Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūrnieku sievu sūrais liktenis

 
Reitings 291
Reģ: 13.07.2013
Sveikas! Vēlos tīri izkratit sirdi un saņemt jebkādas izcelsmes uzmundrinājumu, citādi galva dūņās jau pati liecas.
Jaunibas trakās mīlestibas iespaidos esmu samīlējusies jūrniekā. Parakstijusi sev papīru par slidenu dzīvi. It kā precētai,bet vientuļai but. Ne tādu dzivi es sev iztēlojos. Bet, ja mīl? Nav izejas. Jādzīvo uz ledus vienai.
Pagājis mēnesis kopš draugs jūrā. Esmu jau simts reizes nojūgusies. Vēl 5 mēneši. Jāzvana psihiatriskajai klīnikai. Tāda aina mani sagaida turpmākos gadus. Protams, nepamet jau doma par slavenajiem jūrnieku stāstiem - ielas meitas še un tur. Vai tad man gaidit mājās, kamēr puisis otrā krastā tirina ķekarus ar kādu sievišķi?
Ja mīl tad gaida un uzticas, jā, zinu, zinu. Bet tas nav viens gads, divi.. tas ir mūžs.
Varbut ir kāda pieredze, stāsti kā izgājis, kā beidzies? Tā, tīri interesei. Var mani arī pabikstīt pie pleca sakot,ka ne viss beigsies labi, tas tikai tāds pirmais periods. varbut izdodas sevi apmānit :)
Pateicos.
15.08.2013 09:01 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Labākajai draudzenei puisis, nu jau līgavainis, ir jūrnieks. Kopā viņi ir aptuveni 4 gadus. Ļoti laimīgi, viņa ir pieradusi gaidīt mājās 3-5 mēnešus pastāvīgi un pēc tam Latvijā dzīvot kopā 1-2 mēnešus, līdz nākamajai viņa aizbraukšanai. Cita paziņa pati meklēja jūrnieku, jo zināja, ka viņi ļoti labi pelna- tas ir fakts, draudzeņu, radu un paziņu jūrnieki nesaņem mēnesī mazāk par 2-5 tūkstošiem LVL.
Esmu minējusi, ka pati tā nespētu, man nepieciešams, lai vīrietis spēj būt blakus svarīgos brīžos. Piemēram, draudzene drīz precēsies un uztraucas, vai kāds no vīra draugiem vispār spēs ierasties kāzās, jo visi jūrnieki, tātad, nav zināms, vai tiks uz labākā drauga kāzām.
Tie stāsti par meitenēm katrā krastā mūsdienās vairāk ir kā stereotips, manuprāt. Tas ir un paliks atkarīgs no vīrieša- krāps viņš savu sievieti vai nē.
15.08.2013 09:07 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ir man zināms tāds vīrietis, jā pelna labi - viņš uzreiz aiz kapteiņa, bet tas ir smagi ģimenei. Viņam bija sieva, kurai tas viss apnika, viņš atteicās no jūras, sāka strādā ierindas darbu, bet ģimene izjuka tāpat. Tagad ir atpakaļ jūrā, ģimenes nav jau gadiem. Tas darbs ir tāds.. Tur jābūt tādai sievietei, kam tas apmierina ar visām šūnām, citādi mazohisms sanāk.
15.08.2013 09:12 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Man rados ir tāds pāris. Viņi gan jau ir gados, ir 2 bērni jau lieli, bet tā arī viss mūžs pagājis. Lielāko laulības laiku vīrs nav bijis mājās. Tas ir tāds dzīvesveids, pie tā jāpierod. Viņš vēl tieši brauc tajos garajos reisos. Protams, ka viņam ir bijušas sievietes citas, tas ir normāli. Bet mīl un dārga jau ir tikai savējā. Arī sievietei ik pa laikam uzrodas kāds laika kavētājs tepat līdzās. Viņi saprot viens otru un neko nepārmet. Toties kad vīrs atgriežas, abi kā sirsnīgi balodīši, patiešām var redzēt, ka mīl viens otru. Un tad vairs nav nozīmes, ar ko tur kāds laidis kaut kad. Toties citi pāri, kas viņu vecumā un dzīvo kopā visu mūžu, tik kašķēties māk, nu vai tas ir labāks scenārijs?
15.08.2013 09:14 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Pazīstu vienu tādu ģimeni, bet tur vairāk tāds savstarpējs izdevīgums- sievai patīk nauda un brīvība, vīram pietiek ar sajūtu, ka ir mājas, kur atgriezties. Kopā tāpat pavada tikai 2-3 mēnešus gadā.
15.08.2013 09:15 |
 
Reitings 291
Reģ: 13.07.2013
_paris, nu re, skaidri arī manas lielākās bažas raksturoji. Draugs stūrmanis, vispār čau . Tagad, sākumā uzticīgi gaidu, bet kas būs pēc gadiem 20? Būsu veca, vientuļa tante, mamma.. Šķiršanās doma galvā pinas,bet ne tā dēļ,ka to vēlos,bet tā dēļ,ka baidos visu mūžu pliivnāt balto lakatiņu ostā. Bet tā aiziet no mīlestibas.. diezgan liels bardaks galvā par nezināmo.
15.08.2013 09:17 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Jā, nu tas ir neapskaužami, it īpaši, ja mīli viņu. Man nav padoma, tiešām. Tu vari mēģināt kādus gadus - kā ir, vai tas ir tā vērts..
15.08.2013 09:18 |
 
Reitings 291
Reģ: 13.07.2013
kordelia, ne,ne, tads scenārijs nav priekš manis.
15.08.2013 09:18 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Tur tiešām ir jāmāk būt par tāda vīrieša sievu. Tāpat kā jāprot būt par aktiera vai mūziķa sievu. Jāprot būt par ginekologa sievu. Vai par fotogrāfa sievu. /man ne pārāk sanāk.. :D bet man vairs nav kur atkāpties/
Ja tev vēl ir atpakaļceļš, varbūt apdomā. Bet ja tomēr paliec pie viņa, labāk pieņem to un esi mierā. Citādi tiešām sačakarēta dzīve būs un pašpārmetumi, ka varēji citādāk.
15.08.2013 09:19 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Vienīgais, kas man nāk prātā - frāzi "tirināt ķekarus" jāievieto tajā seksa sinonīmu topikā.
15.08.2013 09:24 |
 
Reitings 291
Reģ: 13.07.2013
Meitenes, neiemīlaties jūrniekos! Haha.
Atpakaļceļš ir vienmēr, bet ar savu izvēlību vīriešos, esmu iemīlējusies pirmo reizi un pirmo reizi redzu virietī to,ko gribēju redzēt jau sen, tikai tādu nebija. Mīlu, varu to beidzot droši teikt, bet nu vai ziniet.. es nezinu. Negribu tā dzivot,bet aiziet arī nevaru. šaujies vai nost.
15.08.2013 09:25 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
manuprāt, tas ir tieši atkarīgs no cilvēkiem. manai bijušajai kolēģei vīrs ir jūrnieks, kapteiņa 1. palīgs, 4 meneši jūrā, 4 mēneši mājās. bet viņai patīk - viņa saka, ka viņai patīk padzīvoties vienai, pabaudīt to laiku, veltīt sev, bet, kad vīrs mājās, tad viņs viņu lutina, abui paspējuši sailgoties un bauda tos 4 mēnešus. viņa saka, ka, ja dzīvotu parastu ikdienas dzīvi, viņa tā nevarētu izturēt un sen jau būtu šķīrušies. bet tagad ģimene dzīvo pārticībā, visiem labi un tā. vienīgi, kad bērni, tad gan grūtak, jo nav kas palīdz un nav kas palīdz audzināt.
15.08.2013 09:26 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
No naivuma gan vajadzētu tikt vaļā, jo ātrāk, jo labāk. Pat ja jums būs cits modelis un viņam nekad nebūs cita sieviete. Vienkārši tīri sevis dēļ. Jo ātrāk tiksi vaļā no ilūzijām, jo vairāk savu nervu sistēmu pasaudzēsi.
15.08.2013 09:28 |
 
Reitings 291
Reģ: 13.07.2013
Kordelia, ne pirmais jūrnieks draugu lokā un tas, cik dikti jūra 'samaitā' es zinu, tomēr gribas ticēt tam labajam,jo mans vīrietis taču nav tāds kā visi citi, kas ir atkal sevis mānīšana. Gribas ticēt tam labajam uz pasaules, lai gan nekad nēesmu ticējusi nevienam virietim.
15.08.2013 09:33 |
 
Reitings 7
Reģ: 20.10.2012
Man vēl jāgaida 1-2 mēneši, varbūt drusku ātrāk būs atpakaļ. Ne uz vienu randiņu neesmu bijusi ar citu. 3-5 mēneši ir normāli vēl, ja būtu 8, tad gan nojūgtos. Šo pašu var attiecināt arī uz mani
bet viņai patīk - viņa saka, ka viņai patīk padzīvoties vienai, pabaudīt to laiku, veltīt sev,
Tikai man ir tā, ka mēs pirms tam tikāmies 3x. Jo viņš no citas, es no citas pilsētas.
15.08.2013 10:01 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Zinu pārus kuri tā dzīvo. Sanāk galējības: kad jūrā tad ļoti noilgojās, kad visu laiku mājās (sieva nestrādā) tad katru dienu kopā rīvējoties sāk viens otram uz nerviem kāpt, beigās jau nevar sagaidīt kad ies nākamajā reisā.
Tie garie brīvie mēneši nekāk par labu. Bieži vein sākas vandīšanās pa draugiem un dzerstīšanās.
Un seksam arī tas nenāk par labu prombūtnes mēneši ( ja nu vienīgi regulāri dročīties ).

Nezinu kādus mierinājmus var teikt, bet ģimenes dzīvei nekas labs tas nav. Es nevarētu būt prom tik svarīgos brīžos kā aprūpe, audzināšana un saskare ar bērniem.
15.08.2013 10:02 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu jums var izveidoties ļoti labas attiecības un ģimene ar dažiem ļoti svārīgiem nosacījumiem - tev ir jābūt pašpietiekamai un jābūt savām interesēm, vēlams hobijiem, kas aizrauj. tā kā, domājams, viņš nopelna pietiekami, tu varētu kādu no tiem realizēt. ir cilvēki, kuri bez otras pusītes dzīvot nevar, bet citi atkal labāk sadzīvo, ja retāk viens otru redz, jo vai nu tā ir vnk nesadzīvošana vai katram vajag savu brīvo telpu.

tam vīrietim arī ir jūtas pret tevi? nu vismaz kas vairāk kā vnk patikšana?

vispār viņiem arī nav viegli, jo reti kura sieviete uz ko tādu parakstīsies.
15.08.2013 10:06 |
 
Reitings 291
Reģ: 13.07.2013
Galīgā pakaļā.
Sany, protams,ka mīl. :)
15.08.2013 10:09 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
Mans vecaisteevs bij juurnieks,kad appreceejaas ar manu vecmammu. Vinja saka,ka saakumaa gruuti, bet peec tam jau pierada,kad atgriezaas, tad tie meeneshi kopaa bij superigi. Vnk jaaizsleedz no galvas domas par kraapshanu,maukaam utt... Vinjiem jau 45 gadi,kaa kopaa:) un gan jau tavs puisis nebuus visu muuzhu juurnieks, pabraukaas, varbuut nomainiis profesiju. kas zin..
15.08.2013 10:16 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
zinu vienu, kas ir tieši laimīga ar tādu scenāriju, tikko noriebjas, ka draugs pārāk daudz seksu prasa, tā var sūtīt viņu jūrā :D man šķiet, tāds variants der sievietēm - vienpatēm, kuras tieši apgrūtina situācija, ja otrs visu laiku blakus.
15.08.2013 10:23 |
 
Reitings 7
Reģ: 20.10.2012
Šarlote tieši tapēc arī izvēlējos jūrnieku, paskraidīju apkārt un visu sapratu.
15.08.2013 10:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits