Mazulim nepieciešamās lietas.

 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Teikšu kā ir - esmu apjukusi. Kur Rīgā var iegādāties bērnu ratiņus, sedziņas un citas tādas mazulim nepieciešamās lietas, par saprātīgām cenām? Man nav īsti laika klejot un meklēt, bet jāatzīst arī, ka nav īsti nojausmas, kādas tad tagad īsti skaitās saprātīgas cenas par šīm lietām?
06.11.2013 04:33 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Ratu izvēlē, es vēl pievērstu uzmanību riteņu lielumam. :)
06.11.2013 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 38
Reģ: 23.08.2010
man pašai gan bēbis vēl pēdējās dienas tusē pa punci, bet varu padalīties, ko esmu uzzinājusi.
Par tām dušas želejām un eļļām.
Mums kursos stāstīja, ka ar speciālo bērnu mazgājamo līdzekli (dušas želeju vai tml) mazgāt ne biežāk kā 1x nedēļā. Pārējās dienas pietiek vienkārši tīrā ūdenī. Ar kumelītēm ļoti neaizrauties, jo ilgstoši lietojot, tās sausina ādu.
Eļļu vispār neesot labi smērēt, jo tā vienkārši aizķepina poras. Kādus krēmus vai losionus ieteica ap 3 mēnešu vecumu, jo iesākumā bērnam āda esot kā sūklītis un viss, kas tiek uzziests virsū, nonāk asinsritē. Ja gadoties sausa āda vai apsārtums, tad varot konkrēto vietu pasmērēt ar Essex, Bepanthen vai tml. ziedi, pēc iespējas eko.

Ratus izvēlēties pēc kritērijiem - vai jānes pašai pa kāpnēm (jo ieteiktie Roan Marita ir smuki, ērti un forši, bet pasmagi, ja nav lifta, tad nest, piemēram, uz 5. stāvu, sievietei nav nekāda joka lieta). Ziemā meklēt ar lielāku kulbu un lielākiem riteņiem.

drēbītes - es esmu sapirkusies visur kur, plus māsa ļoti daudz atdevusi no savas meitiņas. Bet joprojām ir brīži, kad nespēju paiet garām bērnu veikaliem. Labi, ka tagad jau uz pēdējiem metriem pa veikaliem grūti un nauda iztērēta :D

jā, piekrītu, minikid.lv ir foršs - labas cenas, visu var uz vietas apskatīt, pasūtīt pēc tam netā un visu atvedīs bez maksas. babystore tādā ziņā ļoti neatsaucīgi, uz vietas ne visu var apskatīt, plus viņiem esot ļoti slikta komunikācija.

Vanniņu ar statīvu nopirku lietotu ssā pa 5 ls (jo veikalos tie statīvi baisu naudu maksā). Bet, jāskatās, vai to statīvu vispār var vannas istabā ielikt (mums pietiek knapi, knapi vietas :))

autobenķīti - jā, forši ir pirkt, kad viss uzreiz komplektā (līdz ar to ratu rāmis savietojas ar benķi), bet pirmajos mēnešos sevišķi, bērnu iesaka maksimāli maz vadāt autobenķī, tā, ka stundām staigāšanu ar ērto, uz rāmja uzliekamo autobeņķi varat aizmirst :)

galvenais, lai mazajam ir pirmās nepieciešamības lietas (drēbītes, autobenķis, gultiņa, pamperi), pārējo jau piepirksiet pēc vajadzības. To esmu sapratusi tad, ka pilna māja jau ar bērna lietām :D
07.11.2013 19:15 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ar to autobeņķi uz rāmja ir labi tas, ka bērns bieži mašīnā iemieg un, tad nu labāk nemodināt lieku reizi, bet ar visu autobeņķi uzlikt uz ratu rāmja.
07.11.2013 19:23 |
 
Reitings 598
Reģ: 12.02.2014
Atvēli vienu dienu un pabraukā pa veikaliem. Lai būtu ātrāk un ērtāk, sastādi iepriekš sarakstu ar precēm, kas ir nepieciešamas. Vairums preču parasti var iegādāties vienā bērnu preču veikalā.
12.02.2014 20:21 |
 
Reitings 20
Reģ: 08.06.2016
Gultas veļas komplekti, dvielīši, sedziņas, palagi ar gumijas malu- to visu par saprātīgām cenām piedāvā www.saldakiemsapnisiem.lv ;)
23.05.2018 15:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)