Bijušās sievas apciemojums

 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Burtiski pirms dažām minūtēm saņēmu zvanu no savas bijušās sievas, ka viņa šovakar vēloties ierasties pie manis un paņemt pāris lietu, kas palikušas manās mājās. Nemaz nezinu, kā izturēties, jo šķiršanās process nebija tas patīkamākais.
Ir jau palikušas te dažas fotogrāfijas albumā no tiem laikiem, kad vēl nebija digitālo kameru. Tās viņa gribot paņemt.
Dīvaini šķiet tas, ka pēc tik ilga laika viņa atcerējusies tādu sīkumu. Bija vispār savādi dzirdēt viņas balsi atkal.
Vai jums izdevies saglabāt labas attiecības ar šķirtajiem vīriem un bijušajiem draugiem?
Gaidu ciemiņu.
20.07.2013 20:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pēc tekstiem un attieksmes šeit forumā gan izskatās tieši pretēji...
08.08.2013 00:40 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
ja jau patīk cilvēki,tad kāpēc tev ir bijusī sieva,nevis sieva? kur humanisms šajā brīdī pazūd?
08.08.2013 00:42 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Kāds sakars humānismam ar neveiksmīgu laulības dzīvi? Neesmu jau kaut kāds ortodoksālais katolis, kuram liegts šķirt laulību.
08.08.2013 00:44 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
arī katoļi šķirās
08.08.2013 00:50 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Margo - man jau sen likās, ka Privātskolotājs (KL) pameta to skolnieci nevis tādēļ, ka viņa dalījās pārdomās ar foruma dalībniekiem, bet tādēļ, ka vienkārši viņam viņa nepatika - vienīgais, ka varēja to tā arī pateikt - Tu, man zini, kā sieviete nesimpatizē (iespējams arī esi par jaunu un nepieredzējušu, pārāk maz pelni (ja vispār pelni :D) utt.) Bet tam laikam vajag spēju būt atklātam pret sevi un citiem -kas KL, kā zināms, nepiemīt!
08.08.2013 07:33 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
ne pa tēmu, bet
Es lasu un brīnos. Klusajam smaidam, valoda labāka, gramatiski pareizāka, par manu, domas skaistos teikumos izteiktas, teksts sakarīgs, prieks lasīt. Kur, Jūs ,atrodat problēmas? Tad, jau drīzāk, daktera izteikumus var uztvert kā muļķību bārstīšanu.
Pietam, cilvēkam ir tiesības izteikt savu viedokli par visam sev vēlamajām tēmām :)

Bet tagad pa tēmu
Domāju, ka sieva, vai nu kavējas atmiņās par jūsu kopā pavadīto laiku un vēlas atkal satuvināties. Vai viņa ir vienkārši dīvaina.
Kāpēc viņa uzvedās kā laulības laikā>? Iespējams, cilvēks nav mainījies, vai sadomājies, ka tu ieraugot viņu kritīsi ceļos un lūgsi piedošanu, bet ar tādu attieksmi, nokaitināji un nāca atkal viss neizrunātais uz āru.
08.08.2013 07:57 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
āaa tagad arī es sapratu, kas ir Klusais smaids un kas atklāja, kas viņš tāds ir :)
nu labi, tas tā :D
es domāju, ka tas nav tāpat vien. varbūt viņa tomēr tevi grib atpakaļ vai arī viņai no tevis ir kaut kas vajadzīgs - materiāli vai savādāk.
08.08.2013 08:08 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Paldies, Navigator!

Sany, materiāli viņai no manis diez vai kas varētu būt nepieciešams, savukārt atjaunot bijušās attiecības - nesaprotu, kādēļ viņa neizturējās cienīgi pret mani laulības laikā; manuprāt, ir muļķīgi pašam tīši kaut ko sabojāt, bet pēc tam mēģināt labot. Apzinos, ka arī es nebiju ideāls, tomēr uzskatu, ka vismaz 85% vainas par mūsu laulības izjukšana jāuzņemas manai bijušajai sievai.
08.08.2013 08:22 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Margo iedzer chill pill,tak tur bāba slēpjas aiz tā profila :D
08.08.2013 08:37 |
 
Reitings 202
Reģ: 31.01.2013
...kārtējais Cosmo homīša palags... palags pusaudžu vecuma meitenes līmenī "Ai, meitenes, pie manis drīz atbrauks bijušais, wīī, trakiņi..." un to raksta VĪRIETIS :D
Apbrīnoju kā dažas var nepamanīt ka viss, ko vien šis homītis te murgo, ir viens liels samurgojums. Vēl dod padomus.
Katrā diskusijā viņš norāda cik esat stulbas un ar zemu inetelektu, bet viņš pārgudrs, bet dažas sajūsmā kaifo un sit plaukstas... un diskutē ar viņu par ieaugušajiem matiņiem.
Varbūt labāk man tā nerakstīt un nesmieties par garīgi slimu, vientuļu cilvēku, kuram ir personības dalīšanās - skolniecīte, privātskolotājs... tik slimi...
08.08.2013 08:56 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Al Capone, es domāju, ka Tevis rakstītais lieliski parāda Tavu kultūras un inteliģences līmeni. Starp citu, ja Tu savā leksikā ieļautu vēl vairāk personīgu apvainojumus vai pat necenzētas frāzes, tas manu smaidu par Tevi darītu vēl platāku un sirsnīgāku.
08.08.2013 09:05 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Klusais smaids- nu ja ne materiāli, bet savādāka palīdzība kā no vīrieša rokas varbūt ir vajadzīga.
Varētu padomāt, ka tu, šeit atrodoties, nezini, ka cilvēki izšķiras un tad sāk domāt, ka grib to cilvēku atpakaļ. Arī man tā ir šķitis. Bet tikko kā atkal ielaidos ar to cilvēku, tā atkal sapratu to pašu ko iepriekšējā reizē. Vienkārši cilvēkiem piemīt tomēr tā brīnišķīgā īpašība, kas laikam reizēm nav tik brīnišķīga, ka ar laiku aizmirstas viss sliktais un ļaunais, bet paliek atmiņā tikai labais. Ja viņai daudz kas besīja to, ko tu dari/nedari, arī viņai tas šķita nepieņemami un tāpēc arī zāģēja un pārmeta. Protams, nav labi ne tā, ne tā. Ir tomēr robeža līdz kurai var iet.
08.08.2013 09:47 |
 
Reitings 202
Reģ: 31.01.2013
Tevis rakstītais lieliski parāda Tavu kultūras un inteliģences līmeni

.. nu ja, inteliģenti vīrieši jau to vien dara kā "sēž" Cosmo un veido profilus , kur tēlo skolnieces, diskutē par mēnešreizēm un ieaugušajiem matiņiem,kartā otrajā teikumā norāda cik pārējām ir zems īmenis, bet tev augsts, inteliģences kalna gals :D
Kāds vēl kultūras līmenis, runājot ar tevi ! ? Pff... nevaru tevi diemžēl nosaukt savādāk kā par homīti. Ar cilvēkiem, kuri manī raisa kaut nelielu cieņu, es tā nerunāju.
tas manu smaidu par Tevi darītu vēl platāku un sirsnīgāku.

Par ko tu smaidi ? Par to, ka tev vispār nav dzīves ?
08.08.2013 09:50 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Al Capone +++ Tu pateici ļoti precīzi - manas sajūtas ir tādas pašas.Skaidrs, ka šim homīti noteikti uzjautrina visāda rakstura atbildes un reakcijas viņa virzienā un viņš tāpat kā Sandis Kiops ir gatavs sevi vislielākā tizleņa lomā nolikt-ka tikai viņam pievērstu uzmanību. Tas viņam arī izdodas. Tomēr par kādu cenu...
08.08.2013 10:00 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Ja var ticēt Al Capone vārdiem, tad šī perona mani neciena, tajā pat laikā izvērš intensīvu diskusiju. Cilvēki jau mēdz būt dažādi, tomēr es parasti ignorēju tos, kuri manī neraisa simpātijas.
Nekad neesmu sacījis, ka visiem būtu "zems līmenis" - nav nepieciešams izdomāt neesošas lietas. Esmu rakstījis, ka vairumu cilvēku uzskatu par visai neattapīgiem, taču noteikti ne visus.
Par ko smaidu? Ka Al Capone savā, acīmredzot, ne visai plašajā pasaules skatījumā pat nepieļauj domu, ka varētu būt kļūdījusies. Jā, manuprāt, ar pārlieku inteliģenci nesabojātajām personībām tas ir ļoti raksturīgi - būs nesatricināmām par savu uzskatu pareizību. Pats ironiskākais, manuprāt, šajā situācijā ir apstāklis, ka ar manu dzīvi viss ir labākajā kārtībā - man tāda ne tikai piemīt, bet uzdrošinos apgalvot, ka visai kvalitatīva. Lūk, par Al Capone inteliģenci, nespēju palūkoties kritiski uz savu viedokli un šīs situācijas ironiju arī smaidu.
08.08.2013 10:06 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Kurš gan sunim asti cels, ja ne pats!?
08.08.2013 10:15 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
KS, čau!
Skatos, Tev rītiņš vētraini iesācies.

Klau, tā kā Tavs viedoklis vienmēr ir kā zibens no skaidrām debesīm, kas, manuprāt, nav slikti, tad šo to Tev uzjautāšu.

Kā saprotu, tad Tu esi vecumā ap 30. Vai Tev ir bērni? Vai vēlies bērnus?

Kad saņemšu atbildi, tad varēšu turpināt savu domu.
08.08.2013 10:21 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
...viņš tāpat kā Sandis Kiops ir gatavs sevi vislielākā tizleņa lomā nolikt-ka tikai viņam pievērstu uzmanību.

Nē, dāmas, šādā lomā jūs nostādāt pašas sevi, rakstot bezspēcīgus personīgos apvainojumus un savu subjektīvo viedokli nostādot augstāk par realitāti - tas mani patiešām uzjautrina.

Tas viņam arī izdodas. Tomēr par kādu cenu...

Patiešām par kādu cenu - labi pavadītu laiku, kuru es tāpat slinkotu šajā darbā, ļoti interesantām privātām sarakstēm un jautrību, kuru man sniedz dažādu kritizētāju viedokļi. Noteikti es daudz gardāk smejos par jums, nekā jūs - par mani. Kādēļ? Jo es zinu, kāds esmu un kāda ir mana dzīve, savukārt jūs tikai mēģināt sev iestāstīt, ka jūsu viedoklis ir pareizs - tas tiešām ir uzjautrinoši.

Manuprāt, uz neinteliģentiem cilvēkiem nav vērts apvainoties.
08.08.2013 10:26 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
rakstot bezspēcīgus personīgos apvainojumus un savu subjektīvo viedokli nostādot augstāk par realitāti
Tu dari pilnīgi to pašu.
08.08.2013 10:30 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
c_berry, šo jautājumu esmu iztirzājis vairākkārt - jā, esmu nesen pārkāpis 30 gadu slieksni, šobrīd mana dzīve vairāk pakārtota darbam, nosprausto mērķu sasniegšanai. Nevarētu sacīt, ka esmu izjutis neprātīgu kāri pēc bērniem, tomēr, ja šobrīd izveidotos nopietnas, stabilas attiecības, tad nākotnē, domāju, vēlētos veidot ģimeni, taču neko negribētu sasteigt.
08.08.2013 10:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits