KĀZU BEZTĒMA_ Līgavām, vedējiem u.c.

 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kā jau es apsolīju Ebei- šī būs kāzu beztēma- līgavām, vedējmātēm un visām precētajām, kuras ir gatavas dalīties pieredzē un padomos :) Arī es pati sāku aptvert, cik daudz informācijas jau esmu uzzinājusi un varbūt kādai tas varētu noderēt.
Dalamies gatavošanās priekā, kāzu kuriozos un padomos! (l)





16.01.2014 16:15 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man nebija atrakciju ar kājas lentu,jo nepatīk tādas lietas, bet tāpat izlēmu, ka vēlos tādu uzvilkt un zināju, ka vīram patiks :D Uzvilku kāzu dienas rītā, pie satikšanās atrādīju vīram (man kleitai "svārku daļā" bija izgriezums, kuru varēja pavērt un atrādīt kāju :D) un nākošās dienas rītā vīrs pirms gulētiešanas arī novilka.
Sūtīju pie joge lovemade accessories

Pucējāmies viesnīcā abi divi. Pie vīra pucēšanās piedalījos, pie manējās gan viņš izgāja :-)
16.03.2018 12:49 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kā jums šķiet, vai obligāti iepriekšējā nakts ir jāpavada atsevišķi? Mana mamma un draudzenes saka, ka ir, bet līgavainis saka, ka, viņaprāt, tas vispār nav nepieciešams. Pašai man ir dilemma. Kā būs jums?

Mēs iepriekšējā dienā aizbraucām uz viesnīcu un nakti pavadījām tur abi. Man tā likās vislabāk, jo tā jau uztraukums bija, bet palikt pie vecākiem/radiem nozīmētu nākošās dienas aprunāšanu/izrunāšanu/kā tu jūties jautājumus utt, kas visticamāk man tikai stresu lielāku uzdzītu. A ar vīru bija forši, paēdām vakariņas, iedzērām šampi un pabaudījām divvientulību un klusumu pirms satraukumu pilnās dienas.
16.03.2018 12:58 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Jessie, var jau noīrēt Vecrīgā vai jebkur Tev ērtā rajonā kādu dzīvoklīti uz diennakti nakšņot un pucēties tur. Bet kāpņu telpā taču nav paredzēta filmēšana un bildēšana, tad jau nekādu problēmu iziet cauri nebūs :-D
-
Es arvien ar saviem ielūgumiem peros :D Un radās ideja, ka ir Smukais ielūgums un tur norādīta vieta, laiks utt., bet aploksnē ievietoju atsevišķu lapiņu (protams atbilstoši noformētu un saskaņotu) ar informāciju par naudiņu dāvanā, arī ziedus nevēlamies un vēl par atbilstošu apģērbu/apaviem svinību vietai. Kā tāds variants?
-
Par kāju lentām, no sākuma negribēju un domaju, ka tas nav vajadzīgs. Bet kkad ar draugu skatījāmies kāzu bildes un tur bija meitene ar kāju lenti un komentāri bija diezgan sajūsmināti :-D Tāpēc domāju, ka pasūtīšu sev ali arī tādu, viņam par prieku.
16.03.2018 13:15 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Zanjux - man tā lapiņa ar papildus info liekas absolūti normāla parādība. Mums tāda bija, arī uz vairākām citām kāzām esmu saņēmusi ielūgumu ar papildu info, kartēm, utt.
16.03.2018 13:18 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
es negribēju nakti pavadīt atsevišķi, jo man personīgi tas likās wtf :D (bet uzsveru - tās ir tieši manas sajūtas), jo dzīvojam jau kopā gana ilgi. un tad pēkšņi tieši nakts pirms kāzām - atsevišķi.
šī tradīcija jau nāk no tā laika,kad pirms kāzām nedzīvoja kopā, tāpēc tā nakts vnk loģiski sanāca atsevišķi, nevis speciāli vienu nakti atsevišķi. tāpēc vispār nejutu tādu vajadzību un vēlējos jauki pavadīt nakti kopā kā ierasts, nevis speciāli būt viena prom no viņa... kaut kā pārāk tēloti tas man.
taču vīrs aizbrauca no rīta prom, gatavojās pie vedējtēva, tā kā neskaitot rītu, mēs arī abi sapucējušies redzējāmies tikai baznīcā, kad es nācu pie altāra. to noteikti nenožēloju. :)
16.03.2018 13:38 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Zakjis* - paldies par komentāru! Ienesi mieriņu manī par ielūgumu galīgu izpildījumu. ;)
16.03.2018 13:42 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Mēs nenakšņosim atsevišķi, jo tāpat jau dzīvojam kopā un no rīta tāpat jātiekas, lai dekorētu ceremonijas vietu. Kāda jēga tad nakšņot šķirti? :D Un es nepievēršu īpašu uzmanību kaut kādām tradīcijām. Jā, kaut kas būs, bet ne pārāk... Tiešām minimāli.
16.03.2018 13:57 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Nakšņojām kopā. Kopā arī paēdām brokastis un tad vīrs devās uz vecāku mājām, kur izdekorēja mašīnu, pats sataisījās, sadarīja kaut kādus pēdējos štrihus un 1h pirms ceremonijas devās pie manis. ;-)
16.03.2018 14:16 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Paldies, meitenes! Pārliecinājāt mani, ka nakšņošana atsevišķi nav nepieciešama. Galu galā kopā dzīvojam jau vairāk kā 7 gadus un varbūt arī tiešām būtu muļķīgi tā pēkšņi, nakti pirms kāzām obligāti pavadīt atsevišķi. Zinu, ka tāpat noteikti satraukšos par visu un kurš tad mani vislabāk nomierinās...:-D
16.03.2018 14:23 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es laikam pat nevarētu visu nakti gulēt, ja būtu jānakšņo vienai. Nepatīk man tā vientulības sajūta un aukstā gulta. Un, ja tas vēl ir pirms kāzām... Nē, nē, man vajadzēs daudz maz normālu mieru un to man var nodrošināt topošais vīrs :D
16.03.2018 15:57 |
 
Reitings 227
Reģ: 26.09.2011
MoonLady Jūs paši dekorēsiet savu ceremonijas vietu? Tiešām nav , kam palūgt, lai to izdara, māsa, draudzene? Kāds prieks būs, ja pati to rotāsi...
16.03.2018 19:51 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Kājas lenti laikam tiešām var kādām bildēm paņemt vienīgi, paldies, par idejām, meitenes. :) Arī negribētu, lai vīrs ar zobiem ņem to nost viesu priekšā. :D
Ielūgumā man arī šķiet jēdzīgi, ka ir papildus info klāt. Mēs arī domājam par šādu lapiņu klāt, bet mums nebija vajadzības beigās. Pie baznīcas ir doma iedot dienas plānu vai tml.
Mēs plānojam pucēties atsevišķi, un arī nakšņot atsevišķi. Man tas šķiet ļoti jauki, man patīk šī tradīcija. :) Domāju, ka būs tāds labs satikšanās brīdis - emocionāls.
16.03.2018 19:55 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Jessie, kāpēc gan mēs nevarētu to darīt paši? Viesu namu uzticam dekoratorei, bet pārējo - paši. Nekas daudz un ārkārtējs nav paredzēts - uzlikt solus, arku, pāris ziedus, cienasta galdu un viss. Būs arī palīgi, tāpēc problēmas neredzam vispār :) Es vēl ļoti ceru uz to, ka ābeles vēl ziedēs... Ja pavasaris ievilksies :D (l)
18.03.2018 13:03 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Manuprāt, nakšņošana atsevišķi ir tik ļoti superīga tradīcija, tās emocijas, kad satiekoties jau īpašajā brīdī un ieraugot vienam otru. Tur jau blakus stāvot tik burvīgi, tie skatieni, atmosfēra utt., tik superīgi. (l)
18.03.2018 21:51 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vismaz no rīta uzreiz aizsūtītu prom, nu sliktākajā gadījumā. Citādi, ja vēl kopā braukt u. c., tad man puse burvības pazustu no visa pasākuma. :-)
18.03.2018 21:55 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man likās dīvaini, kā bija vienas paziņas kāzās. Kāzu rītā līgavainis devās viņu izpirkt, uz ceremoniju devās kopā, bet ceremonijā katrs ieradās atsevišķi (līgavu veda tētis). Kāpēc neizvēlēties kaut ko vienu? :D
19.03.2018 07:18 |
 
Reitings 125
Reģ: 12.01.2017
Hei, meitenes! Kur pirkāt, šuvāt, nomājāt apakšsvārkus un plīvuru? :)
19.03.2018 23:31 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Meitenes, kā jums iet/gāja ar pirmās dejas dziesmas atrašanu? (t)
Man šķiet, ka esmu daudz ko noklausījusies, bet nekas neuzrunā... Nav tās feinās sajūtas, ka tā varētu būt tā īpašā dziesma. (s) Protams, laiks vēl ir, bet nepatīk tā sajūta, ka nezinu, ko gribu atrast :D
21.03.2018 11:33 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ar dziesmu mums sanāca kā tajā teicienā, ka nevajag neko meklēt, jo īstās lietas uzrodas pašas.
Mūsu dziesma mums nederēja pirmajai dejai, tad nu man bija vairāki varianti, kas patika. Galvenais nosacījums bija - dziesmai jābūt latviski un ne pārāk ātrai, jo deju iestudēt negribējām.
Pavisam nejauši sanāca apmeklēt vienu koncertu, izdzirdēt dziesmu un sapratām, ka jāā, ir.
21.03.2018 11:40 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Kāzu rītā līgavainis devās viņu izpirkt, uz ceremoniju devās kopā, bet ceremonijā katrs ieradās atsevišķi (līgavu veda tētis).

Izklausās pēc baigā sviesta:-D Mēs kārtīgāk aprunājāmies ar līgavaini un izlēmām, ka viņš dosies prom no mājām tad, kad atbrauks foto, frieziere un vedējmāte, un viņš kopā ar vedējtēvu dosies uz baznīcu. Es ar vedējmāti.
Par pirmās dejas dziesmu runājot, es šo jautājumu uzticēju līgavainim. Domāju, ka viņš neizvēlēsies tādu dziesmu, kas man nepatiks:-D Galvenais, lai nebūtu kāda klasiskā latviešu zaļumballes dziesma-no tām man alerģija.
21.03.2018 12:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits