Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitenēm aug ūsas..

 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
Labdien! Pirms sāku rakstīt un jautāt padomus, vēlējos meitenes jums palūgt.. Lūdzu neatstājiet aizskarošus komentārus un esat saprotošas.

Vēlējos pajautāt jums, vai jūs ciešat no liekā apmatojuma vietās kur meitenes to negribētu vispār redzēt, es runāju par - punci, ap krūšu galiem, un varbūt pat uz sejas..?
Man diemžēl ir šāda problēma, man aug matiņi uz vēdara, pāris ap krūšu galiņiem un diemžēl aug arī daži uz kakla.. Tas ir drausmīgi!!! :( Bet es protams no tiem veiksmīgi tieku vaļā vaksējot, jo kad pastāstu draudzenēm, ka man ir šī problēma viņas man saka - 'vai tiešām? nekad neesmu tev neko tādu pamanījusi..' Bet nu tas nenozīmē, ka man nav grūti ar šo visu.. tādēļ vēlējos vaicāt vai ir kāda kurai ir līdzīga problēma? Kā jūs tiekat ar to galā? Kā atbrīvojaties no matiņiem, vienalga kur tie aug- ap galiņiem, uz vēdara, vai ūsiņām..
Esmu taisījusi analīzes un man viss bija okay ar tām.. tākā nezinu kāpēc ir šis apmatojums. Lāzerepilāciju salonā netaisu, jo neuzticos tiem, bet nopirku sev 'beauty gadžetu' pirms pāris dienām, redzēsim kā tas darbosies, tas ir viens no tiem, kas iznīcina matiņu saknīti.. bija dārgs, bet ceru,ka būs tās naudas vērts.

Lūdzu nekautrējaties un padalaties! Un tām meitenēm kurām nav šī problēma, man prieks par jums. Jo tas nav arī psiholoģiski viegli, it sevišķi sievietēm kurām ir ļoti liels apmatojums tur kur nevajag.
06.05.2013 14:52 |
 
Reitings 122
Reģ: 08.07.2015
Haha, jā. Bet ar skropstām un uzacīm gan paveicies. :))
29.07.2015 14:12 |
 
Reitings 499
Reģ: 26.07.2015
Vainīgi- VĪRIŠĶIE HORMONI sievietes organismā. Jo vairāk tie organismā ir, jo tumšākas un vairāk parādās ūsas. :-D
29.07.2015 14:28 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Pašai man nav problēmu ar matiņiem divainās vietās, nu tikai kā parasti uz kājām, padusēs un bikini, bet draudzenei gan tā ir liela problēma. Viņai biezas spalvas gan uz rokām, gan uz virslūpas, gan pat muguras lejas daļa. Cik zinu viņa visu vaksē mājas apstākļos. Bet par to viņai ir ļoti smukas garas biezas un tumšas skropstas (l)
29.07.2015 23:45 |
 
Reitings 1
Reģ: 19.08.2017
.
19.08.2017 14:38 |
 
Reitings 237
Reģ: 14.10.2015
Kas ir mauku celiņš???:-D:-D:-D
19.08.2017 15:03 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Pirejiņa, matiņu līnija no nabas līdz kaunuma apmatojumam.
19.08.2017 15:53 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Bet, jā, la gan es esmu gaišais tips, tomēr ar matiņiem sanāk pacīnīties, īpaši uz kājām un padusēs. Tas pats ar mauku celiņu, kurš man jau vairs nav celiņš, bet kārtīga šoseja. :-D Rokas un ūsas arī mēdzu novaksēt, lai gan matiņi ir gaiši un praktiski neredzami, agrāk rokas skuvu, bet nekādi tumšāki un rupjāki matiņi neatauga, ar to viss ir kārtībā. Ja neskūtos un nevaksētos, manuprāt, būtu sliktāk par vīrieti. :-D
Godīgi sakot, vīrieši ir mazāk problēmu ar visu šo. :-D
19.08.2017 15:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits