Kapec tas viss notiek ar mani??

 
Reitings 17
Reģ: 01.09.2013
Sveikas..
Es velejos bikinj padalities..
man bija 6 gadus atiecibas-mokoshas,bet milestiba mums bija..es shaja gada parravu attiecibas,aizbraucu pie teta atpusties..tad es portala boomtime.lv sarakstijos ar sveshiem virieshiem..man rakstija daudzi,bet apstajos pie viena..Man vins sarakstes laika likas forsh..aiznakamaja diena vins velejas mani redzet..Vins bija no Ogres ta ka nebija ilgi lidz manim ko aizbraukt:-)Nu vins brauca ar velosipedu 55km :-D traks var palikt :-D3 dienas mes pabijam kopa..pec tam vin aizbrauca uz majam un negaiditi zvana un saka: Brauksi ar manim uz Angliju??
Es teicu,ka padomashu..
Bet tomer pateicu,ka braukshu jau nakamaja dienina..
Vins aizlidoja pirmais,mes 3 nedelas sarakstijamies un sazvanijamies..likas,ka es iemileshos..aizlidoju uz UK-3 dienas padzivojam kopa-es sapratu,ka es to cilveku nevelos-ne ka partneris,pat ne draugs..Tagad dzivoju un stradaju kopa ar vinu-mocibas nenormalas..vins velas attiecibas-es ne..man smagi ar vinju,jo es velos virieti,nevis skukji kas raud-blaviens tik jutigs...esmu parak stipra prieksh vina-esmu mezaazis pec horoshopa,vins zivs..Nezinu ko darit,tik daudz domu galva-velos lai manas smadzenes tiesham darbotos :-D Ceru uz Jusu atbalstu.Paldies,Jauku Jums dieninu visam:-)
01.09.2013 12:17 |
 
Reitings 17
Reģ: 01.09.2013
saprotu,ka vinam saapigi,bet es vinam pirms tam teicu-varbut mums nekas nesanaks..vin cereja uz to labako..es cereju ari..bet vina sieviskigas izdaribas-tracina lauka-kad kopa bijam LV viss mani apmierinaja..
Vins no manis neko nenem,ne naudu,ne ko..
Vins jau nevar izmest ta pat vien-kur es palikshu-uz ielas??
Es saku,ka vins draud laikam..jo cik reizes mes kaskejamies un atkal salabstam(vins doma,ka nu beidzot mums bus viss kartiba) mes neesam pat gulejushi,bet uz priekshu vins jau izdomajis kopigu gimeni un bernus..man 25 vinam 28 kur smadzenes??Nesaprotu...
01.09.2013 13:35 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
mes neesam pat gulejushi,bet uz priekshu vins jau izdomajis kopigu gimeni un bernus..man 25 vinam 28 kur smadzenes??Nesaprotu...


Viņš ir cilvēks, kas vēlas ģimeni, bērnus un stabilitāti (varbūt, viņuprāt, tas to dod). Tas nav nekas slikts. Vnk Tu vēl tam neesi gatava, vai arī tā pašlaik nav Tava priortāte dzīvē. Bet viņam tā ir. Tur ir tā atšķirība.
01.09.2013 13:42 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
mes neesam pat gulejushi,bet uz priekshu vins jau izdomajis kopigu gimeni un bernus..man 25 vinam 28 kur smadzenes??


izklausās ,ka viņam ir iestājies- man jau drīz būs 30 un nav sievas, bērni, tāpēc ātri jāatrod sieviete,ar kuru to visu īstenot...pirmā jaukā, simpātiskā ,kura patrāpīsies pa ceļam.
01.09.2013 13:50 |
 
Reitings 17
Reģ: 01.09.2013
Sniegpulksteniite: man ari liekas,ka ta ari ir..skrien uz to pusi,pat nezinot cilveku..mums domas atskiras nenormali..
Vienu nesaprotu,vinam ir berns,kuru pat nevar apciemot(jo bijusi nelauj...)tas ir normali??Virietim jabut ka virietim-vins visam paklaujas..
Es domaju,vinam ir pilnigi vienalga ar kuru,galvenais gimene..
Es pat iisti nezinu vina dzivesstastu pirms manim-es tik stastu un stastu..vins kluse..
01.09.2013 13:58 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Tagad dzivoju un stradaju kopa ar vinu-mocibas nenormalas..vins velas attiecibas-es ne..man smagi ar vinju,jo es velos virieti,nevis skukji kas raud-blaviens tik jutigs...esmu parak stipra prieksh vina-esmu mezaazis pec horoshopa,vins zivs..Nezinu ko darit,tik daudz domu galva-velos lai manas smadzenes tiesham darbotos

Par šito ir tikai jāpriecājas - sieviešu un vīriešu līdztiesības cīnītāju sapņi un mērķi sāk piepildīties! Nu, vai tad nevari paciest cēlas idejas vārdā :-D?
01.09.2013 14:05 |
 
Reitings 17
Reģ: 01.09.2013
:-D skatos tu uzjautrinies par sho teemu :-D
01.09.2013 14:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Viņš grib ģimeni ar pirmo smuko meiteni, kas trāpās ceļā, tu atstāj darbu un meties uz citu valsti tikko sastapta puiša dēļ... Abi jūs drusku ... umm... neapdomīgi? :D Lūk i rezultāts.

Bet darbs tev ir, viss (izņemot vīrieti) patīk, tad nu vienkārši atrod sev jaunu dzīvesvietu!
01.09.2013 17:27 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Man arī besī tie piņkšķošie mīzalas,vai nu atrodi citu mājvietu vai brauc mājās.
01.09.2013 17:30 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Naziic-man patika tas "pinkskosie miizalas":DVispaar jaasaka kaa ir -tas ir loti liels risks ,saiet kopaa ar cilveeku,kuru nepaziisti...un veel svesumaa!
01.09.2013 17:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits