Musulmaņi Latvijā

 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Labvakar!
Skatos pa LTV1 raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", šodien ir par eksperimentu,kur sieviete tērpusies burkā mēģina atrast darbu/izīrēt dzīvokli/iepirkties. Darbā neviens īsti negrib ņemt un izīrēt dzīvokli arī.

Vai jūs izīrētu dzīvokli musulmaņiem,kuri arī nesā tradicionālo burku? Vai dotu darbu šādām sievietēm?
Tagad domāju vairāk par Latviju,jo citur pasaulē tomēr to musulmaņu krietni vairāk.
18.10.2013 22:09 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
krista
Ko Tu cepties par tiem paltrakiem? Jau teicu, ka esmu tādus nēsājusi ar sejas aizsegšanu ieskaitot. Nu nav lielāka sviedrēšanās kā standarta rietumnieciskajās drēbēs. Ja es neraustītos no izlekšanas, ļoti labrāt vasarā uzvilku arābu abaya, arī šīm drēbēm ir skaisti dizaini. Man visvairāk patīk butterfly tipa abay ar jostveida apdari viduklī. :)
20.10.2013 01:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Cepos taapeec, ka nekaadu atskiriibu starp vardarbiigu kartupelju maisa uzmaukshanas uz galvas un to briesmiigo, melno palagu neredzu. Nee nu protams, atradiisies arii mazohistes vai kautriigaas, kam tas ies pie sirds, bet nu tas ir briesmiigi, ka patriarhaats nosaka modi!
20.10.2013 01:53 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
krista, "tajā paltrakā" iziet uz ielas Rietumos ir liela drosme, tur jābūt bābai ar pautiem. Es jau teicu ka noteikti dizaini man patīk, bet nav dūšas tos ikdienā nēsāt.
20.10.2013 01:57 |
 
Reitings 463
Reģ: 18.10.2013
Pati nesekoju nevienai religijai un Islamisko apgerbu nenesaju, bet man loti skaistas likas abaijas ar Swarovski elementiem. Tads Dubaijas glamurs. :) :D

http://joaniewalker.wordpress.com/2012/03/21/jawaher-abaya-range/

http://www.swarovski-elements.com/magazine/issue07/Traditional-Arab-Clothing-2.en.html

https://www.facebook.com/FashionInArabia/photos_stream
20.10.2013 02:02 |
 
Reitings 84
Reģ: 08.10.2013
Mans viedoklis - nu nav mums jāpiekāpjas visiem un vienmēr. Par iebraucējiem citās valstīs - jūties kā mājās, bet neaizmirsti, ka esi ciemos...

Visus komentārus neizlasīju un tomēr - jā, pie mums arī notiek nenormālas lietas, bet pie mums tās arī tiek uzskatītas par NENORMĀLĀM. Bet pēc viņu kultūras ir pat "tehnika" kā pareizi sist sievu, pie mums izmest bērnu skaitās nenormāli, bet pie viņiem, ja piedzimst meitene, tad drīkst viņu nogalināt, ja tēvam tas, ka piedzima meitene nav īsti pieņemams...

Un jā, ir mūsu (rietumu) kultūrai raksturīgi vulgāri eksemplāri gan no vīriešu puses, gan sieviešu puses, bet mēs lielākajā daļā gadījumu, jau no ārienes varam redzēt, ko sagaidīt...

Nu nav man pieņemama viņu, kultūra, tāpēc būtu grūti komunicēt ar fanātisku viņu kultūras piekritēju.

Vai jums šis arī šķiet OK?
20.10.2013 02:06 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Vasarā abay ir krutākais kas var būt, vispār nav karsti un nesvīst
Šausminieties na zdorovje!


http://www.kabayarefashion.com/forest-butterfly-jersey-abaya.html

20.10.2013 02:07 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Britu slavenā skābes upure Katie Piper. Viņai skābi sejā iešķieba nemusulmanis.

20.10.2013 02:10 |
 
Reitings 84
Reģ: 08.10.2013
Es jau teicu, ka pie mums arī notiek nenormālas lietas, bet pie mums tās arī tiek uzskatītas par nenormālām. Bet pie viņiem tas tiek uztverts pašsaprotami.
20.10.2013 02:14 |
 
Reitings 463
Reģ: 18.10.2013
Sausmas pat ienaidniekam nenoveletu. :(
So belgu sievieti ari sakroploja milakais ar kuru vina atteicas tikties, jo izradijas, ka vins ir precets. Bet vel viena Iraniete Ameneh Bahrami apzeloja virieti, kurs vinai seja ieleja skabi. Vinam pec Sariata tiesas ari piesprieda sodu-atdarit ar to pasu, ko vins izdarija sai sievietei, ielejot seja skabi. Manuprat, liela problema ir ta, ka skabe ir tik briva pieejama. Nu nav tas normali, ka kuram katram si skabe butu pieejama.
http://4.bp.blogspot.com/-Fs8mAgp83c4/T2FbC0X1CaI/AAAAAAAAHo4/DwiC10nohpc/s1600/b%25C3%25A9lgica-ataque-daily-mail-TL.jpg
20.10.2013 02:22 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Anastsya
Tu kādā musulmaņu valstī esi bijusi? Es esmu. Neredzēju nevienu pašu skābes vai līdzīgu upuri. Nezinu kurā vietā tā Tev ir norma. Varbūt dzeltenajā presē.
20.10.2013 02:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es Kanaadaa slimniicaa esmu redzeejusi nodauziitas musulmanju sievietes, kuras visas kaa viena meeginaaja iegalvot, ka nokrita pa kaapneem un kaut kaa tika pie zilas acs. Diez kaapeec gandriiz netika maniitas ne-musulmanju sievietes ar liidziigaam probleemaam. Kaa tad nu ir, vai tas vinju apgjeerbs vinjas padara neveiklas, vai slikta koordinaacija jau genos, jebshu tomeer viirietis?
20.10.2013 02:33 |
 
Reitings 463
Reģ: 18.10.2013
Manuprat, tadi nenormalie-saveji, bombardetaji, dureji, skabes laistitaji, varotaji ir katra pasaules valsti.
20.10.2013 02:33 |
 
Reitings 84
Reģ: 08.10.2013
Neesmu un arī negribu :) Bet strīdēties arī negribu - ja kādam ir pieņemams tas, kas man nav pieņemams, lai cilvēkam paliek viņa izvēle.

Var mani uzskatīt par aprobežotu šajā jautājumā, bet kaut vai stāsti dzeltanajā presē - dūmi bez uguns nerodas. Nu tas mans viedoklis... Un kamēr viņi mani netraucē, tikmēr viss OK, lai citi dzīvo kā viņiem patīk un ir pieņemts.
20.10.2013 02:36 |
 
Reitings 84
Reģ: 08.10.2013
Manuprat, tadi nenormalie-saveji, bombardetaji, dureji, skabes laistitaji, varotaji ir katra pasaules valsti.


Atļaušos atkārtoties - pie viņiem tās visas lietas, kas mums šķiet šausmas, tiek izskatītas par normālām, bet pie mums tie ir nenormāli izņēmumi.

Pie mums piekauj sievieti līdz slimnīcai - ir kriminālatbildība, pie viņiem - nu normāli, tagad vismaz klausīs.

Vai tiešām nav atšķirība šajā?
20.10.2013 02:41 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Mans musulmaņu draugs jokoties teica, ka paltrakus izvēlās nēsāt sievietes, kurām vienkārši nav skaists augums un seja. Arī atbalstīja manu vēlmi pēc silikona krūtīm. Kā arī vienmēr varēju iet kaut divatā ar vīriešu kārtas draugu uz bāru (ko bieži arī darīju), nekad man neko neaizliedza, nebija greizsirdības scēnu. Tipisks mūsdienu izglītots musulmanis. Tā ka ir jāsaprot, ka musulmani vajag iepazīt, pirms viņu uzreiz norakstīt pēc tā, kas lasīts medijos. Tie trakie stāsti tiešām vairāk attiecināmi uz pašām striktākajām musulmaņu valstīm (kas ir tikai pāris no tām visām) un dziļos laukos.
20.10.2013 02:45 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Atļaušos atkārtoties - pie viņiem tās visas lietas, kas mums šķiet šausmas, tiek izskatītas par normālām, bet pie mums tie ir nenormāli izņēmumi.

Pie mums piekauj sievieti līdz slimnīcai - ir kriminālatbildība, pie viņiem - nu normāli, tagad vismaz klausīs.

Vai tiešām nav atšķirība šajā?

Emm, kur kas tāds ir rakstīts, ka viņiem tā ir norma?
20.10.2013 02:53 |
 
Reitings 463
Reģ: 18.10.2013
Atļaušos atkārtoties - pie viņiem tās visas lietas, kas mums šķiet šausmas, tiek izskatītas par normālām, bet pie mums tie ir nenormāli izņēmumi.

Varbut, bet tagad daudzas Musulmanu valstis pamazam attistas un vairak pievers uzmanibu sieviesu tiesibam. Tagad sis jautajums ir pacelts visa pasaule. Man pasai zinamajas Musulmanu gimenes nekas tads nenotiek. Ir vairakas pazinas, sievietes no koledzas, kuras reizem satieku uz ielas, iedzeram kopa kafiju. Vinas ir apmierinatas ar dzivi-citas strada, iet augstskola, citas sivere pa maju.
20.10.2013 02:57 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Ir musulmaņu valstis, kur sievietes ir politikā, pie tam bez aizsegtām sejām un matiem ;)
20.10.2013 03:01 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Morgan, Tu nekad neiestāstīsi, ka melnas krāsas apmetnī vasarā ir vēsi. Tas ir visiem labi zināms, ka melna krāsa pievelk sauli, lai kāds audums tas būtu.
Ja gribi nēsāt to patraku - dari to, bet nevajag savus fanātiskos uzskatus citiem pasnigt tā, lai citi sāk ticēt muļķībām ;)
20.10.2013 08:25 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Varētu jau sameloties un teikt, ka būtu toleranta, neaizspriedumaina un ar smaidu izīrētu savu dzīvokli musulmaņiem, bet - nē. Man būtu bail savu īpašumu viņiem uzticēt. Protams, tie ir mani aizspriedumi, bet ja jāizvēlas starp diviem īrniekiem, no kuriem viens ir musulmanis tajā melnajā lupatā satinies un otrs vienkāršais latvietis, tad es izvēlēšos latvieti.

Pieņemšana darbā - skatoties, kādā darba vietā. Par apokopēju varbūt jā. Taču, darbā ar klientiem(bankā, ofisā utt) - vispirms apģērbies normāli un tad parunāsim. Diez vai klienti būs priecīgi konsultēties pie cilvēka, kurš sēž satinies melnā lupatā un kuram viņi redz tikai acis un es šaubos, ka šī viena darbiniece būtu tik zelta vērta, lai zaudētu daudzus klientus.
20.10.2013 10:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)