Katastrofāls randiņš

 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Būdama pavisam vientuļa, sarunāju randiņu ar puisi otrapuse.lv.
Puisis simpātisks, atnāca uz randiņu un pirmais, ko man paziņoja - esot domājis, ka es esot tievāka! Tālāk... Teica, ka dosimies uz Andrejostu, lai vadītu romantisku pastaigu. Iekāpjot tramvajā puisis skaļi paziņoja, ka viņš e-talonu nelietos un vispār cer, ka nebūs kontroles. Kad mēs nokļuvām galā, viņš man sāka stāstīt, ka vispār visām meitenēm vienmēr sūta vienus un tos pašus tekstus. Tad viņš piedāvāja iedzert, kas man likās kā svētība. Taču mēs vienkārši iegājām pārtikas veikalā, kur viņš sev paņēma aliņu. Kad tikām līdz kasei, izrādījās, ka viņam nav maka līdzi, bet alkoholu viņam tāpat nepārdeva, jo nebija līdzi ne pases, ne tiesību. Galu galā, mēs izdevāmies ārā, pastaigājām nedaudz, kad mana pacietība plīsa, jo viņš pateica, ka viņam šeit dzīvo bijusī un viņš pieies apsveicināties. :D
Tātad. Kā jums iet ar iepazīšanos? Pēdējie randiņu feili? :D
22.04.2013 15:17 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
laila2 - jā, es arī esmu dzirdējusi visādus foršos stāstus par ''lieliskajiem'' latviešu vīriešiem un arī šajā diskusijā daudzi labi ''kadri'' parādās :D Bet man nekad nav skaidrs - tev nav jāizskatās labi tikai tāpēc, ka esi vīrietis? Atnāk tiešām nesakopts, netīriem matiem, nagiem, ar alusvēderu, utt. un pasaka sievietei, ka viņa ir par resnu. Nu kā tā var (es jau pat nerunāsu par to, ka man vispār nešķiet normāli, ka vīrietis sievietei atļaujas kaut ko tādu pateikt - ja viņa ir resna, tas nav obligāti jāsaka viņai).. Nepatīk šitie dubultie standarti. Šajā sakarā ļoooti patīk šis teikums: ''Dear men, if you don't look like Calvin Klein models, don't expect us to look like Victoria's Secret Angels.'' :D
22.04.2013 17:04 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Sancho ja tā padomā - varbūt ka ja bildei saliek baigi daudz efektus un no sejas var redzēt tikai mazu daļu... :D Bet jebkurā gadījumā tādu puišu attieksme man liekas daudz labāka nekā ''tu esi daudz resnāka nekā bildē'' variants - puisis pats ''tēlo'' kretīnu lai tiktu no viņas vaļā, bet nesāpinot viņas jūtas
22.04.2013 17:07 |
 
Reitings 47
Reģ: 10.10.2011
Kad es vēl staigāju uz tādiem randiņiem, tad viskautkas ir bijis, bet viens nāk prātā, ka džeks man sasolīja ieprikšanos Berga bazārā (es naivā domāju - tā pat par skaistām acīm), bet gala rezultātā, kad nekas nenotika pēc viņa prāta (nu jūs jau saprotat, kas), es paliku viena aiz viņa (uz diennakti izīrētā, kā vēlāk sapratu) šikā dzīvokļa durvīm - un mājās varēju čāpot/braukt kā vien man pašai tīk, lai gan iepriekš man bija taksis priekšā pakaļā.
22.04.2013 17:08 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Fuj, bail būtu tagad iet uz randiņiem. Labāk pasakiet, vai kāda ir mēģinājusi arī draudzēties ar interneta portālos iepazītu čali?
22.04.2013 17:12 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Aizgāju uz randiņu, un puisim priekšā nebija zobs.
22.04.2013 17:13 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
^^ - nebiju domājusi, ka jāskrien tikties pēc pirmā "hei, beibe, tu ir smuka", bet nav jau arī jēga sarakstīties pusgadu-gadu un lolot ilūzijas par sapņu princi. Ja pēc sarakstes šķiet, ka ir ok, tad pēc nedēļām - divām jau toč var mēģināt skatīties dzīvajā, kas par putnu:) Un ja tomēr izrādās, ka ir galīgi garām, tad pasmieties, aizmirst un virzīties tālāk!!!
22.04.2013 17:16 |
 
Reitings 428
Reģ: 01.12.2012
Paldies par smieklu devu!
Ir visādi frīki redzēti - cikreiz esmu gājusi uz aklajiem randiņiem (cik nu akliem - bildi iepriekš redzēju un kādu laiku sarakstījos), tad nekas labs tur nav bijis...

Vienreiz 1. randiņā man viens puisis stāstīja visos smalkumos, kā viņam aizdegunes mandeles operēja, kā asinis šķīdušas un kā viņš ģībis... :D Es tikai līdzjūtīgi māju ar galvu... Un pēc tam atzinās, ka esot nevainīgs, bet vidusskolā viņam viena meitene uzmākusies, un no tā laika viņam šķiet, ka meitenēm vajag tikai seksu. :D:D:D
Citā randiņā (ar citu džeku) Mežaparkā staigājām, tad pēkšņi viņš paziņo, ka grib čurāt, ieiet tuvējā mežiņā un nokārtojas - lieki piebilst, ka gandrīz vai manu acu priekšā.
Vēl ir bijis, ka ejam pusdienās (2. randiņš, vēl cits džeks), un viņš atklāj, ka šim naudas neesot... Pirmā un pēdējā reize dzīvē, kad kādam džekam izmaksāju. Pēc tam viņš atzinās, ka drīz ies tikties ar savu bijušo un grib viņai izmaksāt kokteilīti, tādēļ taupa naudiņu... Mans mērs bija pilns. :D
Nu, kur tādi lohi rodas?!
22.04.2013 17:19 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu labi, man neviens tik drausmīgs randiņš nebija bijis, ka pasaka, ka šķitis, ka būšu tievāka utt.
toties par savu vissmieklīgāko randiņu esmu šeit jau rakstījusi.
satikos ar džeku no Gulbenes. nu piedodiet, bet karoče no laukiem :d bet nu tolaik man tādi aizspriedumi nebija LĪDZ TAM RANDIŅAM. puisis bija šausmīgi sastresojies. gājām garām baznīcai, bet viņš paņēma un pajautāja, vai tas arī ir kāds lielveikals. es vēl pārjautāju, par ko viņš tieši domāja. norādīja ar pirkstu uz baznīcu. es knapi izteicu vārdus ka tā ir baznīca :D nu c`mon tur visās malās krusti, tornis un viss pārējais, kas pienākas :D es tā jau pie sevis smējos visu laiku. randiņam beidzoties, viņš, kāpjot autobusā, vēl izbļāva, ka mani mīlot .. ak jell.. es tikai ceru, ka viņš šo pats nekad neizlasīs :D bet nu pēc tam sekoja trakākais. viņš mani vajāja kādus 2 gadus, ik pa laikam cenšoties piezvanīt vai uzrakstot draugos..
22.04.2013 17:20 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Aizgāju uz randiņu ar puisi, tā jau jauks bija, bet 5 stundu garā pastaigā labi ja pateicu divus teikumus -___- mūldēja tā, ka brīnijos pa kuru laiku ieelpo, un es jau pati esmu diez gan pļāpīga parasti. + pēc tam sāka palikt mazliet uzmācīgs uzreiz gribot iepazīstināt ar māsām, brāļiem un nesaprata kad teicu ka esmu aizņemta, tik un tā centās mani sazvanīt ik pēc 10 min. rezūltātā viņu noignorēju un centos nemocīt sevi ar sirdsapziņas pārmetumiem. :D
22.04.2013 17:20 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pink_floyd- es točna būtu viņam uzgāzusi kko virsū. vislabāk jau kādu zupu :D tas bija domāts par to, kuram tu izmaksāji
22.04.2013 17:23 |
 
10 gadi
Reitings 75
Reģ: 31.01.2013
Ewane,es esmu mēģinājusi.un tagad esam vairāk kā 3 gadus laimīgi kopā :)
22.04.2013 17:32 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
Izpēti par viņu info visur, kur strādā, cik pelna, izglītība, uzraksti google.lv vārdu un uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, atrast var ļoti daudz info, sākot ar pamatīgiem parādiem beidzot ar uzmetejs.lv


tas tiešām ir PRIMĀRAIS :D
22.04.2013 17:37 |
 
Reitings 428
Reģ: 01.12.2012
Sany - viņš jau nebija muļķis, visu bija notiesājis (kā reiz zupa tur arī bija :D), un pavadot mani uz transportu, tikai tad atzinās :D Tagad smiekli nāk, bet toreiz biju ļoti aizvainota un pateicu visu, ko domāju!
22.04.2013 17:46 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Lūk, arī turpinājums diskusijai par foršajiem latviešu vīriešiem.


Tajā pašā laikā cita meitene uztaisa diskusiju Nauda un izmaksāšana, kurā uzraksta, ka viņas turīgais ārzemju džeks liek par visu maksāt uz pusēm, kaut viņa to nevar atļauties. Tā ka viss jau nav tik viennozīmīgi:D :D :D
22.04.2013 17:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es vienmeer atceros savu vaacieti(skolas laikaa)-sarakstiijaamies diezgan ilgu laiku.Es biju vinu izsapnojusies kaa apmeeram "Alen Delon"! Tad vins atbrauca-godiigi,pilniigi nebija nekas,kas mani saistiitu.Nebija taas kiimijas no pirmaa acu skatiena...Te loti labi pieraadas ,ka sarakstoties biezi izteelojamies to cilveeku taadu,kaadu gribam redzeet-izdziivojam jau to tiksanos ... tad durviis paraadaas cilveeks,kurs patiik tikai mammai,jo ir loti zoliids...:D
22.04.2013 18:04 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Cik uzjautrinoša diskusija, pāāāldies, meitenes, ka padalaties! :)
22.04.2013 18:05 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Kimbra mēs viens otru pareizi sapratām:)

Sancho tas vienīgi parāda cik nevīrišķīgs ir vīrietis, jo nespēj godīgi pateikt to, ko domā un izdarīt līdz galam to, ko apņēmies - pavadīt kopēju randiņu. Izliekoties un uzbraucot ar kaut kādu stulbu tekstu par resnumu/bildēm tikai tiek aizskartas sievietes jūtas. Kāpēc nevar vienkārši kopīgi pavadīt to laiku, ko pirms tam jau biji plānojis darīt un tā, kā biji plānojis darīt, pat, ja sieviete nav īsti tas, ko gaidīji? Un pēcāk dot mājienu, ka vakars jau bija foršs, tomēr turpinājuma nebūs .. un tad arī sevi par lohu nebūs jāpataisa un arī sievietes jūtas netiks aizskartas .. win-win

Pink-floyd Tavu randiņu nekas nespēs pārsist .. :D Cerams, tādus vairs nesatiksi :)
22.04.2013 18:20 |
 
Reitings 428
Reģ: 01.12.2012
^^ - nē, tādi man vairs tiešām nespīd - tagad atliek tikai lasīt, kā citām meitenēm gājis pa trakiem randiņiem! :D
22.04.2013 18:36 |
 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Rakstiet vēl! :D ļoti jautra diskusiju. :D Žēl,bet es nevaru atcerēties nevienu briesmīgu randiņu, bet padomāšu, man reāli neticas,ka nav man bijuši,bet es vienkārši neatceros. :D
22.04.2013 18:58 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Es skatos, ka te daudz izmisušās kaķu saimnieces apgrozās.
Kur tad palika viedoklis, ka netā otru pusi meklē tikai lūzeri? :p
22.04.2013 19:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits