Katastrofāls randiņš

 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Būdama pavisam vientuļa, sarunāju randiņu ar puisi otrapuse.lv.
Puisis simpātisks, atnāca uz randiņu un pirmais, ko man paziņoja - esot domājis, ka es esot tievāka! Tālāk... Teica, ka dosimies uz Andrejostu, lai vadītu romantisku pastaigu. Iekāpjot tramvajā puisis skaļi paziņoja, ka viņš e-talonu nelietos un vispār cer, ka nebūs kontroles. Kad mēs nokļuvām galā, viņš man sāka stāstīt, ka vispār visām meitenēm vienmēr sūta vienus un tos pašus tekstus. Tad viņš piedāvāja iedzert, kas man likās kā svētība. Taču mēs vienkārši iegājām pārtikas veikalā, kur viņš sev paņēma aliņu. Kad tikām līdz kasei, izrādījās, ka viņam nav maka līdzi, bet alkoholu viņam tāpat nepārdeva, jo nebija līdzi ne pases, ne tiesību. Galu galā, mēs izdevāmies ārā, pastaigājām nedaudz, kad mana pacietība plīsa, jo viņš pateica, ka viņam šeit dzīvo bijusī un viņš pieies apsveicināties. :D
Tātad. Kā jums iet ar iepazīšanos? Pēdējie randiņu feili? :D
22.04.2013 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 4058
Reģ: 02.01.2011
gar zemi :D:D:D
24.04.2013 12:24 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
tad viņš man palūdza, vai es nevarētu būt tik laipna un nepaņemtu visas mantas vienā rokā, jo viņš gribot manu roku paturēt...


Viņš paprasīja ko es dzeršu un tad pastiepa plaukstu, lai es iedodu naudu.


unikums :D :D
24.04.2013 12:25 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
Tik traki gadījumi par laimi nav pieredzēti :D
Sliktākais randiņu piemērs bija, kad puisis uzskatīja, ka ir laba ideja jau pirmo 2 minūšu laikā nokritizēt manu vārdu + ieradās pat bez puķēm un izdomāja, ka nevēlas iet pārāk tālu no savas mašīnas, jo tur viņam atrodas dators - esot bail, ka nozags... tas nozīmēja, ka mums ir jāpastaigājas pa un ap autostāvvietu (ak, cik romantiski) :D Nu neko. Randiņš beidzās visais ātri :D

Bet jā par saraksti runājot.. ir gadījies 2x ieberzties ar to saraxti - vienreiz jaukais puisis, ar kuru tik forši par visu varēja parunāt internetā, patiesībā izrādījās tāds, ar kuru dzīvē vispār nav par ko parunāt. Otreiz bija tieši pretēji - puisis, ar kuru internetā sarunas vispār nevedēs un piekritu satikties ar viņu.. vispār nezinu kāpēc piekritu - dzīvē izrādījās ok un joprojām esam kopā.
24.04.2013 12:33 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es 1x braucu mašīnā ar vienu 2x satiktu puisi un viņš teica: "Es drošības pēc paņēmu līdzi tepiķi, lai varētu tevi paņemt jebkurā vietā" :D
24.04.2013 12:38 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Šeit laikam minēti 99% visu iemeslu, kādēļ atteiktos iet uz randiņiem. Murgs vienkārši! :D
24.04.2013 12:46 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
pistacija, tad, kad prasīja, lai padod roku un paņem mantas vienā rokā, vajadzēja demonstratīvi to izdarīt un noliekties līdz zemei, tad tēlot, ka nevari panest utt, lai nokaunas :)
24.04.2013 13:13 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
aaaaaaaaaaaaaaak šausmas, kā pārsmējos :D it sevišķi par autores atgadiijumu!!! :D :D :D :D :D
24.04.2013 21:52 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Braucot ar mašīnu, viņš centās nobraukt baložus un vārnas, kas staigāja pa stāvvietām.


:D :D :D Viņš neteica kāpēc tā dara? Ļoti interesētu tādas rīcības motīvi! :D :D
24.04.2013 22:21 |
 
Reitings 32
Reģ: 20.02.2013
Izstāstīšu arī es.
Sāku internetā sarakstīties ar ļoti skaistu, interesantu puisi (pirms trīs gadiem tas bija). Norunājām tikties, bet es viņam jau laicīgi biju teikusi, ka tikšanās laiku vēl precizēšu, jo tajā dienā bija daudz darāmā. Tā nu visas dienas garumā no viņa saņēmu vismaz 20 sms ar to, ka viņš mani nevar sagaidīt un to, kad beidzot tiksimies (tā bija pirmā zīme, ka man jābēg :D). Nu ok, sarunājām tikšanos kādā no parkiem. Es - augstpapēžu kurpēs, kleitā. Viņš - jā, mans sapņu princis sēdēja uz soliņa ar divlitrīgo pudeli rokā un kādu savu draugu, kas neturējās kājās. Nezinu pat kādēļ nemuku projām. Sākām runāties, līdz man iezvanījās telefons. Mazliet parunāju pa telefonu, līdz mans 'princis' sāka pa visu rajonu bļaut, lai es vācos prom, ja jau man tik ļoti ir vajadzīgi citi 'veči', kā arī to, ka to jau viņš no manis gaidīja, ka ņemos ar visiem pēc kārtas. Tā nu aizbildinājos ar steidzamām darīšanām un nozudu. Turpinājums? Vismaz vēl 20 sms par to, cik žēl, ka pametu viņu vienu un to, lai braucu atpakaļ pie viņa un lai mēs pavadām kopā nakti.

Nu jā.. :D
24.04.2013 23:52 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Lucinda, viņš ļoti aizraujas ar dažādām enerģētiskām tēmām, ar savdabīgu skatu uz dzīvi un savdabīgu izpratni par pasaulē notiekošajiem procesiem. Staigā armijas tipa formas tērpā arī ikdienā, atbilstoši savam hobijam un nodarbei, veic pārgājienus uz izdzīvošanu utt. Laikam tā doma bija uzlikt arī vārnām izdzīvošanas pārbaudījumu. :D Kad šai izdevās aizmukt, tad izrādīja nožēlu. Aii, tur bija vēl virkne īpatnību, bet kaut kā negribas visu atstāstīt, jo kā jau minēju, tagad esmu pateicīga Visumam, ka izdevās tādu cilvēku satikt, lai gan toreiz iedzīvojos pat slimībās, mēģinot no viņa tikt vaļā un visos iespējamos veidos ignotēt.
25.04.2013 09:47 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Tb ignorēt.
25.04.2013 09:48 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Ja esam sarunajuši randiņu, es piezvanu, un, ja izklausās pēc loha, godīgi pa tālruni to arī pasaku

Bet, ja ir jau sarunāts randiiņš un tikai pirms kādām 10 min pazvana, arī var teikt tu esi lohs? :D un neierasties?
25.04.2013 10:33 |
 
Reitings 84
Reģ: 04.12.2012
Sākām runāties, līdz man iezvanījās telefons. Mazliet parunāju pa telefonu, līdz mans 'princis' sāka pa visu rajonu bļaut, lai es vācos prom, ja jau man tik ļoti ir vajadzīgi citi 'veči', kā arī to, ka to jau viņš no manis gaidīja, ka ņemos ar visiem pēc kārtas. Tā nu aizbildinājos ar steidzamām darīšanām un nozudu. Turpinājums? Vismaz vēl 20 sms par to, cik žēl, ka pametu viņu vienu un to, lai braucu atpakaļ pie viņa un lai mēs pavadām kopā nakti.


gadījimā iniciāļi nav Dz. K.
26.04.2013 20:09 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Pacelšu šo tēmu!
12.12.2013 23:32 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Kopš aprīļa man ir bijis viens katastrofāls randiņš :D
Tas bija mūsu 2. randiņš. Pirmais bija ok.
Aizbraucām uz viņa drauga dzimšanas dienu, tā kā tas viss notika citā valstī un man, ka tik piedzīvojumi, piekritu. Viss sākumā ok, iedzērām, iepazinos ar foršiem cilvēkiem, bet kā izrādās viņš alkoholu netur un piedzērās. Viņš ir apsēsts ar skeitu, tā nu sīčiem rādot triku, pālī nokrita un nolauza zobu un nobrāza celi. To, ka to nolauza, atskārta pēc stundas. Tad viņš mani mēģināja pielauzt palikt tajā pilsētā palikt kkādā nezināmā dzīvoklī Birmingemā, bet, protams, atteicu. Ok, braucam atpakaļ uz Londonu. Pa ceļam viņš atlūza, bet es tad vēl nezināju neko - ne kur jākāpj ārā, ne kā tālāk tikt un tas arī bija pēdējais vilciens. Par laimi pēc 5 min bakstīšanas (viss vilciens bija pilns) viņš piecēlās. Ejot ārā no stacijas viņš sāka braukt augumā apsargam un bez maz vai gribēja kauties. Atpakaļceļā viņš uz tā trulā dēļa vēl kādas 3 x nožāvās, tad vēl pa ceļam viņš ieraudzīja kanālu, kurā metās peldēties :D
Te tev nu bija piedzīvojumi :D
12.12.2013 23:53 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.05.2012
Pure heroine, šausmas :D:D:D:D:D
13.12.2013 00:10 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Sorry, sajaucu Brightonu ar Birmingemu. Bet nu jēga stāstam nemainās. :D
13.12.2013 00:19 |
 
Reitings 119
Reģ: 10.08.2011
Cik ļoti interesanti ir tas, ka arī es ejot uz randiņiem vienkārši nu nespēju atrast kopīgu valodu ar otru cilvēku, pilnīgi gribas vemt no viņa klātbūtnes. bet atkal ar citu ir tā, ka tu viņu vnk dievini un centies tēlot sazin ko , lai tikai izpatiktu :D
13.12.2013 01:31 |
 
Reitings 255
Reģ: 29.01.2009
Kādu laiciņu atpakaļ biju uz randiņu ar vienu puisi! Šis atbrauca, satikāmies, nu lieki piebilst, ka viņš bija satraucies, un vienīgais par ko runāja bija riteņbraukšana, un savas sacensības :D Un vēl, izrādās viņš bija melojis apr saviem gadiem, tātad viņam bija ~ 30 un viņš bija nevainīgs :D Un visu vakara gaitu skatijās telefonā un omāja kā lai vēl paspēj aizbraukt satikties ar citu meiteni :D:D Tas bija vienkārši fenomens :D


Ir bijis pusaudžu gados tāds randiņš, kad "jāiet ātrāk mājās" :D nu jo puisis izrādās nav tik foršs, kā sākumā licies. Un tas pats puisis vienreiz stāvēja pie mājas un zvanījās lai iznāku parunāties - pateicu ka negribu nākt ārā:D

Draudzenei ir bijis smieklīgs randiņš - iepazinās deju placī, kad viņa bija aizmirsusi mājās brilles :D Lieki piebilst, ka nākamajā satikšanās reizē nedaudz sabijās :D
13.12.2013 01:59 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es padalīšos pieredzē par savu pirmo un pēdējo aklo randiņu, jo pēc kaut kā tāda, man vairs nebija cerība sastapt internetā normālu puisi. :D
Tas bija gadus 4-5 atpakaļ. Vienu dienu draugiem.lv man sāka rakstīt kāds puisis. Pēc izskata simpātisks - tumši mati, skaistas acis un tā. Pēc kāda laika jautaju vai negrib satikties. Domāju - vismaz vienu reizi dzīvē jau vajag pamēģināt. Jau pašā sākumā mani mulsināja tas, ka viņš teica, ka mums jātiekās pie bibliotēkas, bet neko neteicu. Tad protams, kā jau daudzas no mums, lai būtu drošāk paņēmu līdzi drudzeni, un pēc tam sapratu, ka tas ir labākais, kas varēja notikt, JO... ieraugot to puisi, es nesapratu - smieties vai krist panikā. Tumšos matus viņš bija MĒĢINĀJIS izbalināt, spriežot pēc tumšajiem pleķiem - uz savu roku, augums nebija tāds kāds bildēs, vārdusakot- pavisam cits cilvēks. Tomēr briesmas turpinājās ejot "pastaigā'' (neveikla 30min pastaiga pa centru). Viņš vārdus izrunāja ļoti ļoti ātri un neskaidri un es nespēju sekot sarunai, tāpēc izvēlējos labāk parunāt ar draudzeni (lieki piebilst, ka arī viņš to nemanīja) vienīgais ko es sapratu bija tas, ka viņam esot portatīvais pc ar ANTENU un viņš nākot uz bibliotēku, lai dabūtu internetu. :D Visu laiku domāju kā lai tiek no viņa vaļā un beigās izdomāju veco labo variantu - "man zvanīja tas un tas un man steidzami jāiet.." Puisis runāja un vienā brīdī teicu- pagaidi, man laikam telefons vibrē kabatā, un sāku tēlot, ka runāju ar mammu. Pats stulbākais šajā situācijā bija tas, ka man telefons tiešām tēlošanas brīdī sāka zvanīt un viņam nebija klusums uzlikts. :D Un arī to tas puisis nepamanīja. :D
13.12.2013 02:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits