Vīrieši - stāv vai sēž? :D

 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Lai arī noteikti kādai šī diskusija izraisīs smieklus un liksies vienkārši - WTF?
Bet man ir jautājums - Jūsu vīrieši (draugi/vīri/brāļi/tēvi utt) čurā stāvot kājās vai arī sēžot uz poda esot mājās vai ciemos?
Sabiedriskās vietās, protams, stāvus - tas ir vairāk kā skaidrs.


Jautāju, jo šovakar pie mums bija pikniks, visi sēdējām ārā un, protams, mūsu WC apmeklēja visi. Viens no draugiem atļāvās čurāt kājās. Man tas liekas pretīgi, jo viss tiek apšļakstīts un nosmērēts. Lai arī to darot nevar redzēt, kur tas viss aiziet, bet tās šļakatas tāpat trāpa uz poda malas, poda bunduļa, sienām.
Protams, es tam vīrietim aizrādīju un pateicu, ka tas nav pieklājīgi un, lai vairs tā nedara. Viņš totāli apvainojās un pateica, kas viņš kāda meitene vai?!

Mani visi tuvie vīrieši to dara sēžot un vispār vācieši lielākā daļa čurā sēžot uz poda.
13.07.2013 23:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Elīna Zālīte Nē es nesaku ka visiem ir jādara vienādi, lai jau sēž, bet kas man nevar būt savs viedoklis ar. Un tas kā autore runā par to ka lugusi lai vīrietis sēž nevis stāv kā bija pieradis nokārtoties, tā ganlikās kā uzspiezšana. Protams ja vīrietis pats to izvēlas tad jau kāda starpība , bet ir ar gana sievietes kuras to grip uzspiež vīrietim jo lūk nepatīk pacelts vāks vai ka kur nolaists garām vai nes kādi vel iemesli. Es runāju par tādiem variantiem.

Un es nemaz nemeiģināju kādam uzbraukt, ja tu to tā uztvēri tad atvaino.
14.07.2013 14:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Dumb phone
*tā gan likās kā uzspiešana. Protams ja vīrietis pats to izvēlas tad jau kāda starpība , bet ir ar gana sievietes kuras to grib uzspiest vīrietim jo lūk nepatīk ka atstāts pacelts vāks vai ka kur nolaistīts garām vai nez kādi vel iemesli. Es runāju par tādiem variantiem.
14.07.2013 15:03 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Missjoker,

Es speciāli nemineju nevienas litotājas niku. Es to vispārināti saku, par maniem novērojumiem šaja forumā :) un tiešām neņemu pie sirds nevienu komentaru.

Pīsiņš :)
14.07.2013 15:20 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
smiekliga diskusija. domaju, ka abas curasanas frontes bus pa dalibniekiem.
14.07.2013 15:39 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Es pieņemu,ka nehigiēniski tādā ziņā, ka penis gar brilles un poda iekšpusi sitas

Nekas nesitas. Tā pat, kā čurājot stāvus, tas tiek ar pirkstiem piekoreģēts - šajā gadījumā virzienā uz leju.

Tām, kas uztraucas, ka smelsies ūdenī.... hhaha. Pirmkārt, līdz ūdenim ir tālu. Otrkārt, tā vieta, kur sākas loceklis ir virs poda līmeņa. Lai tur rastos problēmas ir jābūt milzīgam krānam.

Es nezinu nevienu vīrieti kurš čurātu sēdus.

Apbrīnojami. Es savukārt nezinu nevinu, par kuru es konkrēti varētu apgalvot, kā viņš mājās to lietu dara (neesmu bijis vienā telpā un neesmu arī prasījis). Es brīnos kā Jūs uzzinat visu šo informāciju?!

Beidziet pieminēt sabiedriskas vietas, kur ir pisuāri. Tas ir pavisam savādāk, jo tur 1) nevēlas sēdēt uz apšaubāmas brilles. 2) Ir daudz grūtāk novilkt bikses/džinsus/siksnu nekā tos mājas šortus. 3.) Nav jāataisa vairs nevienas durvis un aŗī pisuāru atrašanās vieta, parasti, ir tuvāk izejas durvīm.
14.07.2013 16:01 |
 
Reitings 314
Reģ: 18.12.2012
Piekrītu šim
man personigi vienalga, ka cura virietis, vispar kaa cura jebkurs, jo, kas notiek wc, tas tur ari paliek, kaut simfoniju dzied ar dirsu, pat, ja viss dzirdams blakus telpa, ta ir katra cilveka privata vieta, lai dara, ko grib, lai kaka uz rokam kaut vai ielauzties cilveka wc darbiba man liekas tragiski, beigas vel domatu, ka tikai nav kada kamera kaut kur paslepta. galvenais, lai aiz sevis notira un atstaj kartigu vietu.


Autorei, vēlētos uzjautāt, kā viņa justos, ja pēc tualetes apmeklējuma draugu mājās viņu pie tualetes durvīm gaidītu saimniece un norātu par "nepareizu" tualetes apmeklējumu? Tā ir pārāk intīma lieta, lai mācītu vai aizrādītu svešam cilvēkam!

Kubietei, Tu taču esi "ūnikums"!!! Kā Tu vēl spēj pilnvērtīgi funkcionēt starp savu haotiskumu, neloģiskumu un stereotipiem!? Retorisks jautājums.
14.07.2013 16:07 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Te tiešām daudzām neaiziet,ka runa ir tikai par to, kā to dara mājās un ciemos pie draugiem/ģimenes/radiem.
Neuzskatu, ka tie vīrieši uz cūkas, kas to dara stāvus. Vienkārši, manuprāt, higēniskāk ir sēdus.
Tās ir manas domas un viss. Manis pēc kaut vai to uz galvas stāvot dara. Es tikai gribēju painteresēties, jo biju iedomājusies savādāk. Bet manas mājas ir manas mājas un kā gribu tā es šeit daru. Nevajag līst manā privātajā dzīvē. Šeit tiešām tagad tendence visās diskusijās ielīst katras autores privātajā dzīvē.
14.07.2013 16:09 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Pārsteidzoši, ka lielākā daļa zin kā kurš vīrietis nokārtojas. Tualetē līdzi sekojat? Viņš durvis ciet netaisa? Vai arī tā ir tāda parasta saruna pie brokastīm: ''dārgais, kādā pozā tu šodien čurāji?''. Es, piemēram, nezinu kādā pozā mans vīrietis čurā un mani tas neinteresē. Lai stāv kaut uz galvas, ja viņam tā ir ērtāk, galvenais, lai atstāj tīrību pēc sevis.
14.07.2013 16:12 |
 
Reitings 623
Reģ: 26.01.2013
es domaju tie viriesi ,kas čūrā sēdus ir geji, jo da logiski, ka visi stavot dara, tas jau pašsaprotmi
14.07.2013 16:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nevajag līst manā privātajā dzīvē. Šeit tiešām tagad tendence visās diskusijās ielīst katras autores privātajā dzīvē.


Es atvainojos, bet kura tad izveidoja šo diskusiju par savu privāto pieredzi? Loģiski ka cilvēkiem būs interese par tēmu ar kuru katru dienu nesaskaras, un gribēs to izzināt.
14.07.2013 16:18 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Liene, godīgi varu teikt, ja man tiešām kāds aizrādītu ka kaut ko nepareizi (viņiem nepieņemami) daru viņu mājās es to respektētu. Man vecāki ir iemācījuši to, ko nozīmē būt ciemos un justies kā ciemos nevis brīvi darīt, kā gribu.


Yēē.. esmu kopā ar geju :D ko vēl izdomāsiet? :D
14.07.2013 16:20 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
missjoker, es pateicu tikai vienu lietu no savas privātās dzīves. Es nelūdzu nevienai,lai sāk stāstīt kāds ir mans vīrietis, kāds ir mans brālis utt. Domu Jūs visas sapratāt ko es ar to gribēju teikt.
14.07.2013 16:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Daudzi te smejas par vīriešiem, kas nečurā stāvus. Austrumos, piemēram, smīkņā par eiropas podiem, jo uzskata, ka tie ir piemēroti veciem cilvēkiem, kam grūti pietupties :)
14.07.2013 16:22 |
 
Reitings 1492
Reģ: 14.04.2013
Apbrīnojami, aizrāda par higiēnu, ētiskumu, pieklājību, bet pati paprasa, kā cilvēks tikko pačurājis (!!) :D , un vēl tēvu, brāli, citus radus iztaujā vai novēro. :D Un pārējās raksta, kā viņu vīriešu kārtas tuvie kārto darīšanas. :D No sērijas stulbs un vēl stulbāks. :D
14.07.2013 16:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bet tā nopietni runājot, ja pie kāda būtu es ciemos un man ko šādu aizrādītu tad es goda vārds tur vairs komfortabli nevarētu justies un atgriesties ar nevēlētos. Jo tad tiešām būtu sajūta ka esmu atnākusi ciemos pie cilvēkiem kas skatās uz pirkstu galiem visu laiku un tik gaida kā ko aizrādīt. Vienīgais kā es to spētu vel pieņemt ja šādu informāciju uzreiz visiem ciemiņiem paziņotu skaļi un kamēr visi kopā jo tad nevienam īsti nebūtu neerti un par to varētu ar mazliet pasmieties, bet tā atsevišķi ka to pasaka būtu ļoti nepieklājīgi ar no nama mātes puses.
14.07.2013 16:25 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Neviens no man zināmajiem vīriešiem nečurā sēdus. Agrāk man arī interesēja šis jautājums, tāpēc pajautāju. Viens atbildēja, ka čurā sēdus tikai tad kad nevar nostāvēt - krietni par daudz iedzerot. :D Bet tas tā humoram.

Ja uzzinātu, ka mans vīrietis čurā sēdus justos ļoti jocīgi. Kaut kā ļoti nevīrišķīgi. Protams var būt izņēmumi, ja ir veselības problēmas u.t.t.
Uzskatu, ka vecākiem ir pienākums ieaudzināt saviem bērniem , ja tā var teikt, ''čurāšanas prasmes''. Tā tomēr ir lieta, kas netieši palīdz apzināties savu dzimumu.
Un ja par higiēniskumu.. ne vella tur nekas higiēniskāks nav. Viss atkarīgs no tā, cik vīrietis ir tīrīgs.

Brīnos par autores nepieklājību un uzdrīkstēšanos aizrādīt savam viesim par tādu intīmu lietu. Ir tikai pašsaprotami, ka viņš apvainojās. Viņa vietā vairs pie tevis nenāktu.
Lai atrisinātu problēmu nākošreiz vienkārši pieliec zīmīti, : lūdzu ievērot tīrību. Vai kaut ko tml.
14.07.2013 16:29 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Endy*, bet šai forumā ir jāņem vērā tas ka ja uzraksti ko tad ir jāsastopas ar nepatīkamiem komentāriem un papildus jautājumiem. Ne vienmēr tie komentāri ir domāti lai aizskartu, bet vienkārši lai pasmietos tā pat. Neņem visu pie sirds, katrs cilvēks dara kā grib un māk.
14.07.2013 16:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Zelta black
Ja uzzinātu, ka mans vīrietis čurā sēdus justos ļoti jocīgi. Kaut kā ļoti nevīrišķīgi. Protams var būt izņēmumi, ja ir veselības problēmas u.t.t.


+++
14.07.2013 16:33 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 18.03.2010
protams ka stavus.. pacel brilli un miizh :d
14.07.2013 16:34 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Vai nav vienalga kā es esmu uzzinājusi ka pāris no tuvākajiem cilvēkiem to dara sēdus? :D
14.07.2013 16:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits