KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Raven, neesmu bijusi, kā tāda izpaužas? :)
Mēs vakar salikām gultasvietu plānu un kā viesi pie galda sēdēs, jutāmies kā varoņi ar līgavaini :D
Ko domājiet par dāvanām vedējiem, SPA ir forši (dāvanu karte) vai garlaicīgi jau?
01.04.2018 18:59 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
charmy, man liekas, ka tagad visādus SPA dāvina katrs otrais:-D es nez, forši jau ir, bet es laikam nedāvinātu tādu. Mūsu vedēji nesen māju iegādājās, varbūt dāvināsim viņiem kaut ko, saistībā ar to. Kādu kociņu, piemēram, jo viņiem klajš lauks:-D
01.04.2018 20:24 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Moonlady, kas ir pareizie ziedi?:-) es gribētu no daudz zaļumiem un nelielām peonijām, bet ar tām ārzemju šķirņu peonijām nav man baigās pieredzes.
01.04.2018 20:25 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Clarity, es diezgan bieži galvā esmu likusi vainadziņus, kas gatavoti no plīvurpuķēm, hiacinšu ziediņiem, zaļumiem un rozītēm. Visi vienmēr ļoti labi izturējuši un nekas nav biris :)
01.04.2018 20:38 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Jā, tāds diezgan garlaicīgs varinats, bet nenāk prātā nekas cits dāvanā :-| Māja viņiem tapšanas stadijā tikai uz papīra :D nekādas glāzes negribu, paplātes nē, vispār grūti sadomāt jēdzīgu dāvanu. Budžets līdz 100€, ja nu kādai kāda ideja vai pieredze forša. Cilvēki aktīvi vispār :)
01.04.2018 20:55 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Čau, meitenes! Kas jauns kāzu plānošanas frontē? :)
Mums nu jau mazāk par 2 mēnešiem atlicis, jāsāk iespringt. :D
Par dāvanu - es vai nu noskaidrotu, kādas lietas konkrētajam pārim trūkst sadzīvē - no elektronikas vai kā cita -, un dāvinātu to, vai arī dāvinātu to pašu SPA dāvanu karti. Tā vienmēr ir forša dāvana, ko prieks izbaudīt. Vēl labs variants ir pirts rituāls ar īstu pirtnieku, kas profesionāli noper - tāāāda bauda. Protams, ja pirtis patīk. :)
03.04.2018 10:25 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kas jauns kāzu plānošanas frontē?

Ai, meitenes... (t) Šķita, ka viss tik forši iet uz priekšu, visi priecīgi par gaidāmo notikumu utt. Un te pēkšķi "aiziet" viens ļoti svarīgs un tuvs cilvēks... :'-( Tagad man jāņem ārā no viesu saraksta, no amatiem, no kāzu avīzes... Un tik daudziem jājautā kāzu lietas, bet neuzdrošinos par to nemaz runāt, jo ticu, ka cilvēkiem prāts uz pozitīvo notikumu plānošanu tagad nenesas. Man jau arī, nē, bet saprotu, ka skumju dēļ nevar visu apstādināt un ir jādzīvo tālāk. Ai... :-/
03.04.2018 12:38 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
MoonLady, izsaku līdzjūtību! Tas ir skumji. Bet, ja spēj rast spēku, tad noteikti jāturpina veidot arī savs skaistais notikums.
Saki, kādi amati jums būs kāzās? Pati veidosi diplomus? Dosiet arī atribūtus? Vardsakot, ļoti aktuāli man šis viss.
Pašai šobrīd ir tā, ka esmu ieplānojusi izmēģinājuma make up un matus. Viegli izdomāt ar matiem nav, augšā, lejā, kādus.. Pinterest ir viens, bet dzīvē cits.
Jums būs lentītes priekš viesu auto, ko iedot pēc ceremonijas, lai uzliek savām mašīnām?
03.04.2018 15:52 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Paldies, par pirts ideju, tā tiešām arī ir ļoti vērtīga lieta!
Duplicity, kas tev pašai plānā, ko darīt tagad? :)
03.04.2018 15:53 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
MoonLady, arī no manis līdzjūtība. Lai izdodas viss, kas plānots.
Charmy, man šobrīd aktuāls laikam viss - jāsarunā līdz galam ēdinātāji, jāizlemj ar līgavaini, kur tiks šūts viņa uzvalks, jānopērk kurpes, jāsāk domāt par izmēģinājuma grimu un frizūru. Tāpat arī paralēli kārtojam dekorēšanas lietas, jāprecizē arī viss ar vakara vadītāju un video operatoru, jānoorganizē pirmskāzu fotosesija, jāiesūta DJ sava dziesmu izlase, lai saprot mūsu gaumi, jārezervē Airbnb dzīvoklītis naktij pirms kāzām utt. Šie tādi lielie darbi, bet paralēli arī visādi sīkumi darāmi.
Man jautājums par skaistumkopšanas procedūrām - vai ejat pie kosmetologa? Man gribētos tādu intensīvu ādas uzlabošanas kursu, lai samazinās poras un ir mirdzošāks sejas tonis, citādi ziemas sagurums liek par sevi manīt.
03.04.2018 16:03 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Darbiņi diezgan daudz, skaidrs! Forši, ka jums pirmskāzu fotosesija, man bija žēl naudas :D Bet tā ir feina lietiņa!
Es neiešu uz sejas procedūrām, bet man diezgan pateicīga āda, nav īsti nekādas problēmas. Ja gribi, tad īstais laiks tagad, domāju. Garumā nevelc :)
03.04.2018 16:10 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Mums pirmskāzu fotosesija, šķiet, ir iekļauta fotogrāfes honorārā. Bet vispār jāprecizē, lai nav pārseigumu. :D
Jā, tāpēc arī gribu tagad jau kaut ko sākt. Laikam sākumā vienkārši jāaiziet pie kosmetologa, lai paskatās, kas būtu ieteicams.
Jautājums par B plānu lietus gadījumā - ko darīsiet fotosesijā, ja līs lietus? Nu, tā, ka tiešām balts gāž un ar lietussargiem nebūtu līdzēts? :D
03.04.2018 16:16 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Pavasarī "baltu" gāž reti, tas vairāk vasarā mēdz būt, bet arī tad, tas ir varbūt 15min un pēc tam jau lietus pāriet tādā vienmērīgā straumē :D nu tad pasēdētu mašīnā 15min, un turpinātu ar lietussargiem. Mani tas lietus galīgi neuztrauc, varbūt muļķīgi, bet fakts. Ja satrauktos ļoti, tad meklētu kādas iespējas, kādas vietas ar jumtu - bildes muzejā, siltumnīcā, botāniskā dārzā (oranžērijā), kokaudzētavā un tml.
03.04.2018 21:35 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Paldies, meitenes. Es ticu, ka paies vismaz šī nedēļa un tad jau būs vieglāk sakopot domas vajadzīgajā virzienā. :)
Par amatiem... Mēs izdomājām, ka paši izveidosim tādas kā medaļas, ko iesiet lentītē. Bet medaļas būs no papīra, kas ielaminēts. Izmaksas no mūsu puses būs 0, un tas priecē, jo tā amatu padarīšana nešķiet nekas tāds, lai tērētu nez cik eiro īpašāku medaļu radīšanai. Vienīgi atribūti gan būs jānopērk un jāpiemeklē.
No amatiem mums būs līgavas sargi, modinātāji, medbrālis, fizorgs (rīta rosmes vadītājs), tosteris (tostu teicējs), kupidons, dančmeistari, mantu savācēji jeb nozaudēto mantu birojs, kārtībnieks, tikumības sargs, iekšālējēji, iekšārāvēji (tie, kas iesaista izklaidēs). Aptuveni tā. :)
04.04.2018 07:49 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
MoonLady
Izsaku līdzjūtību.
Arī man bija līdzīga situācija, ka, diemžēl, "aizgāja" vīra brālis. Tādēļ mums kāzas bija dikti mazas, bez svinībām un īstenībā, visi pat bija priecīgi par kāzām, jo pozitīvas emocijas tajā drūmajā laikā, kas ļāva kaut uz mirkli aizmirst par to, kas notika. Tāpēc nebēdājiet par nelaimi. Arī mēs sākumā domājām atcelt visu uz kādu gadu, bet gan paši sapratām, gan ģimene teica, ka tas jau neko vairs nemaina un atpakaļ neatgriezīs vai kāzas ir tagad vai pēc gada, lai nedomājam, ka tas ir kāds šķērslis, bet gan otrādāk- motivācija, ka ir jāiemācās dzīvot tālāk. Turaties un izbaudiet savu īpašo dienu pa pilnai programmai.;-)
Charmy
Nē, vecmeitu ballītes nebija. Man visas draudzenes ārzemēs, bet lieciniece bija tajā laikā slimnīcā, tādēļ iztiku bez vecmeitu ballītes, bet nebiju par to bēdīga, jo īsti nemaz negribēju. Vairāk galvā stāvēja doma, ka nu tā vajag, tā ir pieņemts, ja sataisīs, tad, protams, iešu, braukšu, darīšu. Bet nemaz nebēdājos par to, ka nebija, jo pati īsti nemaz negribēju.:-/
04.04.2018 08:36 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Sveikas! :-)
Visticamākais, šāds jautajums noteikti te jau ir izskanējis, bet burties cauri 800 lapām neesmu gatava (s)
Varbūt variet padalīties pieredzē ar kāzu ceremonijas rīkošanu brīvā dabā? Lieliski būtu, ja varētu ieteikt kādu sakoptu mežu/ pļavu , kur to būtu reāli paveikt.
Googlē meklēju, taču atrodu tikai ieteikumus par dekorācijām, par to, ka jāņem līdzi pretodu līdzekļu utt, bet reālas vietas ieteikumu nav :/
Jauki būtu Rīgas vai Ogres rajonā.
Paldies!
04.04.2018 09:09 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Paldies, Mežone!
Mēs noteikti neko neatcelsim, un daži radi jau teica, ka gan jau mums tagad grūtāk ar to visu plānošanu, bet, lai darām, ko darījām, jo kāzas tomēr ieplānojām jau sen un ielūgumus izdalījām vēl pirms nejaukā notikuma. Dzīvē neko nevar paredzēt un uz priekšu ir jādzīvo. Gan jau būs kāds skumīgāks brīdis arī kāzu dienā, bet centīsimies pa visiem vairāk priecāties. Tomēr vēl divi mēneši. Gan jau pirmās emocijas būs norimušās :)
Man arī vecmeitu ballītes nebūs... Nav man tik daudz to draudzeņu, un daļa arī ārzemēs. Priecājos gan, ka līgavainim vecpuišu ballīte būs, lai gan pats viņš īsti negrib. Viņam daudz foršu draugu, gan jau kaut ko feinu izdomās. :)
04.04.2018 09:12 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kalifornija, man vieni paziņas vienkārši paši braukāja apkārt, pastaigājās un pētīja vietas, kuras varētu būt piemērotas. Katram gaume un vēlmes tomēr savas.
04.04.2018 09:14 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
MoonLady, paldies, par amatiem! Mums līdzīga doma, ka paši no papīra un laminēt varētu medaļas. Tieši braucu diplomiem papīru iegādāt, plus galda kartēm. Man patīk amats - iekšārāvējs, kas visus iesaista :) Bet tur sanāk, ka amati nav katram viesim, bet daļai, pareizi?
Par svinībām brīvā dabā neko daudz nezinu, domāju, ka jums jāizdomā koncepts. Pameklē cītīgāk, jo info ir, piemēram, taču ļoti modē bija baznīcu drupas, tas pats mežs, ja jums koncepts atbilst, jūra, jebkura vieta, kas saistās ar kko, vai šķiet skaista. Jādomā ne tikai par odu līdzekļiem, bet arī par nojumi dzimtsarakstu nodaļas darbiniecei, kā arī mūziķiem, ja tādi būs. :)
04.04.2018 09:49 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
charmy, Jā, amati ir tikai daļai viesu. Visi jau tāpat negribēs nekādas lomas sev. Vēl Facebook redzēju amatu "knipsētājs". Tas, kurš ar visiem iet un fotogrāfējas. Vēl domāju, vai likšu tādu vai, nē. :D
Un par tām ceremonijām brīvā dabā es arī piekrītu, ka vispirms ir jāizdomā, ko tieši vēlas. Tad arī būs vieglāk piemeklēt kaut ko. Man jau šķiet feini, ja ir kāda īpašāka vieta, ar nozīmi...
04.04.2018 09:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits