Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzu kurpes

 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, dāmas!

Mazliet savādāka kurpju diskusija..
Varbūt šī diskusija spēs man palīdzēt!

Man nepieciešamas kurpes kāzām (savām:)) ), taču ne tādas, kā šobrīd vairumā veikalu - ar augstiem papēžiem, platformu, atvērtiem purngaliem.

Jā, man patīk šādas kurpes, taču ne šajā gadījumā.

Uz skaisto dienu man nepieciešamas kurpes ar max. 3cm papēdi! Zems, bet skaists papēdis (ne klucis), aizvērts purngals, var būt no baltas līdz ivory krāsai, vienkāršas. Neiespējamā misija?!:D

Sapratu, ka pašos kāzu salonos nav jēgas skatīties - cenas lielas, modeļi vecmodīgi.

It kā veikalos šobrīd ir plašs gaišo kurpju piedāvājums - taču vidēji ar 8cm papēdi (turklāt vajag, lai papēdis arī ir kurpju krāsā, nevis menls vai brūns), vaļējiem purniem.

Kā pēdējais variants man ir noprikt balerīntipa kurpītes. Tomēr gribētos atrast skaistas, piemērotas kurpes ar mazu papēdīti - tomēr svinīgāka stāja, gaita.

Šajā bildē tikko saliku iespējamos kurpju variantus - katrā ir "kaut kas".
Ideālā gadījumā tās būtu "pelnrušķītes" tipa (tā izlasīju kaut kur internetā:D) laiviņkurpes, matētas.



Ko es vēlos no jums?
Varbūt esiet ko līdzīgu redzējušās kādā veikalā, ko variet nosaukt? Varbūt ir kāda līgava, kas arī gājusi cauri kurpju meklējumiem un var padalīties ar labiem veikaliem?

Pati neesmu no Rīgas - tādēļ būtu ļoti jauki, ja pateicoties jūsu atsauksmēm un ieteikumiem, nākošakā reizē esot Rīgā varētu jau doties uz konkrētiem veikaliem, nevis zaudēt visu dienu ejot visos pēc kārtas.

Patiesībā veikalus var ieteikt no - Rīgas, Jēkabpils, Madonas, Valmieras, Gulbenes.
Man tiešām tās kurpes vajag:D

Nezinu, vai spēsiet palīdzēt un atvainojos par garo tekstu - bet mēģinu izmantot cosmo spēku;)
17.06.2013 13:55 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Varbūt kāda nesen ir bijusi "Beutiful day" kāzu salonā?
Mājaslapā parādītas diezgan skaistas kurpes - vai uz vietas arī ir kas lādzīgs?
19.06.2013 21:13 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
Sveika!

Vispirms jau apsveicu ar īpašo notikumu!

Es pagājušā gadā biju pārņemta ar šo jautājumu, un šogad jau gaidām savu pirmo kāzu jubilejas gadu.

Visu, kas saistīts ar līgavas tērpu un aksesuāriem veicu kāzu salonā Ingrida Bridal www.modaingrida.lv
Tur varēja arī uz pasūtījuma sev kurpes izveidot, un tad nu var sev piemeklēt tās ideālās - forma, krāsa, dekorācijas, papēdis utt. Nebija dārgi, samaksāju 35 LVL, bet toties zināju, ka tādas kurpes būs tikai man. :)

Veiksmi!
20.06.2013 14:56 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
biju t/c 'Panorama plaza" tur ir kādi trīs kāzu saloni. Ir apavi. Cena virs 70 LVL aptuveni.
Ir veikalā "Vigo". Tikai vai apmierina kvalitāte.
Daudz apavu ir tirgū. Atkal jautājums par kvalitāti.
20.06.2013 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
pirku ebayā, par brīnumu derēja un ērtas bija.
20.06.2013 15:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
http://www.deisyapavi.lv

Es viņu veikalam nesen garām gāju, Rīgā. Domāju, tur uz vietas var arī pamērīt. Par kvalitāti gan nezinu, bet baltas un ar zemu papēdi (lai ērti!) viņiem ir.

Vēl labāka baltu zemo papēžu kurpju izvēle laikam ir te:

http://www.apavi24.lv/lv/preces/apavi/apavi-sievietem/kurpes-apavi24/

Viņi raksta savā lapā, ka visas kurpes ir uz vietas viņu veikalā Pērnavas ielā. Drošības pēc sazvanies!
20.06.2013 15:17 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
http://www.gabi.lv/store.php?cat=1&bcat=6&razmeri=39&plusminus=on&sesecat=1&sesecat=2&bwcat=21&secat=0&&coloriki=4&

Arī baltas un drusku "nekādas" kurpes, veikali daudzkur Rīgā.

Veiksmi atrast ērtas un smukas :)
20.06.2013 15:23 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012


Gabi.lv
Tamaris kurpes, vismaz manai kājai, parasti ir ļoti ērtas, pat ja papēdis drusku augstāks.
20.06.2013 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Biju palaidusi garām aktivitāti savā diskusijā..

Paldies, meitenes, par ieteikumiem un viedokļiem!
Lūkošu ko varu darīt lietas labā! :)
25.06.2013 16:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits