Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ka lai dara?

 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Sveikas, Cosmo Damas!
Atvainojos, ka bez garumzimem, bet rakstu no drauga datora, kur nav latvieshu valoda...

Nekad, nebiju domajusi, ka prasishu padomu interneta, jo vienemr pati tieku gala ar savam klapatam, bet nu...

Vienmer sava dzive esmu spejusi pienemt lemumus un darit visu taa, lai labi tikai man! Ja gribeshu ieshu, ja nee neieshu! Ari mana mamma - vina nekad nav iejaukusies mana izvele, bet vienemr lavusi izveleties! Mans tevs - jurnieks, cik nu bija, tik nu bija blakus, mes zinaam, ka tevs nak no reisa majas - jadara bus ta! Jaiet gulet 11, interneta nedrikstesim sedet ilgak kaa 1 stundu diena un katru vakaru bus jagatavo vakarinjas.... Pirms gada kopa ar masicu atbraucam uz Iriju, domajam atbrauksim uz 3 meneshiem, parziemot ziemu un uz jauno gadu majas. Masica bija sarunajusi, ka varesim iret istabinju no vinjas pazinjas. Kad ieradamies Irija, man jau saka patikt pazinja, nepagaja ne menesis un es biju jau parcelusies uz vinja istabiju... pienaca jaunais gads, kad abas devamies majas... janvari atbraucu atpakalj, nu jau dzivojam divata, tagad ir jau esam kopa 9 menesus, gajis visadi, traki un labi un nelabi...bet! ir viens bet - mans tevs uzzinaja, ka esmu irija delj si puisa, un mans tevs ir kategoriski pret sim atteicibam! ka man japalik riga, ka man jadzivo te, ka jaatrod darbs! tagad esmu riigaa un atpakalj nemaz negribu, bet ir tada kaa pienakuma sajuta, ka jaatgriezhas, vins ir fantastiskakais virietis pasaule! es gribetu kljut par vinja sievu, bet es gribu dzivot rigaa, bet rigaa vins nekad neatgriezisies, tagad no domas, ka man jasalauzh vinja sirds paliek slikti.... es nezinu ko lai dara, gribu but kopa ar savu gimeni un gribu but kopa ar so puisi....
14.05.2013 16:57 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Cik Tev gadu?
Vai lēmumam palikt Rīgā iemesls ir Tevis pašas vēlme vai tas, kas šajā sakarā bija sakāms Tēvam?
Valodu zini, darbu Īrijā varētu atrast?
14.05.2013 17:02 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Cik tev ir gadi? Apdomā visu kārtīgi un nepieņem pārsteidzīgus lēmumus. Uzraksti uz lapiņas visus plusus un mīnusus - kāpec gribi palikt Rīgā? Vai tiešām ar puisi viss izdosies vai tikai maldīgs priekštats.
Nav jau arī uzreiz jāpārceļās, varbūt vari aizbraukt uz kādu laiku padzīvot - paskaties kā būs.
14.05.2013 17:05 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Man ir 26 gadi!!! JAA! 26!!!! Un nesoeeju pienemt lemumus....
Valodu zinu loti labi, jo esmu macijusies paraleli augstskolai estudijas amerikas augstskola, ta ka arbu jau atrastu!
Nezinu, nespeju atrast kur un delj kaa esmu :(
14.05.2013 17:05 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Paldies, ka esat tik atsaucigas :)
14.05.2013 17:06 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Nu te jau grūti kko ieteikt. Jāizlemj pašai. Veiksmi.
14.05.2013 17:08 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Tev tas tevs tads tirans vien izskatas.
Kad tad tu dzivosi, ja ne tagad, kad izbaudisi milestibu un piedzivojumus?

Man, protams, prieks, ka esi tik apdomiga meita, kura rekinas ar sava teva domam, tomer es skrietu preti milestibai un piedzivojumam! Gan jau tevs velak sapratis!

Ko saka tava mamma?
14.05.2013 17:11 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Manuprāt, tad galvenais jautājums ir, kāpēc negribi tur dzīvot. Ja tas ir tikai dēļ Tava tēva attieksmes, tad - esi jau pieaugusi, un, lai gan vecāku viedoklī ir vērts ieklausīties, tomēr Tu dzīvo pati savu dzīvi, un viņš nevar pieņemt lēmumus Tavā vietā.
Kāda būtu Tava attieksme šajā jautājumā, ja tēvs nebūtu iebildis? Vai, ja būtu - tieši otrādi - atbalstījis to, ka esi atradusi sev tur cilvēku un dzīvo pie viņa?
14.05.2013 17:12 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Man jau siis saubas ir ik pa laikam, jo skumji pazaudet katru mirkli kopaa ar mazajiem braaleeniem, masicaam, omiteem un vecteetnju kursh man raud, ka driiz mirs... Ja Tevs butu atbalstiijis, tad jaa viss butu savadak, mammai un parejiem ir vienalga, mana dziive mana izveele!
14.05.2013 17:15 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
26 gadīgai sievietei tēvs nosaka kad braukr mājās? Un tu tiešām klausīji?

Un 26 gadīgai sievietei jau nu būtu jābūt pietiekami patstāvīgai lai neprasītos pēc mammītes klātbūtnes 24/7. Jā, ģiemene ir svarīga, nemaz to neapšaubu, bet tev ir jāsāk dzīvot sava pieaugušā cilvēka dzīve.
14.05.2013 17:15 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es pati esmu prom no Latvijas jau daudzus gadus, aizbraucu kad man palika 18. Protams sākumā bija doma uz gadu, diviem, bet tā reti notiek. Uz Lv braucu reizi, divas gadā. Ar savējiem runāju pa tel. un skaipu vismaz 3, 4 reizes nedēļā un ir labi. Tāpat dzīvojot LV otrā galā piemēram, tāpat ciemos brauktu ik pa pāris mēnešiem, tomēr darbs, sava ģimene, sava dzīve.

Un attiecības ar ģimeni ir vienmēr bijušas ļoti labas un mīlošas.

P.S. dzīvoju kopā ar vīrieti ar kuru kopā aizbraucām.
14.05.2013 17:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!