Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

MATU KLUBIŅŠ. Audzējam kopā! :)

 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
Daudzām ir aktuāls jautājums par to kā iegūt skaistus, veselīgus un garus matus.. Ir izveidotas daudz dažādas diskusijas, kā audzēt, ko lietot utt., tādēļ man ienāca prātā doma, ka mēs to visu varam apkopot vienā diskusijā! Un tām, kas vēlas audzēt matus - kādēļ, lai mēs to nedarītu kopā? Meitenes tievē kopā, nu tad arī audzējam matus kopā! (?) Un dalamies ar pieredzēm par kopšanas līdzekļiem un citiem padomiem.

Vēl man ienāca prātā ideja, ka varētu mēs varam dalīties ar bildēm kā mati aug! Vai vismaz uzrakstīt cik cm ir izauguši..

Ko sakat? Kura ar mani?


Es sākšu, šobrīd mans matu garums it nedaudz pāri lāpstiņām, mērķis - cik garus vien var! :DD
No vitmīniem lietoju Perfectil, īsti nezinu vai man palīdz. Mazgāju matus ar šadu šampūnu , bet tikai to, kas paredzēts smalkiem matiem, jo tāda ir mana matu struktūra. Ir OK, bet nekas tāds baigi labs es neteiktu,ka ir, pēc mazgāšanas lieku Tony & Guy serumu galos, un šad tad iepūšu šo te kas man patīk, jo padara matus mīkstākus. Vēl es arī apgriežu galiņus, šādi : http://www.youtube.com/watch?v=ekyvE6mWXnI (nav pats labākais video, bet iekš youtube var daudz atrast ). Mati man aug aptuveni 1cm mēnesī, to es zinu, jo nokrāsoju tos gaišākus un varu redzēt.. :) Bet nu tagad labprāt vispār tos nekrāsotu un ļauti tiem vnk augt. Vēlos atrast jaunus līdzekļus matiem, kas būtu tiem perfekti piemēroti.

Tātad meietenes, kas vēlas 'kopā audzēt', uzsākam savu 'klubiņu'!! :)

Par skaistiem matiem!!!

11.06.2013 17:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits