Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nav vēlmes

 
Reitings 168
Reģ: 11.12.2012
Sveikas. Man te radusies baigā problēma. Man vairs nav lielas vēlmes nodarboties ar seksu ar savu vīrieti. Dzīvojam kopā jau 1,5 gadu un agrāk bija citādāk. Bieži vien kad viss iet uz to pusi, tad bieži vien es negribu. Viņš laikam veljoprojam nav sapratis kas mani uzbudina. Parasti vinsh nak klat, sāk kutinat, bakstīt un vel vis kaut ko darīt, kas liek man saspringt, un tajā brīdī es tiešām nedomāju par seksu. Tad vinsh paliek dusmigs, ka es redziet negribu neko. Sodien meginaju vinjam paskaidrot, kas man neapmierina, un viss beidzas ar to ka veljoprojam nerunajam viens ar otru. Man patiktu, ja pienaktu nopietni un samiljotu, noskupstitu un utt. Bet tas laikam nav vinja stilaa. Vai kada var ieteikt ka lai tiek araa no sis problemas? Apnika jau nodarboties ar seksu isti negribot.
26.05.2013 12:06 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Pati izrādi iniciatīvu tādā veidā, kā tev patīk. Varbūt arī viņam iepatiksies? :D
26.05.2013 12:08 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Kāpēc iepriekš nerunāji? Ja nevēlies visu vīrietim paskaidrot, negaidi, ka viņš uzminēs, kā un ko panākt. Tas, ko viņš redz, ir sieviete, kura pēkšņi negrib seksu.
26.05.2013 12:12 |
 
Reitings 168
Reģ: 11.12.2012
Es jau centos šad tad ieminēties, bet viņš nesaprot. Viņš paliek agresīvs.
26.05.2013 12:20 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.10.2012
Parādi viņam kas tev patīk, ņem grožus savās rokās, ja nedarbojas, nu tad es nezinu °vai kas vispār līdzēs, jo dažkart tā ir, ka seksā vienkārši nesapas..
26.05.2013 12:22 |
 
Reitings 97
Reģ: 06.07.2009
Kā es tevi saprotu...

Man ir tieši tā pat :D Nav jau tā ka galīgi negribas,bet viņš uzreiz ķeras pie lietas,bet man gribas kaut kā savādāk,lai mani uzkarsē,nevis uzreiz ar roku tur un skūpsti :)

kaut gan man jāsaka,ka tā nav vienmēr,ja es pati uzsāku tad ir labi,bet to daru reti :)
26.05.2013 12:22 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
eh....ja man būtu tāda problēma.
Es pati gribu, bet manējais vairs īpašu vēlmi neizrāda uz seksu.
Protams, ja es sāku intensīvi ap viņu ņemties, tad viss labi, bet man jau zūd apņēmība, ja jau negrib, tad vairs es klāt viņam nelaizīšos:D
26.05.2013 12:27 |
 
Reitings 168
Reģ: 11.12.2012
Es jau varētu ņemt visu savās rokās, bet es te tagad tā padomāju un sapratu ka man nav tas parliecibas par sevi. Taa kaa pirms manis viņš bija babņiks, un gulejis ar daudzaam, tad es par to vienmer iedomajos un rokas neceljas iet vinjam klaat. Liekas ka izdarisu taa kaa cita darija, vai vinsh salidzinas mani ar citu...
26.05.2013 12:30 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
100% varu pateikt - ja vīrietis nebūs apmierināts ar gultas dzīvi, agri vai vēlu viņš meklēs ceļus, kā kļūt apmierināts .. tā kā vai nu dari kaut ko lietas labā, vai gaidi, kad uzliks Tev ragus .. vēl jo vairāk, ja agrāk viņš bijis babņiks :P

Piekrītu viedoklim, ka jāņem iniciatīva savās rokās un jāapmāca vīrietis ar sevi apieties .. viņam patiks, tici man ..

Un tās pagātnes sievietes - aizmirsti par viņām! Ja viņš ir izvēlējies Tevi, tad iepriekšējās ir tikai atmiņas un nekas vairāk .. vīriešus nesaista iekarot jau iekarotas virsotnes ..
26.05.2013 18:35 |
 
Reitings 1
Reģ: 08.12.2014
Libido uzlabošana sievietēm - http://femmax.lv
08.12.2014 12:42 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
jocīgi, ka viņš ir bijis babņiks un reizē pavedināšana un priekšspēle viņam ir bakstīšana un kutināšana :D babņika pieredze nav neko daudz iemācījusi.
nezinu ko ieteikt, tev jau tur iet vaļā klasika - vīrietis aizsvilstās un apvainojās, kad runa iet par problēmām gultā, lai cik maigitu nemēģinātu uzsākt sarunu.
08.12.2014 14:51 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Taa kaa pirms manis viņš bija babņiks, un gulejis ar daudzaam, tad es par to vienmer iedomajos un rokas neceljas iet vinjam klaat.


Vīrieši mēz stipri pārspīlēt ar varoņdarbiem gultās. Vairāk kā makšķernieki ar lomiem.

Tas ka viņš apvainojās, ja tu māci - tiek aizskartas viņa vīrišķās prasmes. It īpaši kad viņš sevi uzskata par prasmīgu mīlētāju. Lai vai kā bet dot norādījumus un mājienus, kā tev patiktu labāk, vajag.
Lai arī viņš dusmojās, bet domāju, ka daudz ko arī patur prātā.
Dod viņam laiku, lai apsver visu, un ja esi viņam svarīga, tad gan jau centīsies mainīties.
08.12.2014 15:09 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Ar ex draugu man arī bija tā, ka man vienkārši vairs negribējās seksu, bet tur vairāk dominēja tas, ka biju nogurusi no attiecībām, ka pat bieži neredzēju jēgu pārrunāt visu - viņš pārāk daudz un bieži gribēja, bet es nē. Protams, dominēja arī tas, ka ne reizi nebiju sasniegusi orgasmu, bet viņš tik grib un grib, ka vnk pietrūka enerģijas.
Tev ir jāmēģina izrunāties ar savu draugu, bet ja viņš neklausās, tad nav īsti jēgas turpināt, jo viņam svarīgas ir viņa vēlmes.
08.12.2014 15:15 |
 
Reitings 99
Reģ: 19.10.2014
Ja viņš nevēlas mīļi parunāt , un izrunāt visu notiekošo, tad iesaku uzrakstīt uz lapas viņam " zaķuk,lai turpmāk merastos problēmas... " un tā paskaidro viņam,ka tevi neuzbudina bakstīšana,bet gan skūpsti. Būtībā runājot viņš varētu sākt taisīt scēnu , neļaujot tev izteikties, bet šeit - ātri,ērti,skaidri. :)
vēlu veiksmi!
08.12.2014 21:38 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
jocīgi, ka viņš ir bijis babņiks un reizē pavedināšana un priekšspēle viņam ir bakstīšana un kutināšana babņika pieredze nav neko daudz iemācījusi.


Nez, man liekas, ka liela daļa babņiku (tādi, kuriem ilglaicīgas attiecības nav bijušas) ir visai pamatīga vilšanās gultā, jo lielākā daļa no seksuālās pieredzes ir zem grādiem un no sērijas "kā māku, tā mauju" :D
08.12.2014 21:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits