Bēbīšu un māmiņu BEZTĒMA

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tad nu uzsākam pirmo lielo beztēmu.

Tāpat kā parastajās beztēmās varam dalīties ar ikdienas sajūtām, piedzīvojumiem, uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām.

Atsevišķa sadaļiņa,kur māmiņām aprunāties.

:)

18.11.2013 14:10 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Domāju, ka nē , ātrums un gūtās traumas ( vadītājs nebija piesprādzējies ) nebija tik lielas. Priekšā braucošais sabremzējās un aizmugurē braucošie ielikās ( ritīgi ) pakaļā - klasika ... Vadītājam skrambas, ar galvu atsitās ... meiteinei nekas, ja neskaita bērna zaudējumu ...

Aj, nu man tik skumji palika , tulīt bimbāt sākšu ....


Jūs arī grūtniecības laikā esat vairāk emocionālas , nekā parasti !?
21.11.2013 20:47 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
weee, bet tajā pat laikā, ja tava draudzene nebūtu piesprādzējusies, varbūt pati arī būtu bojāgājusi...

Uzskatu, ka piesprādzēties mašīnā vajadzētu. Arī es ar savu lielo punci sprādzējos. Mazo no slimnīcas autosēdeklītī vedu. Kur tas lielais izliekums, es saliku kokvilnas sedziņu, lai būtu tā gulēšana taisnāka un sagāzu sēdeklīti tā, lai mazā tiešām būtu guļus, ne sēdus. Mēs ceļā no slimnīcas līdz tā brīža mājām aizvadījām 1h, ko mazā nočučēja. Meitenes, atslābstiet nu pavisam nedaudz! Nu neizdosies Jums visu paveikt kā pēc grāmatas- drīkst, nedrīkst! Protams, visu ar mēru, bet nu nebojājiet savus nervus lieki stresojot- tas ir kaitīgāk.
21.11.2013 20:51 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Oijj, weee, es arī biju baigais bimbulis :D Raudāju par melnu banānu ledusskapī, kas vienas nakts laikā mainīja pēkšņi krāsu, raudāju par pazaudētu pogu manam mīļākajam plašķītim, raudāju par nagulakas pudelīti, kas man izkrita no rokām un saplīsa, par sakaltušu maizi, jo zinu, ka vīram ne visai patīk tāda... rakstīt un rakstīt varētu :D
Raudāju arī tāpēc, ka vienkārši raudiens nāca un bez iemesla. Tad arī raudāju vēl gaužāk :D
21.11.2013 20:54 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Kur un kāda tipa ziemas cepuri jūs pirkāt jaundzimušajiem? Kā var zināt izmēru? Un vai kokvilnas pirmās cepurītes pirkāt ar aukliņām vai bez?
21.11.2013 20:54 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Kāds skars manis pieminētajam konvertam un drošībai? Es rakstīju, ka vedīšu mazo konvertā nez, nomestu lai guļ kaut kur aizmugurē? Jāatrod tomēr kur iespraukt kaut ko ''pozitīvu''. Jau minēju, ka tas ir izņemšanai un jebkurā gadijumā, mašīnā nu noteikti tajā nevedīšu,jo pārāk karsti tad jau būs.

Obligāti jānāk te un kādam jāsāk ''karkatj''? Riebjas.
21.11.2013 20:56 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Labi, a to es domāju,ka es viena tāda dīvainā , vakar raudāju, jo kaķis apčurāja paklāju pie durvīm un es to paklāju jau mazgāju pirms 2 dienām ... nu tagad pašai smiekli nāk , bet vakar bija tik abidna .... :D :D
21.11.2013 20:57 |
 
Reitings 166
Reģ: 31.07.2013
Tikai un vienīgi autosēdeklītī!
Man būs jābrauc kādas 20-30min līdz mājām un es neriskēšu nekādā gadījumā rokās turēt vai vēl kādas jocīgas idejas.Domāju,ka nekas traks nevar notikt,ja 30 min jābrauc un sēž(guļ) autosēdeklītī,jo tur jau var iesegt kadu sedziņu mīkstu un vispār bēbis tak bija pieradis pa punci tādā ieliektā pozā čučēt.

Nevajag pārspīlēt,bet arī 30 min domāju,ka neko sliktu nenodarīs.Visādi mums te apkārt braukā un visādi var gadīties.
:)
21.11.2013 20:59 |
 
Reitings 166
Reģ: 31.07.2013
Es arī esmu palikusi emocionāla,varu raudāt un dusmoties par sīkumiem :(
21.11.2013 21:01 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
karktj, kā Tu saki, nebija mans mērķis.
Automātiski nodomāju, ka konverts būs nogādāšanai mājās (nu jāsaka godīgi, saģērbt tajā konvertā iznešanai līdz mašīnai likās savdabīgi, pat neaizdomājos, ka kāda tā varētu darīt, redz dara), tā, ka atvaino. Tēma ir ļoti jauka, taču drošība jums it īpaši vel svarīgāka, tapēc ieminējos par sēdeklīšiem.
21.11.2013 21:05 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Viņš aizstāj sedziņu, un ir daudz ērtāks satīšnai,tā kā praktiskā ziņā arī daudz labāk, kā piem tīt segā vai tml.
Un tā kā tā ir dāvana, tad vsp bez komentāriem.

Es bērnu veikalā paprasīju biezo cepurīti, parādīja dažas, man tāda adīta, divās kārtās, diezgan paliela, jo zem tās to plāno takā velkot. Un ar striķīšiem.
21.11.2013 21:10 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Mazajiem cepurītes noteikti ērtākas ir sienamās, tās vismaz nešļūk uz acīm un nost no ausīm, jā, zem biezās cepurītes atstāj plāno, bet tās plānās tiešām ir plānas un biezās cepurītes izmērus nemaina. Ja ir cepurītēm izmēriņi vai vecumi, apmēram pēc tiem var orientēties, cik lielu pirkt, nu man mazais piedzima ar diezgan lielu galviņu un cepurīte bija knapi uz austiņām. :D
Mājās vedām kombinzonā, man personīgi tie konverti, bantīšu siešana un tādas lietas nesaista. Par to, ka jāved tikai un vienīgi kārtīgi piesprādzētā autosēdeklīti, vispār nebūtu jābūt divām domām. Ir konvertiņi, ko var piesprādzēt sēdeklīti, bet parastos nevar. Mums līdz mājai nepilnas 5 minūtes, arī tad sprādzējām.
Paši sprādzējaties vai nesprādzējaties, tas ir uz pašu atbildību, bet bērns ir bērns.
21.11.2013 21:24 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Paldies par cepurīšu atbildēm. Man nopirktas ar aukliņām, bet cik saktos galerijas draugos,visur bez aukliņām,tad nu radās jautājums.

Vēl jautājums: zem siltā kombinezona velk adītas zeķes apakšā?Vai pietiek ar parastām vai ar rāpulīti,kur zeķīte jau iestrādāta?
21.11.2013 21:29 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kāds skars manis pieminētajam konvertam un drošībai? Es rakstīju, ka vedīšu mazo konvertā nez, nomestu lai guļ kaut kur aizmugurē? Jāatrod tomēr kur iespraukt kaut ko ''pozitīvu''. Jau minēju, ka tas ir izņemšanai un jebkurā gadijumā, mašīnā nu noteikti tajā nevedīšu,jo pārāk karsti tad jau būs.

Obligāti jānāk te un kādam jāsāk ''karkatj''? Riebjas.


+++++++++++++++++++++++++
21.11.2013 21:32 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es vienmēr piesprādzējos mašīnā. Vienmēr! Bet man visus šos 9 mēnešus ir paradums apakšējo jostas daļu pavikl vaļīgāk un vienmēr turu rokās. Nezinu cik tur tās drošības tādā veidā, bet man pilnīgi kā pieradums, ka vienmēr turu rokās to apakšējo daļu.

Bērniņu mājās vedīsim auto sēdeklītī, protams! Jo tāds ir likums un šeit no slimnīcas ārā nelaiž,ja bēbis nav ielikts auto sēdeklītī !
21.11.2013 21:32 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Dzirdēju baumas,ka pie mums arī tā esot. Izložņāju dz.nama mājas lapu un neko neatradu.

Varētu Martai uzprasīt,vai tā taisnība..Bet viņa te nerādās..
21.11.2013 21:35 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Par tām cepurītēm- mūsu mazā sienamās izbrāķēja. Arī dažu draudzeņu mazie nekādi neatbalstīja vecāku labāko nodomu pirktās šņorējamās cepures. :D
21.11.2013 21:41 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Labāk ir mazajam vilnas zeķītes atstāt, domājams, ka tās iestrādātās zeķītes nekādas biezās nav un var vilkt abus, mazajam karsti tiešām nebūs.
Nu, ir jau tādas arī bez striķīšiem, kas stingri turas galvā, bet, ja bebis aktīvāks un galvu, piemēram groza, visādi var sanākt, bet nu - istabā nebūs tik traki, galvenais, lai laukā nav plikās ausis un cepures, kas krīt nost. jā - pirmo laiku bebis dzīvojas arī istabā ar cepurīti, ja vēsāks, tā, lai mazajam ir silti.
Tās ar striķīšiem un tās bez striķīšiem, ja salīdzinu tīri tās, ko es redzēju un apskatīju, likās, ka tās bez striķīšiem varētu nebūt mazajam baigi ērtas, tās striķīšu nav tik stingras, tādas vieglākas un nespiežas galvā, labāk elpo. nu - ne burtiski spiežas, bet ir ciešākas.
21.11.2013 21:41 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Meitenes, tik neturiet rokas mazu zidainiti braucosa masina. Vienmer liecie autokreslina, nostabilizejiet to un 10 reizes parliecinieties, ka viss ir katiba.

Konvertini vsp bus labi pirmos menesus, lai mazulis nemostos no katras savas kustibas augsa.

Par cepuritem, iekstelpas bija cepurite bez auklinam, ara kad gajam bija silta bieza cepure ar auklinam. Pirku cibu cabu, babystore.
21.11.2013 21:43 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Latvijā likums atļauj mazos pārvadāt tikai auto sēdēklīti - tikai un vienīgi.

Pat ja tagad ir ratu kulbas, kuru drošība ļautu mazo pārvadāt mašīnā kulbā, bet tas nav atļauts ar likumu tomēr, lai kādas tās kulbas arī nebūtu.

Mazo var vest vidēji 30 minūtes, ir jau daži, kas 40 ved, un citi tam nepievērš uzmanību, taču maximums jau ir tās 40 minūtes sēdēklītī.
21.11.2013 21:49 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Par likumu nezinu, bet vasara un sodien redzeju maminas, kuras sedeja auto, priekseja dala un vnk tureja mazu kamolinu rokas.
21.11.2013 21:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits