Kur ieguldīt naudu lai gūtu ciešamu peļņu?

 
Reitings 895
Reģ: 14.07.2013
Kur jūs ieguldat? Dažādas summas, kur ieguldīt piemēram 100ls? kur 500? 1000? 5000?
Kāds ir risks tajās lietās kur ieguldat, ir tā vērts?
25.08.2013 18:12 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Alexxa
Neesmu nedz Apple sektā :D nedz liels tehnikas speciālists; es kā parasts tehnikas lietotājs stāvu un krītu par iPhone, jebkuri citi telefonaparati mani izved no pacietības ka gribas mest pret sienu :D
Kuri ir tie lielie iPhone trūkumi? Neesmu pamanījusi.
28.08.2013 01:42 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Pirmais, kas spēj izvest mani no pacietības, tāpēc lietoju Android telefonu ir fakts, ka pieslēdzot telefonu pie datora, kur kādam citam jau ir lietošanā iTunes, tas mēdz noresetot visu, kas ir telefonā. Labākajā gadījumā paliek kontakti. Tā ir diezgan izplatīta parādība.
Bloetooth strādā tikai starp vienādām ierīcēm. Tā arī ir veca sāpe. Šādā veidā nav iespējams to sinhronizēt pat ar Apple datoriem, tikai telefonus savā starpā.
iOS update ir murgs, atšķirībā no Android, kas uzinstalējas un pārstartējas, viss. Pie kam OS update procesā iPhone ļoti bieži iekaras tā sauktajā recovery mode un ir izmetami - šādus gadījumus Apple uz garantiju neņem, bet piekaukts pilns nets par to, ka problēma nerisināma.
AppStore lielākā daļa aplikāciju ir maksas. Protams, var jau lietot JailBreak versiju un Cydia, bet tad atkal garantija beidzas mirklī, kad sāc to lietot.
Tāpat reģistrēt lietotāju AppStore, nereģistrējot kredītkarti (Lai gan Latvijas kredītkartes vēl februārī nebija iespējams lietot, pati pārbaudīju), iespējams ir tikai ASV iedzīvotājiem, līdz ar to, arī bezmaksas programmas no AppStore nedabūt savādāk, kā netā meklējot rīkus ar ko uzģenerēt falšu lietotāju.
Ja lieto to tikai zvaniem, sms, kā fotoaparātu un sociālajiem tīkliem, neko no šī nemanīsi.
Nenoliegšu, dizainiski tā mantiņa tiešām ir glīta, bet tas man nekompensē šo te klapatu kaudzi.

Tas bija tikai par telefonu. Šādi varētu turpināt par ļoti daudzām iekārtām, kuru lieliskums ir uzburts no laba dizainera un laba demogoga tandēma.
28.08.2013 02:02 |
 
Reitings 12
Reģ: 05.12.2016
Kredīts uzņēmumiem ir viens no ātrākiem veidiem ka piesaistīt finansējumu https://www.cityfinances.lv/lv/kredits-uznemumiem/
14.03.2017 17:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!