Meitenēm aug ūsas..

 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
Labdien! Pirms sāku rakstīt un jautāt padomus, vēlējos meitenes jums palūgt.. Lūdzu neatstājiet aizskarošus komentārus un esat saprotošas.

Vēlējos pajautāt jums, vai jūs ciešat no liekā apmatojuma vietās kur meitenes to negribētu vispār redzēt, es runāju par - punci, ap krūšu galiem, un varbūt pat uz sejas..?
Man diemžēl ir šāda problēma, man aug matiņi uz vēdara, pāris ap krūšu galiņiem un diemžēl aug arī daži uz kakla.. Tas ir drausmīgi!!! :( Bet es protams no tiem veiksmīgi tieku vaļā vaksējot, jo kad pastāstu draudzenēm, ka man ir šī problēma viņas man saka - 'vai tiešām? nekad neesmu tev neko tādu pamanījusi..' Bet nu tas nenozīmē, ka man nav grūti ar šo visu.. tādēļ vēlējos vaicāt vai ir kāda kurai ir līdzīga problēma? Kā jūs tiekat ar to galā? Kā atbrīvojaties no matiņiem, vienalga kur tie aug- ap galiņiem, uz vēdara, vai ūsiņām..
Esmu taisījusi analīzes un man viss bija okay ar tām.. tākā nezinu kāpēc ir šis apmatojums. Lāzerepilāciju salonā netaisu, jo neuzticos tiem, bet nopirku sev 'beauty gadžetu' pirms pāris dienām, redzēsim kā tas darbosies, tas ir viens no tiem, kas iznīcina matiņu saknīti.. bija dārgs, bet ceru,ka būs tās naudas vērts.

Lūdzu nekautrējaties un padalaties! Un tām meitenēm kurām nav šī problēma, man prieks par jums. Jo tas nav arī psiholoģiski viegli, it sevišķi sievietēm kurām ir ļoti liels apmatojums tur kur nevajag.
06.05.2013 14:52 |
 
Reitings 624
Reģ: 20.06.2011
Nopirktu to jauno veet želeju, mēģināšu kādā dienā ar to.

Tik dīvaini ir tas, ka nekur citur man nav tākā pastiprināts apmatojums,piemēram, tās pašas ūsiņas. Parasti, ja tā ir ,tad ir visur vairāk :D
06.05.2013 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Kas tas par jauno Veet aparātiņu sejai?
Tāds ar diviem galiem, rozā krāsā.
Garām skrienot redzēju, bet nebija laika izlasīt.
Kāds ir lietojis?
06.05.2013 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Man vot ar ūsiņām problēmas.
Es rauju ar strēmelēm un man pēc tam sametas pumpas. Besī laukā. :(
06.05.2013 15:29 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Monta - bet kā tev tas uz kakla izpaužas? Tā, ka tiešām ļoti daudz? Un kurā vietā? Tur, kur matu līnija jau sākas vai pilnīgi randomā priekšā? Man arī ik pa laikam viens vai divi biezi, melni izlien. Man gan tas liekas vairāk smieklīgi, jo nav problēmu vienkārši izraut :D Zinu arī daudzus cilvēkus, kam ar apmatojumu problēmu nav, bet ik pa laikam kkāds nomaldījies biezs un tumšs mats uz vaiga, kakla vai pieres izlien.
Man, piemēram, ir gan starp pupiem matiņi, gan pie krūšu galiem, virs lūpas, normāls mauku lielceļš ne celiņš un pat no augšas līdz nabai ir tumšākas un redzamākas spalvas, kā arī esmu apdāvināta ar vienu uzaci, bļin :D Un nerunāsim par matu koncentrāciju vietās, kur tie ir visiem. Bet tāda es piedzimu un par to nejūtos vainīga.
Esmu bieži domājusi par lāzerepilāciju, bet pāris draudzenes, kas ir veikušas, nav sajūsmā.
06.05.2013 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Nepatīk dažas tumšākas spalvas ap krūšu galiem, pat nezinu, kā efektīvāk atbrīvoties. Šobrīd vienkārši apgriežu, noskuju, taču saknīte paliek redzama.
06.05.2013 15:31 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
normāls mauku lielceļš

Piedod, bet skan smieklīgi :))))))

Man tur nav diži daudz matiņu, bet baidījos ka pēc ķeizara sāks augt, jo viņi tur tā kārtīgi ar žileti man pa vēderu pabraukāja. Bet neko... proneslo...
06.05.2013 15:33 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
grecia es viņas izraustu ar pinceti. Jā, zinu ka uz krūtīm it kā nedrīkst, bet pāris gadu laikā vēl nekas nav bijis.. pfu pfu pfu
06.05.2013 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 38
Reģ: 23.08.2010
jā, man arī ir tādas problēmas :( dažubrīdi šķiet, ka esmu pati spalvainākā meitene pasaulē. un man traucē visur - daži matiņi uz zoda, uz krūtīm, gaišas ūsiņas..vispār visa seja ir gaišām pūkām (redzu, ka citām tomēr tā nav), protams celiņš zem nabas. arī rokas un kājas un bikini zonā padevies ražens apmatojums. kājas un bikini vaksēju, sejas rajonā izraustu ar pinceti, vislielākā sāpe ir rokas. tās nevaru vaksēt - sametas sarkani pleķi un pumpiņas, kas pēc tam iekaist..skats vēl trakāks nekā atstājot spalvainas. vasarā gan vieglāk, tad rokas iesauļojas un matiņi izbalo (nu jā, nav man gluži melns apmatojums, jo pati esmu drīzāk gaiša nekā tumšmate). ziemā var vilkt apģērbu ar garām rokām, vistrakāk ir pavasarī, kad gribas uzvilkt maiciņu, bet baigie kompleksi dēļ tām rokām.
06.05.2013 15:42 |
 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
Krītiņ, tā :D centīāo paskaidrot kur tieši... agrāk bija tikai tāk ka viens vai divi izauga uz kakla, bet tad kaut kas man notikās un sāka augt pieci vai seši, tagad ir tā,ka aug gar sāniem tādu rugājiņi, nu vispār daudz to matiņu ir uz kakla. Daži maigi, daži pacietāki.
Mauku celiņš arī ir, bet tas man no tīņu gadiem ir.. noskuvu kad bija 14.. muļķīte mazā.. pēc tam epilēju. Auga visu laiku tas celiņš zem nabas, bet tad sāka izplatīties.... murgs. Nu ap krūtīm, OK, varbūt arī vairāk nekā parīs matiņi, būšu atklāta.. arī ir gan 'maigie'gan cieti, plus citreiz pāris ieaug, tad es ar pinceti 'rubīju' laukā...zinu, ka nav labi. Bet man labāk,ka nav matiņš.
Nu skatīšos kā tas No-no darbosies, man vēl pūciņa uz vaigiem ir, tur arī sāka tumšie izlīst, bet tur gan kādi pāris tik.
Vai esat dzirdējušas par ķermeņa apmatojuma balinātājiem?
06.05.2013 15:42 |
 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
chery_bomb, tu neesi viena! redz mēs daudzas esam ar šo problēmiņu.. bet kad novaksē, vai tad pleķi nepāriet pēc laika? varbūt ir kāds krēms kas var nomierināt ādu pēctam?
06.05.2013 15:44 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
normāls mauku lielceļš ne celiņš

:D Mans mauku celiņš ir kādi 5 matiņi, parasti izraustu ar pinceti.
Man kaitina uz vaigiem tās mazās pūciņas.
Vienīgais pluss spalvainajām meitenēm noteikti ir biezi un skaisti mati.
06.05.2013 15:49 |
 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
Hayden - nav gan, man ir normāli mati, ne biezi, ne plāni, gribētos biezākus protams.. :D tāds iespaids laikam rodas jo visām indietēm, turcietēm utt. ir skaisti , biezi mati un apmatojums arī biezs , bet ne skaists :D
06.05.2013 15:56 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Vai esat mēģinājušas tieši padusēm kādus Drogu vaksācijas līdzekļus (strēmeles)?

Nepērc neko Drogās, lieki izmesta nauda. Profesionālos vaskus pērc attiecīgos veikalos, piemēram RICA.
06.05.2013 15:56 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Nelasīju visus komentārus. Lasot autores problēmu, sāku lauzīt galvu, matiņi tak ir VISUR. Un tad sapratu, ka temats laikam par melnajiem matiņiem. :D
06.05.2013 15:58 |
 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
nu ja, nu ja- melnie matiņi.. kas liek justies kā vecim citreiz.
06.05.2013 16:00 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
man neshkjiet, ka, ja ir palielinaats apmatojums, uzreiz kaut kas nav kaartiibaa ar hormoniem. tas meedz buut arii gjeneetiski dazhaadaam tautaam, piemeeram, tur kur skandinaavu tipa cilveekam ir gaishas puukas, armeenju tipam buus tumshaakas, pamanaamaakas spalvas.
matinji, no kuriem man ir kauns, aug zem nabas uz leju (kaads paardesmits tumshu matinju, visu laiku raustu ar pinceti), un ap kruushu areolaam (5-6 tumshi matinji, tos arii izraustu). bet man ir biezi mati, mazspalvainas rokas un kaajas, taa kaa nenormaala nejuutos, ir redzeetas blondiines, kas ir spalvainaakas par mani.
06.05.2013 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 38
Reģ: 23.08.2010
Monta - nu, cik esmu mēģinājusi, nekas īpaši nelīdz. kad noiet pēcvaksācijas apsārtums (un arī tas man turas ilgi, dažreiz pat 3 dienas), tad vietām tie sarkanie pleķi sāk tā kā iekaist, tā kā pumpiņas metas..pagājušovasar pāris mēnešus pamocījos, un tad uz rudeni atmetu, jo izskatījās tiešām trakāk nekā spalvainās rokas..
06.05.2013 16:05 |
 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
Donata, tev ir taisnība- tā nav tikai hormonu problēma.
Man ir tā, ka ne manai mammai, ne māsia nav tādu prblēmu, tādēļ sāku domāt,ka varbūt ar hormoniem kkas nav ok, bet izrādās ka ir..
06.05.2013 16:07 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Ginek. teica, ka tā tas vienkārši ir un tur nav nekāda sakara ar hormoniem. Varētu būt, ka tas ģenētiski nāk no tēva vai arī vispār no kādas iepriekšējās paaudzes.
06.05.2013 16:09 |
 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
Chery_bomb, vai esi ar epilatoru mēģinājusi, vai domā,ka tas pats būtu?
06.05.2013 16:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits