Bijušās sievas apciemojums

 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Burtiski pirms dažām minūtēm saņēmu zvanu no savas bijušās sievas, ka viņa šovakar vēloties ierasties pie manis un paņemt pāris lietu, kas palikušas manās mājās. Nemaz nezinu, kā izturēties, jo šķiršanās process nebija tas patīkamākais.
Ir jau palikušas te dažas fotogrāfijas albumā no tiem laikiem, kad vēl nebija digitālo kameru. Tās viņa gribot paņemt.
Dīvaini šķiet tas, ka pēc tik ilga laika viņa atcerējusies tādu sīkumu. Bija vispār savādi dzirdēt viņas balsi atkal.
Vai jums izdevies saglabāt labas attiecības ar šķirtajiem vīriem un bijušajiem draugiem?
Gaidu ciemiņu.
20.07.2013 20:14 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Vai tajās fotogrāfijās esi arī tu?
20.07.2013 22:03 |
 
Reitings 123
Reģ: 01.12.2010
dzozefine :-D labs Nu galvenais esi pratīgs par detaļām, ko atklāsi forumā pēc Jūsu tikšanās, kā to darīja Tava studente/dzozefinemācekle. Citādi bijusī sieva vēl atņemt tev šo profilu un pēcāk sērfos te  

++++++
Ta sasmejos!!!
20.07.2013 22:28 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Dažas foruma dalībnieces noteikti cer, ka aprakstīšu te karstas mīlas ainas ar savu bijušo sievu, taču diemžēl mūsu tikšanās noritēja daudz ordinārākā gaisotnē. Viņa atbrauca pie manis, atvainojās, ka traucē. Aicināju viņu mājā. Tad viņa jautāja, vai esmu atradis tās fotogrāfijas. Atbildēju, ka, ja viņai tās nepieciešamas, tad lai pati meklē, un parādīju lielo kartona kasti ar visiem albumiem un diskiem. Saprotams, ka viņa uzreiz sāka pārmest, cik esmu nekārtīgs, neesmu viņai jau atlasījis nepieciešamo. Tas viss man atgādināja bijušo laulības dzīvi.
20.07.2013 22:32 |
 
Reitings 123
Reģ: 01.12.2010
Ha, mes noteikti to ceram... :-D
20.07.2013 22:42 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Kā uzskatāt, vai tas ir kas slēpjams vai nosodāms, ja vakaros aizgāju ar meiteni, ar kuru kopā studēju, uz vakariņām un sazvanījos? Protams, man patika dejot arī ar citām meitenēm, ne tikai sievu. Arī darbā paflirtēju ar kolēģēm, dažreiz pēc ballītēm vedu viņas mājup, ja bija par daudz iedzērušas. Sievai tas viss nepatika; viņa uzskatīja, ka krāpju viņu. Kad atstāju savu datoru un pēc tam paskatījos noteikumu vēsturē, redzēju, ka viņa ir to lietojusi, acīmredzot, pārbaudījusi manu elektronisko pastu un Skype sarakstes. Protams, kad pajautāju, viņa visu noliedza. Mēs abi gan bijām jauni, tāpēc varbūt viņa to visu uztvēra pārlieku saasināti. Viss, pietiek! No kļūdām esmu mācījies.
20.07.2013 22:53 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Dzozefīne - es arī TĀĀĀ sasmējos - nu, super humora izjūta ar glanci! Es nevaru!!! :D

Klusajam smaidam - nu, varēji atlasīt tās bildes - vai arī vismaz strupi neatbildēt , ka lai lasa pati! Tas man ar' atgādina kaut ko nelabu - tik nevaru atcerēties, ko.....
20.07.2013 22:54 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Klusajam smaidam - man ar' patīk paflirtēt ar' citiem vīriešiem, un pat ļoti dažs labs patīk - es nezinu, ko domāt par sevi un vīram to nesaku.... Agrāk es šitādas lietas nosodīju, bet , kad pati esmu situācijā - nezinu....
bet var saprast sievu....viņa nav par sevi tik pārliecināta - tādēļ arī grizsirdīga. Kaut gan Dievs nevienu cilvēku nav radījis, kā otra īpašumu....
20.07.2013 22:59 |
 
Reitings 123
Reģ: 01.12.2010
Ai...kaut kadi slima suna murgi kartejo reizi..
20.07.2013 23:01 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Ooshi!, kādēļ tad lasi?
20.07.2013 23:12 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Vislabākais ir tas,ka nodirsa te mazgadīgo skolnieci,kas visu sīki, smalki izstās'tija,tagad kko pats par savu dzīvi te sīkumos kvekšķ. Vien atšķirība tāda,ka smalkākā veidā :D :D :D
20.07.2013 23:15 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
No vienas puses var piekrist Ooshi!, bet no otras puses, ļoti interesants domas izklāsts un bagāta valoda. Liela bauda ir lasīt tos gramatiski pareizos teikumus un perfekto interpunkciju, vismaz to derātu pamācīties no Klusā smaida kaut vai tai pašai Ooshi!.
20.07.2013 23:16 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Vjeta teorēma Ja parasti tiek novērots komatu trūkums,tad šeit var dažubrīdi novērot komatu pārpilnību. :)
20.07.2013 23:19 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Atklāti sakot - mani ar' interesē tikai viens - kad Tu piezvanīsi beidzot savai 19 gadīgajai skolniecei un izlīgsi ar viņu (viņa tomēr Tevi ļoti augstu vērtēja). un par to pastāstīsi labprātīgi mums!!! Nu, lūuuuudzu!!!!! ;)
20.07.2013 23:20 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Agate,kāpēc tāda līšana citu cilvēku savstarpējās attiecībās un jūtama tāda zināma ņirgāšanās?
20.07.2013 23:21 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
jā, man ir ļoti labas attiecības ar bijušo vīru. Redzamies gan ļpti reti, jo nav vajadzības, bet sazvanāmies bieži - dodam arī viens otram attiecību padomus un atbalstām darbos. dažreiz man ir žēl, ka mums nav kopīgu bērnu...
20.07.2013 23:23 |
 
Reitings 893
Reģ: 13.06.2013
Vislabākais ir tas,ka nodirsa te mazgadīgo skolnieci,kas visu sīki, smalki izstās'tija,tagad kko pats par savu dzīvi te sīkumos kvekšķ.


Atvainojiet, nekur nemanu, ka būtu publiski iztirzājis kaut ko no savas intīmās dzīves - tur, manuprāt, arī ir atšķirība starp mani un to "skolnieci"!

Paldies, Vjeta teorēma! Starp citu, interesants vārds. :)
20.07.2013 23:23 |
 
Reitings 123
Reģ: 01.12.2010
Protams, pieturzīmju brigāde sarosījās...
Nu nezinu, man tas vienalga šķiet dīvaini...no sākuma tā ir skolniece..pēc tam jau viņas privātskolotājs...lai arī cik baudāms butu šis murgojums, tas nav normāli...
20.07.2013 23:24 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Un ko viņa tik intīmu pateica,es vismaz neko neatceros. Atšķirība starp tevi un skolnieci ir tikai gramatikā un vecumā,bet tu izliec šeit savu privāto dzīvi tāpat,kā to darīja viņa.
20.07.2013 23:25 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Kā uzskatāt, vai tas ir kas slēpjams vai nosodāms, ja vakaros aizgāju ar meiteni, ar kuru kopā studēju, uz vakariņām un sazvanījos?


Galvenais ir iemesls kāpēc aizgāji, vai tas bija pa kluso nesakot sievai? Vai Tu uzaicināji? Vai tas notiek bieži? utt. Un vai tā sazināšanās ir normas robežās. Ja dāvini viņai ziedu klēpi, tad tas īsti normāli nav. Ja katreiz brauc glābt meiteni, kad viņa ir salijusi - arī īsti normāli nav. Ja sazvanies vairākas reizes dienā, katru dienu - tas arī man nešķiet īsti pareizi. Jā, ja tā bija nejauša satikšanās un pēcāk pasēdēšana, tad varbūt tas vēl ir ok. Bet tā pārmērīgā čatošana un sazvanīšanās - tur ne tikai sieva nodomātu, ka Tev šī meitene vairāk interesē, nekā esošā attiecības. Izklausās, ka tā vien raujies būt citu meiteņu sabiedrībā.

Protams, man patika dejot arī ar citām meitenēm, ne tikai sievu.


Man patīk dejot ar citiem puišiem, ne tikai ar draugu (ak, ja viņš vispār dejotu!) Bet, ja visa ballītes garumā, Tu dejo ar citām, bet ne ar sievu - nav brīnums, ka viņa dusmojās.

Arī darbā paflirtēju ar kolēģēm, dažreiz pēc ballītēm vedu viņas mājup, ja bija par daudz iedzērušas.


Ja pēc flirta aizejot mājās jūties sliktāk nekā tajā kompānijā, tad secini pats.... Pie tam, ja Tu šāda iemesla dēļ ilgāk paliec darbā - tad sievai tik tiešām rodas sajūta, ka Tu laid pa kreisi. Un tam seko šis:

Kad atstāju savu datoru un pēc tam paskatījos noteikumu vēsturē, redzēju, ka viņa ir to lietojusi, acīmredzot, pārbaudījusi manu elektronisko pastu un Skype sarakstes.


Tīri intereses pēc - kā var redzēs skype vēsturi, ko sieva ir skatījusies jeb lasījusi? Kā vēsture jeb "last conversation" parādās tikai tad, ja esi ko rakstījis, nevis tikai lasījis pirms divām dienām esošo sarunu. Ne tā?

Nu ja viņa ir skatījusies interneta "Vēsturi" , tad jau viņai ir bijusi kāda aizdoma, ka Tu viņu krāp. Varbūt mainījās tava uzvedība mājās, mazāk pievērsi uzmanību, izvairījies utt? Bez iemesla nekas tāds parasti nenotiek. Bet pēc visa šī komentāra, pat meitene, kur nebūtu Tava sieva, sāktu okšķerēt - vai Tev nav uzradusies jau dūdiņa.
20.07.2013 23:25 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Ooshi!, zini, arī prasme salikt vai nesalikt pieturzīmes tomēr kaut ko liecina par cilvēku.
20.07.2013 23:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits