Nevaru sagaidīt bildinājumu

 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Šodien sastrīdējos ar savu draugu. Uzdāvināju viņam Ziemassvētkos dārgu dāvanu ( pāri simts latiem ). Pretī biju cerējusi sagaidīt bildinājumu un gredzenu. Šodien es strādāju , viņam brīvs. Atveda man uz darbu pusdienas, viss jauki. Tagad atbraucu mājās, nopircis eglīti, izpušķojis, svecites salicis, eglītē iekšā dāvana. Sudraba ķēdīte ar sirsniņu galā. Es nespēju notēlot, ka esmu priecīga. Vārds pa vārdam, izstāstīju, par ko sirds sāp, ka gaidīju gredzenu, viņš klusē. Sāku jautāt, vai neuzskata mani par savu īsto, saka, ka vēlas būt ar mani, bet mēs daudz strīdamies, viņš vienmēr visu slikti izdarot, nekad nav man pa prātam, viņam apnicis būt sliktajam. Aizskrēja prom. Tagad domāju, ka varbūt tiešām viņu nenovērtēju, bet redzot kā citas bildina, dāvina dārgas dāvanas, ceļojumus un saprotot, ka man nav nekas no tā, jūtos slikti.

Ko iesākt? nevēlos viņu pazaudēt, jo mīlu, bet man vienmēr viss ir slikti, jo es daru vairāk un vēlos arī sagaidīt no viņa vairāk, bet viņš to visu uztver negatīvi, kā pārmetumus un viņam liekas, ka cenšas un kāpēc to nenovērtēju. Nezinu, kur problēma, vai tiešām gribu par daudz. Kopā esam 6 gadus.

Jūsu komentāri, un tās, kuras nebildina, kā spējat to pieņemt? Tas nesāp? Negaidat to bildinājumu?
23.12.2013 18:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu pārkāp sev kaut kā pāri un beidz tā tērēties visādiem pasākumiem un dāvanām priekš sava vīrieša, ja pati neesi apmierināta ar to, ka netiec pie kaut kā dārga. Labāk izveido iekrājumus! Vai arī pakrāj un nopērc sev to, ko tev gribās - mašīnu, rotaslietas, brendu drēbes u.tml. Esi pašpietiekama. Tad būsi apmierināta ar sevi. Un iespējams vīrietis tad sāks domāt un rīkoties...
24.12.2013 07:30 |
 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
neons, labs ieteikums, varbūt tā arī darīšu.

Par to dāvanas dārdzību, man nebija plānos viņam pirkt dārgu dāvanu, tāpēc arī nācās pat avansu paņemt, jo tas nebija manos plānos, es to nopirku, jo pirms tam , kad staigājām pa veikaliem, viņš vienmēr uz to lietu skatījās ar tādām acīm, ka vēlējos viņu iepriecināt un nopirkt. Zināju, ka nekas cits viņu tā neiepriecinās. Tā vienkārši nebūtu pirkusi dārgu dāvanu, lai tikai tas izskatītos smalki.
24.12.2013 07:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Lai cik jauk tev tas draugs arī nebūtu, tomēr ņem vērā faktu, ka viņš jau noteikti pa šiem gadiem ir pieradis, ka tu esi tā, kas patērēsies vairāk, ka tu noteikti iepriecināsi un noteikti izdarīsi. Un viņš arī ir iemācījies to izmantot savā labā. Ļoti iespējams, tas viss pat notiek tādā zemapziņas līmenī, ne speciāli. Maini savu attieksmi! Tas nenozīmē, ka tagad draugam vairs neko nepērc un nekā neiepriecini, bet vienkārši izvērtē cik nepieciešami tas tajā brīdī ir un vai tiešām nevar iztikt ar kaut ko vienkāršāku, bet no sirds...
24.12.2013 07:51 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Radiem ari autores vietā pateiktu -neprecamies ,jo vinjš negrib. Nav istais laiks kāzām .Es netelotu laimigu pari.
24.12.2013 08:00 |
 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Tā, arī gluži nav, ka vienmēr visu es pirku. Patiesībā šis ir pirmais gads, kad tā ir. Sākumā abi bijām studenti un vispār neko nevarējām atļauties, tad es pelnīju minimālo, bet viņš pirmskrīzē daudz vairāk pelnīja un visu man izmaksāja ( ceļojumus, izklaides arī un tā, bet dārgas dāvanas gan nav pircis laikam nekad ), tad pelnījām vienādi maz un neko daudz nevarējām atļauties un tagad es pelnu nedaudz vairāk un tā sanāk, ka šo to izmaksāju, kaut gan novembrī braucām uz ārzemēm un viņš maksāja visu, bet tas bija tāds mazais ceļojums. Vasaras lielo ceļojumu maksājām aptuveni uz pusēm, bet vasaras mazo ceļojumu uz savu dzimšanas dienu apmaksāju es. Nu ok, maksājam mēs līdzīgi, nav tā, ka es visu apmaksātu. Bet tādas dārgas dāvanas, patiesībā, dāvinu pirmo gadu, jo tikai tagad to varu atļauties. Vienīgi es vienmēr esmu parūpējusies par ko citu interesantu, kādu ne tik dārgu pārsteigumu svētkos, kaut vai pasūtījusi interesantu kūku, vai uzrīkojusi pārsteigumballīti. Viņš uz tādām lietām mazāk.
24.12.2013 08:05 |
 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Ooo, nu labi uzkurinat mani. Tiešām gribat,lai tā pasaku, ka negrib mani precēt, ja pats teica, ka grib? Un kad viņam jautā, kad precēsimies, viņš atbild, ka tuvākajā laikā. Kas zina, varbūt tiešām negrib, tikai aizbildinās :( Kaut gan vakar izklausījās, ka visu saka no sirds un samīļoja mani tik cieši, ar asarām acīs. Ehh, nezinu ko domāt.
24.12.2013 08:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kā jau rakstīju iepriekš, ja neesi apmierināta ar niecīgām dāvanām no sava drauga, tad pati parūpējies par savu vēlmju piepildījumu un vienkārši nopērc sev pati to, ko gribi. Tagad taču vari to atļauties!
Par bildinājumu kā tādu - varu tevi saprast... Es jau būtu sākusi domāt pēc gada kopābūšanas par šo tēmu. Un noteikti negaidītu pacietīgi 6 gadus!!! Un nav runa par to, ka spiestu vīrieti precēties, bet vienkārši - noteikti gribētu konkrētu atbildi, kas par lietu, kāpēc nerīkojam kāzas, kāpēc neplānojam un nekrājam naudu?... Ja pamatā visam ir šaubas, tad lai šaubās viens pats savās 4 sienās...
24.12.2013 08:20 |
 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Neon, ko iesaki? Tagad pamest viņu? Uzstādīt ultimātu, ka, ja neprecēs uzreiz un nebildinās, viss cauri? Nezinu, ko iesākt :( Arī vairs negribu gaidīt, bet saprotu arī viņu, jo diezgan daudz strīdamies un sanāk daudz tie mani pārmetumi no manas puses, vismaz reizi nedēļā un, kā viņš saka, viņš nejūtoties tik slikts, kā es viņu mālēju reizēm. Ai, nezinu, ko iesākt tagad. No vienas puses arī šķiet, ka reizēm nenovērtēju viņu un pārlieku kritizēju, no otras puses liekas, ka tas arī nav normāli, ka nevar saņemties un bildināt mani. Ko lai daru? Pamest viņu? Ļaut apdomāties? Baidos zaudēt viņu, jo ļoti mīlu :(
24.12.2013 08:29 |
 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Skumīgi, ka citas bildina pēc gada jau 20 gados, bet citas pat pēc 5-6 gadiem nebildina, arī 25+ gados. Nav godīgi.
24.12.2013 08:30 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Sit pieci ;)

Liekas, ka šo raksta mana dubultniece :) Tikai man bija vēl trakāk, man liekas. Ilgstošas attiecības, vienmēr visu pirku, centos iepriecināt, būt tā labā. Arī bija strīdi un kašķi, bet sabiedrībā bijām laimīgais pāris. Gaidīju bildinājumu ļoti un... nesagaidīju. Bet es biju vēl stulbāka, biju devusi sev termiņu 10 gadi :D Pienāca tie, bildinājuma joprojām nebija un es BEIDZOT saņēmos un pateicu čau! Kaut kura te man pat bija piešķīrusi gada nomināciju Gada šķiršanās :)

Nu jau ir pagājuši viaŗaki mēneši, man ir jauns draugs, esmu laimīga, ka tiku vaļā no tik neperspektīvām attiecībām. Kā akmens novēlies no sirds.

Jā, tagad viņš skrien man pakaļ kā apdir... precēšot, bērni būšot, visu, ko vien vēlos. Tpu tpu vai man to vairs vajag? Nē! Neprata novērtēt, lai kratās prom.

Vai jaunais prec? Nē protams. Bet via es vēlreiz gaidīšu desmit gadus? Nē! Te man būs skaidrs daudz ātrāk, būs aršana vai nebūs
24.12.2013 09:05 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
čo? bērni ir tikai pēc laulībām?
24.12.2013 09:56 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es arī nevaru sagaidīt bildinājumu, mēs jau vispār 8 gadus kopā. Bet es ceru, ka būs. Nu ja nebūs, pats vainīgs, nav jau vienīgais vīrietis šajā zemes virsū :D
24.12.2013 10:05 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
bet tā tie pāri nonāk pie attiecību šķiršanās,kad attiecību laikā mainās vērtības,plāni ..un kāds ļoti vēlas bērnus,kāzas,bet otru apmierina vienkārša dzīvošana kopā, ir jūtas,taču neko nopietnāku nevēlas un nav teikts,kad vēlēsies.
zinu vai vairākus pārus,kuriem izjukušas attiecības dēļ šī iemesla. un kas tālāk?atrod otro pusīti,kura domā tāpat aprecās un ir laimīgi..un otrs turpina tusēt tālāk un veido attiecības-vnk satiekamies, vnk dzīvojam kopā.
pašlaik arī ir pāris,kuram drīz viss izjuks,jo vīrietis vēlas precēties, bērnus (viņam ir kādi 35 gadi),tači sieviete ap 30 gadiem neko tādu nevēlas.
var saprast,kad to visu nevēlas 2jos divos gados,jo jāpaskatās kā ievirzīsies attiecības, kāds būs otrs līdzās ,kopdzīvē, taču,manuprāt, pa 6 gadiem otrs ir pamatīgi iepazīts ,ir bijis laiks ,lai izsvērtu visus plusus ,mīnusus attiecībām un izdomātu vai grib ,ko pavisam nopietnu, vēlas precēties.
man jau izskatās pēc varianta- ar viņu dzīvoju kopā ,ir labi,taču nevēlos neko tik nopietnu ka'kāzas un novilcinu laiku. teica jā diviem Taviem nospriestajiem gadiem ,jo domāja,kad aizmirsīsi, pavilks laiku. tagad ir bla,bla ,blā-gribu precēt Tevi,bet neko reāli nedara..
24.12.2013 10:19 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
bērni ir tikai pēc laulībām?


man nebūs bērni,kamēr vīrietis neaprecēs. ja es viņam neesmu tik nozīmīga,lai aprecētu,tad viņš man nebūs tik nozīmīgs,lai radītu viņam bērnu...vispār no paziņām esmu dzirdējusi runas,kad viņi uzskata sievietes maz vai par stulbām.jo redz vīrietis radīja bērnu, ja kaut kas nebūs labi,tad varēs ātri un bez problēmām nozust..nav tik lielas jūtas,lai precētu,bet bērnu radījis bez problēmām.
24.12.2013 10:23 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
ok, jābūt sievietei ar iekšām, bet visu var izdarīt, bildini pati savu vīrieti un ja viņš saka "nē", tad jums ir ejams katram savs ceļš.
24.12.2013 10:34 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
un tās, kuras nebildina, kā spējat to pieņemt? Tas nesāp? Negaidat to bildinājumu?


Kāpēc lai nespētu pieņemt? Nākošā gada vasarā mums būs 5 gadi kopā. Draugs zin manu nostāju šajā jautājumā, bet tas arī viss. Es izmisīgi negaidu gredzenu katrus svētkus.Uzskatu, ka bildinājumam ir jānāk no vīrieša un jānāk labprātīgi, kad viņš vēlas, nevis kad sieviete spiež vai uzstāda kkādus ultimātus(es vispār nezinu, kā varētu veidot tālāk attiecības, ja tik nopietns solis kā kāzas un bildinājums būtu dabūts caur ultimātu). Ja nevēlas vispār nākotnē precēties, tad arī to uzreiz vajag pateikt, lai skaidrs.
Es savu draugu mīlu un man ir labi ar viņu kopā. Man nav kkāda sāpe, ka viņš nav mani bildinājis pēc pirmā pusgada. Es zinu, ka viņš nākotnē vēlas precēties un viņš zin, ka es nevēlos mūžīgi būt viņam tikai draudzene. Tālākais ir atkarīgs no viņa.
Tomēr, ja tevi tas dara tik ļoti nelaimīgu, tad ir jāšķiras un jāmeklē kāds, kurš tavas lielās ilgas piepildīs ātri vien. Vai arī jābeidz ieciklēties uz bildinājumu, jāsakārto attiecības(nu, tā mūžīgo kašķu lieta utt), jāatgūst miers un tad varbūt arī pienāks tas bildinājums.
24.12.2013 10:38 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Protea

Vienīgais, ko varu tev ieteikt dzīvo savu dzīvi un neskaties tik daudz ko citām dāvina, kad precas. Jo bieži vien attiecības no malas izskatās skaistas un tev liekas, ka tu arī tādas vēlies. Bet patiesībā ir tikai dārgas dāvanas, bet vīrietis uzvedas kā cūka. Tas tā no personiskās pieredzes.
Un 28 gadi nav jau nekāds baigais vecums.
Es apprecējos 33 gados, nu man neliekas, ka esmu ko nokavējusi. Un par dāvanām-tās ir jādāvina no sirds, nevis uzsverot- man tas izmaksāja 100ls un tagad gaidu arī ko tādu pašu pretī. Vai, tad dāvanas vērtība nosaka mīlestības lielumu? Nē!!!! Mēs vispār ar vīru sarunājam, ka Ziemassvētkos neko nedāvinām. Dzimšanas dienās, vārda dienās, Valentīndienā un Sieviešu dienā dāvanas un ziedus noteikti saņemu. Bet nu tās parasti nav ne tuvu 100 latiem. Es jau ik pa laikam pasmeju, ka vajadzētu kādus lakstus atnest tāpat vien. Tad jau atnes arī.
24.12.2013 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Un par bildinājumu...es tevi saprotu, ka gaidīt ir grūti tos 6 gadus. Un man jau arī tā liekas, ka tomēr vīrietim jau tā kā jābūt skaidrībai pēc pāris gadiem. Bet tas jau atkarīgs arī no vecuma. Ja vīrietim ir 18 gadi un nebildina, tad kad 20, tad jau saprotams. Bet ja nebildina, kad jau normāls vecums, tad es nesaprotu, kāpēc to nedara. Kādreiz teiktu ja jau tik ilgi neprec, tad arī to nedarīs. Bet...reizēm arī notiek brīnumu manu radu lokā ir vīriešu, kuri ir bildinājuši savas sievietes pēc 6, 7, 5 gadu kopdzīves. Kāpēc vilkuši laiku garumā es nezinu.
24.12.2013 10:55 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu ja nebūs, pats vainīgs, nav jau vienīgais vīrietis šajā zemes virsū

:D man patīk tava attieksme. Taisnība jau vien ir.:D
čo? bērni ir tikai pēc laulībām?

Vispār arī man pagaidām ir uzskats,ka kopīgi bērni būs tad,kad būsim vīrs ar sievu. Redzēs,kā dzīvē notiks un kā būs, bet kamēr nav noticis pretējais, es palieku pie šāda uzskata savās attiecībās.
24.12.2013 10:58 |
 
Reitings 230
Reģ: 01.09.2013
Pēc šī , puiša vietā meklētu citu. Nu man neērti jau būtu turpināt dzīvot ar Tevi. Bildinājums nu vairs nenāktu pat galvā. Esi taču mierīgāka .
24.12.2013 11:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits