KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kāda būs/bija jūsu kāzu deja? Esat bijušas kāzās, kur dejo nevis valsi, bet salsu, tango, fokstrotu, vai kvikstepu?
25.05.2018 15:34 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
raven, man šķiet forši, ja uzdejo kādu netradicionālāku deju. :) Mums nebūs īpaša deja. Vienkārši dejosim kā ballēs pie foršas dziesmas. :)
26.05.2018 20:14 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Kā jums šķiet, kā pieklājīgāk pateikt tiem, kuri jautā, kāpēc kāzās nevēlamies īslaicīgās, pirms 5dienām iepazītās otrās puses?
27.05.2018 09:45 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Clarity, ja kāzas ir mazas, tikai pašu tuvāko cilvēku lokā, tā arī var pateikt, tam vajadzētu būt gana labam argumentam.
Taču, ja kāzas ir lielas un lielākajai daļai viesu būs otrās puses, tikai daži nedrīkst ņemt līdz otrās puses - tad to paskaidrot viesim būs daudz sarežģītāk un uz sapratni nevarēs cerēt.
27.05.2018 09:50 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Freya, mums būs vidējas kāzas- 40cilvēki. Visiem “brīvajiem” nebijām paredzējuši otrās puses, tās būs līdzi tikai tiem, kas kopā ir jau gadiem. Un tomēr, daži pajautāja, vai var paņemt līdzi kādu draugu. Tiem līgavainis kaut kā izlocījās, bet tagad ir mana kārta pienākusi:-D negribās savās nelielajās kāzās pilnīgus svešiniekus:-(
27.05.2018 10:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā jums šķiet, kā pieklājīgāk pateikt tiem, kuri jautā, kāpēc kāzās nevēlamies īslaicīgās, pirms 5dienām iepazītās otrās puses?

Smuki jau tāpat nav, bet pateikt to var visai tieši :)
27.05.2018 10:12 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Cormeum, bet vai smuki ir izdomāt ņemt līdzi uz šādu pasākumu tikko iepazītu cilvēku? Tas nav uzbrūkoši domāts, tikai jautāju. Man personīgi tas liekas diezgan nepieklājīgi:-/ bet nezinu, kā ir labāk.
27.05.2018 10:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man tas nešķiet nekas diži nesmuks.. ir cilvēki, kas jau pēc pirmā randina grib pavadīt kopā visu atlikušo mūžu... atkarīgs arī nedaudz no situācijas.. ja kāzu viesis pārējos labi nezin.. tad vienītī ierasties arī nebūs viņam komfortabli. Iespējams arī jaunais pāris iegūs jaunus draugus.
Bet katram jau ir sava izpratne par to, kā vislabāk risināt dažādus jautājumus kāzās.. ne velti izvēršas te garas diskusijas :)
27.05.2018 10:25 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Clarity, jums ir visas tiesības pateikt "NĒ" viesu lūgumiem par jauniepazītas otrās pusītes ņemšanu līdzi. Tāpat viesim ir tiesības neierasties kāzās, ja viņu neapmierina jūsu atteikums ņemt līdzi otru pusīti. Arī mūsu kāzu bildēs ir cilvēki, kurus visdrīzāk vairs nekad mūžā nesatiksim, bet uz kāzu brīdi viņi bija mūsu viesu otrās pusītes.
27.05.2018 10:26 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
cormeum, es gan uzskatu, ka tas ir nepieklājīgi. Daudziem, kas rūpējas par kāzām kā pasākumu, tas ir arī organizatorisks/finanšu jautājums. Klāt vēl viena vieta pie galda, vēl viena gultas vieta, vēl viens tas un šitas...
Clarity, es laikam teiktu, ka tajā brīdī, kad dalīja ielūgumus, tu par attiecībām vēl nezināji (ja nezināji), tāpēc viesu skaitā nebija ieskaitīts. 40 cilvēki nav milzīgas kāzas. Un kāzas arī tomēr nav gluži dzimšanas diena, kur uzlikt vēl vienu šķīvi uz galda ir vieglāk par vieglu.
27.05.2018 10:35 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Paldies, meitenes par viedokļiem. Kaut kā izlocījos(s)
27.05.2018 10:58 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Clarity, biju kopā ar tagadējo vīru viņa drauga kāzās kā otra pusīte. Kopā tad bijām gandrīz gadu, bet tur nevienu es nepazinu. Tad domāju, ka nebūtu apvainojusies, ja arī nebūtu uzicināta, jo taču nevienu nepazīstu. Bet bija jauki, ka tomēr uzaicināja, citādi vīram būtu bijis garlaicīgi starp svešiniekiem (viņi ir bērnības draugi, kas, gadiem ejot, nav zaudējuši kontaktu).
Ja tās otrās pusītes ir tikai dažas nedēļas, tad varētu neaicinat. Bet starps dažām dienām un gadiem ilgām attiecībām ir arī tādas, kas ir dažus mēnešus ilgas.
27.05.2018 16:26 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Clarity, mums arī bija ar šo jautājumu jāsaskaras. Kad devām līgavaiņa draugam ielūgumu, izrādījās, ka viņam jau vairākus mēnešu ir draudzene. Pēc tam viņu vienu reizi satikām, iepazināsiem, bet tāpat uz kāzām aicinām tikai draugu vienu pašu. Tā arī pateicām, ka negribam svešus cilvēkus savos lielajos svētkos. Viņš neiebilda un tur tāpat daudzi citi draugi būs. Arī vairāki tādi puiši, kuriem nav otro pušu. :) Ar vēl vienu draugu bija tā, ka viņam jau kādu pus gadu bija draudzene, mēs bijām satikuši vienu reizi. Tāpat aicinājām tikai draugu vienu pašu, jo, atkal, būs tur citi puiši, kas arī pa vienam. Tagad uzzinājām, ka pāris ir izšķīries, tāpēc nekādas skaidrošanās nav vajadzīgas.
Man nešķiet nepieklājīgi aicināt cilvēkus pa vienam, pat, ja viņiem ir attiecības. Mēs pa pāriem aicinājām tikai tos, kas ilgāku laiku ir kopā, un ko vismaz pāris reižu esam satikuši.
28.05.2018 07:32 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Ah, lielā diena jau šonedēļ! Tik drīz! Šķiet, ka vēl visādi darbi jāsadara. Sākas satraukums. (l) :D
Sestdien pielaikoju vēlreiz savu kleitu. Ak, tagad man tā patīk vēl vairāk, nekā tad, kad laikoju un pirku veikalā. Šķiet, ka, pastāvot skapī, tā ir kļuvusi vēl skaistāka. Nevaru jau sagaidīt, kad varēšu parādīties visiem (l)
Un laiku arī sola labu! (l)
28.05.2018 07:34 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
raven nu ja pāris ir kopā gadu, tad uzskatu, ka būtu kāzās jāaicina abi. Konkrēti mūsu draugu gadījumā bija tā, ka vienam draugam otrā pusīte nav vispār, ir tikai kāda meitene, ar kuru retu reizi sačatojas vai satiekas, savukārt otrai draudzenei par konkrēto vīrieti atbilde bija, ka neko konkrēti nevarot zināt, vai kaut kas viņiem sanākšot, vai nē. Tā kā īsti tās neskaitās pat otrās puses, vienkārši draugi, ko gribēja paņemt līdzi. Bet nu jau vairs neko, šis jautājums ir atrisināts. Diviem mūsu draugiem būs līdzi otrās puses, kuras nekad neesam satikuši, bet zinām, ka tādas ir vismaz dažus mēnešus:-D
MoonLady ah, man neliels satraukums ir jau tagad, kaut gan kāzas pēc mēneša. Un šonedēļ tiešām sola superīgu laiku(l) Lai jums viss izdodās superīgi! Pēc tam padalies, kā gāja!
Mums arī viss lēnām notiek, lai gan laika galīgi vairs nav daudz(t) Vēl nevaram izlemt, pie kādas dziesmas dejot pirmo deju. Nav nopirkts līgavaiņa uzvalks, otrās dienas apģērbs, dāvanas vedējiem, vecākiem un nav izdarīti daudz, daudz sīkumi. Alkohols arī tikai pa pusei iepirkts. Es nezinu, kāpēc mēs vēl stiepjam gumiju:-D
28.05.2018 14:51 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Clarity, tikai mieru! Mēs alkoholu sākām pirkt mēnesi pirms, dziesmu izvēlējāmies pagājušo nedēļ, vecākiem un vedējiem dāvanas tikai šodien nopirkām. :D
28.05.2018 21:28 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
'nav nopirkts otrās dienas apģērbs'?? nopietni??? otrās dienas apģērbs? ieteiktu kombinezonus celtnieku.
28.05.2018 22:19 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Clarity,Ko vilksies otrajā dienā?
30.05.2018 21:31 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
MoonLady nav jau ar mani tik traki, neesmu pārstresojusies līgava:-D
Zanjux es gribu nopirkt vienkāršu, īsu kleitiņu kāzu krāsā (ko vilktu arī sarakstīšanās dienā, kas būs kādu laiku pirms īstajām kāzām), līgavainim nezinu, arī ko vasarīgu, bet solīdu. Mums visi apģērbi skapī ir piemēroti vai nu darbam, vai dārza ballītēm:-D
01.06.2018 09:50 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Meitenes, mana diena, nu, ir garām!
Tā paskrēja ļooooti ātri un, cik manīju, viss notika tieši tā, kā bija plānots (l)
Laiks bija lielisks, ceremonija īsa un mīļa (par ko priečajos, jo ārā bija karsts un ceremonija notika ārā). Arī vedēji bija ņēmuši vērā mūsu vēlmes un sagatavoja tikai dažus mazus uzdevumus, līdz ar to pietika arī laiks fotogrāfēties. :)
Balle bija jautra, jo gan mūzika bija tāda, pie kuras varēja izdejoties, gan vakara vadītājs un viņa sagatavotā izklaides programma bija lieliska. Visi smējās līdz asarām un vēdersāpēm, un viņam pat izdevās iekustināt tos viesus, kas citos apstākļos klusi un kautrīgi sēdētu maliņā. Es tiešām biju patīkami pārsteigta! + Viņš palika arī pa nakti un vēl no rīta palīdzēja cilvēkus iekustināt.
Viesi bija sajūsmā arī par pašu viesu namu un kūku, kura pazuda ļoti ātri.
Viss tiešām bija lieliski. Tagad tikai atliek gaidīt bildes (l)
05.06.2018 20:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits