Atkal ratiņu tēma

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Kaut sitat mani nost, es nevaru atrast tādus ratus,kas man tik tiešām patiktu ! (e)
Es jau esmu izsmelta un man jau ir apnicis. Nav ne jausmas kā lai atrod tādus ratus,kādus gribētos.
Sākumā gribēju Emmaljungas, ieraudziju uz ielas un sapratu,ka fuj, ļoti nepatīk. Tak gribēju Tako, bet baigi daudz sliktas atsauksmes salasijos netā un nevienā veikalā to Tako ratu arī nav. Nav ne Zippy, ne Bugaboo, nekā!
Gribēju šos : Graco Evo 3 in 1

Ap 500Ls viss komplekts sanāk. Vienkārši, smuki, krāsa feina, viegli saliekās ,salokās, svars 9kg. Varu pati pacilāt un pati salikt utt. - Vīram nepatīk. Ieraudzija uz ielas un pateica,ka fuj ,prasti un nesmuki.

Nu neko.. nopirkām šos :
Mothercare Orb
Guļošā kulba salokās par sporta daļu. Mazo sēdeklīti atsevišķi jāpērk. Viss kopā arī pie 500 izmaksā. Kamēr atnāca līdz stokam,tikmēr jau pārdomājām, jo man viņi reāli nepatīk un atgriezām atpakaļ.

Ko tālāk ?
Kā reāli izvēlēties ratus? Var jau internetā pasūtīt un tad brīnīties ,kad atsūtīs. Bet gribās jau vispirms viņus pa veikalu pastumdīt, apčamdīt, salikt un izjaukt. Veikalā tik maz to modeļu, ko apskatīt, ka dusmas rauj pilnīgi. :(

Gribu uz 4 riteņiem, un lai priekšā grozās tie riteņi, jo ratus vairāk pa pilsētu izmantosim un veikalos arī vieglāk ar tādiem grozāmiem ratiem.

Tās,kas nesen tagad pirkušas ratus, vai kurām bijuši jau labi rati, ko jūs varat ieteikt?
30.10.2013 16:01 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Tu to saki man?!Nu bet nav ari nekada neiespejama misija :D
Visu novelu uz tavu grutniecibas hormonu vetru.
30.10.2013 16:32 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Emmai ir tie jaunie rati - Viking modelis.. Mums LV neatbilstoši, bet siltākā zemē varbūt der. Par komplektiem - nu es neieteiktu 3in1.. auto-krēsliņam, manuprāt, ir super liela nozīme un tam ir jābūt drošam. Es personīgi uz poļu un leišu darinājumiem skatos ar skepsi.
30.10.2013 16:34 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Mari, aizejiet uz visslielāko ratu veikalu, kurš Jums tur pieejams un bez ratiem ārā nenāciet ... Vispār, piekritīšu meitenēm , kuras saka, ka pārāk liela jezga ap šo tēmu.
30.10.2013 16:36 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Salomē, komplektos bieži vien tie krēsliņi iz vispār citas firmas. Tos mothercare ratus, ko nopirkām, tiem ir 1 kulba,kas transfrmējas un auto sēdeklītis ir vispār citas firmas Maxi Cosi, vai kas tāds. Viņi jau tāpat atsevišķi pērkās.
30.10.2013 16:36 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Es ari esmu mamma un mana pazinas, bet kka nevienai nebija nekadu problemu.

Man māsa dzīvo UK un ar ratiem nebija nekādu problēmu.
Pati pirku ratus, kas nav nekādas baigās firmas un viss kārtībā. Es par to tik lielu "cepienu" netaisīju. Pirku ratus, kas vizuāli patika.
Interesē, vai arī par pamperiem un bērnu drēbītēm taisīsi diskusijas? Kādas zeķītes pirkt un kādas drēbītes?
Jums ar vīrieti jāizlemt šīs lietas. Cosmo.lv forumā prasīsi arī kādā pozā ieņemt otro bērnu?
MAri, nu ka mes tev varam palidzet. Tev pasai jaizvelas. Nesen tacu taisiji diskusiju par so temu. Neesam mes taja valsti, kur tu esi un nemacesim tev ieteikt. Vai ar autosedekliti ari veidosi tadu diskusiju?
Es kka info google mekleju par ratiem. Pamefini ar.

Piekrītu Mi Amor.
30.10.2013 16:37 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
weee, bet NAV !!! saproti ? NAV tādu veikalu :D
Visos tajos veikalos ir 5 veidi ratiņu.

Es saku,es jau labprāt gribu redzēt tos Zippy un Tako ratiņus, bet nav viņu nekur. Te Anglijā es veikalos arī Emmaljungas neesmu redzējus, vispār nekur.
30.10.2013 16:38 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, te vispār drīkst kaut ko jautāt? Vai dažai labai jebkurš jautājums liekas muļķīgs?

Igy, Mari apprecēja Tavu bijušo, kurš Tevi neprecēja? Jo tā nepatika, ko Tu neslēp, ir briesmīga..
30.10.2013 16:40 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Skaidrs ar jums :D

Paldies tām,kuras izteica normālu viedokli un padalijās ar SAVU PIEREDZI par ratiņiem, kurus iesaka arī kādam citam!
30.10.2013 16:40 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Es nopirku Navington Caravel. Man patīk, lietojusi gan vēl neesmu. Lai arī klasiski četrriteņu rati, bet priekšējie ir noregulējami,lai grozītos.
30.10.2013 16:41 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
weee, bet NAV !!! saproti ? NAV tādu veikalu
Visos tajos veikalos ir 5 veidi ratiņu.



Aizbrauciet uz lielāku pilsētu, ja Jūsu miestā nav. Piedod, bet es tiešām neticu, ka visā UK nav veikala , kur plašā klāstā pieejami bērnu ratiņi.
Ja dažādu apsvērumu dēļ negribat braukt, tad jāizvēlas no tā, kas ir vai jāpasūta i-netā , nav jau citu variantu ... !?
30.10.2013 16:41 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Igy, Mari apprecēja Tavu bijušo, kurš Tevi neprecēja? Jo tā nepatika, ko Tu neslēp, ir briesmīga..

Un kā tad tu esi iesaistīta šajā izdomātajā attiecību peripētijā? Tu biji trešā, kam vīrieti pat paostīt neiedevām?
Man vienkārši nav saprotams, kā Mari taisās izaudzināt bērnu, ja jau pirms tā nākšanas pasaulē izveidojusi simts diskusijas par lietām, ko cosmo.lv nevar izlemt viņas vietā. Izskatās, ka viņas vīram nav nekādas teikšanas ne par ko.
Kas būs, kad bērns saslims - pirmais, kam to paziņos būs cosmo.lv un tad ārsts?
Es izaudzināju bērnu, izvēlējos ratus, vīru, māju, pamperus un dzemdību vietu bez cosmo.lv foruma, kā 99% no māmiņām šeit. Izskatās, ka šī māmiņa pat uz tualeti bez cosmo.lv neiet. Noteikti pirms dzemdībām ziņos arī par to šeit.
30.10.2013 16:47 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tu biji trešā, kam vīrieti pat paostīt neiedevām?

:D
30.10.2013 16:49 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Nu nav tak teikts, ka cosmo viedoklis tiks uzskatīts par vienīgo pareizo. Tā ir tikai dalīšanās ar noderīgu informāciju, kas tur tik traks.

Man nevieni no ieliktajiem ratiem nepatīk, esmu klasikas piekritēja, abi ar draugu. Viņš vispār visus sauc par kosmosa kuģiem, kuriem nav 4 normāli lieli riteņi un klasiska kulba :D

Bet jūs pastaigājiet pa ielām un ja kādam smuki rati, prasiet kur dabūja :)
30.10.2013 16:54 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2009
Mari, kurā apvidū apmēram dzīvojat? Es Tev ieteiktu aizbraukt uz tuvāko Toys R Us/Babies R Us veikalu, kur arī varēsi apčamdīt dzīvajā.Pati ilgu laiku dzīvoju miestā un tieši tā arī ir, kā stāsta autore - kādi 3 veikali, kur visos vieni un tie paši rati. Draudzenei bija Graco, viņa gan pasūtīja netā, bet bija ļoti apmierināta. Cik stūmu bēbīti ratos, man likās ļoti ērti un viegli vadāmi. Veiksmi! ;)
30.10.2013 16:56 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
30.10.2013 16:57 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nella, mums tepat blakus ir liela pilsēta, kurā arī ir ToysRus veikals un arī Mothercare, bet tāpat tikai daži modeļi ratiņu tur. Beigās gan jau tāpat nopirksim kādu no tiem pašiem,kas tur ir. Negribās tomēr sūtīt netā tādus,kurus neesmu redzējusi dzīvē.
Paldies! :)
30.10.2013 16:58 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Mums mājās ir rati, kurus tūlīņ tūliņ izmantosim:) Mums ir 3 in 1. Liekas ļoti labi. Stabili, četri riteņi, priekšējie grozās, augsti, nav plati. Nezinu kam vēl jābūt, lai būtu labi rati, arī vizuāli smuki. Nezinu kas par firmu, jo mantojumā no radiem. Bet, ja būtu jāpērk, nedomāju, ka tā būtu tik liela problēma. Draudzene arī dzīvo UK, un viņa pasūtīja netā. Dzīvē kad redzēju nu labi rati, nekāda vaina. Manuprāt nav tik traki, kā Tu, Mari, saki. :)
Lai veicas atrast! ;)
30.10.2013 17:00 |
 
Reitings 154
Reģ: 23.07.2009
Aizmirsu piebilst, ka Londonā te liekas, ka visām māmiņām ir viens un tas pats modelis! :D Nu tiešām - visur uz ielas un darbā redzu. Logo ir tāds kā aplītis uz kulbas, bet kas par firmu, nezinu, varbūt jau kāda Tevis nosauktā.
30.10.2013 17:05 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Man nav vel bērniņu, bet tik cik esmu vizinājusi mazulīšus ar ratiņiem, tiešām liekas, ka labāk ir ja visi 4 riteņi stāv vienā pozīcijā, jo tie, kuri grozās tiešām vairāk kaitina, nekā dod kaut kādu labumu. :) Ja es kādreiz izvēlēšos ratiņus, tad tie noteikti būs klasiskie, ar kārtīgam lielām riepām, jo ar tādām ir viegli šķersot visādus šķēršlus un mazāk japiepūlās viņus stumt.

Starpcitu, ratiņu izvēle tiešām ir svarīga, it īpaši tajos gadījumos ja mamma bieži vien viena pati auklē mazo un vīrs blakus ir reti. Atceros kā mana māsa cīnījās. Nopirka it kā labus ratus, bet kad pienāca laiks viņus lietot, bieži vien gribējās mums viņus mest stūrī, jo tie bieži bija jāstiepj augšā uz 4.stāvu, bet bija pietiekami smagi, lai pēdējā posmā ar sirdi atliktos :D Kā arī ļoti svarīgi ir riteņi, kurus jau pieminēju. Runājot par sēžamajiem ratiem, es noteikti ari esmu par tādiem kuriem ir kārtīgi masīvi riteņi, jo lai arī mana māsa dzīvoja Rīgā, vienalga mazie riteņi nebija ērti :)
30.10.2013 17:07 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nella, tie gan jau tie Quinni vai kādi tur, un vēl te daudz ir Silver Cross, Mamas&Papas.
Bet tā ir ,jā .Anglijā te visiem izskatās ,ka vieni un tie paši ratiņi. Un tāpēc jau arī tā ir, jo veikalos ir tikai tie daži modeļi. Tad tos arī pērk.
30.10.2013 17:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits