Musulmaņi Latvijā

 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Labvakar!
Skatos pa LTV1 raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", šodien ir par eksperimentu,kur sieviete tērpusies burkā mēģina atrast darbu/izīrēt dzīvokli/iepirkties. Darbā neviens īsti negrib ņemt un izīrēt dzīvokli arī.

Vai jūs izīrētu dzīvokli musulmaņiem,kuri arī nesā tradicionālo burku? Vai dotu darbu šādām sievietēm?
Tagad domāju vairāk par Latviju,jo citur pasaulē tomēr to musulmaņu krietni vairāk.
18.10.2013 22:09 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
http://www.youtube.com/watch?v=SgKMI1wV0ps
19.10.2013 18:07 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Redz ka sanak, Anda blaustas ka musulmanu sievietes tiek apspiestas, vinas nevar to un sito, pret vinam izturas vardarbigi, bet te slave aizliegumu musulmanem vilkt uz skolu hidzabu. Dubulta apspiesana, gan no viriesu puses, gan no valsts. Ja tevs liek meitai vilk lakatu un skola to nelauj, tad nabaga meitenem japaliek bez izglitibas. Dubulti standarti. Ja reiz viriesi savas sievies apspiez, kapec vel valstij to jadara???
19.10.2013 18:08 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Anda, tur cilvēki nobriest nesalīdzināmi ātrāk nekā pie mums, tāpēc arī laulības tiek noslēgtas ātrāk.
19.10.2013 18:09 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... bet, ja par Latvijas musulmaņiem, tad man viens paziņa izīrē dzīvokli vienai tādai ģimenei. Problēmu ar samaksu nekad nav bijis, uzvedas klusi un kārtīgi. Kaimiņi nekad nav sūdzējušies, nemaz nerunājot par municipāļu izsaukumiem.
Un vēl. Rīgas mošeja drīzumā pārvācas uz plašākām telpām jau trešo reizi 15 gadu laikā. Iemesls - kļuvis par šauru. Tagad telpas būšot ap 500 kvadrātmetriem. Un? Kādam viņi traucē?
19.10.2013 18:15 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Visaas valstiis jau nav arii vienaadi tie likumi.Tas,ka vecaaki no Afganistaanas,Iraanas nelaus preceeties savai meitai ar "balto cilveeku" noteikti buus speekaa,bet nav vairs tie laiki,ka viiru izveelas vecaaki.
Man te tuvumaa nav neviena taada loti negatiiva piemeera.Draudzeeties varbuut es negribeetu ar siis kultuuras cilveekiem,jo loti gruuti diskuteet-loti iekarst,aizstaav savu taisniibu par katru cenu.
19.10.2013 18:19 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Pazuda teksts.

Iesaku noskatīties, interesants raidījums.

http://www.youtube.com/watch?v=SgKMI1wV0ps

Un pilnīgi atbalstu aizliegumu skolās nēsāt šos reliģiskos simbolus, kā tas ir aizliegts Francijā, ja nekļūdos. Ja nav atļauts nevienam, tad nav. Vēlāk, meitenes lai izvēlās, grib nēsāt, lai nēsā, bet kamēr bērni mazi, viņi nesaprot un tā jau ir vecāku gribas uzspiešana. Jeb kaut kā tā bija aprakstīti tie iemesli.
19.10.2013 18:33 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nobriest ātrāk?
Tātad, tu gribi pateikt, ka meitene, kurai tikko ir sākušās mēnešreizes (labi ja vēl), ir gatava seksam? Viņas pat nesaprot kas tas ir, jo diezvai māte tā vaļsirdīgi izstāsta kas īsti ir iekļauts laulībā. Un kādu baudu var gūt 13 gadus veca meitene, kad virsū uzsēžās 40 gadīgs onka un kaut ko meiģina viņā iedabūt iekšā?
19.10.2013 18:35 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Man musulmaņi netraucē tik ilgi, kamēr viņi nevelk sev vestes ar spridzekļiem virsū, kliedzot Allahu Akbar. :)
19.10.2013 18:51 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kas nobriest viņām ātrāk? 8 gados izskatās pēc pieaugušām, vai? Pat ja tā, tas ir tikai fiziski, nevis psiholoģiski. Un pats trakākais jau ir piespiedu laulības ar pedofīliem, nevis tas, ka precās. Pats šausmīgākais jau ir tas, ka bērnam nav izvēles brīvības, ka vecāki kā tādi suteneri pārdod viņu pedofīlam. Tikai naudas dēļ! Un tur jums nevar būt nekādu pretargumentu, jo tad jau jājautā: savu bērnu arī pārdotu?
19.10.2013 19:07 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Apspiestā Irānas Šūmahere

http://youtu.be/y-gmHLhMENo
19.10.2013 19:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Arī islāma zemēs ir ''padibenes'', bet dažas labas šeit raksturo viņus kā vairumu.. :D

Es domāju.. ja prese sāktu cilāt mūsu pašu bomžu dzīvesveidu.. kā viņi ēd, kaujas, pārojas, sapičkā ar narkotikām mazuļus, lai ubagotu.. musulmaņi varēs nobālēt. :)
19.10.2013 20:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cormeum+
19.10.2013 20:28 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
sapičkā ar narkotikām mazuļus, lai ubagotu.. musulmaņi varēs nobālēt

tas slavenais raksts par māti tunelī ar guļošu bērnu uz rokām nebija par latvieti
19.10.2013 20:54 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
katrai tautai ir savi padibenes.

korāns neliek večiem sist un pazemot sievas, bet gan cienīt viņas. tie ir cilvēki, kas ir kretīni ar savām "tradīcijām".

Dzīvoju mājā, kura pieder turkam, (vispār rajonā ļoti daudz musulmaņu, bet pārsvarā turki) kaimiņos ir arī viņa māsa ar dēlu. Vienkārši fantastiski cilvēki, vienmēr palīdzēs, nes visādus gardumus.. pilnīgi normāli cilvēki, gribas teikt, pat jaukāki par vietējiem baltajiem. Jā, nu nēsā galvas lakatu..un? lielai daļai tā ir BRĪVA izvēle. zinu ģimenes, kur viena māsa nēsā, otra nenēsā, jo negrib.
19.10.2013 21:54 |
 
Reitings 463
Reģ: 18.10.2013
Es domaju, ka katra Musulmanu valsts atskiras. Ja, piemeram, Jemena bija skandals par mazajam meitenem, kuras tiek izprecinatas, tad, piemeram, Turcija, Azerbaidzana diezvai kas tads notiktu. Vel atskiras tas vai cilveks ir no dziliem laukiem, vai modernas lielpilsetas. Ir valstis, kuras loti strikti pieturas pie Islama normam, bet ir valstis, kur ne tik loti. Daudz kas ir atkarigs ari no valsts ekonomiska stavokla un cilveku izglitotibas. Taja pasa Taizeme, Indija un Filipanas ari vecaki biezi vien pardod savus bernus (ipasi meitenes), lai stradatu lielpilsetas par prostitutam, vergiem, tas ir briesmigi, bet ta notiek del lielas nabadzibas.
19.10.2013 22:09 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vispaar es nesaprotu, ko Melns var tik kaismiigi aizstaaveet to, ka sievietei nav nekaadu tiesiibu, atskaitot dzemdeet un klausiit viiru. It kaa Eiropietis, bet ar putaam uz luupaam ciinaas par to, lai sievietes atkal tiktu pazemotas un neskaitiitos cilveeki. Vai tik tur nav apakshaa milziigi mazveertiibas kompleksi? Vai taas ir bailes par to, ka sievietes ir daudz labaakas par vinju pashu? Bailes no atraidiijuma vai apzinja, ka neviena vinju taapat nemiilees un nekad nav miileejusi? Naids pret sievieteem deelj maates? Pasha fiziskie truukumi, ierindojot vinju vienaa speeka kategorijaa ar 13 gadiigu meiteenu?
19.10.2013 23:13 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ne, jo esmu diemzel aizspriedumaina pret siem cilvekiem un neko sev nevaru padarit!
19.10.2013 23:20 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Cormeum, kādus noteikumus mums liek ievērot musulmaņu valstīs? Pirmkārt, ģērbšanās stils. Pie viņiem karstā laikā tu uz ielas nepastaigāsi vasaras kleitā vai t-kreklā un šortos, tad kāpēc mums būtu jāļauj viņiem ģērbties tā, kā viņiem pieņemts? Pie mums sabiedrībā nerakstīts likums ir ģerbties mums saprotamā veidā, tāpēc daudzus cilvēkus tāds visā melnā tērpie cilvēks ar acīm ārā var likt baidīties un skatīties uz viņu aizdomīgi. Es runāju tikai par principu. Ja tev attiecīgās valsts sabiedrības dzīves stils un nerakstītie likumi liekas nepieņemami, tad kāpēc vispār ej dzīvot uz turieni? Runājot par Eiropas pārmērīgo visa atļaušanu citu kultūru piederīgajiem, varu teikt tikai vienu kāpēc tas notiek. Mēs Rietumnieki patiesībā esam zaudējuši savas pamatvērtības. Mums nav kopējā kodola, kur visi varētu turēties kopā, tāpēc pamazām mēs pieņemam un izšķīstam citās kultūrās, vai vēl trakāk - degradējamies. Par to man ļoti žēl. Musulmaņu pasaulei piemīt gan gaišās, gan tumšās puses, bet viņiem ir spēcīga sabiedrība ar noteiktām vērtībām un kultūru, kas viņus satur kopā un tieši tāpēc viņi sāk diktēt savus noteikumus. Pie mums Rietumos cilvēki sadalās mazās kultūru grupiņās - kristieši, metālisti, panki, vēdisko zināšanu piekritēji, vegāni, veģetārieši, budisti, musulmaņi, savukārt tāda sadrumstalotība mums atņem spēku. Agrāk tā bija kristietība, kas lai arī cik slikta nebija, turēja mūsu sabiedrību kopā. Mēs skatījāmies vienā virzienā. Jāsaka, ka arī man musulmaņu sievietes uz ielām tajos lakatos liekas simpātiskākas, nekā mūsējās, kas, lielākoties, izkārušas visu ārā. Tāpēc jau mūsu vīrieši kļūst tik nevīrišķīgi un pat izvirtuši, jo visu no sievietes jau ir redzējuši, kas vairs nedod attiecīgo uzbudinājuma devu, tāpēc jāizgudro visādi jaunie seksa veidi, lai gūtu apmierinājumu.

Ak jā, nesen te UK bija gadījums, ka viena pakistāņu tautības sieviete sāka iet uz darbu burkā, lai gan agrāk netika to darījusi. Viņa strādāja skolā. Pēc kāda laika atklājās, ka viņa regulāri zagusi naudu no seifa un ne tās mazākās summas. Tas, lai viņas seju nefiksētu kameras. Tā kā to tērpu var izmantot arī ļaunprātīgos nolūkos. Neviena lieta nav ne laba, ne slikta, viss atkarīgs no tā, kā to pielieto.
20.10.2013 00:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Jāsaka, ka arī man musulmaņu sievietes uz ielām tajos lakatos liekas simpātiskākas, nekā mūsējās, kas, lielākoties, izkārušas visu ārā. Tāpēc jau mūsu vīrieši kļūst tik nevīrišķīgi un pat izvirtuši, jo visu no sievietes jau ir redzējuši, kas vairs nedod attiecīgo uzbudinājuma devu, tāpēc jāizgudro visādi jaunie seksa veidi, lai gūtu apmierinājumu.

Un taapeec, lai kautkaada Peeteriisha deelj, kuram ir pavaaja potence, sievieteem buutu jaasviedreejaas paltrakos? Sievietes gjeerbjaas pirmkaart jau sevis deelj un tad deelj citaam sievieteem. Taa ir viirieshu probleema, ja nespeej vairs uzbudinaaties, nevis sievieshu vaina. Lai tad vinji staigaa ar klapeem uz aciim kaa zirgiem, vai neiet no maajas aaraa, neskataas TV un neserfo internetaa.
20.10.2013 01:21 |
 
Reitings 463
Reģ: 18.10.2013
Esmu pabijusi kadu laicinu vinu rajonos un nebija nekas traks-vairuma pieklajigi, smaidigi, izpalidzigi cilveki. Ir redzeti ari dazi nepatikami, uzbazigi eksemplari, bet no tiem veiksmigi tiku vala. UK (ipasi Musulmanu rajonos) labak parak izaicinosi negerbties, savadak angli un aziati ta skatas ka uz eksotisku zverinu, uzsak sarunas un uzbazas. Man austrumeiropietes skiet daudz smukakas un koptakas, salidzinot ar vidusmera vietejam sievietem. Nezinu ka citiem, bet mani sis burkas un nikabos terptas sievietes dzivot netrauce un neuztrauc. Man vienalga ka citi gerbjas, ja vien vini man netrauce dzivot, neielauzas mana privataja telpa, ir pieklajigi un neizaicina. Ka sacit jasaka, vini neaiztiek mani, es neaiztieku vinus, peace...
20.10.2013 01:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits