Miega paralīze

 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Interesanti, spoki.lv publicējis kāda cilvēka rakstu par visai dīvainu lietu, ko arī es esmu pieredzējusi 1x dzīvē, un svēti saku, ka nekad to dzīvē negribu vairs piedzīvot.
Mazliet pastāstīšu.
Biju tikko pārvākusies uz jaunu māju, man bija kādi 15 gadi, gulēju tieši tur kur vectēvs visu savu dzīvi gulēja, toreiz šīs sajūtas saistīju ar to. Laikam tonakt kaut ko murgoju un pamodos, bet ne fiziski, sajūtas it kā tu esi pamodies, visu saproti bet neko nevari izdarīt un tad sākas baisākais, man tas bija tā, ka laukā bija vētra, logs sitās un ūdens lija telpā, un durvis bija pieblietētas tā, ka nekādi nevarētu tās attaisīt, un es centos pamosties, kliegt, bet neko nevari padarīt, līdz laikam izkliedzu kaut ko un pamodos, no tās reizes visu pārbīdiju un tur nekad, nekad negulēju, jo tās šausmas 2x negribēju lai atkārtojās.
Iespējams kāda ko tādu piedzīvojusi, interesanti palasīt ka tā nav bijis man vienīgajai, bet tā ir reāla izskaidrojama lieta.
http://spoki.tvnet.lv/mistika/Miega-paralize-baisakais-ko-var/644570
22.05.2013 00:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tā vein gribās, lai ar mani notiek kas tamlīdzīgs, jo tiešām nespēju saprast kāpēc jums no tā ir tik paniskas bailes... Ja nebūtu informētas par to, kas tas ir un teiksim piedzīvotu pirmo reizi, tad vēl saprotu, ka var tiešām nobīties... Bet kā lasu daudzām tas ir regulārs pasākums un daudzas jau ir visai informētas par šo parādību, tad no kā jūs turpināt tik ļoti baidīties? Nu tak tikko kā saprotat, ka ir iestājusies paralīze - mierīgi guliet un gaidiet, kad pāries. Kur problēma? Kāpēc obligāti ir jācenšās spirināties un visādi citādi pretoties? Pāries tak tāpat, tad kāpēc nevar vnk pagaidīt?
09.06.2014 07:34 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
man ir cita problēma -sapņos vienmer redzu ka bēgu .Esmu kādā citā vietā , un nevaru mājās nokļūt..... tāda bēgšana sapņos moca mani ilgi jau ....
09.06.2014 07:58 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Neons, nu bet ir reāli ļoti baisi. Zini vai nezini - ir ļoti grūti nomierināties un palikt mierīgam, jo paralīzei gandrīz vienmēr nāk klāt arī baisas "halucinācijas" - kkādi monstri, tēli tur pat, tavā istabā, kur tu paralizēts guli.
09.06.2014 08:21 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Man tā ir bijis daudz reizu, iipasi vecaaku maajaas.. Taa ir briesmiigaakaa sajuuta kaada man bijusi.
09.06.2014 10:44 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Es toties ļoti biežu sapņoju, ka notiek kaut kas traks (teiksim kāds staigā pa dzīvokli utt), bet es nevaru pamosties. It kā ar prātu esmu augšā, bet ķermenis nekustīgs. Sapnī sev ar rokām rauju plakstiņus vaļā. Tad arī vienmēr pamostos. Nezinu, vai tas ir kas līdzīgs šim, bet sajūta pamostoties ir pretīga. Kādu laiku nevari atjēgties, vai tas bija sapnis vai īstenība. Šitas sviests mani piemeklē regulāri.
09.06.2014 12:12 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
ik atceros, tad parasti sapņos, kad kaut kas slikts vai apkaunojošs notiek, pie sevis lūdzos, kaut nu tas būtu sapnis, bet, ak vai, tas notiek pa īstam (tā vienmēr liekas). Tā nu sanāk daudz stresot sapņos. Kad pamostos, tad ir ļoti liels atvieglojums parasti


Man ir IDENTISKI.
09.06.2014 12:21 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Mana dzīve laikam tāds mesls, ka murgi pat nebiedē. Esmu modies no murgiem un tad nožēloju ka nenoskatījos līdz galam.
09.06.2014 13:18 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
eh man vienreiz ta bija un tas bija ļoti baisi, gulejām ar vīru un es pamodos, jo mani kautkads matains mošķis vilka ara no gultas aiz kājas, brr, es nevareju pakustēties un iekliegties, centos kusteties lai vīrs pamostos un mani izglābtu :D druscinj vareju klusam pateikt - palīdzi man , palīdzi, un vīrs pamodās, sāka mani kratīt un es atjēdzos, visa biju sviedros un nenormāli parbiedēta, vīrs ar bija parbijies, šo stulbo sajūtu laikam nekad neaizmirsīšu, vairak tajā vietā nebiju gulējusi...
09.06.2014 13:26 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Esmu nedaudz aizrāvusies ar apzināto sapņošanu. Sākums ir sarežģīts un baiss. Pāris reizes likās, ka nevaru pamosties. Gribu, bet nevaru. Tad nu sākās panika. It kā sāku kliegt, galvā kaut kāds spiediens sākās, sāka griezties viss un tad nu kaut kā tomēr tiku realitātē. :D Interesantas sajūtas. Cilvēks sevī ietver daudz noslēpumu. :)
09.06.2014 13:28 |
 
Reitings 1707
Reģ: 31.07.2012
Par apzināto sapņošanu sāku interesēties tikai tad, kad piedzīvoju jūsu tā saucamo miega paralīzi, neko par to vēl nezinot. Sajūtas bija briesmīgas. It kā esmu nomodā, bet ar savu ķermeni nespēju pilnīgi neko izdarīt. Es mēģināju atvērt acis un tas nekā nesanāca, tad mēģināju pacelt roku un kaut kā vismaz iesist sev, lai ķermenis atmostas, bet tas arī neizdevās. Nekas, ko mēģināju, nesanāca, jo ķermeni vienkārši vairs nevarēju sajust, kontrolēt. No tās reizes izgāju, vienkārši vēlreiz aizmiegot. Nomierinājos, atslābu un ļāvu prātam atkal ieiet miegā. Tad arī varēju pamosties normāli.
Citā dienā es vairākkārt pamodos sapnī jeb pamodos, sāku dzīvot dzīvi, tas ir, darīt tās ikdienas lietas pa mājām, kas jādara, un kaut kā aptvēru, ka šis tomēr ir sapnis un domāju, man jāpieceļas, bet tas noveda, ka es piecēlos vēl vienā sapnī. Kas rezultējās ar vēl vienu miega paralīzi. Tas šoreiz jau nebija tik nepatīkami, jo vairs nebija nekas jauns.
Tā pēc šādiem atgadījumiem sāku interesēties internetā par apzināto sapņošanu, pamošanos sapnī, miega paralīzi.
09.06.2014 13:29 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Esmu arī mēģinājusi tikt astrālajā pasaulē. Tas gan ir bīstams pasākums. Pirms-aiziešanas astrālī sajūtas esmu piedzīvojusi, jutu, kā no ķermeņa kaut kas lēni un viegli ceļas, laikam dvēsele vai kas, bet nobijos, piecēlos un tad bija sajūta, ka viss lēnām atgriežas savās vietās.
09.06.2014 13:35 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Laimepilnīga, nē, nav jau tā, ka katru dienu domāju - kaut tik man šodien nebūtu miega paralīze, ka tik nebūtu paralīze. :D Mani pārņem bailes tieši tad, kad tas notiek. Pēc tam kad pamostos no emotion. Nu, pašu pirmo reizi vispār domāju, ka no nāves esmu izbēgusi, bet tad palasīju internetā, ka nav tik traki. :)

Neons, nevar būt tik mierīgs ar visu informētību. Ne pakustēties, ne pabļaut, ne acis atvērt, tam visam komplektā arī elpa trūkst. Tiešām neliekas, ka tas ilgst 4 sekundes, bet gan minūti. Tā ir mūžība, kad atrodies tik bezpalīdzīgā stāvoklī.
It kā jau ar katru tas varot notikt dzīvē reizi, bet, ja tas atkārtojas vairākkārtīgi to sauca par kaut kādu slimību. Tagad vairs nevaru atrast rakstu, kurā to izlasīju. :-/
09.06.2014 15:10 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
bijušajam puisim bija miega paralīze. Tur neko nevar izdarīt (itkā tā saka no medicīnas viedokļa) un tās sajūtas esot briesmīgas.
09.06.2014 15:14 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Meitenes! Man ir jautājums par apzināto sapņošanu. Vai šāds sapnis var sākties no nekā? Jo vakar bij man dīvaina situācija - gāju gulēt, gulēju uz sāniem, biju ar acīm ciet,bet moža. Tad vienā brīdī sapratu, ka guļu un sapņoju. Tāda dīvaina situācija- nekad mūžā nebiju skaidrāk sapratusi, ka sapņoju. Tas bija neilgs brīdis, jo jau sapratu, ka mostos no sapņa. Jā, pamodos un sapratu,ka esmu gulējusi un apzinājusies to. Sapnī nebija nekas īpašs - biju tumšā telpā un kaut ko cieši piespiedusi sev klāt turēju... Šis varētu būt apzinātais sapnis?
09.06.2014 15:16 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Un vēl esmu sapnī bēgusi no pāris cilvēkiem un telefonā likusi modinātāju, lai pamostos, jo man bija ļoti bail, gribēju pamosties. Šis arī skaitās apzinātais sapnis?
09.06.2014 15:21 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Kā var panākt apzināto sapņošanu? Bērnībā man katru nakti bija apzinātie sapņi, ik pa laikam miega paralīze, bet tgd jau gadiem nekā,tolaik gan tas bija dabiski, nekaa to neprovocēju.
09.06.2014 15:26 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
šausmīgķais kas man ir bijis miegā, kad nakts vidū pamodos Rīgā savā gultā, tad pamirkšķinu acis, esmu pie omes laukos, atakl samirkšķinu - Rīgā un tā visu laiku. Es apzinājos ka esmu pamodusies, un centos atcerētie, kur aizgāju gulēt, kad nevarēju atcerēties sāku kliegt, līdz pie manis neatskrēja oma
09.06.2014 15:29 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man vakar pa dienu notika kkas ļoti neparasts - tātad, jau 9dienu nesmēķēju, aizvakar sanāca iedzeršana un arī to veiksmīgi pārlaidu bez cigaretes..taču vakar pa dienu gulēju gultā ar datoru, nejutos ne nogurusi, nekā, pēkšņi lkm aizkrita acis un atgriezos aizvakardienas iedzeršanā, viss bija tā pat kā tas dzīvē bija bijis, ļoti reāli un man tur piedāvāja uzsmēķēt un es domāju, žēl, ka izjaukšu savu apņemšanos, bet ļoti gribas uzpīpēt un to arī izdarīju..tā tas "sapnis" beidzās, atvēru acis un pulkstenis rādīja par 9min vairāk un pēc maza brītiņa man skype uzrakstīja puisis un pajautāja, ko es būtu darījusi, ja vakar viņš man būtu piedāvājis cigareti
Ceru, ka neuzrakstīju pārāk nesakarīgi, bet tas bija ļoti dīvaini, ehh ;D
09.06.2014 15:37 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Nu kad biju maza vienmer ļoti nobijos no taam miega paraliizēm: bija taa ka pamodos-skatos pa durviim ienāk cilvēka siluets, aizveru aci, tad atveeru un taa izskatijaas peec manas mammas, tikai viņai rokās bija mans rotaļu lāciitis, mugurā dīvains balts naktskrekls un viņu apspiidēja zila gaisma-ļoti pārbijos, bet atkal aizveeru acis un tad laikam aizmigu.
Nākamais-tolaik gulēju tādaa kā divstāvu gultā, pamostos, viss liekas tāds slapjš, ap gultu kā aizkari karājāz asiņainas, dīrātu dzīvnieku ādas. Sākumā centos kliegt, tad pieceltie, ilgi neizdevās, bet vienbriid ar milzīgu grūdienu burtiski izlidoju no taas gultas, tajaa briidii pamodos, raudādama uzreiz skrēju pie vecākiem.
09.06.2014 15:40 |
 
Reitings 1
Reģ: 04.08.2009
Man bija miega paralīze 2 reizes. Abas reizes bija kad vel mācijos vidusskolā. Cik atceros, bija kaut kad pirms žetonvakara. Es pamodos nakti ap 3 un nevarēju pakustēties. Likās briesmīgi, es šausmas gulēju sekundes 5-6 līdz ar mocībām atvēru acis. TAS BIJA BRIESMĪGI! :D Es redzeju tādas kā cilvēku ēnas savā istabā, neko nedzirdēju un pēc kadām sekundēm atgāju no tā visa un ieslēdzu gaismu. Fakts gan iemigu pēc tam tikai pie ieslēgtas gaismas! :D
Otrā reize es jau izlasīju, kas tā bija par parādību. Nakamājā reizē tas bija ļoti atri, atvēru acis un paralīze bija kaput! Tas viss saistīts ar stressu, maz miegs utt! Prāts vel sapņo, bet ķermenis pamodies! Vairs nav atkārtojies jau kādus gadus un paldies Dievam! :D
09.06.2014 15:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits