Musulmaņi Latvijā

 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Labvakar!
Skatos pa LTV1 raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", šodien ir par eksperimentu,kur sieviete tērpusies burkā mēģina atrast darbu/izīrēt dzīvokli/iepirkties. Darbā neviens īsti negrib ņemt un izīrēt dzīvokli arī.

Vai jūs izīrētu dzīvokli musulmaņiem,kuri arī nesā tradicionālo burku? Vai dotu darbu šādām sievietēm?
Tagad domāju vairāk par Latviju,jo citur pasaulē tomēr to musulmaņu krietni vairāk.
18.10.2013 22:09 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Iraakaa pienjeema leemumu, ka visaam sievieteem reproduktiivajaa vecumaa ir jaamputee klitors vai pat arii kaunuma luupas, jo taa to luuk saka religjija. Njemot veeraa nabadziibu un zinaashanu truukumu laukos, mirs deelj taa tuukstoshiem sievieshu no infekcijaam. Tieshaam "forsha" religija.

Tur gadījumā šobrīd nav ASV kontrolētā demokrātija? Vai varbūt es kautko jaucu? :-D :-D :-D. Un vai tikai tās valsts špobrīdējā vara nav pirms laika ievēlēta ļoooooooooooooooti demokrātiskās vēlēšanās? :-D Tad kas īsti tur izdod tādus likumus? :-D :-D :-D
26.07.2014 01:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Iraakaa pienjeema leemumu, ka visaam sievieteem reproduktiivajaa vecumaa ir jaamputee klitors vai pat arii kaunuma luupas, jo taa to luuk saka religjija. Njemot veeraa nabadziibu un zinaashanu truukumu laukos, mirs deelj taa tuukstoshiem sievieshu no infekcijaam. Tieshaam "forsha" religija.
26.07.2014 01:10 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Palasot,kas te dažbrīd sarakstīts,mati ceļas stāvus no šausmām!

Un kas būtu visšausmīgākais no visa?
25.07.2014 23:38 |
 
Reitings 640
Reģ: 09.01.2014
Palasot,kas te dažbrīd sarakstīts,mati ceļas stāvus no šausmām!
25.07.2014 23:00 |
 
Reitings 1
Reģ: 09.11.2013
esmu precejusies ar musulmani un mans virs ik pa laikam censas man uzbazt savu religiju kaut kad jau pasa sakuma bija noruna ka nekad neapspriedisim musu religijas.vins dzivo ceriba ka es pardomasu un klusu par musulmani un ir bezjedzigi vinam skaidrot ka tas nenotiks esmu redzejusi ari ka dzivo vina 5 masas un mate un es sev tadu dzivi noteikti negribetu.mans virs megina man iestastit manuprat loti mulkigas lietas kas notiks ja klusu par musulmani,vissmiekligakais man skita tas ka vins pateica ka klustot par musulmani man bus pilnigi citas labakas izjutas seksa laika :) vieniga lieta par ko mums dazreiz ir domstarpibas ir religija bet visa visuma vins ir loti jauks cilveks.bet zinu ari dazus no vina draugiem kas izklaidejas ar eiropietem bet kad ir dabuts tas ko vini velas ,vini tas meitenes vienkarsi pamet jo zin ka par to viniem nekas nebus atskiriba ja vini ta izrikotos ar musulmanietiem,butu baigas problemas.daudzums musulmanu viriesu ta rikojas bet ir ari mazumins to viriesu kas ta nerikotos :) daudzviet piekritu Kristai......
09.11.2013 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 1318
Reģ: 30.06.2013
Šādi mana mamma jaunībā ar musulmani tikās. Nēsāja uz rokām, lutināja viņš viņu līdz vēmienam. Nācās izšķirties. Nu labi,ka tā. Vēlāk padzirdēja,ka šis šādi pat apvārdojis citu latvju dāmu, ievilinājis tīklos, noprecējis, dabūja, ko gribēja un meiča zem tupeles. Tad arī atklājās īstā seja. Dievs vien sazin, bet musulmaņu fane neesmu, tomēr biedē viņi mani. Esmu ieņēmusi galvā, ka laulības vēlas kā ceļu uz Eiropu. Bet no otras puses, visi cilvēki vienā bedrē nav metami. Viena daļa jau kopš bērna kājas ir izskaloti un pataisīti par reliģioziem teroristiem, kuri spridzina maratonos cilvēkus, otra daļa ir tādi paši cilvēki kā Eiropieši. Reliģija tāda psihiska slimība vien ir, Breiviks teroraktu uztaisīja arī dēļ reliģiskās piederības, katrs cinas par savu. sāls tajā, cik dikti reliģija ieborēta galvā...
21.10.2013 16:46 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Ja es staigātu ielīdusi kartona kastē, šaubos vai kāds mani ņemtu darbā un izīrētu man dzīvokli.
21.10.2013 16:20 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Vai jūs izīrētu dzīvokli musulmaņiem,kuri arī nesā tradicionālo burku? Vai dotu darbu šādām sievietēm?


Nē, esmu aizspriedumaina , man lakatainie nepatīk un savā tuvumā tos redzēt nevēlos... Ne darba vietā, ne piemājas veikalā .... Vispār, labi, ka mums LV tādu nav daudz ....
21.10.2013 16:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Par diskusijas tēmu tomēr es teikšu tā, ka viņiem mūsu zemē jāpieņem mūsu kultūras normas un mums pie viņiem - viņējās. Tāpat es arī uzskatu, ka krieviem Latvijā jārunā latviski un latviešiem, kas dzīvo ārzemēs ir pēc noteikta laika jārunā vietējā valodā un ar cieņu jāizturas pret konkrētās valsts iedzīvotāju ieražām.

Zinu vairākus musulmaņus, kas atbraukuši studēt uz LV.. un viņi pēc gada jau smuki runāja latviešu valodā.. (daži labi varētu viņus par piemēru ņemt :) ) Ja viņi tērpjas savādāk - vai tad tā ir kultūras normu nepieņemšana :)
Valstī, kurā dzīvoju, sievietes par savu izskatu nerūpējas kā LV. Tad jau tas, ka saskaņoju apģērbu, gaumīgi uzkrāsojos.. sanāk ir sava veida kultūras normas nepieņemšana?


Es neesmu pārliecināta vai vīrietim ir jāprasa atļauja lai apprecētu otru, citādi jau bieži atbilde būtu nē.

Nemācēšu spriest par visām attiecīgajām valstīm. Zinu, ka Irānā noteikti vīrietim ir jāprasa atļauja. Bez sievas atļaujas nekas nenotiks :)
21.10.2013 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Nekad muuzhaa. Nekad nekad nekad. Francijaa dziivojot ir tikai slikta pieredze.
21.10.2013 05:09 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Es nesaprotu, kāpēc te tiek salīdzinātas nesalīdzināmas lietas. Jūs mājas kaķi ar pumu arī salīdzināt - kurš sliktāks? Kāpēc uzreiz jānoniecina sava valsts, kultūra, sava reģiona ieražas, lai uzsvērtu citas kultūras labās īpašības un otrādi? Neviena kultūra nav ideāla un neviena tauta neiztiek bez psihopātiem un deģenerātiem. Kāpēc šīs kultūras nespēj mierīgi līdzāspastāvēt, kāpēc mums jājaucas viņu darīšanās?

Par diskusijas tēmu tomēr es teikšu tā, ka viņiem mūsu zemē jāpieņem mūsu kultūras normas un mums pie viņiem - viņējās. Tāpat es arī uzskatu, ka krieviem Latvijā jārunā latviski un latviešiem, kas dzīvo ārzemēs ir pēc noteikta laika jārunā vietējā valodā un ar cieņu jāizturas pret konkrētās valsts iedzīvotāju ieražām. Riebjas savas nacionalitātes nicinātāji, kas sēž svešā valstī pat nepakustinot savu pakaļu, lai iemācītos valodu un vēl pauž neapmierinàtību ar tur pastāvošo sistēmu. Man arī dzīvojot uk daudzas lietas likās sarežģītas un neērtas, bet es nekad neatļāvos par to pukstēt un vienkārši pieņēmu to valsti tādu, kāda vina ir. Man netraucē dažādība un multinacionalitāte, tomēr pie sevis es bieži nodomāju, ka tā ir neliela necieņa pret pamatiedzīvotājiem - nespēja vai drīzāk nevēlēšanās pielāgoties.
21.10.2013 02:13 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns nolaidies uz zemes. Viņas tās nākamās sievas piemeklē, lai saimniecībā vieglāk un pienākumu mazāk. Vīrišķa seksuālās vajadzības nav vienīgais faktors nākamo sievu izvēlē.

Labi, labi, beidzu sapņot. :-)
21.10.2013 00:55 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Praksē ir tā, ka bieži vien pirmās sievas pašas piemeklē un iesaka savam vecim, kuru apņemt kā otro, trešo un ceturto sievu. Lūk, to es saprotu! Tās ir īstas rūpes par sava vīra labsajūtu!

Melns nolaidies uz zemes. Viņas tās nākamās sievas piemeklē, lai saimniecībā vieglāk un pienākumu mazāk. Vīrišķa seksuālās vajadzības nav vienīgais faktors nākamo sievu izvēlē.
21.10.2013 00:50 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... doties karot (ilgstoši pamest sievu) vai sākt runas par otras sievas apņemšanu vīrs drīkst tikai tad, kad mājās ir krājumi, kuri ir pietiekoši, lai visas viņa sievas kopā ar bērniem varetu no tiem, neko neliekot klāt no sevis nopelnītā, 1 GADU dzīvot bez vīra klātbūtnes! Kurš latviešu vīrietis vispār uz ko tādu ir spējīgs?
21.10.2013 00:50 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Es vairs necenšos diskutēt ar 194, tikai pafilozofēšu.

Pēc būtības (tādas, kādu to redz 194) mēs visas esam prostitūtas. Ja islāmā tiek pārdota sieva precoties, tad mūsu attīstītajā pasaulē tās, kas nav attiecībās un lielās ar vienas nakts partneriem, pārdodas par kokteiļiem bāros vai par vakariņām restorānā, par puķēm randiņos. Tās, kas ir attiecībās, pārdodas par dzīvokļa/auto/pārtikas izmaksām, kaut vai tikai puse uz pusi maksājumi būtu. Es domāju, ja te kāds uztraucas par pārdošanu, tad noteikti sākumā jāpaskatās ar kritisku aci uz mūsu kultūru.
21.10.2013 00:45 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns
Es neesmu pārliecināta vai vīrietim ir jāprasa atļauja lai apprecētu otru, citādi jau bieži atbilde būtu nē.

Praksē ir tā, ka bieži vien pirmās sievas pašas piemeklē un iesaka savam vecim, kuru apņemt kā otro, trešo un ceturto sievu. Lūk, to es saprotu! Tās ir īstas rūpes par sava vīra labsajūtu! :-D P.s. Feministes tūlīt pārsprags aiz niknuma. :-D
21.10.2013 00:45 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Tika pirktas, nevis tiek pirktas šobrīd.
Esnekad nesapratīšos ar cilvēku, kas uzskata, ka normāli ir būt dārgai prostitūtai.

Pilnīgas muļķības. Maher (maksa par precībām) kalpo kā pierādījums tam, ka jaunaus vīrs ir spējīgs ne tikai skaisti runāt un solīt zvaigznes no debesīm, bet arī - nopelnīt naudu, lai uzturētu vismaz sievu. Tā nauda nedrīkst būt dabūta citādi, kā vien - paša līgavaiņa nopelnīta. Un kā jau teicu, galarezultātā, tā pilnā apmēra kļūst jaunās sievas īpašums. Kamēr tā nauda nav samaksāta, sievai ir tiesības atteikt vīram seksu, un tas ir pie ta, ka vīra pienākums ir jau viņu kā sievu uzturēt.
21.10.2013 00:42 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Es neesmu pārliecināta vai vīrietim ir jāprasa atļauja lai apprecētu otru, citādi jau bieži atbilde būtu nē.

Pēc teorijas avotiem ir jāprasa. Kā notiek praksē gan nemācēšu teikt.
21.10.2013 00:38 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Melns
Es neesmu pārliecināta vai vīrietim ir jāprasa atļauja lai apprecētu otru, citādi jau bieži atbilde būtu nē. :D

... un naudai vai mantai, kura tiek samaksāta it kā par sievu, caur viņas aizbildņa (tēva vai vecākā brāļa) rokām ir jānonāk pašas jaunās sievas īpašumā, tikai to jau nu islāma noniecinātāji jums nestāstīs!


Jā, bieži vien to Delfu komentētāji sauc par maksu par sievu, lai gan tas sievietes kapitāls nebaltām dienām.
21.10.2013 00:36 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Tika pirktas, nevis tiek pirktas šobrīd.
Esnekad nesapratīšos ar cilvēku, kas uzskata, ka normāli ir būt dārgai prostitūtai.

Vari necensties man pierādīt savu taisnību.
21.10.2013 00:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits