Meitenēm aug ūsas..

 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
Labdien! Pirms sāku rakstīt un jautāt padomus, vēlējos meitenes jums palūgt.. Lūdzu neatstājiet aizskarošus komentārus un esat saprotošas.

Vēlējos pajautāt jums, vai jūs ciešat no liekā apmatojuma vietās kur meitenes to negribētu vispār redzēt, es runāju par - punci, ap krūšu galiem, un varbūt pat uz sejas..?
Man diemžēl ir šāda problēma, man aug matiņi uz vēdara, pāris ap krūšu galiņiem un diemžēl aug arī daži uz kakla.. Tas ir drausmīgi!!! :( Bet es protams no tiem veiksmīgi tieku vaļā vaksējot, jo kad pastāstu draudzenēm, ka man ir šī problēma viņas man saka - 'vai tiešām? nekad neesmu tev neko tādu pamanījusi..' Bet nu tas nenozīmē, ka man nav grūti ar šo visu.. tādēļ vēlējos vaicāt vai ir kāda kurai ir līdzīga problēma? Kā jūs tiekat ar to galā? Kā atbrīvojaties no matiņiem, vienalga kur tie aug- ap galiņiem, uz vēdara, vai ūsiņām..
Esmu taisījusi analīzes un man viss bija okay ar tām.. tākā nezinu kāpēc ir šis apmatojums. Lāzerepilāciju salonā netaisu, jo neuzticos tiem, bet nopirku sev 'beauty gadžetu' pirms pāris dienām, redzēsim kā tas darbosies, tas ir viens no tiem, kas iznīcina matiņu saknīti.. bija dārgs, bet ceru,ka būs tās naudas vērts.

Lūdzu nekautrējaties un padalaties! Un tām meitenēm kurām nav šī problēma, man prieks par jums. Jo tas nav arī psiholoģiski viegli, it sevišķi sievietēm kurām ir ļoti liels apmatojums tur kur nevajag.
06.05.2013 14:52 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Mi Amor pirmajā reizē bija asinis, gan bikini, gan padusēs, jo matiņi ļoti cieti. Pēc tam vairs tā nav.

Man atkal problēma, ka kāju matiņi tik trausli palikuši, ka epilators tos neņem, pie vaska strēmelēm nelīp klāt.. es nezinu kā lai atbrīvojas :D uz aci tos nevar pamatīt, ar roku braucot ar ļoti nejūt, bet pret sauli viss ļoti labi redzams.. neesmu vēl mēģinājusi ar kādu depilācijas kremu. Domājat, ka derēs?
07.05.2013 13:04 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
A, nu tad pirma reize kka jāiztur. Ak, mēs, nabaga sievietes!!!
07.05.2013 13:07 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Jetijs ir vienkārši pērle :D

Es arī izskatītos pēc jetija, ja neko nedarītu :D Ap krūšu galiem izraustu, mauku celiņā izrauju tikai tos, kuri garāki par 1cm, kājas vaksēju, bikini kā kuro reizi- vaksēju vai skuju, ja nevaru izturēt ataugšanas procesu. Paduses vai nu skuju, vai epilēju- asinis tek, paciest var. Domāju nopirkt normālu epilatoru vasaras sezonai, jo man ir tikai bikini epilators (uzgalis 2cm šaurs). Process prasa 2x vairāk laika un ciešanas.
Starp krūtīm arī ik pa laikam parādās kāds garāks, tumšs matiņš, tos arī izrauju ar pinceti. Rokas gan neaiztieku- man vienalga, lai ir spalvainas. Ja vēl ar tām būtu jānoņemas, es droši vien nošautos. Ūsas neaug, kaut gan pēdējā laikā esmu pamanījusi kādus 4 tumšākus matiņus un tagad esmu apsēsta ar "ūsu problēmu", bet pieļauju, ka viss ir man galvā.
Mati man ir tumši, tumši brūni, vidēji biezi, bet uzacis gaišas (fcuk). Vienīgais ar ko daba mani dāsni ir apveltījusi ir mežonīgas spalvas uz kājām. Ja neaiztiek, viņas var bizē sapīt, izaug pusotra cm garumā. Un tam, ka no vaksācijas mazāk ataug es jau sen vairs neticu- uz mani tas nedarbojas.

Katru reizi vaksējoties/skujoties lādēju savu mammu. Ja viņai nebūtu uzskats, ka viss ir dabīgi un superīgi (pašai aug kādas 5 spalvas uz kājām) un būtu pieticis prāta mani, vecumā, kad tumšie matiņi sāk augt, vest vaksēties, es būtu daudz pateicīgāka šobrīd. Ik pēc 2 nedēļām jūtos kā gorilla.
Tagad domāju iepirkt šo, jo mani kaitina visa tā putošanās un nemitīgā skuvekļu pirkšana/mainīšana:
07.05.2013 13:37 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Sasmējos par koshlenes komentāru:D

Man ir epilātors Braun. Baigais mēsls.
07.05.2013 15:38 |
 
Reitings 661
Reģ: 29.01.2009
aj,es arī esmu meža meitene :D tie mūža meži mani dzen stresā..bet nu kkā cīnos. Kājas+paduses epilēju (tagad liekas pupu mizas, 1 minūtes darbs 1x 2-3 nedēļās), ūsas likvidēju ar vaska strēmelēm( ir ok), bet vāveri gan skuju, reizi biju iebraukusi ar epilatoru - domāju, ka nomiršu :D
07.05.2013 15:45 |
 
Reitings 66
Reģ: 28.05.2011
Man matinji ir palikusi planaki, gaisaki, retak ataug, kops lietoju ok. Nopirku ari lazerepilatoru un izgaju kursu rokasm, kajam, bikini, padusem. Bet tolaik ari jau lietoju ok. Gruti spriest par rezultatiem - iespejams, rokam un kajam matinji kljuva nemanamaki..bet, ja godigi, pec3 menesiem liekas, ka viss bija tapat, ka ieprieks. Zaudeju tikai loti daudz laika ar so aparatinju darbojoties :(
Varbut varat ko ieteikt sada jautajuma? Uz rokam tiesam tie matinji ir palikusi nemanami, tomer vel joprojam vinjus skuju. Bet man bail, ja vinjus ataudzesu - ka tas izskatisies vasara- kajas ir gludas, bet rokas - pukainas? :/
07.05.2013 15:45 |
 
Reitings 66
Reģ: 28.05.2011
Epilatoru izmantoju tikai padusem - rokam, kajam ieauga matinji un veidojas briesmigi augonji, pat rokas manamas ir retinjas palikusas. Usinjam izmantoju vaska stremelites - parastais, letais drogu variant, der ideali, uz 2-3nedeljam! :)
07.05.2013 15:47 |
 
Reitings 661
Reģ: 29.01.2009
āāā, aizmirsu tač savas mērkaķa rokas - tās gan es neaztieku, pietika ar draudzenes pieredzi. Vienreiz noskuva, tagad jāmokās visa dzīve vai jāsadzīvo ar divtik vairāk spalvu.
07.05.2013 15:47 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Es arī pie spalvainajām visur citur, tikai ne uz galvas! (tas statistikai, lai apgāztu mītu, ka tām, kam labi ar apmatojumi uz kājām, starp kājām un rokām ir biezi mati arī uz galvas):D
Kājas visā garumā mājas apstākļos vaksēju ar RICA vaskiem, paduses vnk ar skuvekli uzlaboju. Rokas mani arī dzen izmisumā - ko ar viņām darīt?! Kāda ir mēģinājusi balināt roku spalvas?

:)
07.05.2013 15:52 |
 
Reitings 260
Reģ: 30.07.2012
arī esmu pie spalvainajām :D bikini zonā - mūža meži, tiešam traki un normāli netieku galā, lai skats būtu labs, skujot un epilējot, sarkanas pumpiņas sametās un paskats briesmīgs, tikai vaksējot sanāk jēdzīgi. Kājas skuju, ūsiņas raustu, celiņu pie vēdera raustu.
un man vēl problēma ar dibena vaidziņu matiņiem. :( kādai vēl tur aug? esmu īpaši spalvainais gadījums. :D bet nu, līdz šim tieku ar visu galā, ilgi gan iet, bet nu, ir jau tā vērts. :D
un piekritīšu, par izteiktajām uzacīm un biezajām skropstām.
07.05.2013 16:08 |
 
10 gadi
Reitings 38
Reģ: 23.08.2010
skaya - es pasūtīju te ieteikto balinātāju - kaut kad pa brīvdienām mēģināšu balināt :)
ā, visas te par skropstām. man mati uz galvas daudz un biezi, uzacis normālas, bet skropstas ļoti gaišas un nebūt ne biezas :(
07.05.2013 16:57 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
chery_bomb, ieliksi pēc tam atsauksmi par rezultātu? :)
07.05.2013 17:07 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Žēl,ka vīriešiem nav pieņemts visu šito darīt, tad zinātu ko sievietes pārcieš tiecoties pēc skaistuma.
07.05.2013 17:48 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Balināšana? Vai tiešām ir liela jēga tos balināt? Iedomājieties, rokas pa vasaru iesauļojas brūnīgas, un tās rotā blondas spalvas :)
07.05.2013 17:52 |
 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
bananbeibe, kāds tev ir lāzerepilators. man ir philips lumea, ko sne jau nelietoju, jo man viņš ne s*da nepalīdzēja....
07.05.2013 18:00 |
 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
Es balinu roku spalvas! !!! ļotu labi, man patīk!! ūsiņās ja tumšākas paliek, arī balinu.. vispār es daudz ko daru - ne tikai vaksāciju! :)
lieku lielu cerību uz - nono 8800
07.05.2013 18:02 |
 
Reitings 185
Reģ: 13.08.2010
Man ir uz vaiga dzimumzīme, un tieši uz tās veidojas matiņi. Bet bieži vien ir dzirdēts, kā arī šeit izskanēja, ka nedrīkst no tiem atbrīvoties. Bet kādēļ, ja tā nav ļaundabīga utt.? Tiešām staigāt ar gariem, melniem matiņiem, tas taču ir tik uzkrītoši un nepatīkami. Kā lai ar to tiek galā?
07.05.2013 18:02 |
 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
ak mēs nabaga sievietes.... :(
07.05.2013 18:03 |
 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
man arī bija tāda dzimumzīme (noņēmu to)... es tāpat raustīju... dzīva esmu.
07.05.2013 18:04 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Meitenes? Bet vai jums pēc vaksācijas virslūpas matiņi nesāk augt melnāki, biezāki? :(
Man pēdējo 2 gadu laikā kkas ar hormoniem ir nogājis šķībi,greizi - matiņi uz virslūpas ir palikuši tumšāki.. Un tagad arī es esmu apsēsta ar to " ūsu" būšanu. Gribētos pasūtīt no ebay manis ielikto preci (5.lpp) , bet.. Vienīgais iemesls,kas attur mani to iegādāties- bailes no tumšāku virslūpas matiņu iegūšanas. :(
Man pašai agrāk bija gaiši tie matiņi.. Arī dabīgā matu krāsa ir tumši blonda.
07.05.2013 19:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits