Katastrofāls randiņš

 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Būdama pavisam vientuļa, sarunāju randiņu ar puisi otrapuse.lv.
Puisis simpātisks, atnāca uz randiņu un pirmais, ko man paziņoja - esot domājis, ka es esot tievāka! Tālāk... Teica, ka dosimies uz Andrejostu, lai vadītu romantisku pastaigu. Iekāpjot tramvajā puisis skaļi paziņoja, ka viņš e-talonu nelietos un vispār cer, ka nebūs kontroles. Kad mēs nokļuvām galā, viņš man sāka stāstīt, ka vispār visām meitenēm vienmēr sūta vienus un tos pašus tekstus. Tad viņš piedāvāja iedzert, kas man likās kā svētība. Taču mēs vienkārši iegājām pārtikas veikalā, kur viņš sev paņēma aliņu. Kad tikām līdz kasei, izrādījās, ka viņam nav maka līdzi, bet alkoholu viņam tāpat nepārdeva, jo nebija līdzi ne pases, ne tiesību. Galu galā, mēs izdevāmies ārā, pastaigājām nedaudz, kad mana pacietība plīsa, jo viņš pateica, ka viņam šeit dzīvo bijusī un viņš pieies apsveicināties. :D
Tātad. Kā jums iet ar iepazīšanos? Pēdējie randiņu feili? :D
22.04.2013 15:17 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
:D nabaga čalīts , draugs vēl atstāj apkakātu lai guļ tur vannasistabā, pretīgi, labāk jau tad apčurāties :D
23.04.2013 15:04 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
Tikko atcerējos vienu no saviem randiņiem - nez cik katastrofāls, bet joprojām ar draudzenēm ierēcam :D Tas laikam notika pirms 5 gadiem.

Iepazinos ar 2 gadus vecāku puisi internetā (neatceros, kurā iepazīšanās portālā).
Dzīvē gluži tāds pats kā bildēs - bija rudais tips (pilnībā ne manā gaumē, bet aiz nekā darīšanas piekritu tikties pēc 2 nedēļu sarakstes) ar ļoti, ĻOTI blāvi zilām acīm.
Nevarēju puisim skatīties acīs, jo man tās vienkārši biedēja - tādas spokainas - nevaru izskaidrot, bet nu nepatīkamas ... Tas būtu mazākais.
Bija atnācis uzvalkā (bez zieda/-iem, ak :D), jo tikko no darba, kā izrādījās. Aizveda mani uz kino. It kā viss ok, sarunas bija utt.
Kad jau skatījāmies filmu, jutu kaut kādu deguma smaku. Kad par to apvaicājos puisim, vai viņš arī nejūt, tas tikai aplika roku man ap pleciem un sāka glāstīt manu zodu un teikt: "Viss būs labiņi, saulīt! Es ar tevi esmu kopā. Nebaidies." Nu laaaabiiiii, es pie sevis nodomāju :D
Pēc filmas aicināja pie sevis, bet tā kā man nebija vēlēšanās neko turpināt, sameloju, ka jādodas mājās (neko labāku uz sitienu neizdomāju :D). Tad nu viņš solīja mani pavadīt ... pastaigas laikā man bija jādzird: "Mincīt, aizejam varbūt nopirkt tev biļetīti uz vilcieniņu? ... Bet varbūt labāk uz autobusiņu? ... Vai varu saņemt tavu maigo rociņu, saulīt?" ... Doma tāda, ka visos teikumos, kas tika teikti, bija iestarpināti mīļvārdiņi.

Lai kā man patīk, ka ar mani mīļi runātu, kas par daudz, tas par daudz :D
Tā nu uz 2. randiņu neaizgāju, jo pēc mūsu pirmā randiņa turpinājās sms ar "Kā man derētu muguras masāžiņa. Vēlos sajust tavas siltās un maigās rociņas ..." :D
23.04.2013 15:04 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
starstruck - vienkārši būtu sākusi aurot uz puisi, es nezinu kapēc, bet man TIK ļoti riebjas, ja izmanto deminutīvus visu laiku.. Fuj fuj fuj fuj fuj :D šis man liekas vēl briesmīgāk par apkakājušos hokejistu :D
23.04.2013 15:12 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
Honeybuu, vēl joprojām atceros to sajutu, kad paliek slikti ap dūšu :D Man vienkārši gribējās kaut ko dzēlīgu pateikt ...
Mans tagadējais nevarēja no sākuma saprast, kā man, SIEVIETEI, nepatīk mīļvārdiņi :D Visi tie zaķīši, kaķīši utt. Visām viņa bijušajām patika, bet tas jau ir cits stāsts :D
23.04.2013 15:18 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
*sajūtu
23.04.2013 15:19 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Labāk pasakiet, vai kāda ir mēģinājusi arī draudzēties ar interneta portālos iepazītu čali?

Es ar savu vīru iepazinos portālā znakomstva.lv
Esam kopā jau 4 gadus un mums ir brīnišķīgs dēls.
Viņš ir ļoti gādīgs tēvs un piebildīšu, ka internetā sēž maksimums tik daudz, lai ieietu delfos. Mājās vispār nesēž, jo redz no portatīvā nav ērti, peli slēgt slinkums utt. utjp.
23.04.2013 15:53 |
 
Reitings 360
Reģ: 17.01.2013
1. Iepazinos ar puisi dīvainā veidā,uzgriežot nepareizu numuru,tā mēs sākām kontaktēties caur sms un zvaniem,viņš dzīvoja Rīgā es tālu no turienes,tādēļ uzturējām kontaktus just 4 fun aiz neko darīt,pēc gada pārvācos uz Rīgu un izdomāju satikties ar šo puisi,tas īsti nebij randiņš ,vienkārši pastaiga krēslā pa ķengaragu:Dbet kautkā viena nobijos un pabrīdināju ka būs divas draudzenes līdz,pēc balss puisis izklausijās nosvērts un izglītos,bet,ak,vai... uz satikšanos viņš ieradās kovboja zābakos ar piešiem,sporta jakā un nekopies,visu laiku stāstija cik kruts viņš ir,un kāda bija viņa bijusī,tā tizli klīstot nonācām līdz daudzīvokļu mājai,un draudzene ierosināja uziet apsveicināties ar draudzeni kas tur dzīvo,tā mēs uzgājām un piezvanijām pie durvīm,tā meitene atvēra vaļā,ooo,čau,tad ieraudzija to puisi,palika bāla un aizcirta durvis,mēs īsti nesapratām viņas reakcijas iemeslu,tādēļ es ierosināju iziet ārā uzpīpēt,un tas puisis pieteicās nākt līdz,bet draudzenes palikt augšā un noskaidrot situāciju,tā es tur ar viņu stāvēju ,pīpēju,pēķšņi izskrēja manas draudzenes,satraukti teica,ka mājās kas slikts noticis,un mums nekavējoties jādotas prom,parava mani aiz rokas un skriešus devāmies uz sabiedrisko,kur es arī uzzināju ka šis puisis reiz brutāli seksuāli uzmācies tai draudzenei pie kuras bijām apsveicināties,un viņa brīdinājusi ka viņš ir diezgan bīstams,lai tiekam no viņa prom ko kājas nes.....


2. biju uz randiņu ar puisi Andri(vArds mainīts),tas nebij aklais randiņš,jo biju jau dzīvē viņu redzējusi,itkā tiešām sakarīgs puisis likās,izskatīgs,krievu tautības,tikai viņš bija paņēmis līdzi savu draugu kristapu(vārds mainīts),kurš visu laiku kritizēja mani,teica ka nēesmu viņa drauga cienīga,un kur andris vispār tādu izrāvis,bet kad Andris iegāja nopirkt kioskā cigaretes,Kristaps mani pievika sev klāt un teica,pie velna to Andri,viņš ir lohs,mož tu ar mani vari kautko sabīdīt,palūdzu Andrim atvadīties vai nu no manis vai Kristapa,jo randiņš trijatā neturpināsies,Kristaps devās prom,bet andris pēc mirkļa uz mani paskatijās un noteica"BļeĢ,tev gan ir seksīgs purns":D.........tad gan es sapratu ka randiņu vēlos pārtraukt nekavējoties un nekad neatkārtot

3.iepazinos ar puisi uz vilciena perona,reperi,man toreiz bija 16 gadi un reperi bij mana vājība:D apmainijāmies numuriem,un drīz jau bija sarunāts randiņš pie laimas pūlksteņa,biju tik nenormāli satraukta,lidinājos pa mākoņiem,stāvēju pie laimas pūlksteņa un gaidiju savu princi..........sagadīju............viņš atnāca ar vēl 10(nepārspīlēju) līdzpaņemtiem čomiem un čikitām,teica ka te netālu dzerot aliņu pie viena frīka un lai es nākot līdzi.....biju dusmīga par iztērēto laiku pucējoties,un iztērēto naudu transportam,bet nolēmu aiziet līdz(šobrīd pati nesapratu kapēc)viss tusiņš bija uz kautkādām trepēm vecrīgā,visi dzēra 2l aliņus un skaitīja savus repa tekstus,kuri bija briesmīgi,......puisis man pajautāja kad braukšu pie viņa palikt pa nakti,jo viņa mamma gribot ar mani iepazīties.....
23.04.2013 16:08 |
 
Reitings 466
Reģ: 20.09.2010
Diemžēl man ir negatīva pieredze saistība ar otrapuse.lv :D Cik nu negatīva, bet smieklīga.
Iepazinos ar puisi. Mulsināja fakts, ka tikai viena bilde, bet nu neko, uzaicināju facebook'ā, apskatījos, simpātisks, it kā. Nu neko, tad vienkārši spontāni izdomājām, ka jātiekas. Atnācu uz norunāto vietu, sapratu, ka viņš tur nav. Piezvanu, runājam, un pēkšņi viņš kliedz - es Tevi redzu!!!
Es apskatos apkārt, un saprotu, ka neviena simpātiska, bildēs redzētā, puiša nav. Viņš pienāca klāt. Sāksim jau ar to, ka balss viņam bija kā tādam, atvainojos, kastrātam. Vai nu tās, manis redzētās, bildes bija ļoti vecas, vai arī es nesaprotu, kas ar viņu bija noticis. Laikam pēc kādām 20 min es aizmuku prom. Jā, esmu nepieklājīga maita un ko vēl ne. Vienkārši aizsūtīju sms draudzenei, lai piezavana man. Puisis sāka stāstīt, cik viņam foršs darbs, un, ka es, redz, esmu viņam parādā vēl vienu tikšanos, jo viņš taču brauca TĀAAADU gabalu uz centru.
Un man bija līdzīgi kā starstruck, vienkārši nevarēju viņam paskatīties acis. Viņš izskatījās pēc nobiedēta dzīvnieka, brrr. :D
Ejot prom, pateicu, lai nepavada mani, jo man vēl jāieiet pārtikas veikalā, uz ko viņš atbildēja - vai tur, kur Tu dzīvo, veikalu nav? :D
Parunājiet skypā vai kā citādi, pirms tiekaties, meitenes!
23.04.2013 16:11 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
narkotika, man arī bija viens puisis pazīstams no otrapuse.lv, kuram balss kā kastrātam :D
Bet, zini, labs ieteikums par skype ;)
23.04.2013 16:20 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
15 gadu vecumā satikos ar klasesbiedra brāli, kuram bij 17 gadi, man viņš īsti nepatika , bet tomēr piekritu, pastaigājāmies, viņam kājās bij kādas glaunās bikses ar laķenēm, un sporta jaka :D pastaigājāmies pa ciematu, bija normālas sarunas, bet uz atvadām viņš man glāstīja seju un teica ka tā ir tik mīksta kā zīds un noskūpstīja mani, pēc tam raudāju, pēc tam nezinu gan kāpēc bijām kopā kādus dažus mēnešus, pēc 2 gadiem mums vēlreiz bij romāniņš, bet viņš bija seksaholiķis un es nevarēju izturēt, tagad esam labi draugi :D

Zinu , ka man ir bijis kas smieklīgs vēl, bet neatceros :D
23.04.2013 16:25 |
 
Reitings 38
Reģ: 18.04.2013
un noteica"BļeĢ,tev gan ir seksīgs purns"


Tie pat nav lauki vairs :D :D :D ak jēziņ :D :D :D
23.04.2013 16:27 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Man patiesībā tikai vienreiz sanācis randiņš ar feilu, lai gan draudzenes mani sauc par randiņu karalieni. Vienkārši iesaku pirms tikšanās arī sazināties telefoniski. Pēc balss var momentā pateikt. Ja esam sarunajuši randiņu, es piezvanu, un, ja izklausās pēc loha, godīgi pa tālruni to arī pasaku.
23.04.2013 16:50 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Atcerējos, sarunāju satikties ar vienu puisi, nu neko šis atnāk, bet atnāk kopā ar vēlvienu draugu. Nezinājām ko darīt, tad nu pavadīja mani kādu pusceļu ar kājām līdz mājām.
Ar vēl vienu citu, no kura galīgi gribēju atkratīties, arī pastaigājāmies, šis teica, ka mašīnu kaut kur uz ielas esot atstājis un tā arī neredzēju to mašīnu, nezinu vai viņam vispār tāda bija.
23.04.2013 22:26 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Šo te esmu jau rakstījusi, bet tā ir mana labākā katastrofālo randiņu pieredze.

Sarakstījos ar vienu puisi aptuveni gadu. Beigu beigās izdomājām satikties pie jūras. Atnāku, skatos - nu tāds muskuļots, iededzis skaistulis (cik nu muskuļots var būt 15 gados). Visu dienu nogulējām saulē, es brutāli apdegu un pa to laiku pārmijām aptuveni 3 teikumus. Izlēmu doties nopeldēties, pieceļos un šis bļauj nopakaļ "A tu vispār tāda apaļīga!". Man šoks un neizpratne, bet ''randiņš" turpinās. Tālāk jau devāmies pretī saulrietam gar jūras krastu. Viņš izvelk no somas apelsīnu, man piedāvā un es atsaku. Viņš sāk to ēst un piemetina "Ja nu tomēr vēlēsies, tad viņš man būs mutē, varēsi izzvejot". Tā nu devos mājās ar sajūtu, ka tas bija mans labākais randiņš ever.

Nākamajā dienā sekoja otrs randiņš (!!). Viņš ierosināja iet uz kaut kādu filmu, bet, protams, biļetes bija jāpērk uz pusēm. Līdz filmai vēl laiciņš, aizgājām pastaigā pa Vecrīgu. Ievilka viņš mani Streetshopā (mans izredzētais bija stilīgs), neko neieraudzīja un gājām tālāk. Pēc brīža viņš atkal mani velk uz to Streetshopu, tikai šoreiz piekodinājaa stāvēt ārā, pie durvīm, jo es noveršot viņa uzmanību. Neko, stāvu gaidu. Pēc ilga laika viņš iznāk ārā lepns, ar iepirkuma maisiņu rokās. Fiksi uzvelk virsū tikko nopirkto kreklu un jautā "Vai es varu saviem draugiem pateikt, ka tu man viņu nopirki?". Tālāk randiņš pagāja bez īpašiem piedzīvojumiem un pēc pāris dienām mēs izšķīrāmies.

Jāpiebilst, ka pēc pāris mēnešiem viņš kļuva par kaut kādas reklāmas modeli, un katru dienu viņa ģīmis kopā ar to nolādēto kreklu atradās manas mājas priekšā. Man bija 13 un es biju salauzta.
23.04.2013 23:13 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Ja esam sarunajuši randiņu, es piezvanu, un, ja izklausās pēc loha, godīgi pa tālruni to arī pasaku

:D :D Tieši tādiem vārdiem?
23.04.2013 23:23 |
 
Reitings 221
Reģ: 27.01.2013
un noteica"BļeĢ,tev gan ir seksīgs purns"

Ja esam sarunajuši randiņu, es piezvanu, un, ja izklausās pēc loha, godīgi pa tālruni to arī pasaku


es mirstu :D super :D
23.04.2013 23:31 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Man laikam nav bijuši pārāk katastrofāli randiņi :D bet bija laiks, kad gāju diezgan bieži uz interneta randiņiem. Sastapu gan sakarīgus cilvēkus, gan arī dīvaiņus.
Neveiksmīgākie piemēri:
1. Sapazinos internetā ar puisi, likās tāds sakarīgs, simpātisks. Satikāmies dzīvē, pēc izskata tā neko, bet runīgs bez gala - precīzāk, vārījās bez mitas, stāstīja savus dzēruma piedzīvojumus un jēli jokoja. Beigās vēl izdomāja, ka griba paķemmēt veikalus.

2. Otrs interneta randiņš. Šis jau bija trakāks eksemplārs. Puisim 26 gadi, dzīvo ar mammu, un netaisās uzsākt patstāvīgu dzīvi, jo esot jādzīvo ekonomiski, arī vadītāja apliecību neesot jēga kārtot, jo viņam ir baltās tiesības un mamma jau vienmēr var sēdēt blakus.
23.04.2013 23:42 |
 
Reitings 18
Reģ: 31.05.2011
Man ar pagadījās viens interesants eksemplārs. Iepazināmies draudzenes dzimšanas dienā. Viņš bija draudzenes brālēns. Pirmais randiņš bija tīri ok, spēlējām biljardu. Mani gan izbrīnīja tas, ka vakara nobeigumā viņš nepavadīja mani uz sabiedrisko transportu attaisnojoties ar to, ka viņam griboties ēst :D Uzreiz pēc tam man bija jābrauc uz laukiem un sarunājām, ka nākamais randiņš būs tad, kad atgriezīšos - viņš mani sagaidīs autoostā. Kamēr biju laukos viņš man sūtīja " superīgas " sms - es eju vannā, nākamā - tikko iznācu no vannas utt.
Pienāca tā diena, kad atgriezos Rīgā un puisis sagaidīja mani autoostā. Braucu tomēr no laukiem, kur bija sadoti visādi labumi, somas lielas, bet jauneklis nepiedāvājās palīdzēt. Nu ko, stiepu somas pati - gājām pastaigāt pa vecrīgu un tad viņš man palūdza, vai es nevarētu būt tik laipna un nepaņemtu visas mantas vienā rokā, jo viņš gribot manu roku paturēt...
Aizgājām uz vasaras kafejnīcu. Viņš paprasīja ko es dzeršu un tad pastiepa plaukstu, lai es iedodu naudu. Nav jau man problēmu pašai par sevi samaksāt, tad nu arī devu. Gandrīz tikko kā biju izkāpusi no autobusa viņš man paziņoja - es tevis dēļ nomazgājos :D
sevis dēļ laikam mazgāties nemēdz :D Ilgi ar viņu laiku kopā nepavadīju, šoreiz vismaz līdz transportam pavadīja, kad jau lecu trolītī šis man pakaļ nobļāva - kad tiekamies? es tā arī neatbildēju, tad nu viss laimīgi beidzās :D
24.04.2013 12:06 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
tad viņš man palūdza, vai es nevarētu būt tik laipna un nepaņemtu visas mantas vienā rokā, jo viņš gribot manu roku paturēt...

:D
24.04.2013 12:16 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Braucot ar mašīnu, viņš centās nobraukt baložus un vārnas, kas staigāja pa stāvvietām.


OMG!!! :D:D:D
24.04.2013 12:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits