018 21:57 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
MoonLady, sirsnīgi sveicieni! Prieks, ka viss izdevās, kā iecerēts!(l)
Te ir klusums, jo visas dikti aktīvi gatavojās savai dienai:-D man personīgi vismaz ir sajūta, ka laika nekam citam vairs neatliek. Lai gan mums ir daudz cilvēku, kas palīdzēs, lai diena izdotos, tomēr pašiem ir gana daudz sīkumu, kas jāpaveic vēl. Neticami, cik ātri skrien laiks un drīz jau arī mūsu lielā diena klāt.
Cik daudz reižu jums visā gatavošanās procesā sanāca braukt uz svinību vietu?
10.06.2018 00:17 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Paldies, meitenes! (l)
Mēs uz viesu namu aizbraucām kopā 3 reizes. Vienu, kad braucām skatīties, otru, kad tikāmies, lai apspriestu visādas detaļas, un trešo, kad vedām mantas. :)
Bet vispār es priecājos, ka tas gatavošanās laiks ir beidzies. Vismaz tagad nav jāpiestumj galva ar visādām sīkām domām un detaļām. Varu atkal uzelpot un pievērsties citiem darbiem, kas kāzu dēļ iepauzējās :D
11.06.2018 10:17 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Man šķiet nepieklājīgi neaicināt otrās pusītes, arī tad, ja pāris mēnešus satiekas. Protams, ja tas cilvēks, kuru primāri aicinu, pats vēlas ņemt līdzi /uzskata attiecības par perspektīvām.
Kad es biju ar ex, viņa draugiem bija kāzas un mans ex saņēma ielūgumu "+1". Tas bija jauki, jo līgavu biju satikusi vienreiz, līgavaini vairākas reizes, pārējos draugus vairāk. Un, lai arī manam ex tur bija kaudze ar draugiem, es uzskatītu par necieņu to, ka vienu otru pusi aicina, bet otru ne un atļaujas šķirot, kas ir nopietni un kas nav. Man grūti iedomāties, kā es pēc tam pavadītu laiku ar viņa draugiem, ja nebūtu bijusi tādā pasākumā, bet visi citi būtu bijuši, justos kā negribēta konkrētajā kompānijā. Un jā, mēs izšķīrāmies, tā dzīve notiek, bijām kopā trīs gadus pēc tam. Arī pāris, kas uz kāzu brīdi ir kopā sešus gadus, iespējams, pēc gada šķirsies, nav nekādas garantijas, ka, pārskatot bildes pēc gadiem, tev tur nebūs "svešu" cilvēku. Ja tik ļoti esi pret to, tad ir iespēja visus aicināt pa vienīti.
11.06.2018 18:45 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ja es saņemtu atteikumu ņemt līdzi otro pusi, tad uz kāzām nedotos. Zinu, ka tuvākie cilvēki respektētu manu vēlmi un negadītos tāda situācija ar tuvāko draudzeni vai māsu, bet, ja tā būtu māsīca vai mazāk tuva draudzene, man vienalga, tas atsijātu labas attiecības no tādām, ko man nevajag.
11.06.2018 18:46 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Dārta pasaules naba. :D Pilnīgi normāli, ka negrib neredzētus vai reizi redzētu garām ejot cilvēku.
11.06.2018 21:03 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Brālēns svinēja kāzas, kad draugs man bija apmēram pusgadu! Lai arī viņu mazliet zināja, aicināt neaicināja, jo ir tak "tikai draugs..." (man vispār tik 1 draugs bija un vīrs - otrs :-D) Tagad ar "tikai draugu" esmu precējusies! It kā jau man bija diezgan vienaldzīgi, bet pateicoties tam, ka biju viena, kāzas, kuras bija salīdiznoši krutas un dārgas, atceros, kā briesmīgākās savā mūžā.
11.06.2018 21:57 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Jā, es arī uzskatu, ka ir pilnīgi normāli, ka sevišķi negribu cilvēkus, kurus nekad mūžā neesmu redzējusi. Nav jau nekāds masu pasākums, bet par katru cilvēku tiek maksāta pietiekoši liela nauda, lai es negribētu, ka kāds paķer līdzi draugu vienkārši ņemšanas pēc. Tas konkrēti par mūsu gadījumu, jo bija draugi, kas prasīja +1, bet viņiem pat otrās puses nav. Tiem, kuriem bija, bet kuras mēs nepazīstam, atļāvām ņemt līdzi. Bet nu es saprotu, no kuras puses vējš pūš, jo man jau bija jādzird par vienu šādu "princesi", kas uzmeta lūpu, jo viņas vārds nebija minēts ielūgumā. Lieki teikt, ka mēs par tādas eksistenci pat nezinājām, jo viņa satiekas ar drauga draugu tieši 1mēnesi. Un kāzās viņa būs, bet pēc šāda trača it nemaz nealkstu viņu satikt.
12.06.2018 14:14 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vai varat ieteikt kvalitatīvus drukas pakalpojumu sniedzējus?
12.06.2018 19:22 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Mēs gan aicinājām ar otrām pusītēm tos, kam ir zināms, ka tāda ir. Neatkarīgi no tā, trīs mēnešus vai 3 gadus. Liekas smieklīgi, ka kāds tagad šķiros, tas, lūk, ir nopietni, bet tas - nē.
12.06.2018 19:58 |
 
Reitings 90
Reģ: 24.08.2011
Meitenes, vai jums ir B plāns visai kāzu dienai lietus gadījumā? Uztraucos par fotosesiju, jo tā visa iecerēta dabā, bet, ja nu tomēr līst, ko darīt?
17.06.2018 21:31 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Mums arī fotosesija ārā. Kad nāks tuvāk,cītīgi skatīšos laika prognozi un ja vajadzēs, ātri iepirkšu lietussargus. Redzēju tādu Depo par 7euro.
27.06.2018 22:50 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Paldies par lietussargu info, meklēju ali, bet tur tie mazie kupolveida tikai. Būs jābrauc uz depo pakaļ.
spenserMums fotosesija arī paredzētas dabā, bet lietus gadījumā dosimies bildēties uz botānisko dārzu.
-
Un par nepazīstamiem cilvēkiem tajā dienā, arī ļoti negribēju. Bet no tā nevarējām izvairīties, jo manām draudzenēm, radiniecēm ir otrās pusītes jau ilgāku laiku, bet es ar viniem neizturu kontaktus.
28.06.2018 09:10 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Man šķiet nepieklājīgi neaicināt otrās pusītes, arī tad, ja pāris mēnešus satiekas. Protams, ja tas cilvēks, kuru primāri aicinu, pats vēlas ņemt līdzi /uzskata attiecības par perspektīvām.

+ tieši tā
Man šķiet, ka kāzās tomēr ir patīkamāk, ja visiem ir labi. Ne tikai jaunajam pārim, bet arī viesiem ir komfortabli. Galu galā viesi vairāk laika pavada sarunās pie galda, dejās utt., nevis komunicējot ar jauno pāri. Un ja cilvēkam ir partneris, ar kuru viņš jūtas labi kopā, tas tomēr ir daudz patīkamāk, kad viņa/viņš ir līdzi. Man noteikti nepatiktu, ja neļautu ņemt savu vīru (nu ok, kādu laiku viņš tāpat bija draugs :-D) līdzi. Vīra māsa precējās, kad mēs satikāmies ar vīru vien pāris mēnešus, redzējusi es pirms tam viņa māsu biju labi ja divas reizes, bet, protams, viņai ne prātā nenāktu mani neaicināt.. :-D
28.06.2018 09:27 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Kopš manām kāzām pagājuši vēl tikai nepilni 2 gadi, bet jau 3 pāri ir izšķīrušies, kas toriez kāzās bija kopā. Bet nav tā, ka tie visi būtu bijuši īslaicīgi pāri. Ok, viens pāris bija +/- īslaicīgs, kopā bija pusgadu. Bet otrs pāris kopā bija 6 gadus, labs, stabils pāris, kas jau plānoja kāzas. Un trešais pāris vispār kopā 10 gadus, no kuriem 5 gadus laulībā. Un uz priekšu nākotnē noteikti vēl vairāki no pāriem būs izšķīrušies, nu tur neko nevar padarīt, to nevar paredzēt, kurš izšķirsies. Tā kāzu bilde paliks tāda, kāda tā bija uz to brīdi.
Manupāt, uz kāzām jāacina ar otrām pusītēm. Pat ja kopā tikai dažus menešus. Protams, ja zini, ka konkrētais cilvēks ir viens un viņam neviena nav, tad gan nevajag aicināt +1 ar domu, ka nu viņam steigšus kāds jāatrod, kaut kaimiņš vai klasesbiedrs, ka tik būtu kāds līdzi. Runa ir par tiem, kas sabiedrības acīs sevi ir nodefinējuši par pāri.
Par vienu pāri gan sanāca smieklīgi. Bet nu tā ir vīra laža, ka nenočekoja. Viņš pazina savas māsīcas draugu, kopā bija vairākus gadus, un tā nu mēs viņus abus ierakstīām ielūgumuā. Bet, kad nodevām ielūgumu, uzzinājām, ka viņi nupat izšķīrušiem, un ka māsīcai uzradies jau jauns draugs. A ielūgumā ta bijušā vārds... Mazliet nesmuki sanāca, bet nu ko tur vairs. Tā tikai mācība priekšdienām, ka pat no ilglaicīgiem pāriem jānoskaidro, lai ir kopā ar to pašu :-P
28.06.2018 10:15 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Ja mans draugs, kas man būtu vien dažus mēnešus labākajā gadījumā, tiktu uzaicināts uz kāda kāzām, man liktos pilnīgi nejēdzīgi gaidīt, ka arī mani kāds tur aicinās un gribēs redzēt. Es tiešām ielūgumu nemaz negaidītu. Kādā sakarā? Ja vien tās nav 100 viesu kāzas ar 3.pakāpes brālēniem un māsīcām, tad man šis pasākums asociējas ar kaut ko nedaudz intīmu tomēr, ar ko dalīties ar saviem tuvākajiem.
Par mūsu situāciju vēl runājot, godīgi sakot, nu jau man ir vienalga:-D Līdz kāzām palikusi nedēļa un man ir citas lietas par ko domāt. Skaidrs ir viens- ne man šie cilvēki (kurus kāds no draugiem gribēja atvilkt līdzi), ne es viņiem, kaut ko nozīmēju un nozīmēšu, tāpēc es par to vairs neuztraucos. Nezinu, ko tas cilvēks tur pat darītu, ja no 50 viesiem viņam ir pazīstams tieši viens:-)
Par fotosesiju- arī mums tā paredzēta ārā un es pat nepieļauju domu, ka varētu līt. Vismaz pagaidām prognozes to nerāda:-D
29.06.2018 13:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)