Musulmaņi Latvijā

 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Labvakar!
Skatos pa LTV1 raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", šodien ir par eksperimentu,kur sieviete tērpusies burkā mēģina atrast darbu/izīrēt dzīvokli/iepirkties. Darbā neviens īsti negrib ņemt un izīrēt dzīvokli arī.

Vai jūs izīrētu dzīvokli musulmaņiem,kuri arī nesā tradicionālo burku? Vai dotu darbu šādām sievietēm?
Tagad domāju vairāk par Latviju,jo citur pasaulē tomēr to musulmaņu krietni vairāk.
18.10.2013 22:09 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Pašai man ar liekas neomulīgi būtu,ja vajadzētu komunicēt ar sievieti burkā- arī gribu redzēt seju, tomēr tā par cilvēku kaut ko pasaka.
19.10.2013 11:48 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Komentārus nelasīju, bet mana atbilde ir nē. Ne jau tāpēc, ka domāju, ka visi musulmaņi ir slikti. Es esmu pieradusi cilvēkus vērtēt pēc ķermeņa valodas, mīmikas. Tā es apkārtējos "sajūtu" un izīrēt savu dzīvokli vai pieņemt cilvēku, kurš ir no galvas līdz kājām satinies ir tik pat labi kā to visu izdarīt pa telefonu.
Morgan - pa ielu ejošu cilvēku man nav nepieciešams identificēt, bet jautājums bija par SAVA īpašuma uzticēšanu. Tas ir savādāk, tur valda mani noteikumi. Ja nepatīk, lai lasās un aiziet, varat mani uzskatī par rasisti.
19.10.2013 11:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Uzskatu, ka Rietumu valstis ir pārāk tolerantas attiecībā uz visu svešādo, tādējādi pazaudējot paši sevi, savukārt musulmaņu valstis uzstāda iebraucējiem un citu kultūru pārstāvjiem savus noteikumus, kuri mums ir jāievēro.


Ko tad viņi tāāādu uzstāda un liek Tev ievērot?

Tad kāpēc te viņi tik brīvi var ģērbties un darīt visu kā vēlās?


Man lakatos (burka, hidzaba utt) satīta sieviete vizuāli šķiet daudz estētiskāka par pankiem, hipsteriem, metālistiem, un bezgaumīgi atkailinātām meitenēm :D
19.10.2013 11:52 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Man no šādi gērbtām sievietēm bail, liekas, ka viņas varētu būt teroristes.
Nesen autoostā redzēju, vienīgais, ko padomāju- kaut viņa nebrauktu ar to autobusu ar kuru jābrauc man. Par laimi nebrauca, bet, ja brauktu, es nezinu, laikam nekāptu tajā iekšā un gaidītu nākamo.
19.10.2013 11:53 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nē, jo kas to lai zina, kas tur apakšā zem paltraka slēpjas. Ej nu pierādi identitāti.
19.10.2013 12:38 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Tiešām daudz nezinu, bet esmu lasījusi daudz rakstu, kā musulmaņi izturas pret savām sievietēm, kā pazemo savus bērnu, sievas, 10 gadus vecu meitinu atdod pie vira 40 gadigam vecim. Ar to man pietiek

Ar to man pietiek, lai vēl interesētos par to, ka tomēr ir arī labie.

Palasām, ko Latvijas mediji raksta. Ja nemaldos, pavisam nesen tiesāja vienu medmāsu, kura savam bērnam bija sabojājusi redzi, pašrocīgi veicot bakstīšanos pa bērna acīm ar asiem priekšmetiem, ja nemaldos, - lai dabūtu pabalstus vai bērna pensiju. Pirms daudziem gadiem bija kļuvusi par normu dzīvu zīdaiņu izmešana atkritumos. Tā vieta slimnīcā, kur savu zīdaini var, nevienam neredzot, atstāt vispār ir kaut kāds unikums! Pielāgojamies dažu sieviešu izlaidībai un radām labvēlīgus apstākļus, lai tā varētu rīkoties arī citas egoistes. Nu, un kad kāds cilvēks no malas to visu palasa, tad arī viņš var atkārtot Tavus tekstus par Tevi pašu? "... bet esmu lasījis daudz rakstu, kā latviešu sievietes izturas pret saviem bērniem, kā kropļo, izmet atkritumu urnās. Ar to man pietiek, lai vēl tomēr interesētos par to, ka ir arī labās." Un viņu ir 1.5 miljardi, nevis nepilni divi miljoni, kā mēs, tā kā galvā ievainotos starp viņiem atrast vienmēr būs vieglāk.
19.10.2013 13:03 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Es principaa nekad nesarunaajos ar burkaa teerptiem cilveekiem, jo uzskatu, ka sejas sleepshana ir necienjas izraadiishana kultuurai, kuraa vinji atrodaas.

Rietumu izvirtība un vērtību zudums tagad saucas "kultūra"? Ha, ha, ha.
19.10.2013 13:08 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nee, bet burku var arii izmantot nelieshi, ne tikai musulmanju ticiibas sievietes. Turklaat tas izraisa diezgan palielu diskomfortu runaat ar kaadu, kuru nespeej ieraudziit.

Jā, un mugursomas arī ir jāaizliedz, jo tās taču var būt piepildītas ar sprāgstvielām! Tai skaitā - LV pirmklasniekiem! Vēl viens rietumnieku paranojas piemērs.
19.10.2013 13:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Melns, man patīk Tavi komentāri :)

Šķiet dažiem radies iespaids, ka musulmaņu sievietes nosedz ķermeni tāpēc, lai ķircinātu rietumus :D

Tērps sievieti pasargā kaut vai no tiem pašiem netiklajiem skatieniem, ko reizēm mēs saņemam pārvietojoties uz ielas, vakaros pieturā gaidot autobusu..
19.10.2013 13:16 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Ja izveelaas piekopt radikaali atskjiriigu kultuuru no taas, kuraa dziivo, tad ir jaareekinaas ar to, ka var viss beigties ar izstumshanu no sabiedriibas.
Tas, ka es neveelos justies apdraudeeta no melniem, neidentificeetiem trijstuuriem uz ielaam, mani nepadara par nacisti, bet gan par cilveeku, kursh grib droshi justies. Sabiedriibu un taas droshiibu regulee normas. Ja vieteejiem nav atljauts aizsegt seju ar kovboju lakatiem, tad kaapeec iebrauceejiem buutu jaadod kaut kaadas atlaides?

Geju praida laikā nepieļauj, ka kāds no tiem tur varētu būt ar noslieci uz maziem zēniem? Kāpēc neprotestē?
19.10.2013 13:16 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... un vispār, rietumi ar ASV priekšgalā šodien atgriežas pie sistēmas, kāda bija Eiropā pašos tumšākajos - inkvizīcijas - laikos, kad cilvēkus sadedzināja (šodien lasi - "ieslodza cietumā" Abu Guraiba un tajā otrajā, tipa - teroristiem domātajā (neatceros nosaukumu)) uz sārta tikai uz aizdomu pamata, valdīja totāla izsekošana, noklausīšanās un ziņošana par to, ko kurš kuram teicis, kur gājis un ar ko nodarbojies. Arī tad cilvēkus spīdzināja, lai panāktu atzīšanaos, ka esi taču ragana (šodien - terorists). Vai ne tāpēc kristai, Obamam un pārējiem tik ļoti rūp katra cilvēka identificēšana uz katra ielas stūra? Apsveicu! Rietumi atgriežas viduslaiku tumsonības laikmetā, bet mēs te priecājamies par atgriešanos Eiropā!
19.10.2013 13:30 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013

Paldies, paldies par labajiem vārdiem! Ja gribat uzzināt, kāpēc ir jāaizsedzas, atrodiet PSRS laikā uzrakstīto pašu latviešu sekopatologa Jāņa Zālīša grāmatu "Mīlestības vārdā" un izlasiet dažas pirmās nodaļas. Ja uztversit domu, jums viss būs skaidrs.
19.10.2013 13:35 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Rietumu izvirtība un vērtību zudums tagad saucas "kultūra"? Ha, ha, ha

Un kas tad buutu taa iistaa kultuura? Primitiiva austrumu civilizaacija, kuraa viirieshiem ir smagas probleemas novaldiit savu mantiibu un taapeec vinji savas sievietes ietin palagaa? Ja kaads ir pazaudeejis veertiibas, tad tie ir tieshi musulmanji. Sievieshu pazemoshana nav veertiiba, izgliitiibas aizliegshana nav veertiiba, daudzsieviiba vispaar ir izvirtiiba augstaakajaa pakaapee.
19.10.2013 13:35 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Un kas tad buutu taa iistaa kultuura? Primitiiva austrumu civilizaacija, kuraa viirieshiem ir smagas probleemas novaldiit savu mantiibu un taapeec vinji savas sievietes ietin palagaa? Ja kaads ir pazaudeejis veertiibas, tad tie ir tieshi musulmanji. Sievieshu pazemoshana nav veertiiba, izgliitiibas aizliegshana nav veertiiba, daudzsieviiba vispaar ir izvirtiiba augstaakajaa pakaapee.

Nē, īstā kultūra ir mīlestība un lieliska attieksme pret vecākiem, un vispirms - pret savu māti, kuru starp viņiem neviens nekad neatļaujas saukt par muteri un sūtīt trīs mājas tālāk. Attieksme pret veciem cilvēkiem kā pret gudrākiem un ar lielāku dzīves pieredzi, kuru viedoklī gandrīz vienmēr ir ieteicams ieklausīties. Attieksme pret personīgajiem bērniem kā pret saviem bērniem, nevis pret svešiniekiem, kā tas ir rietumos. Īstā kultūra ir tā, kura dod cilvēkam tieksmi būt brīvam - patiesi brīvam, nevis baudīt to brīvības surogātu, lepoties ar to un ļauties sev iestāstīt, ka tā nu ir tā īstā un vispareizākā, kā tas ir pie jums tur, rietumos. Īstā kultūra ir tā, kura nebalsta savas teorijas uz nepierādītiem, nepierādāmiem un no pirksta izzīstiem pieņēmumiem, tipa "par HS piedzimst" un tas Čērčila izteikums par to, ka demokrātija nav nekas labs, bet nekas labāks neesot izdomāts. Vēl? Ir kas iebilstams?
19.10.2013 13:50 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Melns, kāpēc tu aizstāvi sieviešu pazemošanu? Jo burkas velk tikai sievietes, vīrieši nezkāpēc tās nevelk! Bet uz vīrieti arī var netikli paskatīties, ja kas ;)
19.10.2013 14:03 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, kāpēc tu aizstāvi sieviešu pazemošanu? Jo burkas velk tikai sievietes, vīrieši nezkāpēc tās nevelk! Bet uz vīrieti arī var netikli paskatīties, ja kas


Ja gribat uzzināt, kāpēc ir jāaizsedzas, atrodiet PSRS laikā uzrakstīto pašu latviešu sekopatologa Jāņa Zālīša grāmatu "Mīlestības vārdā" un izlasiet dažas pirmās nodaļas. Ja uztversit domu, jums viss būs skaidrs.

Te ir atbilde.
19.10.2013 14:07 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Melns, ko līdz lieliska attieksme pret vecākiem, ja sievietes tiek neprātraukti ierobežotas un apspiestas? Kas tā ir par "īsto kultūru", kur sievietes tiek liktas cietumā uz aizdomu pamata par seksu pirms laulībām vai par bēgšanu no vardarbīgiem vecākiem? Un vai tiešām bērnam ir jāliedz izglītība tikai tādēļ, ka tas piedzimis bez visvarenā krāniņa starp kājām?
19.10.2013 14:09 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Esmu lasījusi to grāmatu. Bet laikam ne no šīs perspektīvas skatījos. Tāpēc man nav skaidrs. Galu galā tās sievietes burkās drīzāk sev pievērš uzmanību, nevis novērš - jo tāds melns stāvs izceļas mūsu sabiedrībā vairāk nekā pusplika meitene.
19.10.2013 14:12 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Un varbūt zem tās burkas arī nav nekāda smukulīte un neviens uz viņu neskatītos (galu galā ar ko tā sieviete tik īpaša un atšķirīga no mums, kas neslēpjas), bet, redz, satērpjas uzkrītošā paltrakā un ir uzmanība - kā tas atbilst reliģijai? :D
19.10.2013 14:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Lust For Life, par seksu pirms laulībām sodīts tiek arī vīrietis.
Tās musulmaņu sievietes, kuras es zinu (un viņas nedzīvo Eiropā), ir ar augstāko izglītību.. dažas pat ieņem diezgan cienījamas pozīcijas darbā :)
19.10.2013 14:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits