Belara

 
Reitings 126
Reģ: 31.03.2013
Sveikas.
Noteikti šāda diskusija ir bijusi, bet vēlētos ''atjaunotu'' informāciju un pieredzi par Belara.
Vēlētos jautāt meitenēm, kas lieto Belara-
Vai šīs tabletes lietojot palielinās svars? rodas ceolīts? ir novērojamas garastāvokļu maiņas? palielinās krūtis? utt...un jā, instrukciju esmu izlasijusi!

Zinu, ka katrai šīs blaknes izpaužas individuāli, bet nu vēlos dzirdēt Jūsu pieredzi! :)
22.06.2013 16:20 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.06.2015
Pati Belaru lietoju jau vairāk kā gadu. Sākumā arī bija smērēšanās, mēnešreizes nebija stabilas, BET momentā, jau no pirmās paciņas, man pazuda mēnešreižu sāpes, kādreiz es knapi kājās dēļ viņām(sāpēm) varēju nostāvēt, bet kopš lietoju Belaru man pietiek tikai ar vienu tableti ibumetīna.
Pumpu nav, svars nepalielinājās, sāpju nav, mēnešreizes nostabilējušās, katru mēnesi, vienā un tajā pašā dienā un laikā. :-D Un drošība arī ir, nav bijušas pat nekādas nedrošības sajūtas vai kā tāda.
Bet, protams, katram jau savādāk ķermenis reaģē.
08.06.2015 16:31 |
 
Reitings 3
Reģ: 15.05.2015
Es belara lietoju pirmo pacinu...sajuutas dazaadas.kaajaam veenaam rodas probleemas,saap,asinsvadi redzami paliek..MR bija nedeela,nevis taakaa parasti.slikti nav,bet kungis saacis saapeet..kautkaadas blakusparaadiibas tomeer ir.pumpas ieprieks bija un tagad vel vairak. Stulbums.
20.08.2016 21:54 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Sintaa, pirmàs pakas laikà tik daudz blakusparàdību nevar nemaz izlīst :D vènu problèmas var saasinàties vai paràdīties tikai pèc ilgstoshas lietošanas. Tev jau drīzàk placebo efekts nostràdàjis :D
20.08.2016 22:11 |
 
Reitings 247
Reģ: 14.07.2014
Lietoju jau otro gadu. Tā kā šīs ir manas pirmās tabletes, tad neko daudz nevaru nemaz salīdzināt. Āda ideāla nav un celulīts ir pastiprinājies, bet par pārējo sūdzību nav.
22.08.2016 19:23 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nekad nesapratīšu šo diskusiju jēgu. Kāda starpība kādas blaknes bija kādai citai, ja tas absolūti nekādīgi neietekmē to, kā būs tev? Palasi, cik atšķirīgas ir atbildes. Vienai ir celulīts uzradies, citai nav. Vienai ir slikta dūša, citai nav. Vienai tas, citai šitas. Produktīvas atbildes? :-D
22.08.2016 19:33 |
 
Reitings 45
Reģ: 10.07.2013
Nolietoju Belaru 2gadus lieliski pazuda pumpas,svars bija stabils, nekādu defektu nebija ,mr arī bija lieliskā ritmā. Tagad nesen sāku dzert Sidarellu , bet nejūtos itkā labi nevaru saprast vai manam organismam patīk vai nē. Varbūt kāda vēl Sidarelu un var padalīties?
23.08.2016 13:54 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Es lietoju Belaru vairāk kā gadu. Nekādi blakusefekti nav manīti, svars nav uzaudzis, libido nav pazeminājies utt. Sejas āda tāda pati kā iepriekš, labāka vai sliktāka kļuvusi nav, bet man ar pinnēm nav tik liela problēma, ka būtu jāgaida labāka sejas āda.
23.08.2016 13:57 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.09.2014
Nupat sāku lietot Belara. Jūtos kā parasti. Taču vienu blakus efektu gan gribētos - svara pieaugumu!! :-D:-D Pret to nebūtu nekādu pretenziju!!8-)
01.10.2016 16:34 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.09.2014
Un starp citu: svara pieņemšanās, vēnas, celulīti? jūs to saucat par blakusefektiem, bet patiesībā nejau tabletēs vaina, bet jūsu pašu izmainītais dzīvesveids. Jūs taču nedzeriet viņas tikai mēnesi, tur iet gads citām pat ilgāk, ko jūs domājiet, āda saglabāsies kā vienmēr, kājas,vēnas arī? Vieglāk jau vainot tabletes nevis iedziļināties situācijā...
Ja meitene ap 20.g.v sāk dzert tabletes, atrod puisi, kādu laiku satiekas ir ok, pēc tam izdomā dzīvot kopā, protams vīrietis ir vīrietis - brokastis/pusdienas/vakariņas - ko ta pati neēdīsi nemaz? Lūk dzīve mainās, paradumi arī, līdz ar to organisms, bet jā vainīgas pie tā taču tabletes!!! :D :-D
01.10.2016 16:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits